Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 14 Oct 2020, 22:03

Silne propuštene šanse iz Osla i Istanbula valjda dođu na red da se naplate protiv Škota. Ali i odbrana mora kudikamo bolje. Jesu bolje igrali Turci u nastavku, ali za ovo što nismo osvojili sva tri boda mi smo krivi i niko drugi. Pobeda bi mnogo značila u svakom smislu te reči ali da smo izgubili posle ovakve igre baš bi bilo sve sjebano.

Ostali smo u igri za opstanak, i mi i Turci imamo iste rivale na istim terenima u novembru ali oni bod više od nas i nemaju 12.11. težak meč kao što mi imamo. Mi bolji ''omjer'' od njih, dali smo golove u gostima, 4 boda ako osvojimo možda i opstanemo ali biće baš teško pogotovo što nas čeka iscrpljujući meč sa Škotskom a onda put u Budimpeštu. Ova grupa ubedljivo najjača u B diviziji, u svakoj drugoj grupi izborili bi lagano opstanak, eto Norveška, Finska i Škotska koje zajedno sa nama došle iz C lige imaju šansu da dođu i do A lige, Škoti već skoro završili posao oko toga.

I sad ono najvažnije, velike su šanse da ostanemo u tom drugom šeširu za mundijalske kvalifikacije a da smo dobili Turke to bi bilo 95% zavšen posao. Rusi nerešeno, Turci kao direktni rivali nerešeno, porazi obe Irske, Rumunije, Slovačke, tako da nam jedna pobeda u tri novembarska meča garantuje taj drugi pot.

Neka pobedimo Škote i odemo na EURO, neka ostanemo u drugom šeširu za SP žreb pa ako i ispadnemo iz C lige šta da se radi, ne može sve, ovo prvo dvoje da odradimo i mi na konju što bi se reklo.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 14 Oct 2020, 22:04

Ko je u životu pratio fudbalsku i rukometnu reprezentaciju Srbije, ni pakao mu neće teško pasti.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Otac Makarije » 14 Oct 2020, 22:05

Ko nije navijač Partizana, taj ne zna šta su ovakve utakmice.. :laugh:

Nije mi najjasnije šta je pokušao sa menjanjem odbrane u sred njihovog prekida.. Pri tome u takmičarskoj utakmici, ne u prijateljskoj, u kojoj možeš šta hoćeš..

I pored neozbiljnosti, čista sreća je spasila Tursku, ovo je trebalo da dobijemo sa 2,3 razlike.
Last edited by Otac Makarije on 14 Oct 2020, 22:10, edited 1 time in total.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17330
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 14 Oct 2020, 22:05

СрбинПодгорица wrote:Тешко ћемо и бод узети до краја.


Pa ti reče da ni bod do kraja nećemo uzeti :jezik: :truce: a trebali smo sva tri večeras 'ladno...
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 14 Oct 2020, 22:07

Otac Makarije wrote:Ko nije navijač Partizana, taj ne zna šta su ovakve utakmice.. :laugh:

Ali bukvalno, kao da gledam Partizan u Evropi, od sjaja do ocaja i gomila "od gotovog veresije"
User avatar
soniko
 
Posts: 10373
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Џејси Керол » 14 Oct 2020, 22:09

Ja sam zadovoljan kako smo igrali, Tumba je na kraju usrao motku sa degenskom izmenom u najgorem mogucem trenutku i drzanjem Sergeja i Saleta Lukica koji je majkao posle naseg drugog gola koji je dobar deo njegovih nogu delo, sjajna lopta, ocekivao sam vise od njega da napravi, mislim da je debitovao na proslavi titule pre 5 godina za Partizan kod Kize i tad me je ocarao svojom igrom onda stagnacija i odlazak u inostranstvo, svakako igrac na kojeg se moze ozbiljno racunati :okk:
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13069
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 14 Oct 2020, 22:10

Dusan Vlahovic me podseca na mladog Bogdana Bogdanovica.

Sve ume, ali je u klasicnom tinejdzerskom maleru. Samo je pitanje vremena kada ce eksplodirati.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 14 Oct 2020, 22:12

СрбинПодгорица wrote:Као што сам рекао да нећемо добити Турке, тако се испоставило. Да смо добили имали би какву такву шансу за опстанак овако ствари су завршене што је брука и срамота чак ни пласман на ЕП не може опрати. Шкоти су апсолутни фаворити и чисто сумњам да ћемо ишта ту урадити. Ова одбрана са три штопера је тако дебила поставка редовно примамо голове. Ова екипа мора да игра 442.

Škote samo sere danas ih Česi rastavili a ovi zabili gol iz jedinog šuta u gol.

Za mene idealno da dobijemo Škote, ostanemo u drugom potu i ispadnemo u Ligu C.
Olimp
 
Posts: 3333
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 14 Oct 2020, 22:13

Jeste Tumba usrao motku, ali je prosto neverovatan loš splet okolnosti koji prati ovu reprezentaciju ove jeseni i to u svih 5 utakmica koje smo odigrali, takve greške, takvi primljeni golovi, promašene silne šanse, mora to jednom doći na naplatu, protiv Škotske ne sme ni milimetarska greška da se napravi a mora se dati gol iz makar dve izgledne šanse koje budemo imali, ako ih budemo imali, tu nema popravnog niti bilo čega drugog.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 14 Oct 2020, 22:15

По мени је брука и срамота што ћемо играти Ц лигу.
Митар, СМС дјелунј добро напријед а назад смо шупљи не могу дати голова колико можемо примити.
Хајзенберг ја бих највише волио да се посеру по мене и добију Шкоте, Мађаре и Русе и пођу пођу и спасу се у Б лигу, али знајући их мени је то научна фантастика.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Lakerit » 14 Oct 2020, 22:18

Влаховић данас није имао среће. Турчин избаци са гол линије лопту који је ударио главом која је већ прошла њиховог голмана.
Имао је још прилка, добро се креће, јак и висок. Добра конотрола лопте.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 14 Oct 2020, 22:20

СрбинПодгорица wrote:По мени је брука и срамота што ћемо играти Ц лигу.
Митар, СМС дјелунј добро напријед а назад смо шупљи не могу дати голова колико можемо примити.
Хајзенберг ја бих највише волио да се посеру по мене и добију Шкоте, Мађаре и Русе и пођу пођу и спасу се у Б лигу, али знајући их мени је то научна фантастика.


Bitno je da dobijemo Škote, to je najbitnije, drugi šešir za SP veoma blizu i sigurno ćemo tu i ostati, opstanak teško u B ligi ali ne može sve. Da li bi i ti prihvatio ovo prvo dvoje po cenu ispadanja u C ligu ?

Pogledaj statistiku Škotska-Češka, sad videh i prenerazih se, 70-30 % posed za Čehe, 16-6 u šutevima i 6-1 u direktnim šutevima i opet dobiše ovi bednici koji su protiv Izraela imali 0 šuteva, protiv Slovaka 2 šuta u okvir i jedan gol i večeras takva srećna pobeda nad Česima. Napisao sam posle našeg meča u Oslu, ako ponovimo takvu igru i ako budemo igrali kao protiv Turaka kao što smo igrali veći deo meča onda Škoti nema šta da traže u BG, oni bi morali da igraju utakmicu decenije a mi da budemo preloši. Naravno, uvek postoji loš dan, loš momenat, ali valjda će njih prestati da sere sreća ovoliko a konačno i nas da pogleda malo.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Malkovic » 14 Oct 2020, 22:26

Прихватио бих и испадање из другог шешира и Б лиге само да одемо на то проклето првенство Европе.
Данас пламсаш само од крви најбољих
што су мачу дали своја тела справна;
блештећи у духу и у чистој вољи,
божанствена света земљо Православна
User avatar
Malkovic
 
Posts: 4287
Joined: 20 Feb 2020, 13:46
Location: Šabačka Pocerina

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 14 Oct 2020, 22:28

Ako ostave da liga C i sledeći put vodi na EP onda ispadanje i ne bi bilo toliko loše.

Moram da primetim da je ovo jedno od boljih reprezentativnih okupljanja u poslednje vreme.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Mainland » 14 Oct 2020, 22:31

Vodi, ali ne treba bas toliko da jajarimo, vidis i sam ko igra C diviziju...
Clavus clavo extruditur
User avatar
Mainland
 
Posts: 2657
Joined: 16 Mar 2020, 12:48

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests