Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tufi » 11 Sep 2018, 09:10

Nije bilo kiše :D A ne znam što je bilo malo ljudi, ne bi trebalo da se renovira ništa na stadionu

Kvaliteteom ekipe ne mogu da se upoređuju, ali ni pristup koji imaju.
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 11 Sep 2018, 09:16

Nikada u zivotu nisam cuo nista slicno onome sto su sinoc u studiju rekli o Krstajicu. Gore je sto su ovako obrisali patos sa njim nego da su ga kritikovali. Kritika barem daje neki legitimitet... A ono sto je Tadic rekao direktno demantuje price o navodnom pucu. Do sada ni jedan igrac nije potvrdio Obradovicevu pricu. Naprotiv...A kakav je to bio puc, ako igraci ne znaju za njega?

Da, mi mozemo da sastavimo dobru reprezentaciju, ali ne moze totalno podmladjivanje na svim pozicijama. Stojkovic i dalje mora da brani. Stoperski par Milenkovic - Nastasic, Luka (kad vec ne zove Fejsu) je i dalje najbolje resenje, uz Matica - a klince polako ubacivati. Napred ima dovoljno opcija, necu ni da nabrajam... Desnog beka izmisliti: dati sansu dvojici-trojici pa da vidimo...

Ali, problem je sto, nezavisno od toga KO igra, mora da se definise STA se igra. Mora da se postave linije. Da se precizira kretanje i promene mesta. Da se ubrza protok lopte. Da se uigraju neke akcije. Da se definisu neka pravila za igru pod pritiskom. I tako dalje. To je ozbiljan posao, od koga zavisi i kako igraci pojedinacno izgledaju na terenu. Dobar trener moze da ucini da i prosecan igrac, unutar dobrog sistema, izgleda dobro. Los trener napravi da i najveci igraci izgledaju smesno na terenu...

Ja iskreno ne znam ko u ovom, navodno strucnom, stabu moze da odradi ovaj posao na zadovoljavajuci nacin...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 11 Sep 2018, 09:25

Од резултата у ЛН зависи да ли ћемо бити у 3 или 4 шешир за квалификације, тако да ранг листа не значи ништа https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/orlovi-da-li-znate-uopste-koliko-je-vazna-liga-nacija-351306.html . Овај синоћни резултат ће итекако да кошта не само за овај ЕП него и за следећа такмичења. А каква нас судбина чека после мечева у октобру не смијем ни да помислим. Имамо два сценарија један је да се задржимо гдје смо и пробамо да дохватимо ЕП, а други сценарио да идемо буквално на дно европског фудбала.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17049
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 11 Sep 2018, 09:29

Protok lopte nije bio loš. Mi smo u ove dve utakmice imali brza i pametna rešenja u napadu.

Mnogo lepih akcija je bilo, izostala je realizacija.

Inače, ni meni Dmitrović ič ne uliva poverenje.

Kad god je primio loptu meni je delovao šeprtpljasto i samo sam čekao njegov kiks.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 11 Sep 2018, 09:50

Слажем да апсолутно је Дмитровић несигуран. Друго синоћ Румуни су нам правили проблема пресингом, гдје смо решавали лоптом на Дмитровића који то није радио лоше , а уз то други гол је морао бранити. А тек у наредном мечу има мучимо назад, када буду дјеловали много бољи играчи.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17049
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Batman » 11 Sep 2018, 10:53

Jbt od kada je Crna Gora toliki bauk? Posebno ako ne bude Jovetica... Pa jbt njima igraju Mesi i Kosovic,a i onaj treci ulazi redovno sa klupe...
User avatar
Batman
 
Posts: 2647
Joined: 28 Aug 2012, 22:49
Location: Novi Beograd

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Џејси Керол » 11 Sep 2018, 11:00

To govori dosta o nasem luzerskom mentalitetu i kukavicluku.
Ali sva ova zajebancija Krstajica nas moze skupo kostati,treba sve da uradi da vrati Nastasica koji bi sa Blekijem digao odbranu na visi nivo i Luku na sredini,jer je realno decko trenutno nesto najbolje sto imamo na sredini.
Cinio mi se kao ispravan momak Milivojevic u onoj emisiji Ace Informacije pre prvenstva,sta znam..
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13074
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 11 Sep 2018, 11:02

Batman wrote:Jbt od kada je Crna Gora toliki bauk? Posebno ako ne bude Jovetica... Pa jbt njima igraju Mesi i Kosovic,a i onaj treci ulazi redovno sa klupe...


Bukvalno ovo...

Jos kao paklena atmosfera, vamo-tamo... Kakva bre atmosfera, ko ce da je napravi, da nece "vojvode" i "varvari"? :roll: :roll:



Proci ce CG kao rudar protiv PFK-a :okk: :okk:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44370
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tufi » 11 Sep 2018, 11:10

Kad ste vi pogledali meč CG reprezentacije?

Razlika u kvalitetu je ogromna u korist Srbije, ali je razlika u pristupu takođe ogromna ali u korist Crne Gore.

Fontano, neće ni jedni ni drugi, jer ni jedni ni drugi ne dolaze da navijaju za CG, makar ne organizovano. Napraviće oni kojima su Hrvati bliži od Srba. A i malo je bezveze da mi, navijači kluba koji ima tri frakcije pričamo o drugim navijačima pogrdno.
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 11 Sep 2018, 11:19

Gledao sam ih protiv Jermenije (i u gostima i kod kuce), i jedino sto sam video jeste da je Joveta alfa i omega te ekipe...

Lepo je rekao batman, pa njima je kosovic u prvih 11... toliko o njima :truce:


Kakve veze to ima sto mi imamo 3 frakcije... I tako podeljeni, ima nas vise nego na njihovim svim tekmama u prvenstvu zajedno..

Okej, sad ce doci i kuso i repato, bice pun stadion vrv, ali ce atmosfera biti nalik na onoj u moraci - mlitava..

I ko ce da cuva Mitra, da nece Savic?
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44370
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 11 Sep 2018, 11:25

Nama ne trebaju Crnogorci da bi napravili problem.

Uvek smo sebi najveci protivnici.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Wolt992 » 11 Sep 2018, 11:50

Matic nek ustupi mesto Lukicu , ne mogu vise da gledam kako uspori svaki boziji napad i kako ulazi u neka naguravanja sa protivnickim igracima nicim izazvan... a vi sto se plasite crne gore ne znam sta da kazem
i lupanje o voljnom momentu - totalno fudbalski nepismeni , samo indijanac koji ne zna nista o igri i koji iskljucivo bazira svoje misljenje o igri na osnovu krajnjeg rezultata ce reci kako nije bilo zalaganja , kako smo uzasno igrali , kako postoji sansa da budemo zadnji u grupi , kako ce nas crna gora isprasiti ( dobro kaze lik - pa tamo mesko i kosovic igraju jbt zivot , koga ce oni isprasiti )
bleki umesto spajica , lukic umesto matica , zivkovic ili prijovic umesto ljajica i da se prejebe ova grupa bez ikakvih cimanja
Football is for you and me , not for fucking industry.
User avatar
Wolt992
 
Posts: 147
Joined: 16 Jul 2018, 15:54

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 11 Sep 2018, 12:12

Mi smo nesumnjivo po imenima najkvalitetniji u grupi. Realno, favoriti smo u svakom mecu, pa cemo biti i u Crnoj Gori.

Ali, odbrana u jucerasnjem sastavu je katastrofa. To stvarno ozbijno mora da se menja.
Iznosenje lopte iz 16, pod presingom, je veliki problem. Kad je Matic u igri, dramaticno usporava, dok su Lukic i Maksa brze odigravali, ali su obojica imali faze panike, sa po nekoliko nedopustivih kikseva, koje bi bolja ekipa lako kaznila. Vidi se potencijal, ali se vidi i neiskustvo.

Napadacki, zaista nismo bili losi. Dali smo golove posle Mitrovih minijatura, a ne iz akcija, ali smo imali i akcije iz kojih nismo dali golove. U svakom slucaju, mnogo bolje napadamo nego sto se branimo - i to je problem koji ce morati da se resi, ukoliko ne zelimo da nam losije reprezentacije uzimaju bodove, kao sto je to juce bio slucaj...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 11 Sep 2018, 12:31

fontaneros wrote:Bukvalno ovo...

Jos kao paklena atmosfera, vamo-tamo... Kakva bre atmosfera, ko ce da je napravi, da nece "vojvode" i "varvari"? :roll: :roll:



Proci ce CG kao rudar protiv PFK-a :okk: :okk:

Прво Монтенегро има организоване групе на три трибине, сјеверна углавном екипе из ПГ и групе које су блиске њима. Међу њима има садашњих Варвара али има и бивших. На југу су Никшићани и групе око њих и не подносе са овим са сјевера баш најбоље. (На југу ће бити смјештени и наши навијачи, међу које ће те опет имати Варваре са њихове садашње трибине.) Имате неколико мањих група и на истоку. Међу свим тим групама имате и готово фашистичке.На западу ће бити партијски војници, државни службеници и службеници фирми које су блиске бласти.

Тачно је да су по именима па играчким квалитетима 5 пута испод нас (али то су и Румуни). Али ући ће у меч са 5 пута више мотива и жеље, јер је битно добити Србију. Добар дио њихових играча (Стојковић, Симић, Иванић итд.) желе да се освете на неки начин Србији јер нису добили шансу да играју. Њиховим навијачима и државницима је битна побједа да још више понизе Србе који живи у тој творвини. У другим спортовима у којима смо још јачи о њих у Монтенегру нисмо добијали. Тако да је пораз најреалнији.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17049
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Obeliks » 11 Sep 2018, 13:00

Pregazićemo i Podgoricu i Bukurešt kao FAP kesicu SMOKIJA...
Čuće se samo "vrus"...
Amin.
KKP je religija.
Kao i svaka religija ima dosta dogmi, zasniva se na ljubavi i veri, a njeni pratioci su fanataci.
User avatar
Obeliks
 
Posts: 1852
Joined: 23 Mar 2011, 15:20

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests