Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Puta Tapar » 14 Mar 2020, 15:53

Ebeš dresove, možda nam se prestavi Kokeza
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3130
Joined: 05 Sep 2015, 14:44


Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Observer » 17 Mar 2020, 17:42



"Vi plaćate karte i finansirate naša proseravanja u penthausima i besnim kolama i sa skupim kurvama i pojma nemate o fudbalu, pa začepite." Suma sumarum intervjua gospodina kapitena. Žešće antipatičan lik...
Nosce te ipsum
User avatar
Observer
 
Posts: 2109
Joined: 01 Sep 2012, 20:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 27 May 2020, 17:44

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 27 May 2020, 20:15

Odlican, ako bude jos i plavi sorts najlepsi od osamostaljenja.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3063
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Raoul Duke » 16 Jun 2020, 15:10

Не знам да ли је негде већ писано. Елем, одустали су од националног стадиона, за сад.

Poništen tender za nacionalni stadion
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Kiki Musampa » 18 Jun 2020, 09:37

10 godina od velike pobede nad Nemačkom.
User avatar
Kiki Musampa
 
Posts: 6123
Joined: 01 Aug 2015, 00:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bolkonski » 28 Jun 2020, 03:11

Poslednji pozdrav bardu Iliji Petkovicu !
Hvala za najbolje kvalifikacije, bilo je uzivanje gledati.
Steta za Svetsko, steta za Dušana, znao si kakvi smo, da ćemo ti skočiti za vrat, šteta za najtežu grupu, bio si veliki, počivaj u miru.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 28 Jun 2020, 09:41

Највеличанственије квалификације је одрадио од када пратим репрезентацију.
Штета што су му радили иза леђа и што није потврдио резултат на СП-у 2006.
Хвала му за дивну октобарску 2005-ту ноћ.
Почивај у миру Илија!
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31179
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 12 Jul 2020, 21:53

Bolkonski wrote:Poslednji pozdrav bardu Iliji Petkovicu !
Hvala za najbolje kvalifikacije, bilo je uzivanje gledati.
Steta za Svetsko, steta za Dušana, znao si kakvi smo, da ćemo ti skočiti za vrat, šteta za najtežu grupu, bio si veliki, počivaj u miru.

Sa nedopustivim zakasnjenjem.

+1968

"Idemo dalje, plavi decaci"...
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20672
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 15 Jul 2020, 13:22

Nalete mi malopre gol Kolarova sa SP na yt i opet se naježih. Onda nakon toga Krstaja kako smiruje situaciju u kadru, uh. Tačno bi se pre par dana završilo EP pa bi sumirali utiske.

Razmišljam nešto sad, za nekoliko meseci, ako se bude igralo, biće meč sa Norvežanima.
Stadoh da razmišljam malo kako bi nam izgledali startnih 11.

Dmitrović/Rajković
Kolarov Bleki Pavlović ? Rukavina ?
Milivojević Matić
Kostić SMS Tadić
Mitar

Dvojica na zadnjem veznom igraju u odličnoj formi, Matić doživeo renesansu posle korone, a Milivojević standard.
S druge strane i Maksa u Hetafeu standardan...
Nisam neki ljubitelj ovih tornjeva, ali ono, to mi deluje nekako kao najverovatnije.

Ovo napred msm da je neki standard, mada bih ja radije Tadića iza Mitra, ali onda ostaje rupa na krilu.

Koliko mi nedostaje reprezentativni fudbal :D
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Valderrama » 15 Jul 2020, 17:41

Znam da postoji tema za ovo ali ova je daleko aktivnija pa bih ovde da pitam. Zanima me da li neko na forumu ima snimke utakmica fudbalske reprezentacije sa RTS-a sa velikih takmicenja u periodu 1998-2006? Trazim vec neko vreme ali bez uspeha. Ako neko ima te snimke zamolio bih ga da me kontaktira.
Valderrama
 
Posts: 1
Joined: 15 Jul 2020, 15:49

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 15 Jul 2020, 18:38

Baxter Stockman wrote:Nalete mi malopre gol Kolarova sa SP na yt i opet se naježih. Onda nakon toga Krstaja kako smiruje situaciju u kadru, uh. Tačno bi se pre par dana završilo EP pa bi sumirali utiske.

Razmišljam nešto sad, za nekoliko meseci, ako se bude igralo, biće meč sa Norvežanima.
Stadoh da razmišljam malo kako bi nam izgledali startnih 11.

Dmitrović/Rajković
Kolarov Bleki Pavlović ? Rukavina ?
Milivojević Matić
Kostić SMS Tadić
Mitar

Dvojica na zadnjem veznom igraju u odličnoj formi, Matić doživeo renesansu posle korone, a Milivojević standard.
S druge strane i Maksa u Hetafeu standardan...
Nisam neki ljubitelj ovih tornjeva, ali ono, to mi deluje nekako kao najverovatnije.

Ovo napred msm da je neki standard, mada bih ja radije Tadića iza Mitra, ali onda ostaje rupa na krilu.

Koliko mi nedostaje reprezentativni fudbal :D


To je na papiru najbolje šta imamo, ali previše košarkaša.

U formi je i drugi Maksimović koji je standardan u Napoliju.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1867
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 15 Jul 2020, 19:28

Bravo, njega sam zaboravio...

Ni Grujića ne treba zaboraviti, standardan je u Herti bio. No tu svaka kombinacija koja nema Makse je izričito spora.

To nam je generalno problem, ne možemo nikako da skupimo 11 da nisu izrazito visoki i tromi.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 15 Jul 2020, 21:42

Baxter Stockman wrote:To nam je generalno problem, ne možemo nikako da skupimo 11 da nisu izrazito visoki i tromi.


Ovo jeste jedna od najvecih falinki nac. tima. Vidjelo se to i u Rusiji, kad je ritam permanentno padao iza 60 min. Da se ne zajebavamo, gledati selekciju je i dalje cist mazohizam. Najveci problem i dalje jeste trula koalicija na celu FSS-a, koja isto tako u trulim kompromisima na mjesto selektora dovodi teske analfabete. Nema selektora sa vizijom, nema covjeka koji ce da izanalizira sve nase neuspjehe, ali i kratkorocne uspjehe - da ne grijesim dusu - koje smo imali u proteklih 25 god. Savez i liga nikako da proizvedu jednu kvalitetnu desetku na svjetskom nivou, sve neke faking-tornjeve (sorry na izrazu) i po difoltu vec defanzivno-vezne. Tadic nakon Piksija jeste nesto najblize tome, umjetnik, ali nije bas radilica na terenu i mekan je za jace duele. Evo recimo, ako bih krenuo otpocetka nesto da napravim u rep'staciji onda bi to cinio na osovini Kostic-Gacin. Mijat je tip igraca za kojim nasa selekcija prosto vapi. Kad imas na terenu 2-3 radilice koji se daju do kraja (a sposobni da rasire igru na terenu i podijele nekoliko kvalitetnih pasova)*, onda ni tromi tornjevi ne bi izgledali i bili toliko tromi. Trudili bi se i oni u takvoj postavci na terenu.**
Druga stavka su pripreme pred velika takmicenja, tu je opet potreban selektor koji bi tim uhvatio u svoj zrvanj i proveo ih kroz zestoki (kondicioni) dril - hint: Kari-Pesic sa onom generacijom u Bormiju, koju je prethodno iscrpljivao nad onim, sad vec cuvenih 250 stepenika.

PS.
*U Rusiji smo vidjeli takodje sta (nam) moze uciniti jedan nabijeni i okretni ofanzivni veznjak (ali i grdno motivisan u tom duelu), poput Sacirija
**Tog Maksu nisam nesto upratio kakav je igrac.

Naposljetku, ogromna je stvar biti i vrstan psiholog i uliti pravo samopouzdanje igracima - kao sto je npr. Antara, prakticno iz nicega proizveo Krasica i Laneta, koji su te 2010 bili motor ekipe. A Kostic i Mijat se ionako odlicno vec poznaju. Tu bi opet malo nedostajalo da i Jovic ponovo "pronadje dusu i svoje mjesto pod (reprezentivnim) suncem".
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Olimp and 15 guests