Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 27 Aug 2020, 23:50

Sezione wrote:Tako da ne znam sta predsednik svih gradjana ceka, ako negde treba da zavede red, to je ovo rasulo od reprezentacije

Finansijski nezavisni ljudi, predeo večitog snega i leda za Aleksandra Vučića.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 28 Aug 2020, 00:27

Polako, prvo da nabaci stadion, da zavrsi skolu pa da sedne na klupu, navijace ce lako da organizuje, i eto ti atmosfere Bilinog polja na sred Ledina gde ce Njemacka ili Engleska da izvlace zivu glavu u nadoknadi vremena sahovske partije 1/4 finala evropskog prvenstva
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13805
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 28 Aug 2020, 01:44

Steta za Matica, odlicno je odigrao poslednjih par meseci za Junajted. Ko zna sta se desava iza zavese, ko se tu kome zamerio. Ne ocekujem da Matic kaze ista konkretno o razlozima penzionisanja, jer u nasem fudbalu bukvalno vlada omerta. Ne mislim da Matic I Sms ne bi mogli da igraju zajedno, samo dodas Nemanju Maksimovica uz njih, kao nizeg I brzeg igraca u vezi. Ako moze sa Pogbom da igra, ne vidim sto ne bi mogao sa Smsom.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3080
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 28 Aug 2020, 15:00

Jović i SMS ne igraju LN
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 28 Aug 2020, 15:06

Sto znaci da SMS ne pocinje ni protiv Norveske.

Kako to da Tadic i Mitrovic nikad nista ne preskoce...
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 28 Aug 2020, 15:16

Njih dvojica ne mogu u isti koš sa ostalima...

To što su njih dvojica izneli poslednjih par godina je više od onoga što su izneli Krasić i Lane...
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 28 Aug 2020, 22:32

Usled ove situacije sa koronom Liga Nacija je bila bespotrebna i moglo je ovo drugo izdanje da se igra 2022 g. pred SP u Kataru, ali u UEFA su mislili drugačije a veoma su važne utakmice, ovih 6 što će se igrati, detaljno sam objasnio zbog čega na prethodnoj strani mislim.

Ne samo što se igra bez publike, nego sad ovi problemi sa karantinima i sve što ide oko toga, pitanje u kom sastavu ćemo igrati i u Oslu a ako to dobijemo onda u Beogradu protiv Škotske ili Izraela možemo i sa B timom da pobedimo jednog od ta dva rivala, ne bukvalno drugim timom ali bez par igrača iz prve postave valjda bi bili favoriti jer oba tima su slabija od Norveške i plus bi bili domaćini. SMS i Jović nisu na raspolaganju za Rusiju u Moskvi i Tursku u BG ali bi za Oslo i Norvešku njihovi klubovi morali da ih puste kako znaju i umeju.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 29 Aug 2020, 13:51

Nemanja Matić stao na stranu Luke Milivojevića i zbog toga je rešio da se povuče iz reprezentacije.

Selektor Ljubiša Tumbaković izostavio je Milivojevića sa spiska, navodno jer kapiten Kristal Palasa nije bio spreman da sedi na klupi na utakmicama protiv Rusije i Turske, zbog čega se zahvalio selektoru na planiranom pozivu.

Planirano je da šansu u veznom redu dobiju Nemanja Maksimović i Saša Lukić.

https://www.butasport.rs/otkiveno-poznat-razlog-zasto-se-nemanja-matic-povukao-iz-reprezentacije/

“Da, odluka je definitivna. Neki drugi put ćemo više o tome, danas želim da se bavim samo Sportskim igrama mladih”,istakao je Matić.

https://nova.rs/fudbal/maticeve-prve-reci-zbogom-srbiji-je-definitivno

Kakav trenutak za isprobavanje novih kombinacija :truce:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 29 Aug 2020, 14:21

Interesantno, i Krstajiceva odluka je bila da se forsiraju Maksimovic i Lukic (+Veljkovic).

Verovatno Kokeza ima procente.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 29 Aug 2020, 14:33

I meni bi Maksimovic igrao pre Milivojevica, ne zato sto je nuzno bolji igrac od njega, vec zato sto je kompatibilniji sa Maticem, narocito ako jos ispred igra SMS. Lukic nema sta da trazi u 11 u normalnim okolnostima, kada su svi najbolji igraci na spisku.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3080
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 29 Aug 2020, 15:01

Tegi wrote:Interesantno, i Krstajiceva odluka je bila da se forsiraju Maksimovic i Lukic (+Veljkovic).

Verovatno Kokeza ima procente.

Može li podsetnik za ovu dvojicu?

Veljkovića se sećam da je guran u LN, čini mi se da je i protiv Brazila na SP igrao i onda je samo odjedared nestao.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 29 Aug 2020, 16:10

Celu LN je igrao tandem Maksimovic-Lukic, kao i stoperski par Milenkovic-Veljkovic.

Milivojevic je sklonjen posle SP, a Matic je igrao samo protiv CG na Marakani.

Ako se ni Luka ne vrati, protiv Norveske bi morao igrati Gudelj.

Nista ni od ovog EP, kako se cini.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 29 Aug 2020, 16:12

Pricalo se da su uzeli neke procente od Milinkoviceve buduce prodaje, ali to ne menja cinjenicu da je decko za 11. Verovatno su i za jos neke uradili slicnu pricu.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3080
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 29 Aug 2020, 16:32

Od Veljkovića su na silu pokušali da naprave reprezentativca, igrača koji je komplementaran Blekiju i ima znatno bolju igru nogom. O njemu se uvek govorilo kao zlatnom orliću i to je bio otprilike razlog zbog kojeg je guran. Uvek mi je ličio na kiksaru i sisicu, sve nešto uplašen, u strahu itd.

Jbt jednom se ponadam da ćemo otići na EP ovi razjebu sve što mogu. Ulaziš u najbitniji meč u godinu i nešto i verovatno će ti par veznjaka biti onaj koji nije godinu i nešto. :pop:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Lakerit » 29 Aug 2020, 21:19

Одакле играчима толико дрскости, недисциплине, непоштовања да сваки тражи нешто. Неће да седи на клупи? Шта замишљају да су. Због чега ми Миливојевић имао место пре Максимовића? То као пример. По чему је он толико бољи?! Хајде да разумем да је неки екстра играч па и да се буни. И то није само проблем Миливојевића већ доста њих. И стално тако и наравно да је онда атмосфера у тиму лоша. Као да неко намерно то стално ради.
Матић само тражи изговор да изађе из репрезентације да би могао да игра у Јунајтеду.

Уосталом треба вратити Вељка Пауновића као селектора и да води генереацију коју је довео до светске титуле у млађој категорији.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 15 guests