Board index Razni Sportovi Rukomet

Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljivosti

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Hajzenberg » 08 May 2021, 19:30

7 timova u dva boda razlike, do skora nije bilo tako kad pratih, znači Crvenka ispala a gomila drugih se bori za to da izbegne još jedno mesto.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 09 May 2021, 21:09

Lester Bo wrote:Bice zajebana i sledeca utakmica protiv Zeleznicara koji jos nije izgubio sanse za drugo mesto.

Bice zajebano i sa Dubocicom poslednje kolo mislim da su nas dobili u prvom dijelu prvenstva kada su bili domacini.... Zeleznicar je realno slabiji od Metaloplastike mislim da cemo ih dobiti sa 4-5 rutinski... Steta sto smo se onako izglupirali protiv Vojvodine krajem prvog i pocetkom drugog poluvremena ona glupa iskljucenja mozda smo mogli do iznenadjenja na Banjica, mada ovaj nas tim raste iz kola u kolo, ako Vojvodina posteno odigra zadnje kolo nema zime za nas ili ako se opuste pa mi uzmemo bod u Novom Sadu i rijesimo pitanje 2 mjessta.... Mada ovdje su moguca iznenadjenja Zeleznicar je razbio Metaloplastiku oni imaju da igraju sa Dinamom u Pancevo to je mozda jedini mec osim Vojvodine dje mogu izgubiti bar bod....
Balon
 
Posts: 8235
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Hajzenberg » 09 May 2021, 21:15

Balon wrote:
Lester Bo wrote:Bice zajebana i sledeca utakmica protiv Zeleznicara koji jos nije izgubio sanse za drugo mesto.

Bice zajebano i sa Dubocicom poslednje kolo mislim da su nas dobili u prvom dijelu prvenstva kada su bili domacini.... Zeleznicar je realno slabiji od Metaloplastike mislim da cemo ih dobiti sa 4-5 rutinski... Steta sto smo se onako izglupirali protiv Vojvodine krajem prvog i pocetkom drugog poluvremena ona glupa iskljucenja mozda smo mogli do iznenadjenja na Banjica, mada ovaj nas tim raste iz kola u kolo, ako Vojvodina posteno odigra zadnje kolo nema zime za nas ili ako se opuste pa mi uzmemo bod u Novom Sadu i rijesimo pitanje 2 mjessta.... Mada ovdje su moguca iznenadjenja Zeleznicar je razbio Metaloplastiku oni imaju da igraju sa Dinamom u Pancevo to je mozda jedini mec osim Vojvodine dje mogu izgubiti bar bod....


Neće biti zajebano u Leskovcu, dobićemo to ako bude odlučivalo, u pravu si da smo tamo izgubili u onom prvom manje važnom meču ali ovo ako bude za odluku dobiće to Partizan. Sva gostovanja su bila maltene na jednu loptu izuzev ovog u Pančevu mada je i tu prvo poluvreme bilo ništa posebno. Šteta i za prosut bod ili bodove u Šapcu ali ako bude sve regularno trebali bi biti drugi. Željo samo nerešeno kući sa Radničkim, igrali nedavno nerešeno i u Leskovcu, 4 boda imaju manje od nas i da bi bili drugi moraju da dobiju u gostima i Partizan i Metaloplastiku.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 10 May 2021, 00:46

Da, da i u Sapcu zaboravio sam na onu tekmu, ono smo mogli da dobijemo lagano, bas steta sada ne bi brigali za 2 mjesto ovako sve zavisi od Vojvodine oce li igrati fer ili namjestiti zadnje kolo
Balon
 
Posts: 8235
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Hajzenberg » 12 May 2021, 13:57

Danas je Partizan-Železničar u 17 h, prenos na RTS 2 koga zanima.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Lester Bo » 12 May 2021, 16:54

Teška,baš teška utakmica,daleko je ekipa od nivoa one partije koju je pružala protiv Metaloplastike.

Kako ovo napisah Trnavac se razbranio,Petrić razigrao,naši prave seriju i odoše na 23:17.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15034
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Hajzenberg » 12 May 2021, 17:02

Ipak su se razmahali, pogotovo fenomenalni Trnavac. Sledi gostovanje Voši, kući Radnički i onda Leskovac.

A ne može Strajnić bez provala i gluposti, ovaj put u fazonu: ''dva i po minuta pre kraja ni same Nišlije ne veruju u preokret'' a gube 7 razlike :lollol:

Nema RTS krštenog komentatora još od pokojnog Srđana Kneževića, prvo Kovinjalo pa Strajnić, tu je sada i ona budala Matić, tolika količina gluposti, pogrešnih informacija, pogrešnih izgovora prezimena igrača, teško je nabrojati u stvari ništa iole normalno od njih.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 12 May 2021, 21:26

Hajzenberg wrote:Ipak su se razmahali, pogotovo fenomenalni Trnavac. Sledi gostovanje Voši, kući Radnički i onda Leskovac.

A ne može Strajnić bez provala i gluposti, ovaj put u fazonu: ''dva i po minuta pre kraja ni same Nišlije ne veruju u preokret'' a gube 7 razlike :lollol:

Nema RTS krštenog komentatora još od pokojnog Srđana Kneževića, prvo Kovinjalo pa Strajnić, tu je sada i ona budala Matić, tolika količina gluposti, pogrešnih informacija, pogrešnih izgovora prezimena igrača, teško je nabrojati u stvari ništa iole normalno od njih.

Moze li se izvuci bodu u Novi Sad? Mislim bas tesko, ali nazalost mi zavisimo od dobre volje Vojvodine, mada mozda smo i dovoljno porasli za neko iznenadjenje, ako udjemo sa vecom zeljom mozda na energiju izvucemo povoljan ishod.... Mislim da nam je to definitivno mec sezone.... Vojvodini treba bod da bi matematicki bili sampioni...
Balon
 
Posts: 8235
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Lester Bo » 12 May 2021, 21:45

Teško imaju baš dobar tim,a i ovaj mlad trener Rojević je odličan.

Ove sezone smo igrali 3 puta protiv Vojvodine,rezultatski na prve 2 utakmice u ligaškom delu imali smo izjednačeno prvo poluvreme,a onda čim se ušlo u nastavak oni su pravili razliku.
Ista priča i sada ,sa tom razlikom da smo na Banjici imali solidan plus na poluvremenu.

Sutradan posle naše utakmice igraju Dinamo i Metaloplastika u Pančevu,domaćini su u dobrim odnosima sa našima,pa bi mogli da odigraju jednu normalnu utakmicu pošto je ovo blagi užas za sastav koji imaju.

Videćemo ima još 3 kola do kraja,ali negde je realno i sve ide ka tome da se o drugom putniku u SEHA ligu odlučuje u poslednjem kolu utakmicom Vojvodina-Metaloplastika,rezultati tokom ove sezone su takvi da jelte Metaloplastika može da dobije jedino ako ih Vojvodina pusti,ali ruku na srce nije to tolika razlika u igračkom kadru,negde je realan odnos snaga ono finale kupa,Vorkapić,Baboć,Voja Brajović,Pisarić puno kvaliteta tu ima.

Za vikend je poslednja runda plejauta posle par čudnih rezultata u poslednjih nekoliko kola.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15034
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Lester Bo » 15 May 2021, 19:49

Vojvodina i matematicki osvojila titulu veceras 28:20 protiv Partizana.

Metaloplastika ima priliku da se sutra dokopa druge pozicije na 2 kola pre kraja.

Pored Crvenke iz lige ispada i Kikinda, Obilic je danas bio bolji rezultatom 26:25,Spartak se iscupao pobedom u Beogradu protiv Zvezde.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15034
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 16 May 2021, 12:22

Lester Bo wrote:Vojvodina i matematicki osvojila titulu veceras 28:20 protiv Partizana.

Metaloplastika ima priliku da se sutra dokopa druge pozicije na 2 kola pre kraja.

Pored Crvenke iz lige ispada i Kikinda, Obilic je danas bio bolji rezultatom 26:25,Spartak se iscupao pobedom u Beogradu protiv Zvezde.

Jesmo li igrali u najjacem sastavu? Nisam stigao juce da gledam utakmicu??
Balon
 
Posts: 8235
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Hajzenberg » 16 May 2021, 12:24

Nebitno u kom smo sastavu igrali, Vojvodina je neki drugi nivo za ovu ligu, nisam gledao niti pratio rezultat od silnih drugih sportskih dešavanja.

Sve se svodi na zadnje kolo i Voša-M'plastika, pre toga Šapčani imaju danas gostovanje u Pančevu i kući Nišlije a mi kući Radnički i to gostovanje u Leskovcu.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 16 May 2021, 21:28

Metaloplastika pobijedila Dinamo 31;30 definitivno ce sve zavisiti od meca Vojvodina-Metaloplastika steta jer su ovi i matematicki sampioni, pitanje je koliko ce ici na pobjedu
Balon
 
Posts: 8235
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Hajzenberg » 16 May 2021, 21:30

Balon wrote:Metaloplastika pobijedila Dinamo 31;30 definitivno ce sve zavisiti od meca Vojvodina-Metaloplastika steta jer su ovi i matematicki sampioni, pitanje je koliko ce ici na pobjedu


Partizanu će odgovarati i remi u tom meču, samo Vojvodina da ne izgubi, šteta što večeras nije bilo nerešeno u Pančevu, onda Metaloplastici ne bi pomogle ni obe pobede do kraja.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljiv

Postby Balon » 17 May 2021, 01:28

Hajzenberg wrote:
Balon wrote:Metaloplastika pobijedila Dinamo 31;30 definitivno ce sve zavisiti od meca Vojvodina-Metaloplastika steta jer su ovi i matematicki sampioni, pitanje je koliko ce ici na pobjedu


Partizanu će odgovarati i remi u tom meču, samo Vojvodina da ne izgubi, šteta što večeras nije bilo nerešeno u Pančevu, onda Metaloplastici ne bi pomogle ni obe pobede do kraja.

Zamisli da Vojvodina gurne mlade igrace ili neke juniore koji nisu dobijali sansu, ne znam ja kakav je njima roster i koliko imaju igraca od 16, 17 god ionako su sampioni i izgube i nama sjebu sezonu
Balon
 
Posts: 8235
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests