Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Reprezentacija BiH

Re: Reprezentacija BiH

Postby irriducibili » 22 Mar 2013, 23:20

Panta wrote:Bravo Bosanci, nadam se da idu u Brazil :bravo:

Imaju sasvim solidne izglede u toj raspaloj grupi, ali se nadam da nece uspeti... :pop:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija BiH

Postby Panta » 22 Mar 2013, 23:25

irriducibili wrote:
Panta wrote:Bravo Bosanci, nadam se da idu u Brazil :bravo:

Imaju sasvim solidne izglede u toj raspaloj grupi, ali se nadam da nece uspeti... :pop:

Cisto sportski gledano (a znam koliko ti je to tesko) imaju strasnu generaciju, a i zasluzuju malo sportske srece posle one kradje protiv Gala...
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Reprezentacija BiH

Postby irriducibili » 22 Mar 2013, 23:34

Panta wrote:Cisto sportski gledano (a znam koliko ti je to tesko) imaju strasnu generaciju, a i zasluzuju malo sportske srece posle one kradje protiv Gala...

To je tvoje vidjenje. Ne znam o kojoj strasnoj generaciji pricas, kada su razlicitog zivotnog doba, a i generalno ne mislim da su toliko mocni...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija BiH

Postby Panta » 22 Mar 2013, 23:39

irriducibili wrote:
Panta wrote:Cisto sportski gledano (a znam koliko ti je to tesko) imaju strasnu generaciju, a i zasluzuju malo sportske srece posle one kradje protiv Gala...

To je tvoje vidjenje. Ne znam o kojoj strasnoj generaciji pricas, kada su razlicitog zivotnog doba, a i generalno ne mislim da su toliko mocni...

Ne mislim ni ja da su mocni, niti da na nekom takmicenju mogu da nanesu stetu "velikima" , ali je uvek simpaticno gledati autsajdere kako se, koliko-toliko, ravnopravno bore sa jacima...

Mislio sam konkretno na Dzeka ( i dalje mi je krivo sto nije dosao u Milan), Pjanica i ponajboljeg golmana PL Begovica...
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Reprezentacija BiH

Postby Sony » 22 Mar 2013, 23:45

Poredak ex yu reprezentacija ( po mom misljenju)

1. Hrvatska
2. BiH
3. Crna Gora ( tu je negdje sa Bosnom)
4. Slovenija
5. i 6. Srbija i Makedonija
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Reprezentacija BiH

Postby irriducibili » 22 Mar 2013, 23:46

Panta wrote:Ne mislim ni ja da su mocni, niti da na nekom takmicenju mogu da nanesu stetu "velikima" , ali je uvek simpaticno gledati autsajdere kako se, koliko-toliko, ravnopravno bore sa jacima...

Mislio sam konkretno na Dzeka ( i dalje mi je krivo sto nije dosao u Milan), Pjanica i ponajboljeg golmana PL Begovica...

Sad bez zezanja, sasvim su oni solidni, tu negde uz CG, svakako ispred nas, a iza Hrvata. I ukoliko bi se dokopali SP, ne bi ni velikima bili pozeljan protivnik...

Daj ne zezaj, Milan nije mogao da ga plati. Tu su i Lulic, Ibisevic i uz Vucinica najveci promasaj FSS Misimovic, koji je dr fudbala za ove Mihine mucenike...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija BiH

Postby Panta » 22 Mar 2013, 23:51

irriducibili wrote:Sad bez zezanja, sasvim su oni solidni, tu negde uz CG, svakako ispred nas, a iza Hrvata. I ukoliko bi se dokopali SP, ne bi ni velikima bili pozeljan protivnik...

Daj ne zezaj, Milan nije mogao da ga plati. Tu su i Lulic, Ibisevic i uz Vucinica najveci promasaj FSS Misimovic, koji je dr fudbala za ove Mihine mucenike...

Jebem li ga da li su ga mogli platiti, ali znam da je bila prica neposredno pre prelaskak u Siti...

Kod Zvjezdana je valjda Pizon odigrao glavnu ulogu :laugh:, a ne samo da je dr za sadasnje nesretnike vec bi bio siguran i u proslim ciklusima...Kad vec Sale Ilic nije mogao da igra pleja :mad2:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Reprezentacija BiH

Postby andres86 » 22 Mar 2013, 23:57

Pizon ga otpisao kao "debelog i sporog"... :krsti:
Be a voice, not an echo
User avatar
andres86
 
Posts: 1722
Joined: 11 Feb 2013, 22:25
Location:

Re: Reprezentacija BiH

Postby irriducibili » 23 Mar 2013, 00:00

Panta wrote:Jebem li ga da li su ga mogli platiti, ali znam da je bila prica neposredno pre prelaskak u Siti...

Kod Zvjezdana je valjda Pizon odigrao glavnu ulogu :laugh:, a ne samo da je dr za sadasnje nesretnike vec bi bio siguran i u proslim ciklusima...Kad vec Sale Ilic nije mogao da igra pleja :mad2:

Da li postoji igrac u Italiji, koji ima i pribliznu platu njegovoj u Sitiju?

Ma naravno, tek je u mladjim godinama bio bruka od igraca. I umesto da igra za nas, on razbija etnicku cistocu reprezentacije BiH...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija BiH

Postby Hezonja » 23 Mar 2013, 00:46

Bravo Bosanci.Dzeko i Ibisevic, dva majstora.
ibisevic bi sada bio bolji igrac od Dzeka da nije bilo one povrede, kako je samo odigrao tu polusezonu...Za pamcenje.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Reprezentacija BiH

Postby Napredpartizan » 23 Mar 2013, 01:15

Obrisano vam je par postova, drzite se sporta...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Reprezentacija BiH

Postby Nowitzki.ct » 23 Mar 2013, 01:16

Bosna ima i moje simpatije. Dvaput im namjestaju Portugalce u baraz, e vala sad je red da odu direktno, pa makar i iz raspale grupe. Zasluzili su, dokle da zivimo u proslosti...
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Reprezentacija BiH

Postby dacha od bosne » 23 Mar 2013, 06:04

Drago mi zbog Bosne, u inat svima. Gazite momci!!!
User avatar
dacha od bosne
 
Posts: 269
Joined: 18 Jan 2013, 11:35

Re: Reprezentacija BiH

Postby Zlaja » 23 Mar 2013, 13:19

dacha od bosne wrote:Drago mi zbog Bosne, u inat svima. Gazite momci!!!

:+1:
Posto smo ispali, sad gledam da li da predjem za Bosnu ili Ukrajnu :biggrin:
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46897
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Reprezentacija BiH

Postby ОГИ » 23 Mar 2013, 14:25

E da mi je dočekati da Bosanci navijaju za Srbiju kao što naši navijaju za njih. :D
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: paradox and 5 guests