Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 07 Sep 2016, 11:59

Nisam napisao, rukavina me je sasvim prijatno iznenadio.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...


Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby DuskoPopov » 19 Sep 2016, 21:05

Izgleda da ce Krkic Bojan igrati za nas...ozbiljno pojacanje.
User avatar
DuskoPopov
 
Posts: 2503
Joined: 04 Jan 2015, 13:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Holden » 19 Sep 2016, 21:09

Koji će nam... Imamo bolje igrače.

Tek treba da se dokazuju i Maksimović i SMS, a tu su već I Ljajić, Kostić, Tadić i sad treba Krkić da nam uzima mjesto. Neka, hvala, što se mene tiče.
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby DuskoPopov » 19 Sep 2016, 22:23

Krkic u spic,napokon neko ko zna da se krece za razliku od drva...
User avatar
DuskoPopov
 
Posts: 2503
Joined: 04 Jan 2015, 13:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby neza » 19 Sep 2016, 22:27

neka se on krece samo kao i do sada po Spanijama, pre cu trpeti onog grobarskog mentalaca Mitra da izadje iz ranog puberteta... :okk:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby lzr » 19 Sep 2016, 22:49

"Počastvovan sam pozivom Radomira Antića da zaigram za Srbiju, ali ja sam Španac i igraću samo za špansku selekciju", izjavio je Krkić, koji je rođen u Španiji, čija je majka Španjolka i koji je nastupao za sve mlađe reprezentativne selekcije te zemlje.

"Uveren sam da ću jednog dana debitovati u nacionalnom timu Španije", poručio je Krkić.

"Bio sam zadovoljan i kada sam sedeo na klupi... To je za mene bila velika čast. Živim u nadi da ću jednog dana zaigrati za reprezentaciju", rekao je Krkić.

http://mondo.rs/a109673/Sport/Fudbal/Krkic-Ja-sam-Spanac-igracu-za-Spaniju.html

Ma nek se tera od nas... Imao je priliku, potrcao je za Spancima, sad kada je video da nema nista od njih onda je i Srbija dobra...
lzr
 
Posts: 311
Joined: 29 Aug 2016, 12:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 19 Sep 2016, 22:50

Какав црни Кркић...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31511
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicari » 19 Sep 2016, 22:57

Krkic u fazonu daj sta das kad nisam dovoljno dobar da igram za Spaniju....
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 19 Sep 2016, 22:57

Auh, kakav krki, taj ce vise dati vjetra nogama natrag nego u dolasku.. Bice to sl. epizoda poput Subotica ili onog “naseg“ brazilca juniora, sto je brze-bolje pokupio prnje.. Ne kapiraju oni ovaj domicilni mindset da bi se uklopili, ali zato expresno namirisu kad nesto ne shtima u sistemu pa zapale ocas posla..

Bolje da Muslinavi nije dao nogu Ljajicu nego sto je ovog zvao.. Ali samo nastaviti udarnichki - iz blama u blam.. jedina konstanta vazeca za tim.
Last edited by Dylam Dop on 19 Sep 2016, 23:06, edited 1 time in total.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 19 Sep 2016, 23:04

Невену је америчка екипа (редован учесник СП-а) нудила и паре и јаре и дрес. Он је изабрао наш. Дечку се нема шта замјерити, одиграо сасвим коректно, повреде и курцобоља Коларова прије свих из задње линије су га натјерале да заврши своје. Иначе, у овом моменту, кад је сто посто фит, наш најбољи штопер.

Сјећам се оне приче око Ришаира, изгледа да и он стагнира у каријери.

Што се осталих тиче, од ових нових нада, много ми је жао што Вељковић није добио праву прилику и што је развојни пут Ћосића и Милановића ишао како је ишао.

Што се бекова тиче, што мој другар каже, најмање важне позиције у фудбалу, ту и никад нисмо имали играче свјетске класе...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31511
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tajler Darden » 19 Sep 2016, 23:07

Ћосић је промаја над промајама...

Не сећам се више ни која је година била, углавном, завршили смо на истој блеји ноћ пред неку јако битну утакмицу младе репрезентације. Момак је урнисан од алкохола отишао у хотел око неких пет, шест изјутра.
Не дирајте Терзу и Ћокија - противно је правилима форума.
User avatar
Tajler Darden
 
Posts: 6494
Joined: 16 Feb 2015, 16:02

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 19 Sep 2016, 23:12

Pa eto bolje da su pozvali tog Rishaira, on je makar kliknuo sa Kosticem i bili su izvanredan tandem u podmlatku, beshe ono Fejenorda?! Mozda mu se povrati filing za loptu kad je Fica u blizini..
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicari » 19 Sep 2016, 23:13

Dylam Dop wrote:Pa eto bolje da su pozvali tog Rishaira, on je makar kliknuo sa Kosticem i bili su izvanredan tandem u podmlatku, beshe ono Fejenorda?! Mozda mu se povrati filing za loptu kad je Fica u blizini..


Groningen je u pitanju...
Djordje Pantic najbolji golman FKP u istoriji!!!!
User avatar
Čekicari
 
Posts: 2122
Joined: 26 Jul 2016, 12:09

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 19 Sep 2016, 23:31

Auh sto vidoh veceras onog franc. malca sto igra u Alavesu s Kataiem na poziciji lijevog beka. Da nam je on umjesto prebijenog Kolarova, decko razvaljuje po lijevoj strani. Ne kapiram samo sto ga ovi iz Alavesa ne bace na krilo, strasna brzina +tehnika!
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests