Board index Razni Sportovi Rukomet

Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljivosti

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Lajger » 14 Apr 2024, 14:35

Deran991 wrote:Evo grobarija se setila konačno da ima i rukometni klub i da postoji i ova tema na forumu.
Prvo je uništen OK Vojvodina da bi Partizan osvojio titulu i da bi grobari lakše preboleli fudbal.
Sada se uništava i RK Vojvodina da bi grobari opet lakše prežalili fudbal i katastrofu u Evroligi.
U isto vreme kada su direktor i trener RK Vojvodine prešli u reprezentaciju RK je počeo da se igrački rasipa i ovo je konačan rezultat.

Neka. Neka ide sve u Beograd.

Kontra mraku ,kontra sili.
Lajger
 
Posts: 2789
Joined: 26 May 2021, 15:12

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 14 Apr 2024, 15:01

Deran991 wrote:Evo grobarija se setila konačno da ima i rukometni klub i da postoji i ova tema na forumu.
Prvo je uništen OK Vojvodina da bi Partizan osvojio titulu i da bi grobari lakše preboleli fudbal.
Sada se uništava i RK Vojvodina da bi grobari opet lakše prežalili fudbal i katastrofu u Evroligi.
U isto vreme kada su direktor i trener RK Vojvodine prešli u reprezentaciju RK je počeo da se igrački rasipa i ovo je konačan rezultat.

Neka. Neka ide sve u Beograd.

O pa gdje si ti objektivni zabrinuo sam se za tebe... Prati se rukomet odavno, ali Vojvodina koja nista nikad nije predstavljala u rukomet dok nije dosao Vucic na vlast ne mogu da se sjetim ni da ste bili drugi i poceo si posle 2010 daa pratis taj sport i da se sjetis da posoji... Imate daleko jaci tim i dobili ste po usima na svoj teren sa sve sudijama a bar ste 3 puta skuplji epski blam...
Sto se tice Ok imali ste tu veci budzet i bolji tim prosle godine pa vam je Janjic nabio komplekse i posprdao se sa vama sa sve Bjelicom od 40+ koji mu je kumara....
A tek ove vas je oprasio Karadjordje u cetvrtfinale :D Bas ste za sprdnju o kosarci i fudbalu da ne pricam.... Placi objektivni tvoj najveci uspjeh je Partizanovo 11 mjesto u EL i na to budi ponosan
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Lajger » 14 Apr 2024, 15:12

Zappa wrote:Znači i RK Vojvodina je neprijatelj Partizana i ovde ste uprkos državi, savezu, političarima uzeli trofej..
I ovde su vas pokušali opljackati, ali ipak sport je pobedio..

Što se tiče budžeta RK Vojvodina =FK Partizan

To je ta opozicija .
Ne tačnije bi bilo RK Vojvodina =FK CZV.
Lajger
 
Posts: 2789
Joined: 26 May 2021, 15:12

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Dr. Thomas » 14 Apr 2024, 15:25

Вратите странице ове теме у назад па видите ко је пратио овај спорт а ко не.
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17425
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Deran991 » 14 Apr 2024, 15:43

Balon wrote:
Deran991 wrote:Evo grobarija se setila konačno da ima i rukometni klub i da postoji i ova tema na forumu.
Prvo je uništen OK Vojvodina da bi Partizan osvojio titulu i da bi grobari lakše preboleli fudbal.
Sada se uništava i RK Vojvodina da bi grobari opet lakše prežalili fudbal i katastrofu u Evroligi.
U isto vreme kada su direktor i trener RK Vojvodine prešli u reprezentaciju RK je počeo da se igrački rasipa i ovo je konačan rezultat.

Neka. Neka ide sve u Beograd.

O pa gdje si ti objektivni zabrinuo sam se za tebe... Prati se rukomet odavno, ali Vojvodina koja nista nikad nije predstavljala u rukomet dok nije dosao Vucic na vlast ne mogu da se sjetim ni da ste bili drugi i poceo si posle 2010 daa pratis taj sport i da se sjetis da posoji... Imate daleko jaci tim i dobili ste po usima na svoj teren sa sve sudijama a bar ste 3 puta skuplji epski blam...
Sto se tice Ok imali ste tu veci budzet i bolji tim prosle godine pa vam je Janjic nabio komplekse i posprdao se sa vama sa sve Bjelicom od 40+ koji mu je kumara....
A tek ove vas je oprasio Karadjordje u cetvrtfinale :D Bas ste za sprdnju o kosarci i fudbalu da ne pricam.... Placi objektivni tvoj najveci uspjeh je Partizanovo 11 mjesto u EL i na to budi ponosan


Nisam tema ja. Ne znam kome je Janjić nabio komplekse kada je samo ove sezone 4 puta (ako se ne varam) fasovao od novosadskih klinaca. :biggrin:
User avatar
Deran991
 
Posts: 1158
Joined: 27 Jul 2023, 23:12

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 14 Apr 2024, 16:09

Kako pokusavas da manipulises ali onako pokvareno, ocajnicki.... Pa eto ti ga Janic u finale ako uzme to je vec druga u nizu titula u sportu u kojem Vojvodina ima ozbiljnu tradiciju...
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Deran991 » 14 Apr 2024, 16:42

Šta sam rekao manipulativno? Šta sam slagao? Šta te je to izvelo iz takta, reci mi?
User avatar
Deran991
 
Posts: 1158
Joined: 27 Jul 2023, 23:12

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby ИлићКапитен22 » 14 Apr 2024, 16:44

Јеботе ви сте луђи од ове сподобе.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Deran991 » 14 Apr 2024, 17:18

Nisam neko ko se tužaka, ali moram da primetim da sam ja u prošlosti banovan zbog svega i svačega. Neki banovi mi i dan danas nisu jasni, ali pravilo je da se odluke moderatora ne dovode u pitanje pa sam ćutao.
Međutim nekima se ovde toleriše sve i svašta, pa prolaze i bez upozorenja. Evo ovaj iznad recimo, barem 2 puta nedeljno samo gleda gde sam ja ostavi komentar, pa se pojavi ispod da vređa iako ne znam jesam li mu se dva puta u životu obratio, a kamoli ga nešto prozivao.

Nađi život druže i skini mi se više. Dosadan si.
Pozdrav.
User avatar
Deran991
 
Posts: 1158
Joined: 27 Jul 2023, 23:12

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby ИлићКапитен22 » 14 Apr 2024, 17:23

Личе, трајно си банован на овом форуму. Ово да је нормалан форум, као што није, ти не би смео више ни минут да смрдиш овде својом појавом.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Deran991 » 14 Apr 2024, 17:28

I šta to tebe peče? Jesam li ti ikada obratio, a kamoli uvredio? Kako sam ti postao bitan? Kako sam ti nabio komplekse objasni mi.
Ako ćemo po pravilniku foruma i ti si zaslužio ban, ali mene zabole hoćeš li biti banovan ili ne.
User avatar
Deran991
 
Posts: 1158
Joined: 27 Jul 2023, 23:12

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby ИлићКапитен22 » 14 Apr 2024, 17:37

Па мора ти каже неко оно што већина мисли. А ја сам тај изгледа. Одабрани. Шта ћу кад сам научен да у животу ствари називам правим именом.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Deran991 » 14 Apr 2024, 17:42

Ako imaš problem sa mnom obrati se meni ili moderatorima, a ne da okolo laješ kao besni ker i spamuješ teme.
Kako god, uživaj.
Izvinjavam se na spamu.
User avatar
Deran991
 
Posts: 1158
Joined: 27 Jul 2023, 23:12

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Inzaghi » 14 Apr 2024, 17:43

Sta ucini mali Partizan
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17449
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby grobar_Zvornik » 14 Apr 2024, 17:53

Slaninar wrote:Oprosti molim te ali RK Vojvodina ima veci budzet od KK Partizan a ne jednak FK Partizanu, vodimo se cinjenicama a ne subjektivnim sagledavanjem.



Сматрам те врло коректним форумашем, па стога и одговор у складу са тим.
Не знам зашто покушаваш тим спиновима о кошаркашком и фудбалском клубу? Ово је рукометна тема и у компарацији требамо и можемо узимати рукометне клубове.

И даље сматрам оно што сам сматрао и прије јучерашњег меча да је Војводина квалитетнија екипа, што и не треба да чуди,имајући у виду да је и најскупља екипа, односно екипа са највећим буџетом, а гро тих пара, обезбиједила је држава.

Ја сам од оних који су против београдизације српског спорта, самим тиме немам апсолутно ни један мотив да будем против тога да се улаже и у друге градове и клубове, већ само реаговах јер је потцјењивање можданих вијуга тај став да држава отима примат Војводини, а та иста држава је највише пара у ових 10 година уложила баш у ту Војводину.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31531
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest