Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 08 Oct 2020, 12:21

DIFovac wrote:Gdje se može pogledati utakmica večeras za nas koji smo na m:telu?


Probaj na sajtu EON-a, omogucili su uz prijavu da svi imaju besplatno gledanje bez obzira kom provajderu pripadaju, samo nisam siguran da li vazi samo za granice Srbije, procitaj tamo..

@Mamba

Nova s sport ili kako se vec zove, 20:45
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 08 Oct 2020, 12:25

Zahvaljivamo :okk:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43107
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 08 Oct 2020, 12:31

Angus Young wrote:Nova s sport ili kako se vec zove, 20:45


Nova S prenosi, drugi kanal u SBB paketu (polse n1). Ne prenosi Nova Sport.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32889
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Na gut, teilen wir! » 08 Oct 2020, 12:35

Neka bude repriza gostovanja u Irskoj iz 2017. I tada smo igrali sa "rupama u odbrani" i strahovali od raspada sistema.
Kusur, dođi ovamo!

Danas nema časti, ali ima masti. Kolje se.
User avatar
Na gut, teilen wir!
 
Posts: 618
Joined: 11 Jun 2015, 00:26
Location: glasacka kutija

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby DIFovac » 08 Oct 2020, 12:48

@Angus

Hvala, provjeriću da li možemo mi iz RS da to koristimo.

Vidim kladionice i ne vide Norvežane kao pretjerane favorite, valjalo bi to možda i iskoristiti, nije kvota 2 i nešto za baciti.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5348
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 08 Oct 2020, 13:09

ЦГ СК1 претпостављам да је тако и за Српску.

Када погледаш ти наш тим овако на папир имамо укупно квалитетнији тим. Али код нас је проблем што репрезентацију нико не схвата озбиљно осим пар играча и тако је од када сам свјестан тога. Тренутно само Митар се односи према репрезентацији како треба.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17041
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 08 Oct 2020, 13:17

Angus Young wrote:
DIFovac wrote:Gdje se može pogledati utakmica večeras za nas koji smo na m:telu?


Probaj na sajtu EON-a, omogucili su uz prijavu da svi imaju besplatno gledanje bez obzira kom provajderu pripadaju, samo nisam siguran da li vazi samo za granice Srbije, procitaj tamo..

@Mamba

Nova s sport ili kako se vec zove, 20:45

To vazi samo za Srbiju
User avatar
soniko
 
Posts: 10375
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 08 Oct 2020, 13:50

Na gut, teilen wir! wrote:Ono sto se u javnosti pogresno percipira, ako prezivimo veceras Norvezane idemo na EURO. Daleko je EURO. Igrace se posle jos jedna nista manje teska utakmica.


Ako dobijemo u Oslu svakako smo favoriti protiv pobednika meča Škotska-Izrael, još bi se igralo u BG pa bi i tu bili u prednosti, čak i pred praznim tribinama a i jedni i drugi nisu kvalitetniji od Norvežana, zanimljivo da su igrali pre mesec dana u novom ciklus LN, takođe u Glazgovu i bilo je 1:1.

Plašim se da ako večeras izgubimo onda tonemo i za koji dan protiv Mađara i Turaka i onda nam sledi ne samo ispadanje iz B Divizije LN nego i pad iz drugog u treći šešir pred žreb kvalifikacija za SP, koji je krajem novembra, odmah po završetku LN. Trenutno smo jedva na dnu drugog šešira i ako se u preostala 4 meča LN postignu loši rezultati i još recimo poraz večeras vrlo lako možemo skliznuti u treći ćup pred žreb. Kvalifikacije za SP počinju već u martu, 3 utakmice će se tada odigrati, znači kreću kvalifikacije za Mundijal a da se nije odigralo ni EP, sve zbog korone je tako. O svemu se mora razmišljati, svaki meč se boduje, recimo primera radi ako večeras izgubimo utakmicu onda gubimo čak 13 bodova za FIFA listu koja je merodavna za taj žreb.

A realna je i opcija da ako prođemo večeras opet potonemo u naredna dva meča LN :roll: , ali dobro, neka bar odemo na taj EURO po cenu ispadanja iz B lige nacija i po cenu lošeg žreba za SP na koje ionako teško možemo otići.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby -Lepi- » 08 Oct 2020, 13:59

Znaci samo jedna, bez revansa.Bice gadno, Norvezani su favoriti, ali avaj, valjda ce i nas ukenjati da dobijemo jedan bitniji mec.Ako ne na kvalitet, na koji se ne mozemo pouzdati onda na neki vid srece i ukenjavanja.
Neka oni imaju 16 suteva i jedan gol a mi 3 suta a 2 u mrezi i bice dobro.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Na gut, teilen wir! » 08 Oct 2020, 14:25

@ Hajzenberg

Polako. Da je ovo pokusati prebroditi. Daleko je mundijal. A kada je zrijeb za svjetsko u pitanju, sustinski je ko ce nam doc iz prvog sesira. Na toj ravni ce se potom mjeriti nase sanse za plasman.
Plasman na EURO bi bio izuzetno bitan. Ako bi reprezentacija uspjela i tako vezala dva velika takmicenja i u kvalifikacije za Katar 2022. ulazilo bi se sa vise samopouzdanja i u boljoj atmosferi.
Kusur, dođi ovamo!

Danas nema časti, ali ima masti. Kolje se.
User avatar
Na gut, teilen wir!
 
Posts: 618
Joined: 11 Jun 2015, 00:26
Location: glasacka kutija

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Stenli » 08 Oct 2020, 14:48

Zašto novinari SK-a ovoliko seru po Palvoliću?
User avatar
Stenli
 
Posts: 13483
Joined: 21 Jul 2017, 14:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 08 Oct 2020, 15:06

-Lepi- wrote:Znaci samo jedna, bez revansa.Bice gadno, Norvezani su favoriti, ali avaj, valjda ce i nas ukenjati da dobijemo jedan bitniji mec.Ako ne na kvalitet, na koji se ne mozemo pouzdati onda na neki vid srece i ukenjavanja.
Neka oni imaju 16 suteva i jedan gol a mi 3 suta a 2 u mrezi i bice dobro.


Samo jedna, znalo se to još pre dve godine kada je igrana prošla LN i kada smo i mi i Norvežani osvojili svoje grupe u C diviziji LN ali su oni domaćini jer imali bolji skor, tj.više osvojenih bodova. A i za to smo krivi jer smo u tu jesen 2018 g. dobili CG i Litvaniju po dva puta a oba puta remi sa Rumunima gde smo trebali obe da dobijemo, u BG dva puta vodili, u Bukureštu igrač više i promašen penal Tadića i to nas koštalo prednosti domaćeg terena u baražu i ne samo to, ne bi igrali sa Norveškom nego sa Izraelom i to kod kuće. Ali šta da se radi, uvek nešto fali. A za finale se posle žrebalo, pa ako dobijemo Norvešku onda smo domaćini u finalu.

Posle te LN Norvežani su sasvim korektno tokom 2019 g.odradili kvale za EP ali nisu mogli direktno da se plasiraju pored Španije i Švedske, tu bila i Rumunija u grupi a mi znamo kako smo prošli sa Portugalom i Ukrajinom. Prošlog meseca mi slabi protiv Rusa i Turaka, Norveška kući poraz od Austrije a onda deklasirali S. Irsku u Belfastu. I to je to. Večeras pukovnici ili pokojnici.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 08 Oct 2020, 16:00

Info iz svlacionice

Cele noci je gruvao Nuci, momci su nabrijani na max i spremni da zapale petardu

2:5 FT
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44335
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 08 Oct 2020, 16:01

Nisu osvojili više bodova u Ligi nacija.

Oni su osvojili 13, a mi 14. Ali u jednoj grupi su igrale samo 3 ekipe, pa su se prvoplasiranima oduzimali bodovi iz duela sa četvrtoplasiranim. Tako smo mi ostali bez 6 bodova protiv Litvanije, a oni bez 4 protiv Slovenije.

I ogromna je zabluda da smo mi bez Eura ostali zbog Krstajićevih 5-0 u Lavovu. Ne, nego zbog Tumbakovićevih 2-4 protiv Portugala. 0-0 bi nas izvesno odvelo na EP.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20801
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 08 Oct 2020, 16:29

Apsolutno.

Imao sam utisak da niko u našem štabu nije imao pojma da bi nerešenim rezultatom protiv Portugala sami rešavali sve u poslednjem kolu.

Elem, morao sam da jinxujem, 1&d3+ po kvoti 7.6 sam uzeo. :biggrin:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34253
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests