Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Crno beli » 12 Oct 2021, 22:31

Tegi wrote:Gojko sisa.

Šta napriča o Zdjelaru.

Šta je rekao?
User avatar
Crno beli
 
Posts: 2559
Joined: 10 May 2020, 13:56

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 12 Oct 2021, 22:40

Potencijalni rivali u polufinalu bi bili Češka, Vels, Austrija, Rumunija, Norveška i Ukrajina, ako sve bude po očekivanjima.

A može da bude umesto Ukrajine BIH/Finska, umesto Norveške Turska, umesto Rumunije Makedonija ili Jermenija, a Češka, Vels i Austrija su gotovo sigurna imena kao nenosioci.

U baraž idu i Češka i Vels, jedni preko grupe, drugi preko LN, kao i Austrija preko LN.

E sad, može se desiti da u baraž odu i Španija i Italija ili neko od njih i to sasvim menja čitavu priču oko potencijalnog finaliste a Srbija će svakako biti nosilac u polufinalu kako god se okrene. A preostali nosioci će biti Poljska, Rusija/Hrvatska, Švajcarska/Italija, Švedska/Španija i Škotska.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 12 Oct 2021, 23:16

Inače, Piksi je toliko ubeđen u direktan plasman, ''baraž me ne zanima'', da ja nemam reči, zanima me samo ne izgovor toliko koliko konstatacija bilo kakva ako se ne pobedi u meču odluke. Ništa ružno za njega neću reći ni za kao čoveka ni za kao trenera bez obzira na ishod tog meča ali on je toliko samouveren pa ispade da nešto zna što mi ne znamo. Pobediti u Lisabonu takvu ekipu sa onakvim igračem bilo bi za udžbenike, mi moramo da odigramo bolje nego ikada a oni...jedino da izgube u Dablinu pa nama i bod u nekoj konačnici da bude rezultat po meri ali od te rabote nema ništa. Nisam pesimista u globalu ali moje možda i laičko mišljenje je da mi u Portugalu nemamo ni 10% šansi da dobijemo, svaka čast svakome ko veruje u to, ako ima takvih voleo bih da to debelo i naplate.

Apropo priče o stadionima...može u Kragujevcu, al' za jedno 3-4 godine :lollol: kad, odnosno ako bude neki novi Čika Dača, a biće kako stvari stoje, nije šali ni zajebancija. Ovaj stari se ruši na proleće ili na leto i kreće taj novi da se pravi, imate nacrte kako to izgleda, 20-ak hiljada kapacitet i biće to napravljeno, bez zezanja. Eto prilike da reprezentacija ubuduće gro svojih mečeva tu igra, pominje se i Niš da će biti iako je tamo haos napravljeno što znaju Bogun, Bakster i ostala bratija bolje od mene, mišljenja sam da tamo treba nešto poput KG da bude a valjda nekad bude i taj nacionale pa makar u Surčinu. Ovako više ne može, ni što se tiče stadiona ni što se tiče publike, gledalaca i svega ostalog.

Osijek i Gradski vrt, Mađari to više puta renovirali i zato su tu gde jesu a nije to kraj priče nego početak...uskoro tamo niče odnosno otvara se novi velelepni objekat u takođe mađarskoj ''izvedbi'', slična priča našoj bačkotopolskoj ali sa većim kapacitetom pa će njihova ''repka'' i dalje moći da nastupa na istoku Slavonije a Gradski vrt se neće rušiti.
Last edited by Hajzenberg on 12 Oct 2021, 23:17, edited 1 time in total.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 12 Oct 2021, 23:17

Ja vjerujem da mozemo dobiti.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 12 Oct 2021, 23:18

Baci kletvu, reci da ne možemo :okk:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby NEDJA » 12 Oct 2021, 23:28

Portugal pravi test da li smo napravili iskorak napred ili smo i dalje daleko od ozbiljne reprezentacije. Luksemburg smo nadigrali kuci, na strani prilicno mucenje ali ipak pobeda. Protiv Irske u Beogradu odlicno drugo poluvreme, u Dablinu vecim delom jako dobra igra ali nesrecno izgubljena dva boda u finisu meca. Protiv Azera sinoc manje vise rutinski, u Bakuu zbog gluposti Kostica tesko izvojevana pobeda u finisu meca. Protiv Portugala odbrana na amaterskom nivou u prvom poluvremenu a onda fenomenalnih 25 minuta u drugom poluvremenu. Pokazali smo dosta lepih i kvalitetnih stvari ali isto tako i nedostataka pre svega u odbrani. Dmitrovic katastrofalan protiv Portugala kao i Milenkovic, izuzetno glupo napravljen penal Kostica u Bakuu, bizaran auto gol protiv Irske i neverovatan Rajkovicev kiks sinoc. Ako mislimo da imamo bilo kakve sanse protiv Portugala ne smemo ni priblizno ponavljati takve gluposti. Hajz, kakvo to nabadanje bilo u Uzicu?
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6113
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 12 Oct 2021, 23:53

Videti na temi Niže lige Srbije :biggrin:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby NEDJA » 13 Oct 2021, 00:05

Zahvaljujem. :biggrin: Trebalo bi cesce da svracam na neke druge teme, ima svasta zanimljivo da se procita.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6113
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 13 Oct 2021, 00:23

Crno beli wrote:
Tegi wrote:Gojko sisa.

Šta napriča o Zdjelaru.

Šta je rekao?

Da je Katai jedini igrač iz LL za kog ima mesta u reprezentaciji, na šta mu je Lončar replicirao "I Zdjelar", a ovaj drsko odgovorio da je Katai mnogo ispred Zdjelara i da za ovog nema mesta pored Gudelja i Sergeja.

Kao da za Katajia ima mesta pored Tadića, Vlahovića i Mitrovića i kao da iko misli da bi Zdjelar trebalo da igra prvu postavu. Ali jeste nepravda da dečko već 2-3 godine igra kao sat i da ne može da bude među 30 igrača gde se aktivno koristi 16-18 imena. Jedini koji ga je zvao bio je Muslin i to dok je ovaj igrao Segundu na Majorci.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 13 Oct 2021, 02:16

Dupli post:

Kakvo pljuvanje po Piksiju u komentarima na Mocartu. :blue:

Močvara.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 13 Oct 2021, 03:06

Tegi wrote:Dupli post:

Kakvo pljuvanje po Piksiju u komentarima na Mocartu. :blue:

Močvara.

Autentično govnarstvo + kontrola potencijalne "štete".

A više ovo drugo rekao bih.

Čisto da razjasnimo u potpunosti.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18528
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 13 Oct 2021, 08:11

Oooo pa ovo bila spremljena parola za nase momcice

MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44311
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 14 Oct 2021, 10:45

Da li je VMS bolji golman od Rajkovića?
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34250
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby baketa96 » 19 Oct 2021, 16:32

Beogradjani, sto se ne hvalite da je odobrena izgradnja nacionalnog stadiona? :D

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1544260/Srbija-dobija-nacionalni-stadion.html
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5571
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 19 Oct 2021, 17:00

Postovah ja to još noćas al' na temi fudbalskih stadiona :okk: nisam znao gde da postavim :beyond:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests