Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Primorac » 06 Sep 2017, 21:55

Bas steta za Sergeja a ja se taman ponadao :biggrin:
Muslinu se ne uklapa u sistem igre,Tumba bi mu vec nasao mjesto. :biggrin:
Inace nisam siguran da je Muslin bas spreman da pravi neki drastican rez i da sa vise mladjih udje u svjetsko takmicenje.Zadrzace on svoj sistem igre sa jacim defanzivnim blokom sa sredinom koja je spremna da pomaze odbrani i brzim igracima u napadu.Cinjenica je da on i nema bas kvalitet da igra sa vecim posjedom,jer u takvoj igri mora da ucestvuje cijeli tim.Polukontre ce mu i dalje biti pecat njegove ofanzivne igre.Mislim da je Muslin pametno organizovao igru u s kladu sa realnim kvalitetom svojih igraca i takticki izuzetno odradio ove kvalifikacije.Ne sjecam se kada je reprezentacija tako lako osvojila bodove protiv autsajdera,gdje ce Gruzija i Velsu biti veoma opasan protivnik.Za SP je veoma bitno da se ne stvaraju slucajevi,potencijalni slucaj SMS, jer se unosi negativna atmosfera a u nekoj mirnoj sportkoj atmosferi moze se postici zapazen uspjeh.Na prvenstvu ce reprezentacije iz prvog sesira biti dominantne ali ce se sa ostalima moci igrati,posebno sa ekipama koje dolaze van Evrope.
Primorac
 
Posts: 2587
Joined: 16 Aug 2012, 13:44

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 06 Sep 2017, 22:48

soniko wrote:To je ona Francuska sto je zavrsila takmicenje jos u grupnoj fazi, a baraz su prosli poslije onog sramotnog izvlacenja lopte iz gol auta rukom, cini mi se.

Realno pogledala nas je sreca, odigrali smo par dobrih utakmica, npr u Rumuniji ili Austriji, Krasic i Jovanovic su igrali u zivotnoj formi i uz katastrofalne Francuze to smo materijalizovali.

Ali odmah po plasmanu dosli su problemi, prvo je Antara zatrazio veci ugovor, a cini mi se da su nas i protivnici procitali i krenuo je raspad, cini mi se da smo na pripremama vec gubili od Novog zelanda i jos nekih, a ono sto je usljedilo u Africi je bio samo logican slijed okolnosti.

Jedan od razloga neuspjeha je neargumetovano velicanje uspjeha i stvaranje vjestacke euforije koja se pri prvim problemima raspala kao mjehur od sapunice.
Kao jedan od osnovnih problema tada tako i danas su cinjenicno neutemeljeni novinarski hvalospjevi koji nista dobro nece donijeti vec samo mogu podici ego umjesto da se dobre stvari pohvale a lose pokude i da se ukaze da ovo moze i bolje uz savjesniji rad svih ukljucenih.
Tadasnja javnost je u sukobu Antica i Toleta stala na stranu Antica jer je bila zeljna uspjeha a niko nije osudio Anticev pasjalik i ucjenjivanje saveza novim ugovorom.
Kada se sve rapalo u africi tek onda su novinari krenuli sa pljuvacinom, prozivanjem igraca, nisko kako oni znaju sa onom pricom kako sjede na terasi piju pivo i puse.

Tako i sada, ovaj uspjeh treba pozdraviti naravno ali na greske treba ukazati, jer su mediji korektiv drustva, glas javnosti i ne smije se desiti da ni jedan novinar ne pita Muslina koje su to mane SMS/a zbog kojih se ne uklapa u koncepciju.


Ima tu mnogo i do našeg mindseta i pristupa po principu kako-ćemo-lako-ćemo.. Počevši od samih završnih priprema pred mundijal do ponašanja na njemu. Sjećam se npr. one pijanke i tompusa u JA Pantele, Kumare I još par njih kad ih je neki naš paparaco usnimio kroz prozor.. Onda na samim pripremama znam da je Bane napustio kamp na vikend da bi kumovao nekom (opravdano) i čini mi se još jedan ili 2 igrača su takođe na kratko odlazila za Srbiju.. A kamp za pripreme im je bio mislim, upravo ovde u Austriji ili ipak bijaše Slovenija, ne mogoh baš tačno da se sjetim. Ipak to uzimam za veliki plus, jer su bili podalje od naših medija koji su u svakom trenutku spremni da zatruju štimung u i oko ekipe..

Ovo navodim kao primjer imajući u vidu Švabe i način kako oni pristupaju svemu tome. Sjećam se npr. priče iz Italije '90-te, kad je Kajzer Franc mjesec dana prije početka tog mundijala utaborio se negdje dole oko italijanskih alpi (tu I tamo na visinske pripreme) i zatvorio svoje pulene skoro pa bukvalno u jedan "karantin" gdje niko od medija nije imao pristup, a samo PR-reprezentacije je komunicirao sa njima. Samo su najbliži članovi porodica igrača imali pristup. Vjerujem da svi znamo kako su porobili to SP. Slična priča i u Brazilu - čim su saznali u kojoj su grupi i u kojim gradovima će gostovati izabrali su vilu (takođe strogo obezbjeđenu) na najoptimalnijoj udaljenosti od tih gradova da se ne bi zamarali u putu i sl.. Ljudi unaprijed mnogo misle o detaljima..

A onda se vratimo opet u naš film i podsjetimo se Mihe I društva kad su otišli na ono poslednje naše EP na kojem smo učestvovali u Holandiji i Belgiji, a tamo im ovaj nabacivao prijateljice noći veče pred utakmicu..

I tako.. :nisamja:
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby B13 » 07 Sep 2017, 00:43

Ono juče je bila herojska pobeda. Izginuli su momci u drugom poluvremenu, posebno i poslednjih 10 min kada smo igrali sa dva igrača manje.

Rekao bih i da ima toga što nas 7 godina šamara ko kako stigne, te su se reprezentativne zvezdice malo spustile na zemlju i više nema pristupa "lako ćemo", nego se ozbiljnije ulazi u utakmice.

Kaže mi ćale kad se Jaroš od 200e povredio, nek ga baci u napad, a nek vrati Prijovića nazad, ionako ništa ne radi napred. Tako da me je Muslin iznenadio, za ćaleta znam da zna :biggrin:

Meni se ovo i dalje ništa ne sviđa, ali ko me šta pita, rezultat je tu.

Nama je ovde najveći podvig pobeda u Gruziji, uopšte mi nije jasno kako oni imaju tako malo bodova.

Biće teško u poslednja dva kola, i tu se više uzdam u kiks oponenata, nego u naše pobede. Vels je došao ma 3 gola razlike i čak nam ni 2 nerešene možda ne rade posao.

Baraž nam je garantovan, ali ne bih se uzdao u njega, pošto je jasno da bi nas svaka ozbiljnija reprezentacija natreskala.

Ova garnitura u savezu sa sve selektorom kao da je jela govna kad je bila mala, pa je miljenik fortunetm, te se nadam da će nas sreća i u Rusiji pogledati.

Plašim se da će šestko biti neko koga se rado sećamo.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby domingo » 07 Sep 2017, 00:53

grobar_Zvornik wrote:
domingo wrote:Mislim da razlikaa u kvalitetu reprezentacije u Evropi nije ni priblizno na tom nivou kao pre 15-20 godina .
Italijani,Homandjani ,Englezi su neuporedivo slabiji nego pre ..Francuska ima stranse igrace ali ni priblizno tim kao pre 15 godina .Spanija je mozda tu negde Portugal kao i uvek tvrda ekipa . Jedino je Nemacka izrasla u super silu . Brazil nije ni bleda kopija tima od ranije xtakodje ni Argentina i ako imaju fantazija igrace.
Grupa u kojoj je Hrvatska nije nista jaca od ove .


Тешко је поредити на тај начин. :okk:
Многи ће ти рећи да је данас фудбал на једном вишем нивоу у сваком смислу. Слушао сам низ документараца и поређења тог типа, једноставно фудбал је у складу са временом напредовао широм свијета. Разлике су све мање, самим тиме је незахвално говорити.

Узећу за примјер (последњу велику нашу генерацију 98) и репрезентације из тог времена... Само упоредит (јелде субјективно можда) квалитет екипа тада и данас, дакле те 32 екипе...

Тада су рецимо јачи него данас поред нас били и Хрвати, Бразилци, Италијани, Норвежани, Данци, Нигеријци, Холанђани,Французи евентуално Енглези. Уз још пар "у пет дека" екипа... Огроман напредак у ових 20 година су направили Камерунци, Шпанци, Мексиканци, Корејци, Белгијанци, Нијемци, Американци, Колумбијци и уз њих још барем 20-ак репрезентација које су те '98 сматране егзотичним...

Уосталом доба кад си пунио Фарска Острва, Луксембург, Лихтенштајн, Казахстан, Азербејџан, Молдавију су прошлост.

Данас се у Африци практично 15 екипа бори за пет мјеста на СП-у. Огромна је конкуренција и у Азији... Средњоамериканци такође имају све више екипа које су конкурентне...


Upravo to ovu Irsku bi u takmicarskoj utakmici u Dablinu mozda samo Nemacka rutinski pobedila iz evrope i to ako ima dan .
Isto vazi i za Wels i Austriju , postoji razlika izmedju Spanije ,Nemacke , Francuske i donekle Portugala i Italije i ostalih reprezentacija ali te razlike su mnogo manje nego pre .
Nekada su Wels ,Severna Irska spadale u grupu autsajdera kao Kazakstan danas je sve manje takvih reprezentacija .
Spanija,Francuska,Nemacka i donekle Portugal,Belgija i Italija su ozbiljni nosioci za SP i EP sve ostale reprezentacije su tu negde, Englezi su godinama unazad smesni gube od Hrvatske Slovacke itd ..
Poslednje EP je pokazalo da vise nema nikakvih pravila fudbal je takticki toliko napredovao da je individualni kvalitet igraca postao mnogo manje bitan nego pre i donosi prevagu tek na vrhunskom nivou ..
Najbolji primer je Argentina imaju Mesija,Dibalu,Iguaina ,Di Mariju itd.. a SP im visi o koncu.
Uspevaju reprezentacije cija se okosnica tima nalazi u njihovim ligama Nemcima godinama unazad srce tima cine igraci Bajerna : Noer,Lam,Boateng,Miler,Kross...ta uigranost donosi rezultat vise nego individualni kvalitet .
Spancima srce tima cine igraci iz 2 kluba imaju jasan stil igre .
Italijanima okosnicu cini Juventus ..
Francuzi imaju problem sto su rastrkani svuda po evropi Spanija,Italija,Engleska i zbog toga nemaju tu kompaktnost kao ni Argentina i ako imaju vrhunske rezultate.
Portugalci su specificni jer su indvidualno takticki najobuceniji igraci u evropi strasnu trenersku skolu imqju i to im donosi rezultat .

Mi imamo slicsn problem jer su nam igraci pokupljeni iz raznoraznih evropskih liga , nauceni na razlicite stilove igre ono sto je ocigledno da nasi igraci ne mogu da pridju Spaniji sto znaci da nemsmo kvalitet da igramo ns posed . Dominiraju igraci iz Italije i Engleske nije to slucajno.
Nssa prva postava sinoc .

Srbija
Rusija,Italija,Grcka
Spanija. Italija
Engleska,Engleska
Engleska,Nemacka
Engleska

Ako se uzme u obzir da jos Ivanovic,Kolarov i Stojkovic imaju iskustva igranja u Engleskoj dolazimo do broja od 7 igraca koji poznaju Engleski stil igre onda je valjda i jasno na koji nacin reprezentacija treba da igra.

Brzo i direktno u zavrsnici , agresivno na lopti i sredini terena tako smo igrali juce i pobedili to je bio duel dve ostrvska stila igre u kojoj smo mi individualno jaci zq taj jedan pogodak .

Kao i Englezima i nama ce biti problem kada naletimo na tehnicki potkovsnu ekipu na srecu takvih ekipa nema mnogo u evropi.

Zato je mnogo bitno da u ekipi imamo igrace koji mogu da nam donesu novu dimenziju u igri Ljajic,Katai,Jojic,Andrija Zivkovic,Radoja.
Gudelj,Fejsa i Milibojevic su 3 najbespotrebnija igraca zajedno tu ima mesta samo za jednog ajde dvojicu maximalno ..
Jojic mozda nije vrhunska klasa ali sa te pozicije zadnjeg veznog moze da donese ogroman doprinos u probojsnosti ,pasu kreaciji kada je to neophodno ,Radoja je igrac koji moze da odigra pozadi na nekom zadovoljavajuvem nibou a da napred ne trpi .

Po meni sastav reprezentacije treba da izgleda ovako.

GK-Stojkovic,Rajkovic,Milinkovic Savic
RB-Rukavina,Basta,Tomovic
CB-Maksimovic,Nastasic,Spajic,Milenkovic,Pejcinovic
LB-Kolarov,Obradovic
DMF-Fejsa,Milivojevic,Matic
CMF-Radoja,Jojic,Sergej Milinkovic Savic
RM-Lazovic,Zivkovic
LM-Kostic,Gacinovic
AMF-Ljajic,Tadic,Katai
ST-Mitrovic,Prijovic,Pavlovic,Stoiljkovic.

Ovih 30 imena treba da konkurise za reprezentaciju Stefan Mitrovic ,Vukovic i Gudelj nemaju sta sa traze u reprezentaciji umesto njih treba da Udju SMS ,Milenkovic,Pejcinovic i obavezno Basta .

Moja neka idealna postava bi izgledala ovako .


Stojkovic
Basta-Maksimovic-Nastasic-Kolarov
Matic-Fejsa
Tadic. SMS Ljajic
Mitrovic

Sa tim da u zavisnosti od protivnika SMS moze da se vrati nazad na DMF a umesto njega Kostic ili da SMS ostane a umesto Fejse Jojic .
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tileoleo » 07 Sep 2017, 01:25

Ma samo da javnost nista ne ocekuje od igraca kao sto nije ocekivala ni pred pocetak kvalifikacija, da vlada opsti pesimizam i sve ce biti dobro.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3188
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rokanontas » 07 Sep 2017, 07:56

Tileoleo wrote:Ma samo da javnost nista ne ocekuje od igraca kao sto nije ocekivala ni pred pocetak kvalifikacija, da vlada opsti pesimizam i sve ce biti dobro.


s' muslinom je nebo granica. polufinale sp minimum.. i to samo ako budemo imali los dan, inace..
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Keža » 07 Sep 2017, 08:02

domingo wrote:Po meni sastav reprezentacije treba da izgleda ovako.

GK-Stojkovic,Rajkovic,Milinkovic Savic
RB-Rukavina,Basta,Tomovic
CB-Maksimovic,Nastasic,Spajic,Milenkovic,Pejcinovic
LB-Kolarov,Obradovic
DMF-Fejsa,Milivojevic,Matic
CMF-Radoja,Jojic,Sergej Milinkovic Savic
RM-Lazovic,Zivkovic
LM-Kostic,Gacinovic
AMF-Ljajic,Tadic,Katai
ST-Mitrovic,Prijovic,Pavlovic,Stoiljkovic.

Ovih 30 imena treba da konkurise za reprezentaciju Stefan Mitrovic ,Vukovic i Gudelj nemaju sta sa traze u reprezentaciji umesto njih treba da Udju SMS ,Milenkovic,Pejcinovic i obavezno Basta .

Moja neka idealna postava bi izgledala ovako .


Stojkovic
Basta-Maksimovic-Nastasic-Kolarov
Matic-Fejsa
Tadic. SMS Ljajic
Mitrovic

Sa tim da u zavisnosti od protivnika SMS moze da se vrati nazad na DMF a umesto njega Kostic ili da SMS ostane a umesto Fejse Jojic .


A gde ti je kapiten Ivanović?
User avatar
Keža
 
Posts: 266
Joined: 30 Dec 2012, 15:36

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby domingo » 07 Sep 2017, 08:27

Njega sam smetnuo sa uma u 4-4-2 ga ne vidim u prvoj postavi a u ovome sto sada igramo je ok poziciju desnog stopera mogu da pokriju samo on i Tomovic u toj formaciji kvalitetno .
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Keža » 07 Sep 2017, 08:55

domingo wrote:Njega sam smetnuo sa uma u 4-4-2 ga ne vidim u prvoj postavi a u ovome sto sada igramo je ok poziciju desnog stopera mogu da pokriju samo on i Tomovic u toj formaciji kvalitetno .


A zašto bi se vraćao na 4-4-2 formaciju?
User avatar
Keža
 
Posts: 266
Joined: 30 Dec 2012, 15:36

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby mudrovsukilo » 07 Sep 2017, 09:45

domingo wrote:Njega sam smetnuo sa uma u 4-4-2 ga ne vidim u prvoj postavi a u ovome sto sada igramo je ok poziciju desnog stopera mogu da pokriju samo on i Tomovic u toj formaciji kvalitetno .

zamisli kakva bi odbrana bila da igraju ivanovic desnog a kolarov levog beka ,sta nista nismo naucili iz meca sa belgijom ? :roll: jos 3 godine kasnije il kolko godina ,ova dva jada i ne treba da igraju u reprezentaciji ,bolje da nam desnog beka igra tomovic da ne prelazi pola nego ivanovic ,levog bolje da igra miletic iz partizana jer ima odgovornost u igri a ne jad kolarov koji glumi dani alvesa samo zato sto ima 5 m godisnje ,mi smo neozbiljni sve dok guramo raspale igrace ,raspale prevashodno fizicki i ne odgovorne timski , 3godine prodju pa da odigraju jedan dobar mec ,mi ne mozemo sa 4 pozadi da igraju ni protiv lihenstajna ,prevashodno zbog kiksara na mestu stopera ,dajte bre onaj stoper iz genta najgori igrac u istoriji fudbala nam je igrao 3-4 meca u kvalifikacijama ,coek ne mora da zna ic fudbala vidi da taj balvan nema tri blage o istom

kojeg mladog igraca je izbacio muslin ,nikojeg ,recice kostica ,koji je drvio po nemackoj ligi 2-3 godine jedan od najboljih krila iz manjih sredina

milenkovic mora da igra jer je buducnost reprezentacije ,a ne neki jagos vukovic npr ,slazem se za gudelja ,i tako tih poluigraca


mozes ti i da osvojis titulu ako ne izbacujes mlade igrace i ne dajes im sansu i ne mislis na buducnost ,dzabe ti :beyond:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Keža » 07 Sep 2017, 11:45

mudrovsukilo wrote:kojeg mladog igraca je izbacio muslin ,nikojeg ,recice kostica ,koji je drvio po nemackoj ligi 2-3 godine jedan od najboljih krila iz manjih sredina

milenkovic mora da igra jer je buducnost reprezentacije ,a ne neki jagos vukovic npr ,slazem se za gudelja ,i tako tih poluigraca


mozes ti i da osvojis titulu ako ne izbacujes mlade igrace i ne dajes im sansu i ne mislis na buducnost ,dzabe ti :beyond:


Ne može reprezentacija da izbacuje mlade igrače.
To rade klubovi sa svrhom.

Reprezentacija može da se podmladi. A naša reprezentacija nije toliko matora.
Tu su Ivanović, Rukavina i Kolarov kojima je ovo verovatno poslednji ciklus. Njima treba naći adekvatne zamene.

Za Milenkovića zaista ima vremena. Kad su počele ove kvalifikacije, on je imao jednu polusezonu u profesionalnom fudbalu iza sebe.
Da vidimo kakvu će sezonu imati u Fiorentini, pa se onda može pričati.
User avatar
Keža
 
Posts: 266
Joined: 30 Dec 2012, 15:36

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby JoJo » 07 Sep 2017, 11:55

mudrovsukilo wrote:
domingo wrote:Njega sam smetnuo sa uma u 4-4-2 ga ne vidim u prvoj postavi a u ovome sto sada igramo je ok poziciju desnog stopera mogu da pokriju samo on i Tomovic u toj formaciji kvalitetno .

zamisli kakva bi odbrana bila da igraju ivanovic desnog a kolarov levog beka ,sta nista nismo naucili iz meca sa belgijom ? :roll: jos 3 godine kasnije il kolko godina ,ova dva jada i ne treba da igraju u reprezentaciji ,bolje da nam desnog beka igra tomovic da ne prelazi pola nego ivanovic ,levog bolje da igra miletic iz partizana jer ima odgovornost u igri a ne jad kolarov koji glumi dani alvesa samo zato sto ima 5 m godisnje ,mi smo neozbiljni sve dok guramo raspale igrace ,raspale prevashodno fizicki i ne odgovorne timski , 3godine prodju pa da odigraju jedan dobar mec ,mi ne mozemo sa 4 pozadi da igraju ni protiv lihenstajna ,prevashodno zbog kiksara na mestu stopera ,dajte bre onaj stoper iz genta najgori igrac u istoriji fudbala nam je igrao 3-4 meca u kvalifikacijama ,coek ne mora da zna ic fudbala vidi da taj balvan nema tri blage o istom

kojeg mladog igraca je izbacio muslin ,nikojeg ,recice kostica ,koji je drvio po nemackoj ligi 2-3 godine jedan od najboljih krila iz manjih sredina

milenkovic mora da igra jer je buducnost reprezentacije ,a ne neki jagos vukovic npr ,slazem se za gudelja ,i tako tih poluigraca


mozes ti i da osvojis titulu ako ne izbacujes mlade igrace i ne dajes im sansu i ne mislis na buducnost ,dzabe ti :beyond:


Uzevsi u obzir napred navedeno, sa vecinom se slazem (mozda ne oko Vukovica), moze se zakljuciti da je Muslin izabrao dobru taktiku u odnosu na ono cime raspolaze...I uspesno je sproveo...

Dakle, znao je sta hoce, a ocigledno I kako to da sprovede, I na tome mu treba odati priznanje...

Reprezentacija pod Curcicem nije licila ni na sta, raspad, jad, beda...igra bez volje, energije, autisticno...
Ova reprezentacija je dosta cvrsta, svi se bore, oceglidna sinergija u ekipi...

Ne igramo kao vodecih 10 repki, ali smo u rangu ostalih...
KK Partizan ce osvojiti sve u sezoni 21/22!
User avatar
JoJo
 
Posts: 3600
Joined: 20 Jun 2017, 21:11

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby mudrovsukilo » 07 Sep 2017, 15:15

Keža wrote:
mudrovsukilo wrote:kojeg mladog igraca je izbacio muslin ,nikojeg ,recice kostica ,koji je drvio po nemackoj ligi 2-3 godine jedan od najboljih krila iz manjih sredina

milenkovic mora da igra jer je buducnost reprezentacije ,a ne neki jagos vukovic npr ,slazem se za gudelja ,i tako tih poluigraca


mozes ti i da osvojis titulu ako ne izbacujes mlade igrace i ne dajes im sansu i ne mislis na buducnost ,dzabe ti :beyond:


Ne može reprezentacija da izbacuje mlade igrače.
To rade klubovi sa svrhom.

Reprezentacija može da se podmladi. A naša reprezentacija nije toliko matora.
Tu su Ivanović, Rukavina i Kolarov kojima je ovo verovatno poslednji ciklus. Njima treba naći adekvatne zamene.

Za Milenkovića zaista ima vremena. Kad su počele ove kvalifikacije, on je imao jednu polusezonu u profesionalnom fudbalu iza sebe.
Da vidimo kakvu će sezonu imati u Fiorentini, pa se onda može pričati.

reprezentacija je isto sto i klub ,imas cikluse ako ne ubacis mlade na vreme posle dodju i prodje ciklus i nista ne naprave it ako vrtis se u krug godinama vekovima ,miha dao jednom klincu koji je bio najbolj u partizanu da debituje u reprezentaciji
da bi on imao za par godina -sad vec bi trebalo da je starter repke andrija zivkovic mu ime da bude nosilac etc ,mozda nije andrija izabrao pravi put za dalju karijeru al je selektor pokazao da veruje u omladinu koja bi nosila ekipu u narednih 5 godina ,posle kad prodje elan i zelja za igranjem ,kad se naplate milioni tad od igraca za repstaciju nema nista

MILENkovic je najperspektvniji igrac mlade repke ,to sto nije igrao u mladoj sad nije merodavno

ok razumem ja da treba da se dokaze u jacoj konkurenciji al lagano je trebao da igra protiv moldavije npr kad je mogo rajkovic da brani mogo je i milenkovic da igra

drugo nemanja vidic je igro u repki i to debi protiv zabara mozda i partija zivota ,tako i opet to nista ne mora da znaci

mladost je izgovor

ko sto je izgovor da se SMS ne uklapa u sistem il nije dovoljno dobar

evo ti jedna anegdota iz donjecka kad je donjeck doveo jaju turea ,par dana kasnije doveo muslina ,ovaj ga izbacio iz tima ,nije dovoljno dobar znas ne uklapa se u sistem znas ,sastanak 3 dana sastancenje direktori objasnjavaju da je jaja ture taj igrac koji je top koji je placen jebiga trebalo bi da igra ,prvi mec sledeci jaja ture na stadionu umestu u prvoj postavi
muslinu otkaz jaja ture najveca legenda mancester sitija


toeto
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby domingo » 07 Sep 2017, 15:24

Nije stvar toga da reprezentacija ubacuje mlade igrace ,ali reprezentacija mora da zivi od neceg svi mi vidimo da je Milenkovic bolji i mladji igrac od Stefana Mitrovica zar nije prirodno da on dpbije poziv umesto njega i da Zorana Tosica zameni Andrija Zivkovic .
Niko ovde ne trazi da se umesto Stojkovica i Kolarova zove neko .
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 07 Sep 2017, 15:29

Ja Milenkovica obozavam, ali zapitajte se koje su 3 najjace utakmice u njegovoj karijeri.

Ne sumnjam da ce biti top stoper, ali imas 10 utakmica kvala i zaista nema prostora za eksperimentisanje.

Sa druge strane, veci je problem sto se Milenkovic u najmanju ruku nece naigrati u klubu ove sezone.

A sto se tice toga da A selekcija mora pravi igrace, tu se tek ne slazem.

Neka igraju najbolji u tom trenutku, nista mladom igracu ne smeta sto ne igra za A selekciju ako igra redovno jake utkamice za klub.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46890
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests