Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Adzinho » 05 Jun 2018, 11:41

Bleki je bio solidan, ali je napravio 2 penala (jednom mu oprostio, drugi put izvukao van 16), uz jednu kardinalnu gresku pri iznosenju pred kraj.
Daleko je on od stabilnog i formiranog igraca, ali i takav je delovao najbolje u odbrani, sto dosta govori o istoj.

Meni je Kolarov potpuno negledljiva njuska, jako mi je tesko da navijam za repku ciji je on kapiten.
Posebno ovako kad nema ko da ga pokriva kao u Romi izgleda jezivo.
Adzinho
 
Posts: 1633
Joined: 01 Dec 2016, 21:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby domingo » 05 Jun 2018, 11:47

Solidan je kad mora da krpi nesretnog Rukavinu pored sebe da ima iole normalnog desnog beka pored sebe i stabilnog levog stopera ne bi ni jedan kiks imao ..

On u 2 profesionalne sezone koje ima iza sebe u Partizanu i Fiorentini nije imao ni jedan jedini kiks a igra na tako delikatnoj poziciji sto je za njegove godine nenormalno ..
Da je Muslin ostao selektor ne bi ga ni pozvao na mundijal u to sam ubedjen .. u Krstajica nemam poverenje ali je barem napravio neku okosnicu ovim spiskom ..
I zasto ovu ekipu nisu dali Veljko Paunovicu ? Nije imao dovoljno iskustva da bi na kraju dali ekipu potpunom pocetniku .. da je ovo normalna drzava selektor bi bio Paunovic a ekipa.

Rajkovic,Veljkovic,Milenkovic,SMS,Zivkovic,Gacinovic,Maksimovic,Mitrovic,Jovic uz Kolarova,Tadica,Ljajica...

U srbiji je sve trulo tako u mojoj firmi gde sam pre radio imao sam najvecu prodaju proglase me za visak posle pozovu nekog bez iskustva da menja 6 meseci ove na godisnjem on posle 6 dana dobije otkaz i zovu opet mene... I nude mi ugovor za stalno posto im se ne isplati da radim 6 meseci dok su oni na godisnjem pa da mi placaju naknadu za neiskorisceni godisnji da bi me opet posle 2 meseca zvali da ih menja i tako u krug..
Ljudi ne znaju gde biju potpuna neorganizovanost i odluke van logike to je karakteristicno za sve u nasem drustvu pa i za ovaj FSS koji luta u krug.
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ilika99basket » 05 Jun 2018, 12:20

Adzinho wrote:Bleki je bio solidan, ali je napravio 2 penala (jednom mu oprostio, drugi put izvukao van 16).

za prvi ne znam ali ovaj drugi je bio uzvan 16m 1000 posto ali ako pogledas sa druge strane da nije napravio taj faul ovaj bi mu pobegao i bio 1 na 1 sa stojkovicem
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 05 Jun 2018, 12:39

Povodom Grujica...
Dao je nekoliko vrlo lepih pasova, prekinuo nekoliko potencijalno ozbiljnih akcija, vidi se da ima potencijal, ali:
- Jedno vreme se sakrivao na sredini, samo da slucajno ne dodje lopta ili igrac do njega. Sto Andrija, sto Milivojevic su morali da pokrivaju i njegov prostor...u jednom trenutku sam zaboravio da je uopste na terenu...
- I ono vrcenje oko svoje ose, pa oni pasovi nazad, kada imas sansu da proigras igraca u kontri...

I, naravno, njegova izjava je za nepoverovati. Po njemu je model kako treba igrati ono drugo poluvreme, kada su nam dali jedan i volsebno promasili jos par golova - a da smo mi za isto vreme napravili samo jednu-dve polusanse! Samo se pitam da li je to ono sto im je Krstajic rekao u svlacionici? Posto mi je tesko da poverujem da bi se Grujic, kao debitant, usudio da daje ovakve ocene, ukoliko to nije i "zvanicna" selektorova verzija dogadjaja.
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby JNA » 05 Jun 2018, 15:14

lockdown wrote:Moze li neko da mi objasni kad smo mi postali takve kukavice u fudbalu kad prvo gledamo da ne primimo gol. Kad smo postali zemlja defanzivnih veznjaka i jednim spicem napred... I cak svima je to uslo u mozak kao pa tako mora, ne moze drugacije, nemamo igrace, pozadi su nam kiksare ...I onda dodje jedan Cile I pokaze kako ne mora bas tako...kako ces postici rezultat kad vec u startu ubijas kreativnost u veznom redu a sanjamo tog Piksija ko zna koliko vec ...

Mi smo imalu ludu srecu sto smo uopste ovde gde jesmo...Muslin kad je u Austriju isao sa 8 defanzivaca I onda druga mec lopta protiv Gruzije 5 defanzivaca i 3 zadnja vezna ... Mi kao uvek trazimo da nas neko natambura ...


Moje neko mišljenje je da nismo samo mi, barem u Evropi.

Mnoge stvari su se promenile u fudbalu. Sad ne znam tačno kad je ovo sa defanzivnijom varijatnom krenulo, ali sećam se 2004 Grčke koja je osvojila ep. Oto Rehagel...čekali i osvojiše.

Ima još primera, Španija recimo 2012 isto. Kakav sastav u finalu...
User avatar
JNA
 
Posts: 8823
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 05 Jun 2018, 17:06

Adzinho wrote:Bleki je bio solidan, ali je napravio 2 penala (jednom mu oprostio, drugi put izvukao van 16), uz jednu kardinalnu gresku pri iznosenju pred kraj.
Daleko je on od stabilnog i formiranog igraca, ali i takav je delovao najbolje u odbrani, sto dosta govori o istoj.

Meni je Kolarov potpuno negledljiva njuska, jako mi je tesko da navijam za repku ciji je on kapiten.
Posebno ovako kad nema ko da ga pokriva kao u Romi izgleda jezivo.

Mozda i 3-4 :krsti:

Kolarov, kakav god da je, jedini je nas igrac koji moze u igri 1-1 da napravi neku prednost na protivnickoj polovini, sto je zalosno samo po sebi...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 05 Jun 2018, 18:36

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/krstajic-spokojan-nasa-navijacka-kultura-ne-dostize-evropske-standarde/297196

Udaljili ste se od teme. Dakle - Milenković. Kad se Branislav Ivanović oporavi da li će Bleki na desnog beka ili će njih dvojica biti štoperski tandem?

"Nikola ima ogroman potencijal. Ne daj Bože da se povredi Rukavina, može da igra desnog beka. Može i sa Banetom. Nema problema. Ozbiljan je kandidat za prvih 11".


Edit - Ako je gazda Air pomislio da Mladen neće pomenuti Vučića, prevario se. :biggrin:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Fratelo » 05 Jun 2018, 19:50



Radonja majstor kakva reakcija na 0:46 i kakva sebicnost i odsustvo osecaja za prostor na 1:46 :beyond:

Selektor Bog sa izjavom, ka ne zanima ga politika ali mora da podrzi Vucica jer radi za dobrobit naroda :laugh:
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18133
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гепард » 05 Jun 2018, 20:13

Вас пар би радије волело да изгубимо све три утакмице, него да победимо све три са Радоњићем у тиму.
Дечко је јуче одиграо у најмању руку солидно, био конкретнији офанзивно од Живковића, офанзивно био најконкретнији од тих нових играча, чак је и један Љајић мало шта показао, а толике године фудбала има иза себе, али ни то није довољно, дај да се напушава Радоња.
За напушавање је први Рукавина, јер му је онај доскорашњи играч Динама јуче правио децу, не смем ни да замислим шта ће му радити ови из ТОП 10.
Грујић исто за напушавање. Тошић исто. Коларов се спрда. Цела одбрана сем Блекија ужас, али предњачи Рукавина, који је код Муслина био добар, али само зато јер му је одговарала формација.
Имамо ми много већих проблема од једног Радоњића.
User avatar
Гепард
 
Posts: 247
Joined: 09 Jan 2018, 22:39

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 05 Jun 2018, 20:14

Гепард wrote:За напушавање је први Рукавина, јер му је онај доскорашњи играч Динама јуче правио децу, не смем ни да замислим шта ће му радити ови из ТОП 10.


Duel sa Nejmarom ce biti ruzno gledati.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58254
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Puta Tapar » 05 Jun 2018, 21:31

Ma njega će Renato Augusto da siluje, Nejmar će da odmara.
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3141
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Primorac » 05 Jun 2018, 21:34

Duel sa Nejmarom i ekipom je najlaksi duel za Srbiju.Nema sta tu da se izgubi,rezultat se zna.Ako postoje neke kalkujlacije u smislu da Brazilci nece igrati sa ful timom,punom snagom i slicno to je smijesno.Svaka postavka Brazila moze ovakvoj Srbiji dati 3 lagana komada.Srbija resava svoju fudbalsku sudbinu na SP u susretima sa Kostarikom i Svajcarskom.Mada je i u tim utakmicama autsajder,posebno sa Svajcarcima.Tesko je ocekivati od ovakvog fudbalskog potencijala,odnosa,stanja,selektora ozbiljniji uspjeh ,sto bi svakako bio prolaz u grupi.Medjutim,valja se nadati i navijati.
Primorac
 
Posts: 2587
Joined: 16 Aug 2012, 13:44

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 05 Jun 2018, 21:45

Pa sad, scenario u kojem Brazil dobija Kostariku i Svajcarsku, a mi remiziramo sa Svajcarcima i dobijemo Kostariku, dovodi nas do:

Brazil 6
Srbija 4
Svajcarska 1
Kostarika 0

U toj prici verujem da mozemo dogovoriti neki iks sa Brazilom, win-win situacija.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58254
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гепард » 05 Jun 2018, 22:02

Што би они било шта договарали :biggrin:
Изгледа да ће Бане десног бека играти, а штопера Миленковић.
Лево крило Љајић, Костић резерва.
User avatar
Гепард
 
Posts: 247
Joined: 09 Jan 2018, 22:39

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 05 Jun 2018, 22:04

Pa ono Nemacka je prva vrv. u F, sumnjam da bi bilo sta rizikovali. U jednoj utakmici je sve moguce, crveni/penal... Ovako dogovorimo nulu i svi zadovoljni.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58254
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests

cron