Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Otac Makarije » 17 Jun 2017, 19:11

Zlaja wrote:Na stranu hejt prema Lalatu, Kokezi i FSS, ali realno ovo i jeste ocekivan rezultat.

Nas je retko ko video na prva dva mesta grupe iako su momci belezili odlicne rezultate u ranijim uzrastima.

Tu su razlike bile minimalne, i svi se secamo egal tekmi sa npr Madjarima i Amerima.

Ja sam i ocekivao pad generacije, pre svega zbog slabe lige i ocajnih transfera vecine reprezentativaca.

Sve u svemu, sve preko 3 boda je ok rezultat.

Nije to sto pises bez rezona, 2 godine su prosle od Novog Zelanda, to je u ovom uzrastu ogromno, nekad i presudni period..Novinari laprdaju, guraju im trofeje u ruke na osnovu nicega. Ovo je daleko ozbiljnije takmicenje nego U20 SP . Ali, ipak mislim da bi Veljko bolje hendlovao ovu ekipu..
Last edited by Otac Makarije on 17 Jun 2017, 19:11, edited 1 time in total.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17329
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 17 Jun 2017, 19:11

Muslin,Lalatovic.....kraj price......ko se nada taj veze s fudbalom nema...
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Demokratski rob » 17 Jun 2017, 19:12

Portugal nas je izrutinirao, svaki igrač vredi na desetine miliona. Gaćinović, Živković, Djurdjević, Grujić i ostali deluju
potpuno nemoćno, ovi su igrali koliko im je trebalo. U našem savezu svaki trener gura nekoga svoga, čime je sada brat
Nemanje Matića sada zaslužio poziv da bude na pripremama, kada realno ni Nemanja ne zaslužuje da igra u A timu?
Grujić pod hitno treba da menja klub ili može da promeni sport kojim se bavi.

Apsolutno mi je nejasno zbog čega nije igrao Milenković i zbog čega je Djurdjevića menjao bukvom Ožegovićem?

Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
User avatar
Demokratski rob
 
Posts: 9439
Joined: 06 Mar 2016, 16:58

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 17 Jun 2017, 19:13

@Admiral
Ali je imao neke reakcije bas atipicne za njega, kao da je bio mamuran..
Na kraju, secam se , dobio je loptu u njihovom kaznenom, nigde nikog, on napamet na bok u guzvu iz prve..
Sutirao kad ne treba i obrrnuto..
A on je trenutno verovatno i najbolji igrac ove ekipe
Pozitivno je sto gore ne moze :biggrin:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42987
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 17 Jun 2017, 19:13

Jbt mi ladno na celom prvenstvu nemamo ni jednog zadnjeg veznog... Znaci zatarabio je Maksimovica za celo prvenstvo pozadi.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 17 Jun 2017, 19:15

Admiral wrote:Jbt mi ladno na celom prvenstvu nemamo ni jednog zadnjeg veznog... Znaci zatarabio je Maksimovica za celo prvenstvo pozadi.


Koje prvenstvo?..jos jedna tekma i kuci....poslednju prijateljsku moze i rezervni golman na zadnjeg veznog..
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Serano » 17 Jun 2017, 19:17

Admiral wrote:Jbt mi ladno na celom prvenstvu nemamo ni jednog zadnjeg veznog... Znaci zatarabio je Maksimovica za celo prvenstvo pozadi.


Добро је. Нисам једини који је то видео.

Шта учини момку несрећа несрећна.

Слика напредне Србије - свако ко нема појма о свом послу, на битном је месту.
Serano
Guest
 

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 17 Jun 2017, 19:18

Otac Makarije wrote: Ali, ipak mislim da bi Veljko bolje hendlovao ovu ekipu..

Normalno, poznaje ih, valjda je vodio 2 ili 3 godine tu generaciju.

Jendostavno, 2 godine je ogroman period za tako mlade igrace.

Srce naseg tima na NZ su bili SMS - Zdjelar - Maksa i Gruja kao dopuna.

Danas nema SMS a ostala trojka nema par bukvalno minut takmicarskog fudbala u prthodnih 6 meseci.

Dodaj da se Babic izgubio, da Jovanovic takodje ne igra nista, da nema Rajkovica i dobijes skroz drugi tim.

A igrali su protiv Portugala koji ima dobru ligu za te klince, a ovi sto su otisli imaju dobre uloge u svojim timovima.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46954
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 17 Jun 2017, 19:24

''Lalatović: Radonjić je igrač za Mančester Junajted!''

:biggrin:

Ne cenim ga kao trenera a i iritantan je lik.

Još u Zvezdi mi išao na živac.

Jebo ga onaj ko ga doveo.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Srdja Knezevic » 17 Jun 2017, 20:28

Nije sve tako crno kao sto se predstavlja sada. Utakmica kao utakmica bili smo ravnopravan rival, preteruje se da su nas rutinirali. Ima ovde dosta materijala za A tim, i u dogledno vreme jednom dobrom rezultatu na seniorskom nivou. Pojedini igraci dobro treba da razmisle u kom pravcu zele da im se odvijaju karijere i da donesu odluke ma koliko one bile bolne. Previse ovih igraca ima duze pauze iza sebe, Zivkovic, Maksimovic, Grujic, Jovanovic, Veljkovic, Djurdjevic, Cavric... Vecina njih je negde u svom fudbalskom razvoju imala odredjenu pauzu koja se odrazila na njihov kvalitet i samim tim i nastup. U nekom mom shvatanju modernog fudbala, fizicka sprema i takticka disciplina je osnova za dobar rezultat. I bilo koja ekipa kvalitetnija od nas ukoliko naleti na takticki i fizicki dobro spremnu ekipu kao sto ova nasa ekipa moze da izgleda, tesko moze da nas rutinira. Ovi momci su pravljeni za velika dela i ubedjen sam da uz pravog vodju na klupi mozemo u narednih 10 godina da se nadamo nekom velikom uspehu reprezentacije.
Srdja Knezevic
 
Posts: 332
Joined: 15 Aug 2013, 19:49


Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Zappa » 17 Jun 2017, 23:47

Tileoleo wrote:Sta je sa onim malim Pantovicem iz Bajerna? Mislim da je prosle sezone debitovao kod Gvardiole i da su ovi iz saveza rekli da ga prate? Ne znam sta je sad sa njim.


Igrao je pre par dana prijateljsku utakmicu za reprezentaciju do 20 godina.

Sumnjam da može proći u seniorskom fudbalu.Ne znam šta je u pitanju, ali igrači srpskog porekla u mlađim kategorijama velikih klubova retko uspeju.
Vladimir Ranković (1993) -igrao za mladu reprezentaciju Nemačke, isto iz Bajerna ,sada nastupa za Hanover II.
David Vrzogic( 1989 ) -mlada nemačka reprezentacija ,Borusija D, danas u nekom Mapenu
Nikola Jelisic (1994) - kao i Pantovic iz škole Bajernove. Nastupao za mlade BiH. Danas u Schweinfurt 05???
Secam se na kadetskog EP u NS. Vojno Ješić (1994) , jedan od najboljih igrača .Te godine igrao u Kelnu. Danas u Bonner SC (4 liga). Ista generacija Dobrosav Kostić ,mlađe kategorije Hofenhajma. Zadnji klub FC Zuzenhausen (6 liga )
Stevanović Predrag (1991) ,jedan od najboljih igrača nase omladinske selekcije. Član Šalkea, Verdera. Danas Wattenscheid 09.
Marko Rademacher (1996), Herta Berlin, odigrao par utakmica za omladinsku reprezentaciju. Danas Berliner AK 07( 4 liga )
Senić, ne pravi razliku ni u nasoj drugoj ligi.

grobar_Zvornik wrote:Ваљда неко у Савезу колико толико прати ове младе наде широм Европе...

http://www.bz-berlin.de/berlin-sport/he ... n-muenchen


Po prezimenu ,rekao bih, neki tvoj zemljak. :biggrin:
Zappa
 
Posts: 7518
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 19 Jun 2017, 16:08

Добро претпостављаш, родитељи су му поријеклом из околине Сарајева.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31397
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Serano » 19 Jun 2017, 17:04

Не би ме чудило да Ожеговић/Радоњић почну против Македонаца.
Serano
Guest
 

Re: Mlada reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 20 Jun 2017, 02:08

Samo cu reci nikad trener od Lalatovica, nikad stoper od Jovanovica, iako on moze da bude vrhunski zadnji vezni a da Maksimovic igra ispred njega.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13782
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests