Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Serano » 11 Jun 2017, 22:49

Tegi wrote:
Serano wrote:Дају наши гол и креће "Ко не скаче тај је Шиптар".

Ееее, да нема те унутрашњости...


Ma pusti ih, seljani iz Surčina. :biggrin:


Прозивали нас Београђане на ФКП теми, ложили се овде, ваља их мало спустити. :D
Serano
Guest
 

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Noodles » 11 Jun 2017, 22:54

Mi cemo se po svoj prilici i dosukljati do Rusije al to je otprilike maksimum...tamo ocekujem da budemo kanta za napucavanje..Ovog Muslina serenda zesce, vise srece nego pameti...
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1162
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 11 Jun 2017, 22:56

Ovo danas je bruka i sramota...Od postavke do igre...

Dolazi ti rival da odigra 0-0....Vels je dosao da odigra 0-0....ako prime gol,njima su sve ladje potonule jer nema ko da napadne....Ne umeju...

Ne mogu Ledli,Alen i Edvards da driblaju,da stvaraju visak,da pletu....oni mogu da kvare igru...i datrce do iznemoglosti
Ne moze Vouks da dribla,da pretrcava rivala,da bude opasan u kontrama...moze samo iz vazduha da preti...

Opasnost?....Samo Remzi...koji nema sa kim da odigra....Dakle jedan zadnji vezni,flaster na Remzija...Zadnja linija visoko...presing....pa ovo je 2 razlike lagano...

KATASTROFA..

Ovo ce ih i kostati Rusije...
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Noodles » 11 Jun 2017, 23:15

Rächer wrote:Ovo danas je bruka i sramota...Od postavke do igre...

Dolazi ti rival da odigra 0-0....Vels je dosao da odigra 0-0....ako prime gol,njima su sve ladje potonule jer nema ko da napadne....Ne umeju...

Ne mogu Ledli,Alen i Edvards da driblaju,da stvaraju visak,da pletu....oni mogu da kvare igru...i datrce do iznemoglosti
Ne moze Vouks da dribla,da pretrcava rivala,da bude opasan u kontrama...moze samo iz vazduha da preti...

Opasnost?....Samo Remzi...koji nema sa kim da odigra....Dakle jedan zadnji vezni,flaster na Remzija...Zadnja linija visoko...presing....pa ovo je 2 razlike lagano...

KATASTROFA..

Ovo ce ih i kostati Rusije...


Malopre napises dzaba nam igraci u premijer ligi kad nemaju muda, a sad ispalo da smo trebali da im damo 6 komada....Vels je sasvim korektna ekipa koja je igrala polufinale eura...Jeste da im fale igraci ali opet umeju ljudi da se takmice. Mi polufinale necemo igrati narednih 150 godina, tako da je do sad ucinjeno sasvim ok sto se tice rezultatskog aspekta.
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1162
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 11 Jun 2017, 23:30

Ladno bio pun stadion.

Ocigledno da je titula Partizana vratila ljudima veru u srpski fudbal.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25494
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 11 Jun 2017, 23:33

Rezultat i samo rezultat tako se posmatra i dzabaa....Rezultat je ako odes na SP,sve pre toga su koracici,kakvi crni rezultati a tog krupnog koraka biti neece.....
Oni igraali polufinale EP...Ok aal faale mnogi igraci...Vels saa Bejlom i bez Bejla su 2 sveta....Nedavno smo ih u Novom Saadu demoliraali 6-1...pogresno posmatras....Sve je moguce uz praave ljude u kratkom vremenskom periodu..

Trebalo je daa bude 2 raazlike minimum aal kad nas vodi diletant koji je na ultraadefaanzivnu postaavku odgovorio ultradefanzivnom jer ocigledno nece da odstupa od svoje filozofije...

Aantic je uspeo daa izbije tqaj luzerski mentalitet...Rumunija je dolavala u Beogradu kao Saan Maarino...S fraancuzima egal,sa nemcimaa egal....Igrali smo fudbal na raazne nacine u zavisnosti od protivnika....
Naama ne fali kvalitet,to nikaada nisaamm ni napisao...faale naam druge stvari koje nemaaju veze sa fudbalskim umeceem...


Ko ne vidi da je Vels dosao na nulu sa ofaanzivnoo limitiranim igracimaa....bez mogucnosti daa zaprete iz kontre.....ne mogu mu nista....Poznaaajem dovoljno dobro svaakog njihovog igraca koji je danaas bio u 11 i znam staa pisem....Dabldeker..
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Serano » 11 Jun 2017, 23:42

Rächer wrote:Preko tela broo :biggrin:


Ово и јесте за јаукање. :D

Тотално погрешна перцепција "Е, они су били у 1/2 ЕП". И Португал је шампион Европе, па нису ни у топ три репрезентације исте.

Тај Велс је дошао без суперстара, под морањем да победи. Излазе и бране се, а ми којима победа доноси минимум друго место не умемо да нападнемо. Још на свом терену, о мајко света.

Јебао ти пас матер, Муслине.

Најцрњи је Ивановић са овим око публике... Да је било пар хиљада, онда би им публика фалила.

Нека уче од Хрвата.
Serano
Guest
 

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby teglica » 11 Jun 2017, 23:48

Rajs wrote:Ladno bio pun stadion.

Ocigledno da je titula Partizana vratila ljudima veru u srpski fudbal.


Ma dosli gastosi i provincija ...ko se jos lozi na ove.. :biggrin:
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Noodles » 11 Jun 2017, 23:50

Uf Antic i njegov kult i satro egal sa nemcima...teska prica. Druga bi se pesma pevala da Stojkovicu nije oprosten crveni ko i da onom nemcu nije dat prestrogo...Meni je generalno rezultat glavni parametar, a to da li je neki igrac mesar, defanzivno orijentisan, igra CMF a trebo bi DMF, ima overal 50 na pesu i slicno me zabole, al opet svako ima pravo na svoje misljenje.
Last edited by Noodles on 11 Jun 2017, 23:54, edited 1 time in total.
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1162
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Serano » 11 Jun 2017, 23:52

Господин Антић је појам за све селекторе у 21. веку.
Serano
Guest
 

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 11 Jun 2017, 23:55

Šestko ostvario bolji rezultat.

Napravio defanzivnu mašinu i bio ispred Španije kojoj je Nemačka 06 bila poslednje takmičenje uoči tri uzastopne titule. I što je najvažnije od svega- bio je bolji u dvomeču.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20761
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby lzr » 12 Jun 2017, 00:01

Serano wrote:Господин Антић је појам за све селекторе у 21. веку.


A jel bolji od Radomira?
lzr
 
Posts: 311
Joined: 29 Aug 2016, 12:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby jupol » 12 Jun 2017, 00:11

AirBall wrote:Vratih se sa utakmice... Da nema ljudi iz RS i unutrasnjosti ne verujem da bi bilo ni 3 hiljade navijaca...

Igramo grozan fudbal, ali ajde, stanje na tabeli je takvo da se ne treba previse zaliti...

Gol Velsana ide na dusu Stojkovica, komotno je mogao da ga iskljuci nakon one gluposti...

Bice tesko u Irskoj i Austriji, nema ova ekipa kvalitet da dobija takve meceve na strani ali daj Boze da me demantuju...

Koliko videh uhapsili su neke klince koji su se zaleteli na Velsane nakon njihovog gola, ako je za utehu makar nije bilo trvenja izmedju nasih, zvizduka pojedinim igracima itd

Sve u svemu smorio sam se za sve pare, ali nema veze :D


sever i jug poluprazni jer se govnjari iz FSS plase publike. Ubili su navijanje i atmosferu time... Smanjili kapacitet na ustrb najjeftinijih karata...

Govna nas pokrala u sred Beograda (nisam lepo video na stadionu, sad gledam snimak, ono je bruka sta je picka svirala, obostrano povlacenje...)

Pun mi je kurac vise tih svinjara nepismenih sto dolaze ovde da nam prodaju neku kulturu. Ceo dan zderu i piju po ceni dva piva u svom selu, onda jos mi treba da ispadnemo primitivci kada nas kradu na nase oci. Tako nam i treba kada se prema svakome ponasamo kao sluge. Nasi navijaci su stoka, a njihovi gospoda... Nase zastavice ostanu izgazene i izlomljene na tribini, a da su delili velske, to bi se svi grabili da ponesu kuci. Jebo nas Vucic i njegovi evropski prijatelji... Oni sve trce da nam budu prijatelji, kao sto svako od nas trci da se druzi sa Rumunima kod Vuka... Ali zato kad oce da nose za neku sicu onda ih tapses po ramenu kao bravo majstore... To cemo uvek i biti, sluge, dok ne naucimo da se ka zapadu ide dignutim celom, a ne skinutim gacama...

Sto se igre tice, bacili smo prvo poluvreme, ali ajde, nemamo mi neka imena da ocekujemo mnogo vise od ovoga. Nije ni tako lose, treba da dobijemo Moldaviju i Gruziju kod kuce i time vec verovatno imamo bar baraz... Podrska momcima, vecina je igrala koliko moze, ali bi neki morali da se zapitaju jesu li zgutali nesto pre tekme, pa ako nisu, da razmisle da li i dalje da se bave fudbalom...
Жељко Обрадовићу, не дајте се пасјим синовима
User avatar
jupol
 
Posts: 12104
Joined: 23 Mar 2015, 00:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 12 Jun 2017, 00:39

ypolll wrote: To cemo uvek i biti, sluge, dok ne naucimo da se ka zapadu ide dignutim celom, a ne skinutim gacama...


I s puškom u ruci.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20761
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby familija » 12 Jun 2017, 00:43

Nisam gledao utakmicu...
Sad vidim penal za Vels...ne mogu da poverujem sta je ovaj dzukac svirao!!!!
Obostrano povlacenje za dres!!!! Bem ti... :krsti:

http://mondo.rs/a1015798/Sport/Fudbal/S ... VIDEO.html

A sada videh sta nije svirao za nas!!!! :lollol: :lollol: :lollol:
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3985
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests