Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Milutinov Tata » 11 Sep 2019, 21:10

soniko wrote:Jeste Tumba, mislim da smo poslije njih isli na vec pomenutu Slaviju


Jeste, to je njegova poslednja jesen. Dobili u Lisabonu 3-1, pa kod nas izgubili istim rezultatom, ali u produzetku dali 2 gola i prosli dalje. Po novu bruku :roll: U revansu bio prazan stadion, a Ronaldo prvi put osetio travu na srpskim terenima.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29683
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 11 Sep 2019, 21:18

ИлићКапитен22 wrote:
soniko wrote:Jeste Tumba, mislim da smo poslije njih isli na vec pomenutu Slaviju


Славија је била касније. Маказице Данка Лазовића.

Odosmo u off
Davno je bilo pa se mora gugl konsultovati, te 2002. posto smo prosli Sporting isli smo na Slaviju, dobili 3-1 i tamo petardirani :biggrin:
User avatar
soniko
 
Posts: 10313
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 11 Sep 2019, 21:49

soniko wrote:Odosmo u off
Davno je bilo pa se mora gugl konsultovati, te 2002. posto smo prosli Sporting isli smo na Slaviju, dobili 3-1 i tamo petardirani :biggrin:



Нисам те разумео. Мислио сам да мислиш на Њуку. Моја грешка. Нисам пажљиво читао. Извињавам се.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 11 Sep 2019, 22:05

Ma samo opusteno, skoro cetvrt vijeka proslo, ko ce sve pohvatati.
Sve u svemu, Tumba ni u mladjim danima dok je vjerovatno imao vise zelje za karijerom u jednom veoma dugom vremenskom periodu uz poprilicno solidan igracki kadar nije uspio stvoriti prepoznatljiv sistem, mogu misliti danas u ovkavom okruzenju, stariji i vjerovatno mnogo vise sujetan, sve sa Kokezom i menadzerima iznad glave.
Kad pomislim da on onako usporen treba da bude neki autoritet da motivise igrace uspostavi sistem :pop:
User avatar
soniko
 
Posts: 10313
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby neza » 12 Sep 2019, 06:25

Domingoo wrote:Bas to .. kult reprezentacije jedna velika 0 . To jednostavno ne sme da bude tako ! Bez obzira ko je na celu saveza ko je na mestu selektora reprezentacija bi trebalo svakome od njih da bude svetinja u klubu mozes da bojkotujes da busis da se ne slazes u reprezentaciji moras da budes ratnik jer ne igras za milion pijanih engleza nego i za svoje prijatelje roditelje rodbinu ,za svoj grad svoj kraj svoju zemlju .Za svoje profesore ,ucitelje , komsije...

E ovde ga pretera samo tako! :laugh:
Ako je tu i jedan video nekog profesora... :krsti:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 12 Sep 2019, 09:59

Pa dobro druze ja sam imao jednog profesora u srednjoj skoli od koga sam mnogo kroz zivot naucio koji je bio i ostao jedan od najbitnijih ljudi u mom zivotu pomogao me i usmerio na sport ,da sam autra reprezentativac igrao bih i za njega koji bi sigurno gledso tu utakmicu i bio ponosan na mene ,igrao bih i za svoju divnu uciteljicu koja me je naucila da budem normalan.. igrao bih za svoje prijatelje,komsije.. Za svoj grad za sve one koji se prepoznaju i ponose samnom .. Na kraju igrao bih za mog dedu koji je prelazio Albaniju da meni ostavi ovu drzavu, igrao bih za sve one ponizene i utucene ljude pregazene zivotom i materijalnom nemastinom koji u sportskim pobedama vide malo nacina da se osete ponosnima .. Igrao bih i za drugare iz klupe sa kojima sam provodio godine i koji rodbini prepricavaju da su samnom isli u skolu ..

Igrao bih i za onog automehanicara iz komsiluka sto se uvek nervira kada gleda fudbal da vise ne razbija televizore..

Mislim kad si covek i imas normalan pristup zivotu i okolini nacices ogromnu motivaciju da igras za svoju drzavu ,a kad si umisljeno govno onda te nista ne zanima sem svog licnog produkta i za reprezentaciju igras samo dok to godi tvom licnom interesu tj dok se ne prodas..

Posao selektora je da hrabro odvoji zito od kukolja kapitenska traka Mitrovicu kao uzoru svima u reprezentaciji pored njega Tadic koji krvavim nosom igra za Srbiju svi ostali u stranu bez obzira na ime prexime klub kad pokazete 10% od zelje koju oni imaju onda mozete sebe da staviti makar rame uz rame sa njima.

Ko ima muda da udje u svklacioni i postavi tako stvari ? Njima treba jedan Felix Magat ili Bjelsa sa 10001 % odresenim rukama ..

2006 je Petko napravio vrhunsku atmosferu cititao pisce napravio TIM koji je primio 2 gola u kvalifikacijama .. Nije Petko neki trener ali je znao u cemu je problem i da je potrebno da disu ko jedan i onda dolazi SP i smrdljivi Vidic i Kezman koji se biju na svakom treningu seju mrznju i unistavaju atmosferu posle toga sva kola krecu nizbrdo .. Eto to je vecni problem naseg sporta zato treba neki ludak Bjelsa koji je duplo ludji od svih njih da ih obojicu posalje kuci izadje u javnost i kaze "ova dva smrada hoce da uniste atmosferu u reprrzentaciji i ne postuju ovaj grb " .. nama bukvalno i apsolutno treba samo nekav takav ko ce da ogoljava i maze govna govnima .
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7196
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Old school » 12 Sep 2019, 11:33

Domingoo wrote:Pa dobro druze ja sam imao jednog profesora u srednjoj skoli od koga sam mnogo kroz zivot naucio koji je bio i ostao jedan od najbitnijih ljudi u mom zivotu pomogao me i usmerio na sport ,da sam autra reprezentativac igrao bih i za njega koji bi sigurno gledso tu utakmicu i bio ponosan na mene ,igrao bih i za svoju divnu uciteljicu koja me je naucila da budem normalan.. igrao bih za svoje prijatelje,komsije.. Za svoj grad za sve one koji se prepoznaju i ponose samnom .. Na kraju igrao bih za mog dedu koji je prelazio Albaniju da meni ostavi ovu drzavu, igrao bih za sve one ponizene i utucene ljude pregazene zivotom i materijalnom nemastinom koji u sportskim pobedama vide malo nacina da se osete ponosnima .. Igrao bih i za drugare iz klupe sa kojima sam provodio godine i koji rodbini prepricavaju da su samnom isli u skolu ..

Igrao bih i za onog automehanicara iz komsiluka sto se uvek nervira kada gleda fudbal da vise ne razbija televizore..

Mislim kad si covek i imas normalan pristup zivotu i okolini nacices ogromnu motivaciju da igras za svoju drzavu ,a kad si umisljeno govno onda te nista ne zanima sem svog licnog produkta i za reprezentaciju igras samo dok to godi tvom licnom interesu tj dok se ne prodas..

Posao selektora je da hrabro odvoji zito od kukolja kapitenska traka Mitrovicu kao uzoru svima u reprezentaciji pored njega Tadic koji krvavim nosom igra za Srbiju svi ostali u stranu bez obzira na ime prexime klub kad pokazete 10% od zelje koju oni imaju onda mozete sebe da staviti makar rame uz rame sa njima.

Ko ima muda da udje u svklacioni i postavi tako stvari ? Njima treba jedan Felix Magat ili Bjelsa sa 10001 % odresenim rukama ..

2006 je Petko napravio vrhunsku atmosferu cititao pisce napravio TIM koji je primio 2 gola u kvalifikacijama .. Nije Petko neki trener ali je znao u cemu je problem i da je potrebno da disu ko jedan i onda dolazi SP i smrdljivi Vidic i Kezman koji se biju na svakom treningu seju mrznju i unistavaju atmosferu posle toga sva kola krecu nizbrdo .. Eto to je vecni problem naseg sporta zato treba neki ludak Bjelsa koji je duplo ludji od svih njih da ih obojicu posalje kuci izadje u javnost i kaze "ova dva smrada hoce da uniste atmosferu u reprrzentaciji i ne postuju ovaj grb " .. nama bukvalno i apsolutno treba samo nekav takav ko ce da ogoljava i maze govna govnima .



Poređenje svakog heroja iz Oslobodilačkih ratova 1912-18 i "poniženih i utučenih" ovog vremena je potpuno deplasirano.Tvom dedi i desetinama hiljada drugih koji su nadljudskim herojstvom i izgubljenim životima zadužili generacije naslednika da ih poštuju iznad svega sa moje strane duboki naklon. Poniženima i utučenima koji već 30ak godina trpe najraznja poniženja,uvrede, glad, bedu, nemaštinu i bolest isključivo zbog svega onoga što je tvoj deda posedovao,a oni nemaju sa moje strane samo prezir.
Zar nema u ovoj zemlji barem 20%+ stanovništva koje ne poštuje ovaj grb? To je odavno postalo razmišljanje koje se prenosi generacijski. Zar se može očekivati od nekoga da poštuje grb i zemlju i svoj narod u njoj kada je besomučno pljačka, korumpira,uništava, prlja i truje?
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7288
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby neza » 12 Sep 2019, 12:41

ma sve si ti lepo objasnio i shvatam te, ali ovi nisu dobacili do tog profesora, tu je ceo problem, ucitelj'ca, nastavnici pustili za peceno prase i aj cao skolo...
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 12 Sep 2019, 14:06

Ima verovatno i do toga ,ali bez "ludog"selektora nema rezultata za nas fudbal. Ovaj izgubljeni Tumba ne znam sta moze da donese naravno ja cu mu kao navijac dati vrrmena i podrsku ali nisam optimistican.
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7196
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 30 Sep 2019, 11:35

Смрдљивац звани Петарда опет "бриљира" са списком репрезентативаца и тачно те тјера да навијаш против репрезентације.
User avatar
stihl
 
Posts: 9011
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 30 Sep 2019, 12:28

Kakav kriminal od spiska.

Gobeljić, Milunović i Pavkov :lollol: :lollol: :lollol:

Ovo se Jović već posvađao sa selektorom...
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34201
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 30 Sep 2019, 12:48

Јовић је "повријеђен" и што би рекао Пижон "Млого је дебо".
User avatar
stihl
 
Posts: 9011
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Otac Makarije » 30 Sep 2019, 14:25

I zvanično menadžerija..
Na Paragvaj i Litvaniju bez Jovića i Matića, na spisku Gudelj i Milunović


Kakva je posrana poltrončina Tumba Tulumba. Još jednom potvrđeno..
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17329
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 30 Sep 2019, 14:38

Milunovic pre Strahinje Pavlovica ? Tako i Milenkovica nisu pozivali sve dok nije presao u Fiorentinu i ako se iz aviona videlo da ima mesto u A reprezentaciji.
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7196
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 30 Sep 2019, 15:12

Domingoo wrote:Milunovic pre Strahinje Pavlovica ? Tako i Milenkovica nisu pozivali sve dok nije presao u Fiorentinu i ako se iz aviona videlo da ima mesto u A reprezentaciji.

A da ne govorimo da bi pozivanje Zdjelara da naredne 4 utakmice presedi na klupi donelo Partizanu par stotina hiljada evra većeg obeštećenja. A pritom ima daleko bolju sezonu od Gobeljica, Milunovića i Pavkova.
Ako ništa drugo, očigledno planira da mu Miletić u narednom periodu bude startni bek.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20766
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests