Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 26 Mar 2019, 12:57

On poziva Nastasića i Milivojevića ali oni ne žele igrati. Istina se mora ponavljati stalno jer sto puta izrečena laž u suprotnom može postati istina.

Jedini krimen mu je npozivanje Maksimovića i to ogroman.

Upoređivanje sa Vidićem i Ferdinandom je potpuno pretjerano. Čak ni Bleki još nije njihov nivo, ali vjerujem da će postati. Nastasić je jedan prosječan stoper, sklon kiksevima, možda malo bolji od Spajića ili Veljkovića. On je preko noći postao vrhunski štoper u medijima i po forumima da bi se još jače udarilo po žrtvi linča Krstajiću.
Olimp
 
Posts: 3295
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Monogamija » 26 Mar 2019, 13:36

Poziva, to stoji, ali postoji nešto iza toga što očigledno mi obični smrtnici ne znamo. I sam znaš da su i jedan i drugi rekli da se dogovore sa Krstajićem, a on onda uradi ponovo istu stvar, priča kako eto oni neće. Ovo za dvojac Vidić - Ferdinand je figurativno, ali sam sto posto siguran da bi kroz godine igranja imali odličan štoperski par. Veljković i Spajić su i te kako skloni kiksevima, međutim kao rezerevne varijante treba da su tu.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4485
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Old school » 26 Mar 2019, 14:18

Vidić u MU i Vidić u rep. Srbije, dupe i oko...
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7244
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 26 Mar 2019, 14:50

Old school wrote:Vidić u MU i Vidić u rep. Srbije, dupe i oko...

Баш тако.
У репрезетацији је био суви просјек, а доста пута нам је и запржио чорбу.
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Domingoo » 26 Mar 2019, 15:25

Old school wrote:Vidić u MU i Vidić u rep. Srbije, dupe i oko...

Bas na netu ima desetine snimaka kako ide glavom gde niko ne sme nogom ali iskljucivo u dresu Mancestera,za reprexentaciju mi je uvek delovao da odradjuje posao i da igra lagano sem onih kvalifikacija za SP dok je jos bio u Spartaku naravnno i sa pola gasa je zavrsavao posao mada smo zbog nekih njegovih gresaka skupo prolazli ..

Milenkovic igra jednako i u klubu i u reprezentaciji barem za sada.

A sto se tice Nastasica,Milivojevica,Maksimovica ,Grujica,Fejse pa i Jovica njihov zastupnik je agencija Lian sportocigledno da tu postoji neki sukob da li ovi doktori iz reprezentacije traze procenat , ili hoce da otvore prostor za svoje igrace ili zele da umanje znacaj lian sporta jer smatraju da lose uticu na nasu reprezentaciju ko ce ga znati.
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7177
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 26 Mar 2019, 15:29

Monogamija wrote:Poziva, to stoji, ali postoji nešto iza toga što očigledno mi obični smrtnici ne znamo. I sam znaš da su i jedan i drugi rekli da se dogovore sa Krstajićem, a on onda uradi ponovo istu stvar, priča kako eto oni neće. Ovo za dvojac Vidić - Ferdinand je figurativno, ali sam sto posto siguran da bi kroz godine igranja imali odličan štoperski par. Veljković i Spajić su i te kako skloni kiksevima, međutim kao rezerevne varijante treba da su tu.

Zato postoji demantij.
Oni nisu demantirali Krstajića već sasvim suprotno ponovili jasno i glasno da ne žele igrati za reprezentaciju.

Zanimljivo kako se zbog iste odluke jedne pljuje (Jokića u košarci) a s druge strane se pretvara mučenike i heroje one koji ne žele igrati za reprezentaciju. Dapače daje im se za pravo i ustvari u medijima i javnosti daje opravdanje za dezertestvo. Pa kad neki novi klinac kojem se neće dati igrati samo kaže ne igram dok je on selektor i ako se radi o selektoru kojeg javnost percepira kao lošeg i to od prvog dana, bez šanse da dokaže suprotno, i šta god uradio, onda će taj igrač automatski postati heroj.

Tužno i nazadno razmišljanje. Politika u svim sferama. Jer Krle je SNS igrač pa samim time automatski ne valja. Ili pljuvanje Kalinića zbog stava o Kosovu. S kojim se ni ja jasno ne slažem ali ne mogu od loptača očekivati da bude Nikola Tesla.
Olimp
 
Posts: 3295
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 26 Mar 2019, 15:34

Kako prenosi Mundo Deportivo, Ajntraht je dobio prvu zvaničnu ponudu za Luku Jovića. Naime, za srpskog reprezentativca je na stolu 56 miliona evra, koliko je ponudio Bajern iz Minhena, koji je takođe "zagrizao" za srpskog reprezentativca.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43947
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Monogamija » 26 Mar 2019, 15:56

Vidi @Olimp, političke stavove i opredeljenja ne mešam sa sportom, pa tako nećeš ni u jednom mom stavu naći da sam rekao da Krstajića ne vidim na mestu selektora zbog političkog opredeljenja. Krstajić mi je čak simpatičan, ali je problem to što je klimoglavi pajac koji igra kako menadžeri kažu. Druga stvar, mulj srpskog fudbala neće oprati ni Dunav ni Sava narednih 200 godina te zamisli sad da Milivojević i Nastasić pričaju šta je razlog i da demantuju sve to, zatvorili bi vrata reprezentacije zauvek, a i podsetnik da je Milivojević to i uradio kad je Krstajić bio u Engleskoj i rekao je da diže ruke jer ovaj nije ispoštovao dogovor. Nastasić je kulturan momak, pa je bio obazriv i svestan je šta bi navukao na sebe, a to mu svakako ne treba. Zar hoćeš da mi kažeš da je Radonjić na Svetskom u Rusiji zaslužio da igra, da je Rodić zaslužio, jesam cigan, ali mi je bilo smešno i žalosno. Stiče se utisak da je i sam Krstajić negde radio iza leđa Muslinu.

Košarka je još koliko toliko nevin sport i vode ga ljudi koji znaju svoj posao, Jokića sprečava jak ugovor u NBA, a samim tim NBA sprečava da bilo ko bude konkurent njihovim nadrogiranim mezimcima. Takođe, mi smo u top 3 - 4 reprezentacije u basketu pa s toga sve to ima drugačiju težinu. A i ne znam što spomenu Jokića, nikad ništa o toj njegovoj odluci nisam ni rekao.

Odveli smo temu u drugu stranu.
Borjan - Stojković, Degenek, Savić, Rodić - Jovančić, Krstičić - Srnić, Ben, Marin - Pavkov
06.11.2018. Crvena Zvezda 2 - 0 Liverpul

SINIŠA MIHAJLOVIĆ 20.02.1969.-16.12.2022. Večna ti slava ljudino!
User avatar
Monogamija
 
Posts: 4485
Joined: 12 Aug 2017, 13:45

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby NEDJA » 26 Mar 2019, 16:23

Dajte ljudi malo realnosti. Svaka cast i Dmitrovicu koji je spasao dva gola, Milenkoviću na sjajnim intervencijama, Maksimoviću na borbenosti i trčanju ali je ubedljivo najbolji bio Tadić. Poltron Krstajic je zasluzio mnogo kritika ali i pohvalu sto je Tadića stavio na poluspica ili klasičnu desetku a ne na krilo. Bio je fenomenalan u prvom poluvremenu, podsetio me je na Georgi Hadzija sa SP '94. Poremetio ga je divljački start Pepea, nije ni imao podršku saigrača u drugom poluvremenu ali bez obzira bila je to vrhunska partija. Ja bih probao formaciju 3-5-2. Tri stopera da budu Kolarov kao levi, Milenković kao centralni i Maksimović iz Napolija kao desni. Ispred njih Matić kao klasični zadnji vezni, trojica veznih u liniji, levo Kostić, centralno Milinkovic-Savic, desno Gaćinović, kao poluspic Tadić i dva klasična špica Jović i Mitrovic
Last edited by NEDJA on 26 Mar 2019, 16:30, edited 1 time in total.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6005
Joined: 15 Dec 2013, 16:41

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 26 Mar 2019, 16:28

Za mene je spisak za SP 2018 bio najčišći spisak, sa najmanje menadžerskih igrača, jedina mana mu je bila pozivanje Radonjića umjesto Gaćinovića.
Rodić? Kakav je problem, mi nemamo rezervnog lijevog beka, koja razlika je on, Mladenović, Obradović.
Na SP 1998 zna se kakvi su igraci otišli kakvi nisu, Šestko je zvao sina, ajde Antićev je bio čist spisak.
Jednostavno se zaboravlja koliko je igrača mladih uveo Krstajić u reprezentaciju a što smo svi htjeli, i od početka ga se pljuje, ali od prvog dana. Grešaka u selekciji nikad nije bilo manje.
Ali dzabe kad svi vi znate da je on "pijun" i "poltron".
Olimp
 
Posts: 3295
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Fratelo » 26 Mar 2019, 17:18

Trener Portugala posebno pohvalio Mitrovu igru sinoc, samo objektivni strucnjaci sa foruma misle drugacije.

Santos < Zigara i bratija :laugh:
User avatar
Fratelo
 
Posts: 17680
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tomasz Rzasa » 26 Mar 2019, 17:25

Mitar je bio dobar, borio se kao lav, imao 31 duel po statistici sto je ogromna brojka, radio je veliki posao za tim, sto je prouzrokovalo da ranije ostane 'bez goriva' i realno je trebao da bude zamenjen.

I Spajic je odigrao dobar mec sto je ostalo nekako u senci odlicne partije Milenkovica.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Cuburac » 26 Mar 2019, 17:36

Ja sam protiv taktike koju neguje Partizan vec duze vremena pocev od Djukica i Tavambe.
I sinocnja igra , zahvaljujuci rano datom golu nije pokazala koliko smo u stvari tanki u samoj igri . Svaka cast Tadicu, stvarno je majstor, ima tu jos igraca koji mogu da bljesnu, sto bi uz odgovornu igru u odbrani moglo da donese rezultat, ali mi igru nemamo.
Mitrovic je sinoc bio zrtva taktike, tesko je igrati utakmicu u kojoj skoro svaki napad ide na tebe, ali ne sa cistim loptama, vec sa loptama koje moras da juris i da se izboris za nju, a onda i cesto da se vracas u odbranu da bi kontrolisao skok. Nije on nikakav suvi tehnicar, ali me cak ponekad i iznenadi kako ume da odigra i nesto vrlo korisno obzirom na svoju konstituciju. Imao je sinoc i dosta nespretno datih lopti, ali i sasvim upotrebljivih.
Gledali smo ga cesce da odigra i uspesnije sa manje gresaka, ali ono sinoc je bilo vise nego korektno, jer je utakmica bila takva da on nije imao kad i gde da se sakrije, da na trenutak odmori.
Kad budemo imali skolovane igrace u zadnjim linijama koji ce znati da odigraju loptu pod pritiskom ili selektora koji ce pokusati da natera igrace da igraju fudbal, a ne da igru preskacu, onda cemo igrati drugacije i pronalaziti drugacija resenja.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13982
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Zigara » 26 Mar 2019, 17:53

Fratelo wrote:Trener Portugala posebno pohvalio Mitrovu igru sinoc, samo objektivni strucnjaci sa foruma misle drugacije.

Santos < Zigara i bratija :laugh:


Gde sam ja napisao da je Mitrovic bio los ?
Ili da ne treba da igra ?

Moras da argumentovano vrsis diskusiju,ne ispadas pametan ako napises neku laz i dodas kezeci smajli na kraju.
User avatar
Zigara
 
Posts: 12608
Joined: 11 Feb 2013, 20:49

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 26 Mar 2019, 17:58

Moj utisak je da cesto nije imao podrsku
Mitar je stacionaran spic i treba mu pomoc, desetak puta je sacuvao loptu s igracem na ledjima ali apsolutno nikog/do jednog igraca u precniku 20 m
Jebo ti to
Zato mislim da bi on i Jovic bili bum
Dva razlicita igraca da se dopunjuju
Ne mozes s njim da vijas kontru dok krila bleje na 30 metara od naseg gola
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42767
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests