Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 18 Mar 2011, 13:28

Sledece nedelje se nastavljaju kvalifikacije za EURO2012, tacnije 25. marta protiv Severne Irske kuci i 29. marta protiv Estonije u gostima. Selektor Pizon je objavio spisak:

Golmani: Bojan Jorgačević (Gent), Željko Brkić (Vojvodina), Bojan Šaranov (OFK Beograd).
Odbrana: Branislav Ivanović (Čelsi), Pavle Ninkov (Crvena zvezda), Nenad Tomović (Leće), Milan Biševac (Valensijen), Nemanja Vidić (Mančester junajted), Neven Subotić (Borusija Dortmund), Slobodan Rajković (Vitese), Aleksandar Kolarov (Mančester siti), Ivan Obradović (Saragosa).
Sredina: Dejan Stanković (Inter), Nenad Milijaš (Vulverhempton), Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Partizan), Veseljko Trivunović (OFK Beograd), Miloš Ninković (Dinamo Kijev), Miloš Krasić (Juventus), Marko Mirić (Spartak Zlatibor voda), Zoran Tošić (CSKA), Adem Ljajić (Fiorentina), Miralem Sulejmani (Ajaks).
Napad: Marko Pantelić (Olimpijakos), Nikola Žigić (Birmingem), Milan Jovanović (Liverpulu), Brana Ilić (Vojvodina).


Da li mozemo da se oporavimo od Djenove i koliko daleko mozemo da doguramo, videcemo. Tim je, blago receno, katastrofalan :shock:
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Sasa_Beli » 18 Mar 2011, 13:33

:twisted: Kakav spisak majko moja.... Ovo je sramota stvarno. Koji bre Brana Ilic
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 18 Mar 2011, 13:35

Eee Brana, Lane, Tomovic, Veseljko, Raca, Rajkovic.... svi zajedno u Partizanu nemaju mesta...
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Tumbas » 18 Mar 2011, 13:36

Ne znam, sa ovakvim napadom... Žigić je tu jedini ozbiljan igrač u ovom trenutku. Brana Ilić debitant sa 26 god, Jovanović nije video terena nekoliko meseci, Pantelić u sumljivoj formi. Gledao sam ga u dresu Oly, vuče se po terenu. Ostale linije tima manje više očekivane. Biće jako teško u naredna dva meča.
Moj tata je vaš kolega!
User avatar
Tumbas
 
Posts: 1764
Joined: 17 Mar 2011, 11:34

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Jovan » 18 Mar 2011, 13:41

Stvarno smejurija... jos ga Lazovic i Lukovic odjavili. Mada me ne interesuje puno fudbalska reprezentacija, iskreno.
Jovan
 
Posts: 2162
Joined: 15 Mar 2011, 11:38
Location: Beograd

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 18 Mar 2011, 13:44

E da , DANKO LAZOVIC je najavio da vise nece igrati za reprezentaciju!? :o

Lazović se oprostio od Srbije, otkazao i Luković!
18. mart 2011. | 13:24 | Izvor: Sportske.net
Pošalji komentar Komentari (0) Prvotimci Zenita više neće igrati za reprezentaciju. Danko Lazović se oprostio od reprezentativne karijere, Luković zamolio selektora Petrovića da ga ne poziva do kraja godine. I jedan i drugi naveli želju da se potpuno posvete igrama u klubu.

Fudbaler Zenita iz Sankt Peterburga Danko Lazović odlučio je da završi reprezentativnu karijeru, saopšteno je danas.

Lazović je obavestio čelnike Fudbalskog saveza Srbije i selektora reprezentacije Srbije Vladimira Petrovića da je završio karijeru u nacionalnom timu, a kao razlog naveo je želju da se ozbiljno posveti obavezama u klubu.

To je danas saopšteno na konferenciji za novinare tokom koje je Petrović saopštio spisak igrača za utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine protiv Severne Irske i Estonije.

"Žao mi je što je Danko tako odlučio, verujem da će to poreći. Mislim da je to ishitrena odluka, on je mlad ima tek 27 godina. Nismo razgovarali i nismo u sukobu", rekao je Petrović novinarima u Beogradu.

Lazović je do sada odigrao 43 utakmice za reprezentaciju i postigao je 11 golova.

Takođe, saopšteno je i da je Lazovićev saigrač Aleksandar Luković zamolio selektora Petrovića da ga do kraja godine ne poziva u reprezentaciju, pošto želi i mora da se posveti obavezama u Zenitu.

User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 18 Mar 2011, 13:47

User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Re: Reprezentacija Srbije

Postby bekrinjo » 18 Mar 2011, 15:47

Znaci Vesljku se trazi dobar inostrani angazman pod stare dane....
Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Sasa_Beli » 18 Mar 2011, 15:55

Mora i on covek nesto da zaradi pred penziju hehe
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Reprezentacija Srbije

Postby kotrljko » 18 Mar 2011, 17:25

pozivanje Brane Ilica u reprezentaciju je samo dokaz koliko su neki ljudi sujetni :twisted:

ko je sledeci ?

uzas ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Reprezentacija Srbije

Postby ZvezdaIznadSvega » 18 Mar 2011, 19:03

Iskreno ja gluplji spisak jos nisam video. Ovu dvojicu ako ne prodaju ove godine treba promovisati u kapitena i zamenika (govorim o Ninkovu i Petrovicu) veljda ce se onda neko upecati. Jovanovic ne moze da izbori mesto ni medju rezervama Liverpula, dok Veseljka i Branu ne bih previse komentarisao... Sta je sa Tadicem? Skoro sam gledao i Slovan, onaj Milinkovic u najmanju ruku zasluzuje sansu, odlican fudbaler...
User avatar
ZvezdaIznadSvega
 
Posts: 208
Joined: 17 Mar 2011, 18:26
Location: Novi Sad

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Diktator » 19 Mar 2011, 00:54

Tacno se vidi razlika u
rezultatima
pristupu
odabiru igraca
energiji
u odnosu na period kad smo imali selektora i ovog sto imamo danas,a Boga mi,imali smo i pre.
Jedina Antarina mrlja je Racja Petrovic i nepozivanje Adema Ljajica,te smesni izgovor nakon SP.
Ali kad poredim to,i ovog sa personalitijem...(air,moras da uvedes smajlija koji se krsti BRE) :D
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Reprezentacija Srbije

Postby raznosač » 19 Mar 2011, 02:47

bekrinjo wrote:Znaci Vesljku se trazi dobar inostrani angazman pod stare dane....


Veseljko je izrazio želju da pojača Zvezdu, kada mu istekne ugovor na kraju sezone.
raznosač
 
Posts: 14
Joined: 18 Mar 2011, 13:57

Re: Reprezentacija Srbije

Postby mali_buda » 19 Mar 2011, 05:36

raznosač wrote:
bekrinjo wrote:Znaci Vesljku se trazi dobar inostrani angazman pod stare dane....


Veseljko je izrazio želju da pojača Zvezdu, kada mu istekne ugovor na kraju sezone.

Veseljku je ovo poslednja prilika da namakne kakve-takve pare, a to moze jedino u inostranstvu. Covek verovatno voli Zvezdu, a mozda pravi i odstupnicu, u slucaju da mu propadnu inostrani angazmani.

Znali se razlog Lazoviceve odluke, mada iskreno necu nesto plakati za njim. Nikad mi se nije svidjao kao igrac.

Sto se tice pozvanih igraca, ovo mi vise lici na selekciju novinara koja bi trebalo da se suprostavi A selekciji.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Fića » 19 Mar 2011, 10:40

Valjda Danko hoce da se fokusira na klupski fudbal...zvanicno... Nezvanicno, kapiram da nece da se javlja ovom selektoru i ubedjen sam da kad se promeni, da ce i Danko razmisliti opet. Uvek sam ga gotivio, nikad nije dobio sansu u reprezentaciji. edit: to je razlog
User avatar
Fića
 
Posts: 673
Joined: 18 Mar 2011, 11:05

Next

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests