Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Reprezentacija Hrvatske

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby Sony » 20 Mar 2013, 01:27

Koliko su oni ubjedjeni da ce nas zgaziti, SUnce ti poljubim. Kakva su ovo omalovazavanja: '' Toliko su opasni, da im ne znam imena nijednom'' itd itd...



http://www.index.hr/sport/clanak/vox-po ... 68351.aspx
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby Hezonja » 20 Mar 2013, 01:28

Izuzetno mi je drago sto tako razmisljaju.Jednostavno, mi i kada smo losiji od Hrvata izadjemo kao pobednici, oni izgore u toj silnoj zelji ili sta vec...
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby lockdown » 20 Mar 2013, 01:53

Ladno onaj Cica kaze kako ce pobeda od 3:0 preokreniti dobru volju u ljudima,svi ce procvetati, svi ce se okrenuti prema zivotu ljudima ce dignuti moral za rad, ,svak ce svakoga voleti posle toga ...

Bolje ce se ziveti u Hrvatskoj :D

Zasto mi to zvuci poznato ..
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby Sony » 21 Mar 2013, 00:36

''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby DIFovac » 08 Oct 2013, 19:58

Corluka ce biti kapiten u utakmici protiv Belgije, jer Darijo Srna ima zute kartone i nema pravo nastupa protiv Belgije.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby DIFovac » 15 Oct 2013, 22:22

Stimac ponudio ostavku.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby DIFovac » 16 Oct 2013, 10:06

Suker prihvatio ostavku Stimca, Robi najozbiljniji kanditat za klupu Hrvatske.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby Grande Alessandro » 16 Oct 2013, 13:14

Izabran novi selektor Hrvatske

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=111577

Niko Kovač je novi, privremeni, selektor Hrvatske. Posle smene Igora Štimca, odnosno njegove ostavke, predsednik HNS Davor Šuker postavio je bivšeg selektora U21 selekcije za vršioca dužnosti. - Predlog je usvojen jednoglasno - poručio je Šuker. Kovač je za selekciju Hrvatske odigrao 83 utakmice. Pre dolaska u mladu selekciju "vatrenih" radio je u akademiji Red Bul Salcburga i kao pomoćnik u tom austrijskom klubu. Hrvati će preko baraža pokušati da se domognu Svetskog prvenstva u Brazilu. Među imenima sa kojima se spekulisalo za novog selektora nalazil se se još i trener Rijeke, Slovenac Aleš Kek, strateg Kajzerispora Robert Prosinečki i trener bečke Austrije Nenad Bjelica
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Hrvatska reprezentacija

Postby Hezonja » 15 Nov 2013, 01:39

Hrvatima 500.000 € za plasman na SP


Fudbalski reprezentativci Hrvatske podeliće 500.000 evra ukoliko izbore plasman na Svetsko prvenstvo u Brazilu, objavio je Hrvatski nogometni savez.

Hrvatska je zauzela drugo mesto u A grupi i predstoje joj dve utakmice baraža protiv Islanda, a HNS je rešio da dodatno stimuliše igrače za susrete koji odlučuju o učešću na Mundijalu.

Taj novac će HNS i igrači podeliti u razmeri 60:40 u korist Saveza, za šta se još dolaskom Davora Šukera na čelo Saveza izborio Darijo Srna.

Ukoliko se plasiraju na Svetsko prvenstvo, svaki reprezentativac će dobiti 20-25 hiljada evra premije, što je nešto manje nego što su izabranici Slavena Bilića dobili za prolaz Turske u doigravanju za Euro 2012 (30 hiljada eura). Ipak, tada su igrači dobijali i dnevnice, kao i premije za pobede u kvalifikacionim utakmicama, ali to je predsednik Davor Šuker ukinuo po dolasku na čelo Saveza.

Prva utakmica baraža između Hrvatske i Islanda igra se u petak od 20 sati u Rejkjaviku, a revanš je četiri dana kasnije u Zagrebu.

Iz A grupe kvalifikacija direktan plasman na svetski šampionat 2014. izborila je Belgija, dok je Srbija završila na trećem mestu.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Pit Bull » 07 Sep 2015, 02:27

DUPLIN OSVRT: Pitanje je vremena kada će Zdravko Mamić umjesto Kovača postaviti svog brata

Hrvatska je poražena od Norveške sa 2:0, u utakmici u kojoj je selekcija Nike Kovača tek početkom nastavka bila bolji supranik, a veći dio utakmice odigrala je daleko ispod onoga što bi se očekivalo od skupine igrača koji igraju važne uloge u najjačim europskim klubovima.
Oba gola za domaćine postigao je Berget, u oba navrata lažnjakom je 'po ćevape' poslao Srnu, te poentirao na prvu stativu. U prvom slučaju se činilo da je i Subašić morao bolje pokriti prvi kut, dok kod drugog gola čuvar mreže Monaca ništa nije mogao napraviti jer se lopta odbila od Ćorluke i promijenila smjer.
Nakon ovoga poraza je Euro korak dalje i Hrvatskoj se smiješe dodatne kvalifikacije, a pitanje svih pitanja je čeka li Kovača sudbina Igora Štimca, koji je reprezentaciju doveo do baraža, da bi potom protiv Islanda na klupi sjedio Niko, kojemu je pripala i čast da nacionalnu selekciju vodi i na Svjetskom prvenstvu u Brazilu.
Tako je Kovač zakazao, a reprezentacija podbacila. Porazi od Brazila i Meksika značili su ispadanje već u grupnoj fazi, s tim da je taj neuspjeh od 3:1 kontra Meksikanaca bio posebno deprimirajući s obzirom na nikakvu igru, u kojoj je Hrvatska cijelu utakmicu bila lošiji protivnik.
Kovač je tada minutažu davao čak i Sammiru, koji je prethodno otjeran iz Dinama, a na SP je vodio vratara Zeleniku, kojega je momčad iz Maksimira prethodno dala Lokomotivi jer je bio izravni krivac za neulazak u Ligu prvaka (sjetite se gola Leovca za Austriju Beč).
No, sve to nije predstavljalo problem za Kovačevu poziciju. Stolica mu se zapravo počela tresti u trenutku kada mu je Zdravko Mamić javnim prozivanjem kroz medije spustio 'palac dolje'. Od tog momenta svaki se njegov kiks gleda kroz prizmu smjene, a sve glasnije se iz krugova bliskih HNS-u čuje kako je na snazi ideja da se u izbornika promovira Zorana Mamića.
Doduše, nije to trebalo ići tako brzo, no što Kovač rezultatski s reprezentacijom bude više tonuo, sigurno je i da će rasti pritisak za njegovu smjenu, koja se još u vrijeme gostovanja u Italiji činila nemogućom, ali danas, nakon kikseva s Azerbajdžanom i Norveškom, te pada na treće mjesto kvalifikacijske skupine, više ništa nije nemoguće.
U svakom slučaju, Kovač od SP-a u Brazilu do dana današnjeg nije napravio ni igru ni rezultat kakav se očekuje od momčadi u kojoj participiraju igrači Barcelone, Reala, Juventusa, Intera..., ali još uvijek je na klupi manje loše rješenje od trenera koji s osvaja hrvatsko prvenstvo s momčadi koja bi prvak bila i da joj na klupi nitko ne sjedi osim fizioterapeuta.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Skafi » 15 Sep 2015, 15:08

User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Pit Bull » 20 Sep 2015, 22:31

Pogledajte anketu na kraju texta :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.index.hr/sport/clanak/stize-novi-mamicev-izbornik-cacic-potvrdio-da-preuzima-hrvatsku-/843101.aspx
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby Pit Bull » 25 Sep 2015, 13:43

:laugh: :laugh: :laugh:

Zdravko Mamić i Davor Šuker, odnosno Hrvatski nogometni savez, su izabrali novog izbornika. Ovako je tekao proces izbora Ante Čačića...

„Davore, evo ga, dočekali smo ga“, tako se nekako valjda Zdravko Mamić obratio predsjedniku HNS-a nakon poraza Hrvatske od Norveške.

„Koga“, dekoncentrirano je upitao 'Brand'.

„Pa, Kovača, nego koga drugoga.“

„Aha, da. A gdje smo ga dočekali'“

„Pa izgubio je. Sada ga možemo smijeniti. Nisi valjda zaboravio o čemu smo pričali posljednjih mjeseci.“

„Ma nisam, nikako. Kako bih zaboravio tvoje riječi. Pa ima li važnije osobe u hrvatskom nogometu od tebe. Ti si toliko napravio za Dinamo i Hrvatsku...“

„Dobro je. Ne moraš sada recitirati što smo te naučili. Nema novinara okolo.“

„OK.“

„Nego, je li mičemo Kovača?“

„Naravno. Znaš da ja sve radim što ti kažeš. Hoćemo li odmah objaviti da će Zoki biti novi izbornik.“

„Nećemo jer Zoki neće biti izbornik. Treba biti lukav, ispalo bi preočito da je moj brat izbornik. Uostalom, njemu je cilj da postane najbolji trener u povijesti Dinama. Neće mu to biti problem jer ima predsjednika koji ga nikad neće smijeniti, ha, ha.“

„Ha, ha. Može i ovdje biti izbornik koliko hoće. Neću ga ni ja smijeniti. Dobro znam koliko je on napravio za Dinamo i Hrvatsku...“

„Prekini, molim te, imamo važnijeg posla. Trebamo odlučiti tko će biti izbornik.“

„Naravno. Koga ćemo? Da pitamo Romea što on misli, ipak je on tehnički direktor.“

„Ma pusti Romea, majke ti, koga je briga za njega. Doduše, mogli bi njega gurnuti u prvi plan da ispadne kao da će on voditi potragu za izbornikom.“

„Može.“

„A za izbornika ćemo staviti Čačića.“

„Koga?“

„Čačića.“

„Radimira? Zar je on i nogometni trener?“

„Ma ne njega. Antu.“

„Aaaa, njega. Zašto njega?“

„Zašto ne?“

„Pa nije vodio nikoga u svojoj karijeri.“

„Jeste Dinamo.“

„Dobro, ali nije baš da se proslavio tamo...“

„A tko jeste? Ha, ha.“

„Imaš pravo.“

„Dakle, Čačić će biti izbornik, Romeo će to odraditi pa ćemo napokon moći u potpunosti vladati reprezentacijom. Niko je dosta solidno gurao moje igrače, ali moglo se to i bolje.“

„Istina.“

„Sad samo treba to odraditi kako treba. Nazvat ću ja par ovih mojih novinara da proguraju Čačića kroz medije. Ono, iskustvo, trener kojem treba dati priliku, ovo, ono...“

„Može. Što ja da radim?“

„Ti samo šuti.“

„Može. Ali ja ću na presici objaviti da je on izbornik. Ipak sam ja predsjednik.“

„Dobro, dobro, neka ti bude. Ionako me nije nimalo briga za to.“

„Hoće li mu Zoki barem biti pomoćnik?“

„Neće. Imam bolju ideju. Nećeš vjerovati.“

„Koga?“

„Šimunića.“

„Uuuu, jebemti... Dobra, dobra. Nedostaje nam malo domoljublja.“

„A dobro će doći i u predizbornoj kampanji.“

„Naravno. Jedino ne znam što će FIFA i UEFA reći. Ipak su ga kaznili.“

„Ma jebeš njih. Ionako kod njih svatko može biti u izvršnim odborima.“

„Kako to misliš?“

„Ma ništa, ništa...“

„Nego, da te pitam još nešto. Što ćemo s navijačima? Nisam siguran da su oni za Čačića.“

„Koga je briga za njih? Pa ne igra se valjda nogomet zbog njih...“

NAPOMENA: Ovaj tekst je satira, a razgovor u njemu je izmišljen. Uredništvo Germanijaka ni autor teksta njime nisu htjeli nikoga uvrijediti
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby B.B.B » 03 Dec 2015, 01:21

To i je nekako slicno kao sto je Pit Bull postavio.

Cacic za izbornika..sve sto ce sa tim postici je da ce se navijaci jos vise otudjiti od repke, kao sto su od Dinama..
User avatar
B.B.B
 
Posts: 589
Joined: 01 Jun 2011, 17:52
Location: Okolica Vukovara

Re: Reprezentacija Hrvatske

Postby rabesandratana » 27 May 2016, 19:10

Zbog povika "Za dom spremni" Hrvati će ostati bez 150 hiljada švajcarskih franaka i dve utakmice na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo će igrati bez prisustva publike.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10826
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Bojdo, Gromiko and 7 guests