Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije

Re: Evropsko prvenstvo u fudbalu U21 - Poljska 2017

Postby grobar_Zvornik » 17 Jun 2017, 18:55

Штета, штета, штета...

Што је најгоре нисмо били лошији и нисмо одиграли лоше. Али ето.. Кад не искористиш своје прилике и направиш три велике глупости у одбрани, то је то. Овим смо практично већ сада испали... за пролаз ће нам требати двије побједе до краја...

Главни кривац Лалатовић. Мада, могуће да су и менаџери наредили ко мора играти, тако да ипак треба бити фер па рећи да није имао куд...

Најлошији данас Гаћиновић, а разлог једноставан не може он играти мц-а никако.
Поред њега доста слаб Грујић, али и Антонов... Баш је неколико пута почетнички испао... О голману сам већ рекао што сам имао.

Плавша солидан, као и Радоњић, штета што му је инстаграм приоритет. Ожеговића нигдје, ал није да он пуно и зна.

Жао ми је јебига тек је почело и лоше је почело... Паун би ово одрадио рутински.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31526
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 17 Jun 2017, 18:56

Na stranu hejt prema Lalatu, Kokezi i FSS, ali realno ovo i jeste ocekivan rezultat.

Nas je retko ko video na prva dva mesta grupe iako su momci belezili odlicne rezultate u ranijim uzrastima.

Tu su razlike bile minimalne, i svi se secamo egal tekmi sa npr Madjarima i Amerima.

Ja sam i ocekivao pad generacije, pre svega zbog slabe lige i ocajnih transfera vecine reprezentativaca.

Sve u svemu, sve preko 3 boda je ok rezultat.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 17 Jun 2017, 18:57

Brate sta si ocekivao?...slicno pitanje si postavio ti meni pre neki dan :biggrin: :beyond:

Lalat,si luud...

Edit:Zlajo hahaha...nadam se da se sprdas :laugh:
Last edited by Čekicar on 17 Jun 2017, 18:58, edited 1 time in total.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 17 Jun 2017, 18:57

Sreca pa Portugaal nije imao nameru da napadne u drugom poluvremenu, ne znam čime bi se branili kada imamo jednog veznjaka na terenu.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Serano » 17 Jun 2017, 18:59

Rächer wrote:Brate sta si ocekivao?...slicno pitanje si postavio ti meni pre neki dan :biggrin: :beyond:

Lalat,si luud...


Али најјаче што подмећу људи клубаштво. :biggrin:

Објективно гледано, већина ових момака има будућност, добар део њих. Али џабе кад имаш крпу на клупи, најобичнији опушак.

Мајстор је убацио два своја играча, морао је убацити и Богосавца, чисто да направи тоталну спрдњу. :biggrin:

Јебем ти фудбал кад Огњеновићи и Лалатовићи командују нашим најбољим младим играчима.
Serano
Guest
 

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Otac Makarije » 17 Jun 2017, 19:01

Lalatovic kralj.. 20 minuta do kraja on izvodi veznog igraca i umesto Grujica (koji nije puno pokazao )uvodi Radonjica, sto uz Zivkovica, Plavsica i Gacinovica + centarfor cini 5 (PET) ofanzivnih igraca.. Ali, nema ko da im doda loptu iz veznog reda, pa u zadnjih 5 minuta nismo bili ni blizu da se priblizimo stvaranju sanse.. Ove batadjorinske gluposti nas unistavaju. Ili izlaze sa 4 zadnja vezna i jednim poluspicem napred. Ili sa jednim veznim i 5 napadaca.. :roll: .Logicna izmena je bila da udje Meleg i pokusa nesto da poveze..Ovi ih samo sacekali i dotukli...

U principu ovo je bila jos jedna pobeda ozbiljnog, takmicarskog fudbala nad o-ruk JSL hajduckim sistemom.."igramo bez veznog reda , ali zato imamo 16 napadaca" .. Svasta..
Last edited by Otac Makarije on 17 Jun 2017, 19:02, edited 1 time in total.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17331
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 17 Jun 2017, 19:02

Jebes ti sto je Lalat cigan, i Teo npr je cigan pa sta..
Covek je vuna..to je problem..
Napravio je rupu na sredini ovi su imali situacija 2 na 2 nekoliko puta..
U isto vreme nije ko imao da donese loptu na njihovu polovinu..
A kad smo je nekako donosili, nije imao ko da uradi nesto jer..Ozegovic sam izmedju Ije i Semeda..
Blekija na klupi, a drugi gol smo primili kad se igrac ubacio izmedju Vukasina i Gajica, pogledom su ga ispratili..
Sa 5 krila juris rezultat..
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43118
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Jovo91S » 17 Jun 2017, 19:03

Demokratski rob wrote:Manite se klubaške pljuvačine, koja je svrha? Šta je DjuLe bez Le odigrao. Ništa, bez agresije, bez energije...


Lalat mu je verovatno rekao da ne ide na presing, da se ne kreće na krilima i da ostaje u vrhu napada da čeka loptu. Jer ono sto smo videli danas nije Đurđevićeva igra, ako si gledao Partizan shvatićeš, čovek grize i kad je umoran.
User avatar
Jovo91S
 
Posts: 924
Joined: 25 Oct 2013, 01:14

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 17 Jun 2017, 19:05

Stvarno nejasan potez kad juris rezultat i kad se oni konstantno brane i to disciplinovano da ti ne ubacis drugog napadaca nego vrsis izmenu napadac za napadaca, i nastavljas sa 1 tvrdoglavo. Takodje mislim da je Meleg morao da udje u igru.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19614
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Poison and Remedy » 17 Jun 2017, 19:06

Direktni krivac za ovaj poraz je VMS, indirektni je Lalatovic, koji je dozvolio da mu igraju fudbaleri koji nicim nisu zasluzili poziv, a pritom je odabrao i strucni stab koji ocigledno ne poseduje kondicionog trenera. Mogu da pisem o igracima i ko se kako pokazao, ali je to apsolutno nebitno posto je VMS apsolutno odredio ceo mec svojom "intervencijom".

P.S. Plavsic je odigrao jako dobro i trebalo bi da bude starter.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 17 Jun 2017, 19:07

I ja da se slozim za Plavsica (klubastvo jelte) :okk:
Decko se bije, gine, koliko moze ali gine..
Ima zelju ogromnu
Ocekivao sam vise od Mijata..
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43118
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Fratelo » 17 Jun 2017, 19:08

Ma pukli smo mi, mislio sam da igraci na individualni kvalitet mogu nesto da izvuku uz odsustvo 3-4 najbolja igraca Portugala. Tralalat tipican menadzerski trener, Radonjic mu ne igra u Cuki a ovde ga ubacuje da promeni tok meca :laugh: Ozegovic :laugh: Gacinovic, Grujic i Antonov ubedljivo najgori, da ne zaboravim i golmana tu.
Spanija je jaca od Portugala, kada zavrte Asensio i ekipa bice mucno gledati.
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18137
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Jovo91S » 17 Jun 2017, 19:09

Manojlović; Gajić, Milenković, Veljković, Antonov; Lukić, Maksimović; Živković, Grujić, Gaćinović; Đurđević

To je najbalansirani tim.
User avatar
Jovo91S
 
Posts: 924
Joined: 25 Oct 2013, 01:14

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 17 Jun 2017, 19:09

White Mamba wrote:Ocekivao sam vise od Mijata..


on celu utakmicu, ili veci deo nje igra van svoje pozicije.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Serano » 17 Jun 2017, 19:09

И ја сам написао да је Плавшић био најбољи наш играч у другом делу.

А назва ме момак Ракаром, ако, ако.
Serano
Guest
 

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests