Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 19 Nov 2020, 08:26

Mnogo potcenjujete lale, ljudi igraju fenomenalno

Favoriti (iz senke) da uzmu EP
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44150
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 19 Nov 2020, 09:41

Radonjaa wrote:
Olimp wrote:Mala digresija, možda i politička, ali Makedonija i makedonski narod ničim nisu zaslužili da se nađu na ovom spisku.
A inace se slažem.


00:01:25 da poslušaš kako nas je dočekao makedonski narod :biggrin:

Mi se stvarno ne bi trebali javljati za ometanje tuđih himni. Naši su to radili i sirotim Jermenima, narodu koji nam nikad ništa nažao nije napravio, dapače jednako je propatio.
Ne bih izvodio zaključke iz toga.
Pogledaj malo 1999 ako ima jos klip kako su NATO vozila koja su se locirala u Makedoniji spremajući se za agresiju, gađali sa svim i svačim, pljuvali.
Olimp
 
Posts: 3324
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 19 Nov 2020, 11:16

Sa druge strane, bili su saučesnici NATO u ratu protiv Srbije, stvorili nekanonsku raskolničku crkvu samo da ne bi išli u SPC, otimali imovinu i najstariji srpski manastir pretvorili u hotel.

Vladiku Jovana, koji je Makedonac, su tamničili, progonili, dan danas ga pljuju i udaraju na ulici samo jer je prihvatio poziv SPC na jedinstvo. To su naravno radili jer je SPC poslednji trag postojanja Srba u Makedoniji, narod su sveli na nivo statističke greške. Na kraju su priznali Kosovo i ušli u NATO, a sve je to podržala ona većina Makedonaca koja je mijenjala prezimena i prepravljala grobove da se slučajno ne bi sjetili da su Srbi.

Za razliku od bosanskih muslimana, Hrvata i šiptara, oni Srbe još uvijek nisu ubijali, ali bi bez ikakve sumnje i na to bili spremni da je bilo neophodno. A sve ovo se odnosi na ,,pravoslavne" Makedonce, 25% šiptara neću ni da pominjem.

Ako si htio da kažeš da su nam prijatelji i da je to nekakav nama blizak narod, ne mogu da se složim. Ako si htio da kažeš da ne mogu u isti koš sa onima koji su ubijali Srbe kad god su dobili priliku, slažem se.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13367
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 19 Nov 2020, 11:24

Имам родбину са кевине стране неки Македонци. Не волим да их видим. Ретко антипатичан народ. Дражи су ми муслимани од њих.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Gerzovo » 19 Nov 2020, 11:35

Danska, Srbija, Island, Gruzija, Andora i eventualno San Marino.
User avatar
Gerzovo
 
Posts: 917
Joined: 19 Jul 2020, 12:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 19 Nov 2020, 11:41

Island bi nas pregazio

iz treceg pota samo finska
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44150
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 19 Nov 2020, 12:23

Ja koliko se secam ranije se kod nas zvizdalo svakoj protivnickoj himni, sto je debilizam i nepostovanje tudje zemlje. Mislim da se to sad promenio. Sto se mene tice skroz mi je na mestu zvizdanje himni svake zemlje koja je priznala KiM, jer je time ta drzava pokazala da ne postuje drzavu Srbiju i ne vidim zasto onda ne bi i mi pokazali stav prema tome. E sad sira je prica sta Vucic radi i da je vrlo moguce da cemo i mi sami uskoro da se u potpunosti odreknemo KiM.
Sto se tice Makedonije, mislim da smo vise bliski narodi nego sto smo prijateljski. Ja licno nemam nista protiv njih, ali nisam primetio da je drzava Makedonija ikad ista prijateljski preduzela prema drzavi Srbiji, naprotiv.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3078
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 19 Nov 2020, 14:44

Та територија је Вардарске Македоније је стара Србија. Било је оних који су нас заједно са Бугарима убијали као припадници ВМРО - а. Већински су свакако Срби, и тамо је наша итекако велика културна баштина. Грци им оспоравају име, додуше са правом, Бугари им све осправају, Шиптари им узели пола државе. А они опет највише нас криве и владике затварају. Наша црква је нудила апсолутно све у споразуму у Нишу али су одбили сви осим владике Јована. Али неће проћи дуго када закукају "Браћи Срби помозите" .

Свакако би ваљало избјећи све ex-yu репрезентације, не треба нам и политичка тензија. Због неугодности ваљало би избјећи и Совјете. Ваљало би покупити Сан Марино итд. и сличне екипе да не би губили бодове у тим слабијим шеширима.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17021
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sani » 19 Nov 2020, 15:04

Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 19 Nov 2020, 15:25

A ko ce bolje da demontira sistem nego neko ko ga dobro poznaje iznutra? :biggrin:
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13777
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rancesco » 19 Nov 2020, 17:53

User avatar
Rancesco
 
Posts: 1137
Joined: 26 Apr 2017, 09:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 19 Nov 2020, 17:56

Brnaba ostro :okk:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42981
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 19 Nov 2020, 17:59

Rancesco wrote:Evo kako brzo stize odgovor :D Dal he ovo stvarno Pantela napisao...

http://sportklub.rs/Fudbal/Reprezentaci ... mo-te.html

Он не зна ни сва слова а камо ли да састави ово.
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rancesco » 19 Nov 2020, 18:08

stihl wrote:
Rancesco wrote:Evo kako brzo stize odgovor :D Dal he ovo stvarno Pantela napisao...

http://sportklub.rs/Fudbal/Reprezentaci ... mo-te.html

Он не зна ни сва слова а камо ли да састави ово.


Znaci Kokeza, nema ko drugi :biggrin:
User avatar
Rancesco
 
Posts: 1137
Joined: 26 Apr 2017, 09:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 19 Nov 2020, 18:41

:lollol:
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests