Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Otac Makarije » 09 Oct 2016, 22:18

@zappa

Nisam ispratio. Hvala...

U svakom slučaju, ne mogu da razumem šta će mu Mitrović kada ima Spajića, koji je duplo školovaniji igrač.. On zove Vukovića. ovoga.. :facepalm:


I dalje brine koliko smo nesposobni da iskontrolišemo sredinu, da stanemo na loptu.. Sve što smo napravili, napravili smo iz polukontre , na Tadićevu genijalnost i večeras odlično kretanje Mitrovića...

Muslin igra isto ono što je igrao sa Zvezdom. Duge lopte na špica, veznog reda bez..
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17330
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dimitrije » 09 Oct 2016, 22:19

Dylam Dop wrote:
Isto ORF(1) samo kod mene se cuje jedino muski komentator.. Da ne gledas na ORFsport?

Ma kakvi, na ORF1. Nemoguce da je nisi cuo, zena prica 300 na sat, ubacivali je povremeno da se izvristi.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5660
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Zappa » 09 Oct 2016, 22:20

Jedno pitanje za forumase ,bez pomoci na guglu , ko zna gde trenutno igra Stefan Mitrovic. :biggrin:
Zappa
 
Posts: 7533
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby kizami88 » 09 Oct 2016, 22:23

Zappa wrote:Jedno pitanje za forumase ,bez pomoci na guglu , ko zna gde trenutno igra Stefan Mitrovic. :biggrin:

Gent ili Genk
Pre mislim da je ovaj prvi
Last edited by kizami88 on 09 Oct 2016, 22:23, edited 2 times in total.
User avatar
kizami88
 
Posts: 4517
Joined: 28 May 2013, 10:39

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 09 Oct 2016, 22:23

Cestitke za jako, jako vaznu pobedu! Tadic je izrastao u svetsko cudo. Ovo sto on igra je art. Ne znam kako to drugacije da nazovem.

E, sad. Kad igras sa tri stopera a pritom svaka dubinska koja ulazi u 16 je razlog da se uhvatis za srce, to govori da nesto nije u redu, ili sa tim stoperima, ili sa sistemom igre. Bice bolje sa Maticem, bar kada je u pitanju iznosenje lopte sa nase polovine, ali mora ovde neko drugi umesto Mitrovica na centralnom stoperu.

Sto se tice Kolarovo, nije da ce mi nedostajati protiv Velsa...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby kizami88 » 09 Oct 2016, 22:25

E to zaboravih da kazem. Mislim da ce sredina Matic-Fejsa da izgleda sasvim dobro. Maticu je plus sto zna da povuce napred, a Fejsa da mu cuva ledja.
User avatar
kizami88
 
Posts: 4517
Joined: 28 May 2013, 10:39

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby gogo23 » 09 Oct 2016, 22:30

Bolje da poslušah Tufija... kakvo je ovo kidanje živaca zbog, čast izuzetcima, gomile mrsomuda i neznalicu u dresovima čudno crvene boje.

Na kraju smo se branili igrali sa 9 defanzicnih igrača i opet nam napraviše 100% šansu :krsti: , sreća onaj retard šutnu pravo u Stojketa.

Preživesmo, ovo ni na šta ne liči ali rezultat se piše, ko ga jebe idemo dalje.
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby AirBall » 09 Oct 2016, 22:30

Bog mu dao srecu i zdravlje

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 09 Oct 2016, 22:31

Kokeza magiko.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25583
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby AirBall » 09 Oct 2016, 22:37

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 09 Oct 2016, 23:28

@dimitrije

Istina da sam bio u drustvu i to zenskom, pa me mozda zaglusilo i sa te strane.. :biggrin: mada, nisam ni obracao detaljno paznju na sam prenos.

@ utisak

generalno je da su momci izbili na pozitivu/zelenu granu, u svaki iduci mec ulazice s dosta vise samopouzdanja, Matic ce vec donijeti prijeko potrebnu stabilnost, a Banetu trebalo bi pruziti sansu do proljeca ako uspije da se vrati u formu do tad-ali samo u formaciji s 4-com u zadnjoj liniji gdje bi opet igrao beka. Izostanak Kolarova nece se osjetiti, i volio bi kad bi se i Ivan Obradovic oporavio i usao u formu do te sljedece utakmice.. Za stopere nemam pojma, ali samo ne ovaj Mitrovic. Uz Matica ce lako biti uskladiti bilo koga od drugih DM sve uz zavisnosti od trenutne forme na proljece. I daj majku mu nek se Ljajic opet pozove.. Mogao bi najprije da igra poluspica i da oba Tadic i Kostic igraju pritom na krilima u formaciji 4-4-1-1 za koju mi se cini kao najboljom za ovo cim raspolazemo..
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7217
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby nexus13 » 10 Oct 2016, 01:20

Houdini wrote:ova igra na kontre dobro deluje, jer imamo Tadica i Mitrovica koji su i danas sami resili..

ali odbrana mora da se menja, pa ne moze 3 defanzivca nikako.. igrali smo protiv prosecnih ekipa i dar mar su nam pravili.. da se lepo vrati na 4 defanzivca, dva zadnja vezna uz Matica i pici kontre..

steta za Muslinov eksperiment sa onim nesrecnim golmanom u prvom mecu, imali bi neocekivanih 3 od 3..

Onako uzivo, odbrana nam je horor, Bane najgori, i samo siri ruke, nikad on nije kriv..potpuno sam pozpizdeo. Sa druge strane, Mitar i Tadic klase, i to ozbiljne.
Neko rece da Muslin igra na kontre i duge lopte....u stvari od veznih niko da se vrati po loptu. Dodaju se pozadi do bezvesti.
Sreca pa su ovi danas pozadi bili suplji do besvesti.
User avatar
nexus13
 
Posts: 7336
Joined: 15 Apr 2012, 15:12

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 10 Oct 2016, 07:22

Kojih veznih?
Fejsa je uvek imao problema sa loptom u nogama, milivojevic je i bio dobar u prvom.
Postavka igre koju igramo, ne odgovara bukvalno 70% ekipe. Niti su je igrali, niti trenirali.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby cinci linci » 10 Oct 2016, 07:56

Dodavanja zadnja linija- napad (i to po zemlji!?) su austrijancima prolazila najopustenije, za neverovati. Igra sa 3 stopera je kataklizmicna za nasu ekipu i mora se menjati u klasicnu. Elementarni fudbalski potezi, a mislim na prijem, za npr Milivojevica su spansko selo. Svaki put mu se lopta odbije od noge kao od vodomera. S. Mitrovic momak zalutao u ozbiljan fudbal. Gledam, seta se od pozajmice do pozajmice. Secam se sta je u Frajburgu radio na terenu, ljude muka spopala kada su videli kakvo cudo su doveli.
Uz Matica ce biti sigurno bolja kontrola na sredini. Kostic da pronadje sebe jer veceras nista nije uradio. U Hamburgu je takodje, jos uvek nedorecen, fali mu rutine.
Srecno dobismo, 3 boda se pisu. Odbrana nam je suplja i amaterska to se vidi iz aviona. Muslinu je to primarni zadatak u sledecih mesec dana do Velsa.
User avatar
cinci linci
 
Posts: 2772
Joined: 08 Nov 2015, 20:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 10 Oct 2016, 09:56

Mislim da Muslin nece skoro menjati formaciju - pogotovo ako ne izgubi od Velsa.
U ovoj formaciji, on ne vidi mesto za Ljajica ili za Sergeja (MS). Oni su "kolateralna steta" 3-4-2-1 postavke. Trenutno su aternative Tadicu i Kosticu: Tosic i Katai, eventualno Markovic, u buducnosti tu se racuna i na Andriju Zivkovica.
U spicu ce se kao alternativa Mitrovicu, u nekon trenutku pridruziti i Djurdjevic, verovatno umesto Pavlovica. I to je manje vise to, sto se tice napadackog dela tima.

Sredina je problem, koji ce Matic resiti u nekoj meri. Rukavina igra odlicno po desnom boku, ali je Kolarov, u ovoj ulozi (prakticno levog srednjeg) prilicno bledunjav (uprkos onoj asistenciji Tadicu kod treceg gola - ako se to moze nazvati asistencijom...). Mozda bi mogao da pojaca konkureciju na poziciji levog stopera? To bi bilo vise u skladu sa onim sto igra u Engleskoj i pri tom je adekvatnije njegovim godinama i gubljenjem na brzini. Ko bi u tom slucaju igrao po levoj strani je otvoreno pitanje, ali mislim da tu ima nekoliko solidnih opcija...ukljucujuci i Antonova u buducnosti.

Stoperi su nam liability. Bane je daleko od onoga sto je bio. MItrovic je rupa. A Nastasic jos nije povratio neophodno samopouzdanje. Vecinom su u panici kada im dolazi lopta po zemlji. Pritom ne znaju da je iznesu a i defanzivni srednji ne prilaze da prihvate loptu. Tako da pravimo mnogo gresaka ispred naseg sesnaesterca u prenosu i pod pritiskom. Ne znam kako ce Muslin ovo da resi, ali, za pocetak, sigurno ne rotiranjem Vukovica i Mitrovica na centralnom stoperu...Tu nam treba neko ozbiljnije resenje...

Paradoks zivota je da, sada kada konacno imamo majstora u zivotnoj formi, koji je sposoban da poveze tim napred, vise nemamo stopere koje smo imali u velikim kolicinama (Vidic, Neven, Bane u boljim danima...) onda kada nismo mogli ni u snu da pronadjemo "poslovodju". Ozbiljan "istorijski de-sink"...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests