Rukometna repka SRBIJE...Reprezentativna takmičenja u svetu!

Re: Rukometna repka SRBIJE...Reprezentativna takmičenja u sv

Postby Foteljas » 23 Mar 2018, 21:16

Ne znam sta se iscudjavamo sada, kada smo sve to cutke i pasivno dopustali i posmatrali. Ako me secanje sluzi, jos 2007. je bese Kikinda trebala da u zenskom rukometu igra protiv nekog njihovog kluba, ove nisu htele i popile su suspenziju. Pa su oni cinicno namestili u sledece kolo da Albanke igraju protiv Nislijki, ove su igrale i posle cak osvojile taj Celendz kup ili sta je vec bilo u pitanju.
Mene iskreno cudi da je EHF uopste do sada dopustao da RK Mokra gora iz Zubinog Potoka igra tamo kao domacin Superligu, ali posle ovoga mislim da ce se i to pitanje potegnuti, i da cemo opet biti ponizeni. Ali to nam je valjda hvala sto smo jurili da organizujemo sva ona evropska i svetska prvenstva u zadnjih par godina.
U svakom slucaju, neka korist moze biti ako posle ovoga odleti nesposobna garnitura u RSS. Ali ako i dodje neko drugi mislim da cemo dugorocno leci na rudu, kao i mnogo puta ranije u svim sportovima.
Foteljas

Postby tremi08 » 24 Mar 2018, 17:36

Nase izgubile od Svedjanki u Svedskoj golom u poslednjoj sekundi. Na dva minuta pre kraja, umesto probijanja, sudije dale 2 minuta Krpez i tako resile pobednika.

Sve u svemu, ovo je odlicna igra nasih i prilicno obecava za predstojece EP, odbrana izgleda prilicno dobro i sem par ispadanja biva ok.

Nezamislivo je bilo ranije da mi protiv Svedjanki van Srbije igramo ovako dobro, Svedska je jedna od najjacih u Evropi. Bravo za devojke, bravo za Kacu Tomasevic koja je u sjajnoj formi.

Mislim da i sa ovim porazom nase ostaju prve, igramo protiv Farskih ostrva u gostima i kuci protiv Makedonije, te meceve bi trebale nase da dobiju.
tremi08

Postby Foteljas » 29 Mar 2018, 08:37

Iz RSS ne prestaje biserijada, odluceno da Ljuba Obradovic privremeno vodi i musku reprezentaciju. :biggrin:

http://www.zurnal.rs/rukomet/reprezentacija/61812/uo-rss-ljubomir-obradovic-vodi-i-musku-selekciju
Foteljas

Postby tremi08 » 29 Mar 2018, 16:29

Carevi iz RSS postavili Ljubu i za selektora muske reprezentacije, kakav blam :blue: :blue: :blue:

Vecina najboljih je odbila poziv da igra u ehf nedelji ali raduje da je Ljuba pozvao Sunajka u tim, nadam se da ce se odazvati i da ga tako osiguramo za dalje.

Mislim da svakako vise u tim ne treba zvati Sesuma jer je mator, Vujina treba zvati jer trenutno dominira u Ligi Sampiona, dva meca po 8 golova u QF, i dobar je u Nemackoj ligi, Nenadic verovatno da ne zeli da igra jedan period a i on najvise rusi atmosferu. Pozive su odbili Milic, Abutovic (ocekivano), Drasko Nenadic, Marsenic....

Spisak izgleda ovako:

Golmani: Cupara, Ivanisevic, Verkic (Vojvodina)
Leva krila: Vanja Ilic, Sunajko (Seged)
Pivoti: Jevtic (Zeleznicar), Pusica (Minden), Marsenic (Vardar- pisu da je odbio)
Desna krila: Djukic, Radivojevic , Markovic odbio (a i ova dvojica su bolja od njega, i mladji)
Bekovi: Orbovic (Politehnika), Krsmancic (Zeleznicar), Madjar (Zeleznicar), Vojvodic (Vardar), Zelenovic (Magdeburg-pisu da je odbio), Jovanovic (Vojvodina), Drasko Nenadic (Silkeborg-pisu da je odbio), Sretenovic (Zeleznicar), Vujin (Steaua).

Jako jako lose sve ovo , sukobi, odbijanja poziva itd., ispada cak da je kod zena odlicna situacija.
tremi08

Postby Baxter Stockman » 07 Apr 2018, 13:36

Imate tekmu sa Švabam, prenos na SK1
Baxter Stockman

Postby tremi08 » 11 Apr 2018, 14:24

Sunajko i zvanicno debitovao za B tim Madjarske i odbio nas poziv. Doduse na levom krilu imamo dobre igrace, on se sigurno u Madjarskoj nece usreciti.

Madjari su bez Lasla Nadja smesan tim, imaju 2-3 igraca i to je to.
tremi08

Previous

Return to Rukomet