Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 11 Sep 2018, 13:24

Da porazi mogu ista da promene, navijao bi da svaki mec do promena izgubimo.

Sta se to toliko promenilo u nacinu igre selekcije, pa Nemanja Maksimovic izvisi za SP, a sad Nemanja igra 2 x po 90 min? Zasto ga nije vodio na SP ako se na njega racuna u perspektivi?

Bane je mator sta? A na njegovoj poziciji igra Rukavina od 33.

Mi smo tolika rupetina u odbrani, a odrekli smo se Nastasica koji je klasa i za Spajica i za Veljkovica i Tosica, Jagosa .... . Momak je bio spreman i za SP nisu ga ni pozvali....ali nama Veljkovic debituje... i to protiv Brazila :laugh:

Na spisku nema golmana koji je nacionalni dres zaduzio toliko, da bi do kraja karijere trebao da brani.

Milivojevic uz Mitra trenutno igra najbolji fudbal od svih kandidata za reprezentaciju.... sta sad opet igrac kriv?


Previse je igraca koji iz ne fudbalskih razloga nisu igrali za reprezentaciju, da bi svi oni bili krivci.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Zed » 11 Sep 2018, 14:19

Svima iz regiona je reprezentacija svetinja, samo nama nije, kad smo govnarski narod. Imamo i ovako usrani veću bazu igrača od svih ali to ne uspevamo iskorisiti kad nemamo kult reprezentacije u fudbalu kao šta imamo u košarci ili odbojci.
User avatar
Zed
 
Posts: 91
Joined: 05 Jul 2018, 19:54

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Brižni baštovan » 11 Sep 2018, 14:21

Ali Veljkovic i reprezentacija.... :pop: :wacko: :laugh:
Dmitrovic :pop:
Rukavina :laugh:
Spajic :laugh:
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Фантом » 11 Sep 2018, 14:41

Navodno su Luka, Bane i Karleusa trebali da ispadnu na poslednjem preseku pred SP, tj to im je valjda i receno ali se Tadic zalozio za njih da ni on nece da igra ako njih oteraju.
Gacinovicu ponovo navodno trazili 100k da bude na spisku.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Demokratski rob » 11 Sep 2018, 18:20

Prava slika reprezentacije:

Mitar GORI, a odbrana se "češlja"!

Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
User avatar
Demokratski rob
 
Posts: 9449
Joined: 06 Mar 2016, 16:58

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Isak » 12 Sep 2018, 08:59

Meč Budućnost - Armani pomjeren i umjesto 11-og igtaće se 12-og oktobra.
Sa obzirom da je 11-og Crna Gora - Srbija mislim da je jedan od razloga ovog gore pomjeranja punjenje stadiona "sponzorskim navijačima" , tako da navijača Srbije ili ne bude ili bude baš , baš minimalno.
User avatar
Isak
 
Posts: 3965
Joined: 07 Apr 2017, 17:08
Location: Iza brda je polje , iza polja je šuma , iza šume je kuća , iza kuće je put koji vodi do mene

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 12 Sep 2018, 09:08

NOVA FRKA U TABORU “ORLOVA”; Gaćinović: Krstajić mi nije rekao da ne idem na Mundijal

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:749016-NOVA-FRKA-U-TABORU-ORLOVA-Gacinovic-Krstajic-mi-nije-rekao-da-ne-idem-na-Mundijal
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby mudrovsukilo » 12 Sep 2018, 10:52

Karamazov wrote:NOVA FRKA U TABORU “ORLOVA”; Gaćinović: Krstajić mi nije rekao da ne idem na Mundijal

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:749016-NOVA-FRKA-U-TABORU-ORLOVA-Gacinovic-Krstajic-mi-nije-rekao-da-ne-idem-na-Mundijal

naravno da nije reko nikom ,brat nastasic u cudu sto mu ne javljaju kad se krece i on se onako samoincijativno spakovo i zove sefe kad se tacno nalazimo ,on kaze pa ti ne ides :wacko:
a ivanu je obavestio tako sto su se posle toga svega sreli negde u gradu na istom mestu inace do tad su bili ortaci jos iz partizana
i kad ga je sreo reko je samo jebiga takav je zivot :wacko: nista da ga nazove da mu kaze da ne ide da javi da kaze makar jebiga
moralna gromada
sklonio je milivojevica recima ne odgovoaras taktici protiv brazila i to zato sto nije stao ni na ciju stranu kad su kolarov i ekipa imali konstruktivnu raspravu
inace bane je ljut na matica sto mu nije reko da ce mu uzmu kapitensku traku ,a nije mu reko iako su kucni prijatelji a matic je ispo sisa prema banetu a znao je mesec dana pre nego sto je ovaj sazno

a kapitenska traka mu je oduzeta zato sto je kokeza doso na trening pre prvenstva u sportskoj opremi i reko sad ja igram sa vama imali trening 11n11 i bane reko ja ovaj neozbiljan fudbal ne igram ni petoparcu skino cipeele i napustio teren
od tad krece busenje sa svih strana i lobiranje ko za koga jako i ni za koga
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Obeliks » 12 Sep 2018, 11:30

Brižni baštovan1970 wrote:Ali Veljkovic i reprezentacija.... :pop: :wacko: :laugh:
Dmitrovic :pop:
Rukavina :laugh:
Spajic :laugh:

Možda si ti i u pravu, ali daj bolje koji hoće da igraju uz ovog "selektora"...
Koliko su to loših stvari uradili Veljković i Spajić?
Umesto Rukavine imaš samo Baneta...
Dmitrović kod golova nije mogao ništa, a i treba nam zamena za Stojketa da ne prođemo kao na desnom beku.
KKP je religija.
Kao i svaka religija ima dosta dogmi, zasniva se na ljubavi i veri, a njeni pratioci su fanataci.
User avatar
Obeliks
 
Posts: 1852
Joined: 23 Mar 2011, 15:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Lakerit » 12 Sep 2018, 12:10

Karamazov wrote:NOVA FRKA U TABORU “ORLOVA”; Gaćinović: Krstajić mi nije rekao da ne idem na Mundijal

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:749016-NOVA-FRKA-U-TABORU-ORLOVA-Gacinovic-Krstajic-mi-nije-rekao-da-ne-idem-na-Mundijal


Како може добра сапуница да се сними око наше репрезентације.
Не зна се ко је гори, стварно се најглупљи људи врте у фудбалу и око њега.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 12 Sep 2018, 13:51

Играчи морају да схвате да не наступају за селектора него за народ, а мислим то да не схватају.
ФСС по правилу за утакмицу може тражити 5% стадиона тако да очекујем толико Срба на стадиону.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17043
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Eddie Brock » 12 Sep 2018, 13:58

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentacija/69364/nemanja-matic-ne-znam-zasto-javnost-ima-prevelika-ocekivanja-od-nas

– Не знам зашто јавност има превелика очекивања од нас. Кад је то наша репрезентација играла финале ЕП или СП, па сада ми треба да наставимо успешан низ? Зна се и колико земаља више улажу у фудбал од наше.



Nja nja nja kme :roll:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18490
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 12 Sep 2018, 14:13

Iako sam relativno novi na forumu, daću si za pravo da dam svoje viđenje cjelokupne situacije oko srpske reprezentacije, riskirajući pljuvanje i optužbe da sam SNS bot. Ovo drugo odlučno demantiram pošto ni ne živim u Srbiji a plus navijam za Partizan, koji blago rečeno nije omiljeni klub Vođe.

Za mene Krstajić radi sjajan posao.
I sve što je napravio na SP smatram pozitivnim, osim par sitnica. Zamjeram mu izostavljanje Fejse, te pozivanje Grujića umjesto njega, a mislim da se nekako moglo naći mjesta i za Gaćinovića. Naravno da ne mogu biti zadovoljan ispadanjem u grupi, ali mislim da je taj rezultat bio realnost.
Pogotovo sam zadovoljan njegovom selekcijom igrača.

Kod prethodnog selektora igrali su nam pozadi panjevi Jagoš, Maksimović i Stefan Mitrović. To su 3 toliko loša stopera da ja ne bi mijenjao Nemanju Rnića za njih :laugh: svi smo prizivali godinama da pozove Blekija i Veljkovića kao naše najtalentiranije stopere. I kad čovjek to napravi drvlje i kamenje po njemu. Kao SP nije mjesto za uigravanje klinaca. Da, nije svakako, ali je li njegova krivnja što ovi nisu igrali kod prošlog selektora. Da li neko ozbiljno misli da bi bilo bolje sa Jahošem i Mitrovićem. Ja lično mislim da bi nas i Kostarika dobila sa Muslinovim timom.

Isto važi i za pozivanje Sergeja, zbog kojeg je 90 posto Srba pizdilo na Muslina a sad odjednom niko ne voli Sergeja i zaziva se Muslin. Dalje Živković, Ljajić (kod Muslina igrao na kapaljku) i Luka Jović. Sve ove godinama želimo u reprezentaciji i kad budu pozvani lik koji ih je pozvao se proziva da je ovo menadžerska reprezentacija :question:
Ja manje menadžerskih igrača ne pamtim nikada. Jedino mi nije jasan taj Grujić.

Što se tiče taktike, tu mu također nemam šta zamjeriti. X protiv Švalbanaca nas je izbacivao, nije prihvatio alibi igru, napao je i popušili smo gol, jer su nam igrači fizički i taktički slabiji od ovih najboljih timova.

Što se tiče smjene generacija, mislim da i tu radi dobar posao, i da moramo pretrpiti ovo tranziciono vrijeme. Da, Stojković je još naš najsigurniji golman, ali ne može do 40-e treba Dmitroviću i Rajkoviću naizmjence dati šansu. Podmlađivanje je proces i hvala Bogu da smo krenuli u njega. Uvjeren sam da ćemo ipak uzeti ovu Ligu C na kraju i da ćemo za 3 godine imati baš zajebanu reprezentaciju.
Olimp
 
Posts: 3335
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Lakerit » 12 Sep 2018, 15:32

Ради се о клупском секташењу. Само је питање ко тренутно осваја и која је перцепција.

Eddie Brock wrote:http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentacija/69364/nemanja-matic-ne-znam-zasto-javnost-ima-prevelika-ocekivanja-od-nas

– Не знам зашто јавност има превелика очекивања од нас. Кад је то наша репрезентација играла финале ЕП или СП, па сада ми треба да наставимо успешан низ? Зна се и колико земаља више улажу у фудбал од наше.



Nja nja nja kme :roll:


Играла је некада док се имао став да се иде на освајање, док се имало самопоуздања.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 12 Sep 2018, 15:36

Nije problem Krstsajicev izbor igraca i odluka da podmladi ekipu. To je najbolji deo te price.
Problem je strucnost: da postavi igru, da pripremi igrace, da sakrije mane a napravi da vrline dodju do izrazaja. Problem je sto je dozvolio (ako nije cak i sam proizveo) podele i animozitete. Problem je sto je podlozan pritiscima, umesto da zastiti svoje igrace. Problem je ova budalesija sa navodnim "pucem", kao i odnos koji ima se igracima i nacin na koji sa njima (ne)komunicira...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 55 guests