Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 05 Sep 2020, 21:08

Sve agencije imaju egzotična imena, treba mi njihov agent zadužen za balkanske fudbalere. :biggrin:

Ali očigledno je reč o ozbiljnoj firmi. Đuričić se godinama raspadao, apsolutno nigde ništa nije odigrao i sve vreme se seljakao po respektabilnim klubovima- Sautempton, Majnc, Anderleht, Sampdorija...
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 05 Sep 2020, 21:09

Извињавам се.
Моја грешка.
На ТФМ-у стоји да га заступа италијански EXCELLENCE SPORT Sas :okk:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31171
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 05 Sep 2020, 21:17

Možda bi mogao da pokuša sa nekim ko je malo manje dodavač, a više brzanac, neko ko je u stanju da pritiska zadnju liniju, tipa Radonjić/Mijat.

Đuričić je neki wanna be Tadić za mnogo sirotinju.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 05 Sep 2020, 21:18

fontaneros wrote:Maksa opet u postavi?

Lagana dvojka

И Коларов :wacko:
Има Турци да се наиграју
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 05 Sep 2020, 21:18

fontaneros wrote:Maksa opet u postavi?

Lagana dvojka


Ne može dve zaredom kiksati.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1867
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 05 Sep 2020, 21:24

Morace Kolarov na stopera do daljnjeg. Ubili nas Rusi presingom. Protiv Rusa smo prodisali nakon njegovog ulaska.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 05 Sep 2020, 21:27

Nama ovo prva utakmica sa Turcima?
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 05 Sep 2020, 21:30

Jeste od raspada SFRJ.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 05 Sep 2020, 21:38

To je ako se ne varam jedina reprezentacija iz top 15 u Evropi s kojom nismo igrali u ovom veku.

Mislio sam da ni sa Englezima nismo igrali, ali bila je prijateljska 2003. godine.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 06 Sep 2020, 01:05

Mislim da smo jedina reprezentacija i zemlja na svetu gde je skroz lagano prosla cinjenica da je najbolji igrac ekipe odustao od reprezentacije pred najvazniju utakmicu ciklusa. Umesto da novinari instistiraju da od Matica, selektora , saveza cuju u cemu se radi i sta je zapravo problem cela prica je zatvorena nekim nemustim izjavama. Slag na tortu je izjava Matijasevica, izjavljuje covek kako se cuo sa Maticem i da su se dogovorili da se nadju i popiju kafu, kada obojica budu imali vremena. Alo majstore tebi je posao da te stvari resavas , nema sta da imas ili nemas vremena. Matica ne krivim ,verovatno ima razlog zasto se odlucio na ovako nesto, ali sam takodje znao da ce da cuti kao mula, mora da se postuje omerta.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3063
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bjelica » 06 Sep 2020, 01:59

Baxter Stockman wrote:To je ako se ne varam jedina reprezentacija iz top 15 u Evropi s kojom nismo igrali u ovom veku.

Mislio sam da ni sa Englezima nismo igrali, ali bila je prijateljska 2003. godine.


Od kada su Turci top 15 u Evropi ? Poslednje SveCko 2002 a na Evropskim prvenstvima su bili samo 4x
Ni liga nacija nisu u grupi A, a ni imaju neke ekstra igrace jedino liga im jaka al to nema veza sa repkom nego vise sa parama
Bjelica
 
Posts: 5
Joined: 30 May 2020, 23:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Gerzovo » 06 Sep 2020, 08:43

Svi ti menadžeri imaju po 2-3-4 agenicje pod razno raznim imenima, i ko zna na koga se vode i ko ih zastupa.

Đuričić je igrao pristojno u Sasuolo, možda i prva njegova dobra sezona. Ajd da kažem, da je zasluženo tu, bar po meni.
User avatar
Gerzovo
 
Posts: 916
Joined: 19 Jul 2020, 12:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 06 Sep 2020, 09:56

Desetka wrote:Mislim da smo jedina reprezentacija i zemlja na svetu gde je skroz lagano prosla cinjenica da je najbolji igrac ekipe odustao od reprezentacije pred najvazniju utakmicu ciklusa. Umesto da novinari instistiraju da od Matica, selektora , saveza cuju u cemu se radi i sta je zapravo problem cela prica je zatvorena nekim nemustim izjavama. Slag na tortu je izjava Matijasevica, izjavljuje covek kako se cuo sa Maticem i da su se dogovorili da se nadju i popiju kafu, kada obojica budu imali vremena. Alo majstore tebi je posao da te stvari resavas , nema sta da imas ili nemas vremena. Matica ne krivim ,verovatno ima razlog zasto se odlucio na ovako nesto, ali sam takodje znao da ce da cuti kao mula, mora da se postuje omerta.


Ja sam malo analizirao naše rezultate i na kraju ispada da nam je Milivojević najbolji igrač jer kad on igra nikad ne primimo više od 2 gola. Mislim da smo jedino protiv Austrije izgubili 3-2 kad je on igrao.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1867
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Mainland » 06 Sep 2020, 10:52

Danas dobijamo Turke Seldžuke,kvota 2 :biggrin:
Clavus clavo extruditur
User avatar
Mainland
 
Posts: 2554
Joined: 16 Mar 2020, 12:48

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 06 Sep 2020, 10:57

Baxter Stockman wrote:To je ako se ne varam jedina reprezentacija iz top 15 u Evropi s kojom nismo igrali u ovom veku.

Mislio sam da ni sa Englezima nismo igrali, ali bila je prijateljska 2003. godine.


Nismo igrali ni sa Islandom od kada su postali bolji od nas. :D
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Desetka, ericdjembadjemba and 9 guests