Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 19 Mar 2018, 21:13

Ako je odluka donijeta uz saglasnost svih, ako je mozda plan da Bane ne bude starter sto je po meni logicno onda ova odluka ne mora da bude losa.
Ali ako je odluka donijeta bez dogovora onda postoji opasnost da se samoubijemo po ko zna koji put pred veliko takmicenje.

Sto se tice dresova, imam zelju samo da u prvu garnituru ne pokusaju uklapati crvenu, plavu i bijelu da ne budemo sareni kao papige.
User avatar
soniko
 
Posts: 10371
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Otac Makarije » 19 Mar 2018, 21:14

Poison and Remedy wrote:Dobra je to odluka, mislim na promenu kapitena. Bane jeste dobar igrac i covek, ali nije vodja. Ko Vulicevic u Partizanu. Super je on, ali ga niko ne sljivi ni 1%. Mislim da je ova kombinacija Kolarov-Matic odlicna.

Kolarov je nešto najbliže Mihajloviću svojevremeno.. Tipična seljačka nadmenost, skroman intelekt , sklonost izlivima nervoze , pa qrcobolje koja rezultira kiksevima u bitnim utakmicama..

Za Matića mogu da shvatim. Kolarov je skoro nacrtan model čoveka koga ne stavljaš za kapitena državnog tima ..
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17330
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Poison and Remedy » 19 Mar 2018, 21:39

Otac Makarije wrote:
Poison and Remedy wrote:Dobra je to odluka, mislim na promenu kapitena. Bane jeste dobar igrac i covek, ali nije vodja. Ko Vulicevic u Partizanu. Super je on, ali ga niko ne sljivi ni 1%. Mislim da je ova kombinacija Kolarov-Matic odlicna.

Kolarov je nešto najbliže Mihajloviću svojevremeno.. Tipična seljačka nadmenost, skroman intelekt , sklonost izlivima nervoze , pa qrcobolje koja rezultira kiksevima u bitnim utakmicama..

Za Matića mogu da shvatim. Kolarov je skoro nacrtan model čoveka koga ne stavljaš za kapitena državnog tima ..


Nije da su ostali reprezentativci clanovi Mense pa da eto Kolarov odudara sa skromnim intelektom. Mene vise nerviraju ti "metiljavi" kao Bane i Vule, nego bilo koji drugi tip igraca. Sve moze, ali kapiten da bude neko ko je ravnodusan, e to ne moze. Ako nista drugo Kolarova ce se bar bojati.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 19 Mar 2018, 21:48

Гроф Тинторето wrote:Kako izgledaju fudbalski duksevi? :D

Ovako ne, sa ovim na rukavima, ko da će Slavomir Šmal da ga nosi. :D
A i dizajn je bezveze.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13417
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 19 Mar 2018, 21:49

Drami se preterano, sigurno da ima neki razlog zasto je tako, a ocigledno je dogovor.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19606
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 19 Mar 2018, 22:01

Stanite ljudi, nas Krstajic definitivno vodi na SP? :krsti:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23579
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 19 Mar 2018, 22:03

Ni ja ne znam čemu drama.

Em Kokeza nije danas došao, em su tu svi sa spiska, a i Kolarov nije iz Brodarca, već igra godinama na top nivou u top timovima.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46964
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Otac Makarije » 19 Mar 2018, 22:26

Poison and Remedy wrote:Nije da su ostali reprezentativci clanovi Mense pa da eto Kolarov odudara sa skromnim intelektom. Mene vise nerviraju ti "metiljavi" kao Bane i Vule, nego bilo koji drugi tip igraca. Sve moze, ali kapiten da bude neko ko je ravnodusan, e to ne moze. Ako nista drugo Kolarova ce se bar bojati.

Sad malo banalizuješ. Ne znam gde su ostali na Mensinoj skali, to nije poenta . Kapiten mora sutra ako dobijemo po nosu na nekoj utakmici da izađe pred novinare i da objasni neke stvari. Ovaj se pičk..o sa njima i na najmanju primedbu.. Dakle , pitanje karaktera..

Ne brinem ja da će Bane sad praviti neki incident. Stvar je u stilu. Ovo mu je zadnje veliko takmičenje. Neke od zadnjih utakmica uopšte u reprezentaciji. I oduzimaš mu traku sad. Šta menjamo time ? Napadamo titulu na SP , pa nam je trebalo ovako nešto ?

Ne znam, možda to sve bude OK, ali po dosadašnjem iskustvu, ovakve stvari ne pomažu.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17330
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 19 Mar 2018, 22:33

Nigde u svetu se ne radi da ti menjas dugogodisnjeg kapitena, a da ne das razlog zasto si to uradio. Nebitna su tu dva potpuno bezvezna lika za srpski fudbal Kolarov i Ivanovic, bitna su neka pravila ponasanja koja se ovde ne postuju.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3080
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 19 Mar 2018, 22:37

Ove godine radimo stvari koje se retko ili nikad ne rade.
Menjamo selektora koji nas je odveo na SP jer ne igramo lep fudbal i menjamo dugogodisnjeg kapitena (ne zna se razlog).

Ko zna, mozda je sve to dobro
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31886
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Holden » 19 Mar 2018, 22:44

Kao da su duzni da objasnjavaju ovu promjenu... Dogovor unutar tima, vjerovatno je sve proslo u najboljem redu jer su Kolarov i Matic normalno istupili u medije, nisu ni oni neki dziberi.

Nevjerovatno je oko cega pravite frku.


Srpski narod treba jebati
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
User avatar
Holden
 
Posts: 5759
Joined: 29 Nov 2014, 14:30

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby JoJo » 19 Mar 2018, 23:24

fontaneros wrote:Mislim da Bane nece ni igrati u Rusiji. :beyond:


Mislim da je to poenta...
KK Partizan ce osvojiti sve u sezoni 21/22!
User avatar
JoJo
 
Posts: 3607
Joined: 20 Jun 2017, 21:11

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby mudrovsukilo » 19 Mar 2018, 23:24

Ćoba wrote:Stanite ljudi, nas Krstajic definitivno vodi na SP? :krsti:

sa jednim kolarovim kao kapitenom :laugh: umesto da dobije sliku kao zahvalnicu za odigrane meceve u nacionalnom timu on dobija kapitensku traku :lollol: a mislio sam da gore ne moze :laugh:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 19 Mar 2018, 23:25

Banetu fale 4 utakmice da postane rekorder po broju nastupa za reprezentaciju.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25553
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 19 Mar 2018, 23:26

Krstajić inače ima i svoje botove, što mi ga je još više zgadilo.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13417
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests