Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 06 Sep 2017, 15:35

Mani highlights.

Ja se nadam da si ti gledao tu utakmicu i da se dobro sećaš kako smo je otvorili i kako su igrali Francuzi tih prvih pola sata.

O nekoj sreći ne može se ni govoriti.

Bili smo prvi u grupi sa najviše datih i najmanje primljenih golova.

Imali bi i samo jedan poraz al' smo u poslednjem kolu izgubili onu nebitnu utakmicu protiv Litvanije.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 06 Sep 2017, 15:43

Daleko od toga da sam neki simpatizer muslina, ali nije bas da razumem u cemu je problem sto smo se plasirali na sp?
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 06 Sep 2017, 15:44

Koliko se Stojke pljuje na Mondu.. :lollol:
Sta bi tek bilo da je gol primio :roll:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 06 Sep 2017, 15:46

71:70 wrote:Daleko od toga da sam neki simpatizer muslina, ali nije bas da razumem u cemu je problem sto smo se plasirali na sp?


Ma kakav problem.

Svi smo presrećni što idemo kod braće i što smo to uspeli na čelu sa jednim zvezdašem. :jezik: :biggrin:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 06 Sep 2017, 15:49

White Mamba wrote:Koliko se Stojke pljuje na Mondu.. :lollol:
Sta bi tek bilo da je gol primio :roll:

Daj link, nemam ih instalirane...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tileoleo » 06 Sep 2017, 15:52

Hahahah, na ovom klipu sto je Keza postavio, narator ladno na 0:30 umesto Dejan Stankovic kaze Dragan Stojkovic. :biggrin:
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3188
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 06 Sep 2017, 15:56

@71:70
Ne mogu s telefona da okacim.. :beyond:
Ne mislim na novinare da ne bude zabune, novinar ga je nahvalio ali narod.. :krsti:
Da se covek krsti
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 06 Sep 2017, 15:59

To je ona Francuska sto je zavrsila takmicenje jos u grupnoj fazi, a baraz su prosli poslije onog sramotnog izvlacenja lopte iz gol auta rukom, cini mi se.

Realno pogledala nas je sreca, odigrali smo par dobrih utakmica, npr u Rumuniji ili Austriji, Krasic i Jovanovic su igrali u zivotnoj formi i uz katastrofalne Francuze to smo materijalizovali.

Ali odmah po plasmanu dosli su problemi, prvo je Antara zatrazio veci ugovor, a cini mi se da su nas i protivnici procitali i krenuo je raspad, cini mi se da smo na pripremama vec gubili od Novog zelanda i jos nekih, a ono sto je usljedilo u Africi je bio samo logican slijed okolnosti.

Jedan od razloga neuspjeha je neargumetovano velicanje uspjeha i stvaranje vjestacke euforije koja se pri prvim problemima raspala kao mjehur od sapunice.
Kao jedan od osnovnih problema tada tako i danas su cinjenicno neutemeljeni novinarski hvalospjevi koji nista dobro nece donijeti vec samo mogu podici ego umjesto da se dobre stvari pohvale a lose pokude i da se ukaze da ovo moze i bolje uz savjesniji rad svih ukljucenih.
Tadasnja javnost je u sukobu Antica i Toleta stala na stranu Antica jer je bila zeljna uspjeha a niko nije osudio Anticev pasjalik i ucjenjivanje saveza novim ugovorom.
Kada se sve rapalo u africi tek onda su novinari krenuli sa pljuvacinom, prozivanjem igraca, nisko kako oni znaju sa onom pricom kako sjede na terasi piju pivo i puse.

Tako i sada, ovaj uspjeh treba pozdraviti naravno ali na greske treba ukazati, jer su mediji korektiv drustva, glas javnosti i ne smije se desiti da ni jedan novinar ne pita Muslina koje su to mane SMS/a zbog kojih se ne uklapa u koncepciju.
User avatar
soniko
 
Posts: 10171
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 06 Sep 2017, 16:15

Tegi wrote:sa ekipom koja je mogla do polufinala Svetskog prvenstva.


Kakva je to neprezaljena prilika bila koja se nece ponoviti u iducih 100g.. Realno, i na tom SP nas je usralotm - kako nam se bio otvorio zrijeb, i onda je Urugvaj uskocio tu i dogurao do 1/2pf.. :sakaosto:

Keža wrote:Kod Muslina smo se mi bogami nakon primljenih golova, itekako znali vratiti...nekoliko puta.


Tadic se znao vratiti.. :so:


@@@@@@@
Nego, ućario sam upravo 4 najjeftinije karte za 06.10. (Serbien fan-zone po 32€, sektor iza gola + postarina i taksa od 9€ >> sveukupno dakle 137€). Ophrvao me burazer iz Bosne pa sam mu izasao u susret. Inace, tiketi su planuli samo tako..

Ko jos od Beclija operise na ovom forumu, a ima u vidu da ode na utakmicu, nek pozuri odmah!
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby domingo » 06 Sep 2017, 16:36

Mislim da razlikaa u kvalitetu reprezentacije u Evropi nije ni priblizno na tom nivou kao pre 15-20 godina .
Italijani,Homandjani ,Englezi su neuporedivo slabiji nego pre ..Francuska ima stranse igrace ali ni priblizno tim kao pre 15 godina .Spanija je mozda tu negde Portugal kao i uvek tvrda ekipa . Jedino je Nemacka izrasla u super silu . Brazil nije ni bleda kopija tima od ranije xtakodje ni Argentina i ako imaju fantazija igrace.
Grupa u kojoj je Hrvatska nije nista jaca od ove .
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tufi » 06 Sep 2017, 16:55

Koliko god smo mi lose igrali u Africi nama je malo falilo da prodjemo u 1/8 i to nas je sudia ostetio za penal protiv Australije u finisu meca.

i Isli bi na Amerikance sa realnim sansama za proalz medju 8 najboljih
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 06 Sep 2017, 17:07

domingo wrote:Mislim da razlikaa u kvalitetu reprezentacije u Evropi nije ni priblizno na tom nivou kao pre 15-20 godina .
Italijani,Homandjani ,Englezi su neuporedivo slabiji nego pre ..Francuska ima stranse igrace ali ni priblizno tim kao pre 15 godina .Spanija je mozda tu negde Portugal kao i uvek tvrda ekipa . Jedino je Nemacka izrasla u super silu . Brazil nije ni bleda kopija tima od ranije xtakodje ni Argentina i ako imaju fantazija igrace.
Grupa u kojoj je Hrvatska nije nista jaca od ove .


Тешко је поредити на тај начин. :okk:
Многи ће ти рећи да је данас фудбал на једном вишем нивоу у сваком смислу. Слушао сам низ документараца и поређења тог типа, једноставно фудбал је у складу са временом напредовао широм свијета. Разлике су све мање, самим тиме је незахвално говорити.

Узећу за примјер (последњу велику нашу генерацију 98) и репрезентације из тог времена... Само упоредит (јелде субјективно можда) квалитет екипа тада и данас, дакле те 32 екипе...

Тада су рецимо јачи него данас поред нас били и Хрвати, Бразилци, Италијани, Норвежани, Данци, Нигеријци, Холанђани,Французи евентуално Енглези. Уз још пар "у пет дека" екипа... Огроман напредак у ових 20 година су направили Камерунци, Шпанци, Мексиканци, Корејци, Белгијанци, Нијемци, Американци, Колумбијци и уз њих још барем 20-ак репрезентација које су те '98 сматране егзотичним...

Уосталом доба кад си пунио Фарска Острва, Луксембург, Лихтенштајн, Казахстан, Азербејџан, Молдавију су прошлост.

Данас се у Африци практично 15 екипа бори за пет мјеста на СП-у. Огромна је конкуренција и у Азији... Средњоамериканци такође имају све више екипа које су конкурентне...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby neza » 06 Sep 2017, 19:43

Spoiler: pokaži
http://rs.n1info.com/a316049/Sport-Klub/Fudbal/Milinkovic-Savic-Crna-Gora-To-je-glupost.html


dobro ovo smo znali da je normalan deckonja, sada samo jos onaj mrtvak za % da se izjasni kada ce da 'mre... sto se mene licno tice moze sto pre! :okk:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 06 Sep 2017, 19:52

Само да га Шпанци не муну. :biggrin:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Milutinov Tata » 06 Sep 2017, 21:17

Je li sigurno da Muslin dobija novi ugvor ako se plasiramo na SP? Posle iskustva sa Anticem, ne verujem da ce se u Savezu zaletati, a s druge strane mozda i Muslin zeli da unovci ovaj (ne)ocekivani uspeh. Takodje ne secam se puno nasih selektora koji su se zadrzali posle igranja na velikom takmicenju, Osim i Antic (a tu je bilo povuci potegni) u poslednjih 40 godina i to zato sto je javnost bila uz njih. Nekakav neuspeh na SP ce tesko selektor preziveti, sto iskustvo pokazuje (Miljanic, Veselinovic, Santrac, Boskov, Petkovic, pa i Antic).

Da smo imali srecu na zrebu, jesmo, izbegli smo "azdaje" i iz prvog i iz drugog sesira, ali to nam je samo garantovalo vecu sansu da izborimo direktan plasman ili bar baraz. Daj boze da nas sreca pogleda i na zrebu za kvalifikacije za EP ovako. Ova Irska je pre 2 godine "rutinski" odradila BiH u barazu, a po rezultatima nase zapadne komsije su za nas klasa u poslednjih 5-6 godina (redovno u barazu jednom i otisli na SP). Naredna dva meca nisu bitna samo zbog potvrdjivanja vize, vec i zbog one FIFA rang liste na kojoj bas lose stojimo i zbog koje se i bogu molimo na svakom zrebu. Treba pokusati dobiti obe utakmice i nekako upasti u drugi sesir kada bude zreb grupa za kvalifikacije za EP. Mozda to cak bude imalo uticaja na zreb grupa za SP (setite se Nemacke 2006). No najvaznije je da prvo overimo plasman, ne sme biti opustanja.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29560
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot], Desetka, Doktor Mo, Tegi and 10 guests