Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 26 Mar 2019, 18:33

Митровић прво треба да смрша и поради на кондицији, срамота је колико је спор и непокретан.
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 26 Mar 2019, 18:45

Monogamija wrote:Vidi @Olimp, političke stavove i opredeljenja ne mešam sa sportom, pa tako nećeš ni u jednom mom stavu naći da sam rekao da Krstajića ne vidim na mestu selektora zbog političkog opredeljenja. Krstajić mi je čak simpatičan, ali je problem to što je klimoglavi pajac koji igra kako menadžeri kažu. Druga stvar, mulj srpskog fudbala neće oprati ni Dunav ni Sava narednih 200 godina te zamisli sad da Milivojević i Nastasić pričaju šta je razlog i da demantuju sve to, zatvorili bi vrata reprezentacije zauvek, a i podsetnik da je Milivojević to i uradio kad je Krstajić bio u Engleskoj i rekao je da diže ruke jer ovaj nije ispoštovao dogovor. Nastasić je kulturan momak, pa je bio obazriv i svestan je šta bi navukao na sebe, a to mu svakako ne treba. Zar hoćeš da mi kažeš da je Radonjić na Svetskom u Rusiji zaslužio da igra, da je Rodić zaslužio, jesam cigan, ali mi je bilo smešno i žalosno. Stiče se utisak da je i sam Krstajić negde radio iza leđa Muslinu.

Košarka je još koliko toliko nevin sport i vode ga ljudi koji znaju svoj posao, Jokića sprečava jak ugovor u NBA, a samim tim NBA sprečava da bilo ko bude konkurent njihovim nadrogiranim mezimcima. Takođe, mi smo u top 3 - 4 reprezentacije u basketu pa s toga sve to ima drugačiju težinu. A i ne znam što spomenu Jokića, nikad ništa o toj njegovoj odluci nisam ni rekao.

Odveli smo temu u drugu stranu.


Za Milivojevica mogu i da progutam nesto ker ne znam kakav je momak ,ovako deluja karakterno .. Ali cim sa Nastasicem imaju posla tu nije cista situacija decko je zavukao ruku u svoj dzep i renovirao Bolnicu u Valjevu i to ozbiljna suma ,tako da cu sigirno pre da verujem njemu nego ovim glavonjama iz FSS ..
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7172
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 26 Mar 2019, 18:49

Olimp wrote: Nastasić je jedan prosječan stoper, sklon kiksevima, možda malo bolji od Spajića ili Veljkovića. On je preko noći postao vrhunski štoper u medijima i po forumima da bi se još jače udarilo po žrtvi linča Krstajiću.


Управо. Превише се потенцирао његов таленат и очекивања, па и дан данас људи се убише хвалоспјевима на Матијин рачун. Далеко је он од свјетске класе. Када бих бирао између њега и Суботића, увијек бих бирао другог.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bolkonski » 26 Mar 2019, 22:00

Ono sto je reprezentacija igrala pod ovom SNS-ovskom neznalicom bi se kosarkaskim recnikom opisalo kao divljina i indijanstina.
Pravo je cudo kako nismo popili 3-4 komada. Verovatno jer ovi nemaju egzekutora, a Ronaldo se povredio.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 26 Mar 2019, 22:08

Prizivale kolege dve petarde u Volfzburgu i Lisabonu, a Mladen doneo dva iksa, još u obe utakmice vodio, pa mi se mnogo unervozili.
Smiriće ih Selektor sa 3 boda iz Kijeva i časovima fudbala Andriju Ševčenku.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20668
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bolkonski » 27 Mar 2019, 00:12

Mani se Tegi, time sto podzavas ovu crvotocinu neces pokazati da volis Srbiju.
Naprotiv, ljubav prema zemlji ces pokazati otprom i borbom protiv ovakvih dupelizaca i mufljuza, odnosno protiv toga da ovakvi zauzimaju vazna mesta i vode bilo sta u tvojoj zemlji.
Krlo je fino ogledalo sistema vrednosti u naprednoj Srbiji.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 27 Mar 2019, 00:20

To nisu razlozi da ne navijas za nase.
Mislim da se nije desilo da ljudi navijaju protiv reprezentacije u bilo kom sportu
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 27 Mar 2019, 08:27

Tegi wrote:Prizivale kolege dve petarde u Volfzburgu i Lisabonu, a Mladen doneo dva iksa, još u obe utakmice vodio, pa mi se mnogo unervozili.
Smiriće ih Selektor sa 3 boda iz Kijeva i časovima fudbala Andriju Ševčenku.

Bravo za ovaj post, konačno glas razuma i podrške za svoju reprezentaciju.
Olimp
 
Posts: 3290
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 27 Mar 2019, 10:52

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Џејси Керол » 27 Mar 2019, 14:35

Jel brani uopste ovaj Svilar za Benfiku,pa ga ovi nasi idalje ubedjuju.
Da se pitam odmah bi se zavrsila ta prica, decko pokusava da izboksuje da brani za Belgijance nas samo zavlaci.
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 12961
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 27 Mar 2019, 22:59

stihl wrote:Митровић прво треба да смрша и поради на кондицији, срамота је колико је спор и непокретан.

Sada vrati zadnjih 20min meca i proveri koliko je, samo u tom periodu, mitrovic sprintao nazad u odbranu.
Bio je odlican, ali nedorecen. Ne zbog sebe, nego zbog klovna.
Trener mora da nadje model da mu igraju i mitar i jovic. Takodje, uz maksimovica bi morao lukic. Obojica znaju lopta pa bi i tadic tu profitirao, kao i spicevi.
Radonjic i zivkovic :lol:
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 27 Mar 2019, 23:05



Otvorite ovaj tvit, pa ispod ovog imate seriju video isecaka sa utakmice koji potkrepljuju tvrdnju, da ne kacim sve redom, ima preko 10 klipova.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 27 Mar 2019, 23:06

Lepo je primetio ludi Žeks.
Novinarčići i ostala "fudbalska javnost" videli da Selektor ne planira da zaigra sa 2 špica, pa počeli da kritikuju Mitra zbog loše forme i navodnog usporavanja igre u Portugalu, kako bi ga Jović istisnuo iz 11.
Dečko je u prethodnoj godini dao 12 golova za reprezentaciju, najviše u prethodnih nekoliko decenija, na stranu što je i u ponedeljak bio vrlo dobar i što bi nam bez nejga posed bio 10% manji.
Govna.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20668
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 28 Mar 2019, 01:15

Џејси Керол wrote:Jel brani uopste ovaj Svilar za Benfiku,pa ga ovi nasi idalje ubedjuju.
Da se pitam odmah bi se zavrsila ta prica, decko pokusava da izboksuje da brani za Belgijance nas samo zavlaci.

Me brani decko je samo jedan od niza talentovanih golmana i nista vise , Benfika je trenutno prosecan klub a on ni tamo nije standardan golman a od njega se vec pravi Donaruma..
Mozda on i bude top golman ali ga ne treba moliti .. Svako ko se dvoumi ne treba da igra ,u reprezentativnom fudbalu je motivacija i emotivni naboj jedna od vaznijih stvari za uspesan rezultat..
Sto se tice Lukica i Maksimovica to je defanzivni krater videli smo protiv Portugala kako izgleda kad igramo bez klasicnom DMF na sredini duvalo je sa avih strans kroz sredinu po boku ..
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7172
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Monogamija » 28 Mar 2019, 07:38

Pit Bull wrote:Otvorite ovaj tvit, pa ispod ovog imate seriju video isecaka sa utakmice koji potkrepljuju tvrdnju, da ne kacim sve redom, ima preko 10 klipova.


Nemoj tako Pit, izvršena je smena generacija. Sad što nemamo igru i što smo u svađi sa nekolicinom reprezentativaca, ma to nije bitno.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4481
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests