Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dr. Thomas » 21 Mar 2024, 21:10

Хвала русима на дивном резултату.
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17399
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 22 Mar 2024, 01:34

Banka15 wrote:
Zappa wrote:A svi smo priželjkivali Gajica kao beka..
Ne razumem odluku da se sad menja formacija pred početak EP


Ne verujem da ce se menjati formacija, ovo je samo da se umiri masa koja od Mundijala kuka da se zaigra sa 4 pozadi. Sada Piksi ima obrazlozenje zbog cega ne igramo tako.

Inace, jel Strajnic ovo izjavio da Mirancuk igra za Levadiju :laugh: ?

Meni je zvucalo da jeste to izjavio. Jos ja gledam da l sam dobro cuo, ala je propao ovaj Mirancuk. Onda stanem, Rus u Estoniji? Nemoguce. Pa mi prodje kroz glavu grafika prvih postava gde sam video samo ruske klubove

Evo sad sam izguglao, covek igra 10 godina u Lokomotivi, bio na pozajmici jednu sezonu Levadiji pre 7-8 godina :lollol:

Ono sto je meni utisak utakmice je postojanje vara na prijateljskoj. Je l to obavezno po direktivi fife ili nije?

Cisto sumnjam da je danas bio var na utakmicama Etiopija-Lesoto, El Salvador-Boner ili Zelenortska ostrva -Gvajana
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13807
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 22 Mar 2024, 10:03

Ahhahahahahah, ista prica za Mirancuka, jos nisam ni povezao ovo Estonija vs Rusija, nego sam takodje bio u fazonu "jel moguce da je toliko propao"

Glupi strajnara :lol2: kakva spodobica
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44328
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Eddie Brock » 22 Mar 2024, 10:08

Strajni je sinoc promasio maltene svakog igraca s loptom, covek je za penziju
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18484
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 22 Mar 2024, 10:17

Rekao je da jedan Mirancuk igra u Levadiji, a drugi u Torinu, dakle dupli promašaj. Kad smo kod braće Mirancuk, Lokomotiva Moskva sezona 17/18 poslednja titula za njih i strašan tandem Aleksej Mirancuk i Manuel Fernandes.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3081
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Veljkona22 » 22 Mar 2024, 12:27





https://youtu.be/j8S7AIyW4jA?t=50
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 7449
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 22 Mar 2024, 13:38

Generalno besmislena utakmica, od potrebe ulizivanja Rusiji, do crvenog kartona na startu. Nego zašto je toliki problem uigrati odbranu, nemaju ni sve druge repke top igrače u odbrani pa ne primaju toliko golova. Zašto se mora stajati toliko visoko i raditi ofsajd zamke s igračima od 1,95?
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1881
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby DelijaMomak » 23 Mar 2024, 14:25

Jer je Piksi taktički najnepsimeniji trener koji je sedeo na našoj klupi, osim naravno one maloumne ljage zvane Krstajic. Sve je bilo jasno kad je protiv Kamerunaca, sa sve Milenkovicem na beku igrao visoko i na ofsajd zamke, krv ti jebem.
User avatar
DelijaMomak
 
Posts: 3569
Joined: 31 Aug 2016, 18:50

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 23 Mar 2024, 14:45

Iskreno, ocekivao sam od Piksija doprinos slican koji je imao Sale Djordjevic zbog kulta i doprinosa kao fudbalera

Ali covek izgleda klasicna sns njuska

Malopre mi izasla njegova izjava, mozda smo izgubili u rezultatskom smislu ali mi nismo porazeni :biggrin:
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25561
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 23 Mar 2024, 18:11

Mogu da nas povrede ali ne i da nas powrede
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13807
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Malkovic » 23 Mar 2024, 21:55

Rajs wrote:Iskreno, ocekivao sam od Piksija doprinos slican koji je imao Sale Djordjevic zbog kulta i doprinosa kao fudbalera

Ali covek izgleda klasicna sns njuska

Malopre mi izasla njegova izjava, mozda smo izgubili u rezultatskom smislu ali mi nismo porazeni :biggrin:


Је ли рекао и "Живела Србија"?
Данас пламсаш само од крви најбољих
што су мачу дали своја тела справна;
блештећи у духу и у чистој вољи,
божанствена света земљо Православна
User avatar
Malkovic
 
Posts: 4287
Joined: 20 Feb 2020, 13:46
Location: Šabačka Pocerina

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Monogamija » 24 Mar 2024, 14:39

Rajs wrote:Iskreno, ocekivao sam od Piksija doprinos slican koji je imao Sale Djordjevic zbog kulta i doprinosa kao fudbalera

Ali covek izgleda klasicna sns njuska

Malopre mi izasla njegova izjava, mozda smo izgubili u rezultatskom smislu ali mi nismo porazeni :biggrin:


Em SNS njuška, em klasična seljačina i slina.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4550
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby enbidzi » 25 Mar 2024, 09:25

https://eventstickets.club/fixture/match-18/

Da li je ovaj sajt pouzdan za kupovinu karte ili je neka nebuloza
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6497
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Stefanm992 » 25 Mar 2024, 20:21

Iz danasnje startne postave moguce da njih 3-4 ne budu uopste pozvani za ep a kamoli da budu bitan sraf , neverovatno , dok se ceo svet uigrava i radi zavrsne provere pred ep mi gubimo vreme na boga pitaj sta sa mijailovicem , masovicem , bazdarom , gajicem , gacinovicem , zdjelarom , erakovicem , rajkovicem .... da smo igrali nesto u kvalifikacijama pa da krijemo karte pred euro nego ne znas gde smo vise suplji

Jedino da se uzdam u neku obrnutu logiku za ovo EP posto se uvek plasiramo u velikom stilu ( izbacivanje hrvatske u zagrebu , petko bez poraza sa jednim primljenim golom , antic prvi ispred francuske , muslin osvojio grupu relativno lagano , piksi prvi ispred portugala ) i onda raspad , sada bi mogli da imamo najbedniji odlazak na prvenstvo , uzasnu formu igraca i generalno smo bez igre pa da nesto klikne u Nemackoj

Zelja da gledam reprezentaciju mi je zestoko opala nakon onog svetskog i tone sve vise i vise svakom novom utakmicom
Stefanm992
 
Posts: 1709
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby dacha » 25 Mar 2024, 21:19

Stefanm992 wrote:Iz danasnje startne postave moguce da njih 3-4 ne budu uopste pozvani za ep a kamoli da budu bitan sraf , neverovatno , dok se ceo svet uigrava i radi zavrsne provere pred ep mi gubimo vreme na boga pitaj sta sa mijailovicem , masovicem , bazdarom , gajicem , gacinovicem , zdjelarom , erakovicem , rajkovicem .... da smo igrali nesto u kvalifikacijama pa da krijemo karte pred euro nego ne znas gde smo vise suplji

Jedino da se uzdam u neku obrnutu logiku za ovo EP posto se uvek plasiramo u velikom stilu ( izbacivanje hrvatske u zagrebu , petko bez poraza sa jednim primljenim golom , antic prvi ispred francuske , muslin osvojio grupu relativno lagano , piksi prvi ispred portugala ) i onda raspad , sada bi mogli da imamo najbedniji odlazak na prvenstvo , uzasnu formu igraca i generalno smo bez igre pa da nesto klikne u Nemackoj

Zelja da gledam reprezentaciju mi je zestoko opala nakon onog svetskog i tone sve vise i vise svakom novom utakmicom



Nebeski narod, da nas nema trebali bi nas izmisliti...
User avatar
dacha
 
Posts: 2418
Joined: 29 Mar 2014, 20:40

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 67 guests