Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 21 Aug 2018, 14:48

@Grof
Pa je usrao motku sa ofanzivnom izmenom protiv Severne Albanije :beyond:
Kad ti igra bod..
No nebitno..
Trebao je da leti a ne da se doucava na klupi repke
Skupa zajebancija
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43107
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 21 Aug 2018, 14:51

Tole odlazi!
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25583
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 21 Aug 2018, 14:52

Bilo bi mnogo bolje da su Muslina sikterisali u toku kvalifikacija.

Đubre matoro.

Гроф Тинторето wrote:Ma naravno da ce Luka ispasti grbav.


Neće ispasti grbav nego car. :yes3:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 21 Aug 2018, 15:23

White Mamba wrote:@Grof
Pa je usrao motku sa ofanzivnom izmenom protiv Severne Albanije :beyond:
Kad ti igra bod..
No nebitno..
Trebao je da leti a ne da se doucava na klupi repke
Skupa zajebancija


Nije smeo ni da dolazi, no nebitno, valjda je ispekao zanat.

Slazem se za Paunovica, voleo bih da on bude izbornik.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31911
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 21 Aug 2018, 16:23

Vidim da je Krle precrtao Milivojevica... Ne bih da upotrebim ruzne reci, ali ako je klupska liga Bordel liga, reprezentacija je seljacka javna kuca.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58254
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 21 Aug 2018, 16:45

Ja razumem i netrpeljivost prema Krstajiću, ni ja ga ne gotivim i ne cenim njegovo fudbalsko znanje.

Voleo bih da ga smene i dođe recimo Veljko Paunović.

Luka jeste u pravu, al valjda u reprezentaciji kao i klubu mora da postoji hijerarhija.

Ako ti stalno komentarišeš odluke selektora onda teško da možeš očekivati poziv.

Sada nije mu po volji neka odluka Krstajića, sutra mu možda neće biti po volji neka odluka Paunovića.

Nije na njemu da to komentariše, mora da postoji neki red.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 21 Aug 2018, 16:49

A da ga nece savez kritikovati? :lol2:
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31911
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 21 Aug 2018, 16:52

Bio sam vrlo jasan, tako da momak nemoj da se cerekaš jer ovi tvoji driblinzi kod mene ne prolaze. :yes3:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby DM 12 » 21 Aug 2018, 16:56

Krstajić je sns poltron i trenutno govno od trenera koje nikako nije smelo da vodi reprezentaciju na sp.


Sa druge strane Muslin je odavno trebao da leti iz reprezentacije jer smo igrali skandalozno, da da plasirao se na svetsko posle toliko godina i sve to, ali u kakvoj grupi sa kakvom igrom.

Sad će opet ona priča nije bitna igra, bitan je rezultat, e pa bitna je i igra provukli smo se protiv Gruzije, provukli se protiv Austrije da ne primimo 5 kod nas.

Promena je svakako bila potrebna, e sad ne baš u vidu Krstajića, ali u vidu nekog dobrog trenera, druga je priča što nam savez vode retardi.

Takodje ubedjen sam da ništa bolje ne bi prošli na svetskom i da nas je Muslin vodio.

I što se tiče SMS-a daleko od toga da mislim da je paklen igrač, ali sad se pljuje nešto posle 3 loše utakmice za reprezentaciju i što je pozvan uopste, a da je ostao Muslin i da ga nije pozvao na Sp, mi standardno ispadnemo u grupi i posle toga na primer sms odigra fantastičnu sezonu opet;
Pa proklinjala bi Muslina cela nacija narednih 10 godina verovatno.
User avatar
DM 12
 
Posts: 6652
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 21 Aug 2018, 17:02

Sto se tice grupe, procitaj sta su forumasi mislili kolike su nam sanse u toj smesnoj grupi. Pa svi su bili ubedjeni da necemo biti u prva 3, a kammoli prvi.
A sad kao laka grupa.
A ranije smo uvek igrali protiv velesila inace, nisu se prosipali bodovi protiv Estonije, Azerbejdzana, Uzbekistana. A da, nismo imali ni srece.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31911
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ilika99basket » 21 Aug 2018, 18:36

luka odigrao za 2 klase iznad matica i 6 klase iznad sms na prvenstvu, i stvarno nije u redu da ne igra protiv brazila i ovo sad

+ matic povredjen znaci igrace grujic startnu sa sergejom , ne gledljivo samo treba daca pantic kao izmena

paunovic zna kakvi su ljudi u savezu, paunovic ne dozvoljava da mu se neko mesa u spisak i ne zeli sa olosima da saradjuje, i zato nikad nece biti selektor. nece kokeza doveka biti na vrhu al ce nakon njega doci opet neki takav
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby domingo » 22 Aug 2018, 10:59

Karamazov wrote:Ja razumem i netrpeljivost prema Krstajiću, ni ja ga ne gotivim i ne cenim njegovo fudbalsko znanje.

Voleo bih da ga smene i dođe recimo Veljko Paunović.

Luka jeste u pravu, al valjda u reprezentaciji kao i klubu mora da postoji hijerarhija.

Ako ti stalno komentarišeš odluke selektora onda teško da možeš očekivati poziv.

Sada nije mu po volji neka odluka Krstajića, sutra mu možda neće biti po volji neka odluka Paunovića.

Nije na njemu da to komentariše, mora da postoji neki red.

Bas tako to nisu stvari koje treba da se iznose u javnost jer time vrsi pritisak i pravi losu atmosferu u reprrzentaciji .. a reprezentacija treba da ti bude svetinja..

Ramadani je olos i to svi znaju koji rade u fudbalu on decu uzima tako sto jednostavno dodje i kaze mi smo mu od danas menadzeri ..
Nisam ljubitelj lika i dela Krstajica ali bemam bi sta da mu zamerim mnogo na SP smo odigrali realno u skladu sa kvalitetom on je manje vise pozvao najbolje sto imamo sem mozda Fejse..
O Luki kao igracu bemam beko misljenje jer je jako slab pod presingom nesiguran sa loptom itd..
Mi smo jedna prosecna reprezentacija i tu nisu krivi ni Krstajic ni Kokeza .. jednostavno nemamo dovoljno vrhunskih igraca nas plasman na SP i trece mesto u grupi je mozda i najbolje sto smo mogli da izvucemo ..
Mislim da nas fudbal generalno pravi bolje rezultate od realnog kvaliteta , Partizan je sa onom ekipom prosle sezone bio max za play off LE.
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby giros91 » 22 Aug 2018, 15:05

Rodic Krsticic Radonjic :okk: :okk: :okk: ili mozda bolje :colera: :colera: :colera:
giros91
 
Posts: 193
Joined: 08 Aug 2018, 20:51

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby domingo » 22 Aug 2018, 15:07

Jagos Vukovic zavrsila mu se pozajmica u Veroni pa da opet prevare nekog da ga uzme.
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby giros91 » 22 Aug 2018, 15:13

U odnosu na Rusiju:

Jovanovic - Stojkovic

/ - Ivanovic
Vukovic - Tosic

Krsticic - Milivojevic
Lukic - Grujic
Maksimovic - /

Gacinovic - Jovic

Sto ce reci niti su nesto posebno podmladili, niti su ojacali ekipu koja je dosta lose igrala u Rusiji.
giros91
 
Posts: 193
Joined: 08 Aug 2018, 20:51

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 76 guests