Board index Razni Sportovi Rukomet

Domaći rukomet - Lige, transferi, aktuelnosti, zanimljivosti

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby kotrljko » 22 Mar 2011, 22:01

VUČKO_88 wrote:
kotrljko wrote:pitanje za Vucka i Sakija :

sta mislite o malom Dimitrijevicu iz Partizana ?


Buducnost srpskog rukometa, momak koji je fenomenalno odigrao kvalifikacije u Vrscu, veliki potencijal na poziciji levog i srednjeg beka, borben, srcan, dobar sut, asistencija, pregled igre, lepo se krece, odlicna kordinacija, dobra odbrana ... Odigrao nekoloiko fantasticnih meceva ove sezone, odlicno igra velike meceve, ali i imao problema sa povredama. U pojedinim utakmicama nije bio na nivou. Sve u svemu kada ga zaobidju povrede, kada stekne iskustvo, kada izleci klinacke bubice i jos dosta sitnica moce da bude odlican igrac. Dobar momak, voli rukomet, da radi i trenira i dace Bog i postace dobar igrac.

U celoj toj generacoji ima dosta potencijala, sad ostaje nada da ce izrasti u igrace...



pitam zato sto je mali moj komsija i mnogo dobar decko ... vidim da je dosta posvecen,i da nije poleteo posle nekih dobrih igara ...nadam se da ce uspeti ...

i jos nesto ... kakvo je tvoje misljenje o Radosavu Sljivancaninu ? znas o kome pricam ?
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 22 Mar 2011, 22:12

Dobar je momak Ivan, ja sam siguran da ce biti dobar igrac...

Sljivancanin, pivot PKB-a?
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby kotrljko » 22 Mar 2011, 22:54

ne ...direktor zenske reprezentacije ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Unexpected » 22 Mar 2011, 22:59

Rukometaši Zvezde u štrajku
Izvor: B92, Beta

Rukometaši Crvene zvezde stupili su u ponedeljak u štrajk jer nisu primili poslednjih pet mesečnih plata.

Rukovodstvo ekipe saopštilo je da razume potez igrača i apelovalo na državna preduzeća da koriste jednake kriterijume pri finansiranju i sponzorisanju klubova.

Trener crveno-belih Igor Butulija već je najavio takvu mogućnost u razgovoru za „Sportski žurnal“.

„Usled loše finansijske situacije, igrači koji nisu primili pet plata, stupaju u štrajk i treniraće samo jednom dnevno. Mi tim ljudima ne možemo da zamerimo na ovom postupku, jer smo svesni činjenice da neki od tih igrača ne mogu da finansiraju ni svoj dolazak na trening“, navodi se u saopštenju Crvene zvezde koje je potpisao direktor kluba Nenad Peruničić.

Rukovodstvo kluba podsetilo je da je više puta uputilo molbe nekim od najvećih državnih preduzeća da pomognu rukometnom klubu.

„Svesni smo teške ekonomske situacije. Ali, nije pošteno da se pomažu i finansiraju pojedini klubovi, a da su nama u većini slučajeva zatvorena vrata iako smo imali već dogovorene sponzorske ugovore ili donacije“, navode iz Zvezde.

Crveno-beli su upozorili da, ako se ovakva situacija nastavi, klubu preti gašenje, iako je jedan od najtrofejnijih u Srbiji. Dodaje se da da se „favorizovanjem jednog u odnosu na druge klubove, gubi sportski smisao“.

„Očekujemo najneophodniju pomoć kako bi smo preživeli (ništa više od toga), pomoć bar u onoj meri, koliko se pomaže drugim sportskim kolektivima“, zaključuje se u saopštenju.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 23 Mar 2011, 01:29

kotrljko wrote:
ne ...direktor zenske reprezentacije ...

aha, pa iskreno da ti kazem, ne poznajm ga, cuo sam svakakve price, i dobre i lose, a posto nemam formirano misljenje jer ga ne znam, ne mogu ti nista reci ...

Sem da je stanje u zenskom rukometu sranje, a on ima za to jedan deo odgovornosti ...
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Transferi, aktueknosti, zanimljivosti ...

Postby DON » 23 Mar 2011, 13:18

http://www.balkan-handball.com/transfer ... iz-panceva
Saša Bošković trener Dinama iz Pančeva
Žika Bogdanović - 23 March 2011

Grčevita borba, koju rukometaši Dinama iz Pančeva vode za opstanak u Super ligi, donela je i prve "žrtve". Bivši golman kluba, Ivan Petković, koji je debitovao na klupi Pančevaca u ulozi šefa struke, podneo je ostavku nakon poraza Dinama u Vranju 27:30. Na njegovo mesto dolazi Saša Bošković, bivši trofejni trener Knjaz Miloša i Partizana, sa kojima je osvajao titule šampiona Srbije.

Za Boškovića su bile vezivane i spekulacije o tome da je najozbiljniji kandidat za preuzimanje mesta selektora ženske reprezentacije Srbije.

Pančevce već u narednom kolu čeka veoma bitan meč sa ekipom Priboja, koja se takođe nalazi u grupi ugroženih superligaških klubova. Ove godine, borba za opstanak je izuzetno zanimljiva. Pored ove dve ekipe, u njoj učestvuju i Crvenka, Naisus, Smederevo i Vranje.
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Stoxan » 24 Mar 2011, 16:08

Rezultati 1/4 finala Kupa Srbije

Partizan - Radnički 35-27 (15-13)
Jugović Unimet - Kolubara 29-32 (12-14)
Novi Beograd - Vojvodina Železničar 22-24 (13-11)
Crvena Zvezda - Metaloplastika 29-26 (16-14)

http://www.zurnal.rs/2011/03/23/kup-srb ... index.html
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 24 Mar 2011, 16:12

E taman sam krenuo da kucam, hvala ....

Juče smo samleli Kragujevac u prvih 15. minuta drugog oluvremena, MAksić ih je razbio, Dzamić je dobro branio ...

Da dodam da je PArtizan novi šampion Srbije definitivno i da derbi ništa neće rešavati .....

Više o ovome večeras ili sutra, kad bude zvanično ....
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Stoxan » 24 Mar 2011, 16:26

To znači samo jedno, da Zvezda nije platilia Perišića i da odoše bodovi...
Ipak da sačemo zvanično
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 24 Mar 2011, 16:30

Ćuti :mrgreen:
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Tumbas » 24 Mar 2011, 17:54

E ovako... Posle X meseci svratih do Banjice. Prvo sto mi je zapalo za oko je mini stand sa dresovima i ostalim stvarcicama RK Partizan. BRAVO!!! Igra ne bas najsjajnija, voleo bi da vidim malo manje Maksica, previse mu se trpaju vruci krompiri u ruke. Hocu da vidim odgovornost i hrabrost i kod drugih, mladjih igraca. Bacac kamena s' ramena Radanovic (stvarno je pobedio na nekoj sunkijadi u toj disciplini) ocajno spor i jednolican igrac. Jedva cekam da se Butros vrati na levog beka. Radnicki onako, onaj Radojevic je pokazao da je nezgodan igrac, Djukic nije imao pravih lopti, sto je verovatno i planski odradjeno od strane nase odbrane. Moj drugar Brnjas odlican na obe strane terena. Golmani obe ekipe sasvim dobri. Posebno nas Dzamic. Sve u svemu, 15-ak minuta odlicne odbrane i sigurnih polukontri i kontri i pitanje pobednika je reseno. Sledeci je AEK, ocekujem dobar dvomec, ali prepustam prednost Atinjanima. Vucko, sta je sa momkom koji je branio u paru sa Tomicom? Kragujevcanin, bio je u kadetskoj i omladinskoj repki. Gde se on zagubio?
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 24 Mar 2011, 18:16

Dobro smo odigrali juce.... Da nije Maksića ne bi mi bili tu gde jesmo ....

Ljubeović, Pejcinovic???
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Tumbas » 24 Mar 2011, 18:21

VUČKO_88 wrote:Dobro smo odigrali juce.... Da nije Maksića ne bi mi bili tu gde jesmo ....

Ljubeović, Pejcinovic???

Ljubenovic! Sta se desilo sa njim?
Slazem se za Maksica, ali ne volim da vidim situacije gde njih 5 stoji i ceka njega da resi napad sa igracem manje ili u pasivi! Igrao sam protiv njega dok je bio u Smederevu, ista prica. Nemam ja problem sa njim, vec sa ostalim, mladjim igracima. Mester, Dimitrijevic, jos jedan mladji desni bek bi nam trebao...
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby DON » 24 Mar 2011, 18:24

Eno ga ne tribinama, branio je protiv Priboja .... Nije zadovoljan sa Milićem i sa njim Sale .... ZAto je i Dzama dobio šansu .... Čini mi se da je to bila pedagoška mera ....
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Takmičenja....Muškarci, žene, mlađe kategorije ...

Postby Tumbas » 24 Mar 2011, 18:27

VUČKO_88 wrote:Eno ga ne tribinama, branio je protiv Priboja .... Nije zadovoljan sa Milićem i sa njim Sale .... ZAto je i Dzama dobio šansu .... Čini mi se da je to bila pedagoška mera ....

Decko je koristi na pravi nacin!!
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests