Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 02 Apr 2021, 10:37

https://rs.sputniknews.com/sport-fudbal/202104021124995142-ekskluzivno-mitar-mrkela-novi-predsednik-fss/
Митар Мркела, спортски директор Црвене звезде, најозбиљнији је кандидат за новог председника Фудбалског савеза Србије, ексклузивно сазнаје Спутњик спорт.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34248
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Fratelo » 02 Apr 2021, 10:52

Braco Mitar Mrkela :lollol:
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18107
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby enbidzi » 02 Apr 2021, 10:53

Ne znam sta bih napisao osim haha :biggrin:
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6485
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 02 Apr 2021, 11:33

Sjaši kurta da uzjaše ...
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7200
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 02 Apr 2021, 12:10

Изгледа има гори и од предходног :lollol:
User avatar
stihl
 
Posts: 9012
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Stefanm992 » 02 Apr 2021, 13:09

Domingoo wrote:
Bogisa91 wrote:Realno mi nemamo nikakve koristi sto Jokic daje 30 po mecu za Denver kada ga je matori Luisl Skola skolovao i trpao na SP. Tako isto mislim i za sve igrace i u svim sportovima. Dok Jokic ne bude u reprezentaciji ono sto je bio recimo Pedja Stojkovica bice mi svejedno kako igra tamo i on i bilo koji drugi igrac. Tako i za Mitrovica mislim i sve druge.


Bravo :okk: to je poenta price igrace treba ceniti iskljucivo po onome sto doprinose u dresu reprezentacije ..
Imali smo slucaj Nemanje Vidica koji je verovatno bio najbolji stoper na svetu secamo se gomile snimaka gde on ide glavom da blokira sut , pa onda krvavom glavom nastavlja utakmicu ..

Problem je sto se takva situacija nikada nije desila u dresu reprezentacije pratio sam ave utakmice jer sam bio dete bez obaveza i ne secam se ni jedne utakmice gde je Vidic odigrao pozrtvovano i beskompromisno kao u Mancesteru .. Kod nas je uvek igrao nekog finog stopera i glumio nivo dok je tamo skupljao zube po Old Trafordu ..
A njegovo sramno hvatanje lopte da izvodi penal da ne pominjem on je tehnicki verovatno poslednji igrac koji to treba sa uradi i onda nakon toga kukavicko povlacenje iz reprezentacije ..
Da ne pominjem njegovo ucenjivanje reprezentacije da on nece da igra ukoliko zovu Kezmana nakon jednog ostrigljeg starta Mateja u Nemackoj na sp ..
Takodje nije zeleo da prica sa nasim medijima i glumatao zvezdu ..
Tu je i onaj sramni penal na SP ..
Jedino sto je on odigtao u reprezentaciji su one kvalifikacije za SP u Nemackoj kad je jos bio u Spartaku i kad mu je mentor bio Krstajic ..

Takvog liga mnogi dozivljavaju kao legendu sto on i jeste ali Mancestera .. Meni ce uvek jedan Mitar ,Tadic biti dva koplja iznad njega sto se tice reprezentacije ..

Takodje SMS preti da se otruje tim sindromom njegovo igranje petom u Bakuu na 2:1 za nas na nasoj polovini je nesto sto zasluzuje bukvalno da se ne poziva ceo ciklus .. Taj nivo bezobrazluka pojedinci pokazuju ssmo u reprezentaciji jer je ocigledno ne smatraju dovoljno ozbiljnom..

Jedno je ne znati imati tremu ili pasti psihicki kwo sto je to slucaj sa golmanom Dmitrovicem a nesto sasvim drugo je da igras petom na nasoj polovini posle jedva postignutog pogodks kogs ti prijatelju hoces da impresioniras Piksija koji je mogao ono sto ti ne mozes da zamislis ? Babu iz Kladova ?

Nadam se da Piksiju nije promakao taj detalj .. to sto smo pobedili nista ne znaci kad cemo sledeci put zbog slicne gluposti da isgubimo treba ih javno ribati i pred svlacionicom ..

Dres reprezentacije je svetinja kad ga obuces treba da imas osecaj apsolutne odgovornosti jer predstavljas svoj narod roditelje babe dede prijatelje nastavnike skolu ulicu grad ,ako nemas taj osecaj onda besi igraj za pare i teraj se u ...

ovo za vidica i ja pricam godinama vec i bivam razapet
Stefanm992
 
Posts: 1707
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby JoJo » 02 Apr 2021, 19:37

Domingoo wrote:

Bilo bi lepo da priba neke nove igrace pre svega u odbrani nsdam se da ima ozbiljan skauting tim koji ce da prati nase igrace u raznim ligama ..
Trebq probati i Bogosavca kao levo krilo decko je standardan u Rusiji ne vidim po cemu je Mladenovic u prednosti za poziv .
Tu su i Lazar Randjelovic ,Danijel Aleksic ,Svetozar Markovic ,Nemanja Milunovic ,Matija Nastasic ,Nikola Maksimovic ,Rade Dugalic .. Treba ispratiti te igrace kako igraju u klubovima razmisliti da li se uklapaju .. Ima verovatno jos neko zanimljiv koga sam zaboravio .


Randjelovic, Nastasic I Gacinovic su mozda pravi izbor...
KK Partizan ce osvojiti sve u sezoni 21/22!
User avatar
JoJo
 
Posts: 3606
Joined: 20 Jun 2017, 21:11

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 05 Apr 2021, 09:31

Nemanja Radonjic na klupi Herte nije mi jasno da ga ne postuju da igra tamo Nemacka liga je idealna za njega dosta tempa trcanja i prostora da pokaze svoje brzinske sposobnosti.
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7200
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 07 Apr 2021, 12:39

A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20797
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 07 Apr 2021, 14:25

Došli smo do 25. mesta na fifinoj listi.

Pre ovih utakmica bili smo na 30. mestu.

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34248
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 14 Apr 2021, 07:40



Koliko je teško slušati ovo od Minje...
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34248
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 14 Apr 2021, 10:48

Ne zna nesrecnica sa kim razgovara.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20797
Joined: 05 Nov 2011, 15:04


Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 15 Apr 2021, 10:00

Je l' on neko čudo? Ništa nije ispušteno. Možda umesto Aleksandra Mitrovića!? Vlahovića ili Jovića? Ne znam gde ga vidite. Nemojte da pravimo od muve magarca. Niti smo ga izgubili, niti je on nas izgubio. Dobar je igrač, ali ne vidim to kao nešto što je izgubljeno.


Naravno da je ispred jovica, i jovica i despotovica
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44294
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 15 Apr 2021, 10:27

Jeste, izgubili smo Zubu samo to nismo znali.

Uzeo sam statse da gledam, 19k minuta, 117 golova, od toga zbirno 76 u drugoj ligi Španije i Linglongu. :laugh:

Pored toga još 15 u pazi sad, rezervnoj ligi Holandije. :lollol:

Brat bratu 90 golova zbirno u rezervnoj ligi Holandije, španskoj drugoj i linglongu. :lollol:

Luka Jović ima 10 golova više u LE nego ovaj u top 5 ligama petice zbirno :lollol: :lollol: :lollol:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34248
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests