Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja SP u Fudbalu Katar 2022.

Kvalifikacije za SP 2022.

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Bogun » 09 Sep 2021, 13:17

BLM propaganda
User avatar
Bogun
 
Posts: 32751
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby ExEr » 10 Sep 2021, 00:17

Систем је доспео у ћорсокак и покушава да се спаси и очува, а да се при томе ништа битно не промени.
У складу с тим циљем, под разним изговорима се гуши свака побуна, или се она усмерава на погрешну страну. Покушавам да у јавни дискурс уведем појам „хоризонтални конфликт“ под којим подразумевам стално подстицање међусобних сукоба, трвења и трошење енергије у „доњим“ деловима друштва. Циљ подстицања ових сукоба је јасан – гнев сиромашних, гнев „оних који немају“ се ни по коју цену не сме усмеравати ка богатима, ка онима „који имају“ и који су најодговорнији за тешко стање великог дела друштва. Нпр. покрет „Животи црнаца су важни“ одлична је илустрација тог феномена. Уместо покрета „животи сиромашних и убогих су важни без обзира на боју коже“, створен је покрет који игнорише класну и материјалну димензију беде и своди је само на расну.
У овом тренутку се не виде ни идеје, ни политичке снаге које могу озбиљније реформисати систем. Још мање верујем да се систем може променити мирним, демократским путем.


Poljaci gospoda i Srbi veci od Srba
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7234
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Pit Bull » 10 Sep 2021, 01:01

Raspali Urugvaj, kako mi fin tiket zakinuse, 2+ stavio. :truce:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Baxter Stockman » 09 Oct 2021, 13:57

Gledam ovaj sastav Muslimanije, rekao bih nikad manje Srba.

Sem Stevanovića i ovog Jovičića za kog nisam siguran da li je naš ili Hrvat ne vidim više ikoga.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34201
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Dr. Thomas » 09 Oct 2021, 14:22

Bosanci povedoše, srbin asistent. :biggrin:
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17333
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Hajzenberg » 09 Oct 2021, 18:59

Konačno pobedi i Ukrajina i to posle pet remija, bitna pobeda u Helsinkiju. Njima je ostao dvomeč sa BIH gde će morati 4 boda da uzmu ako misle da odu u baraž, u suprotnom otvara se šansa i BIH koja ima meč kući sa Fincima. Finskoj gotovo samo odgovara da Ukrajina i BIH obe odigraju nerešeno a oni pobede u gostima u Zenici ili Sarajevu, odnosno gde se već bude igralo.

Škotska opet kobna po Izrael, kako je prštalo na Hempden parku, Izraelci ne mogu da nadavaju golova koliko odbrana može da primi. Od 1:2 do 3:2 na kraju, prošle jeseni Škoti ih pobediše na penala u Glazgovu u baražu za EP pa dođoše nama na megdan a sada gotovo sigurno drugo mesto obezbediše ovom pobedom. Austrija će u baraž preko LN tako da im nebitno ako budu treći ili četvrti u ovoj grupi.

Grci dadoše dva gola u Gruziji na samom kraju, tako da za 3 dana u Švedskoj biju odlučujuću bitku gde im odgovara samo da opet pobede tu ekipu i onda bi mogli baražu da se nadaju, da nisu kiksali protiv Gruzije kući i u Prištini trebao bi im samo bod za koji dan ali i ovako su dobri kakvi su bili posle ta dva remija a pre pobeda nad Švedskom kući i danas u Batumiju.

Irci tri komada dali u Bakuu, ostaje nada da će ''izginuti'' protiv Portugala i ako ništa drugo onda ih bar dobro namučiti u novembru pred meč sa Srbijom.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby fontaneros » 09 Oct 2021, 20:35

Potencijalna reprezentacija Avangarde > reprezentacija Moldavije
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44158
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Hajzenberg » 09 Oct 2021, 21:42

Izbiše mi pare iz džepa prokleti Mađari, ne vredi ni Vlahović kada ova ugarska đubrad nisu mogla da ostanu neporažena, mizerna kvota na 1X nije prošla :colera:

Posle odlično odigrane LN prošle jeseni kada su ušli u A diviziju a pobedom nad Turskom u zadnjem kolu ostavili Srbiju u B diviziji i posle jako dobro odigranog EP u onoj grupi sa Portugalom, Francuskom i Nemačkom oni su se totalno raspali u ovim kvalifikacijama. Niko nije očekivao prvo mesto pored Engleza ali bar da se pobiju sa Poljacima za drugo mesto a oni na kraju čak četvrti sa dva poraza od Albaneza. Upravo Albanija za tri dana dočekuje Poljsku i sa pobedom bi bila i više nego iznenađujuće druga ali treba i pobediti Levandovskog i drugove.

Mađari su obični svirači klincu i ništa više drugo, svaka čast na dva uzastopna EP što Srbija nije videla decenijama ali neka se zapitaju što ih nigde nije bilo od Meksika '86-e pa do Francuske 30 godina kasnije.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby grobar_Zvornik » 09 Oct 2021, 21:45

Baxter Stockman wrote:Gledam ovaj sastav Muslimanije, rekao bih nikad manje Srba.

Sem Stevanovića i ovog Jovičića za kog nisam siguran da li je naš ili Hrvat ne vidim više ikoga.


Увијек је то било на нивоу 15%... кад се броје и резервни.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31397
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Hajzenberg » 09 Oct 2021, 21:47

Je l' Gojko Cimirot Srbin, jeste 100 %, bilo ih je danas 4-5 u protokolu otprilike.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby veljkos161 » 09 Oct 2021, 21:47

Hvala Hajz sad mi je lakse.
Ja zategao keca cistog,mislim ono Albanija kuci...
Na Euru nisu mogli ni Nemci ni Francuzi da ih dobiju i sad sviraju k...u.
Za 28 hiljada.
U ligi nacija su tukli i nas u Beogradu i Turke na primer koliko se secam...
Sto mi je za utehu,da sam overio sa 1x i tu bih pukao ali bi utisak bio jos vise gorak nego ovako.
Last edited by veljkos161 on 09 Oct 2021, 21:49, edited 1 time in total.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7392
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby grobar_Zvornik » 09 Oct 2021, 21:49

Hajzenberg wrote:Je l' Gojko Cimirot Srbin, jeste 100 %, bilo ih je danas 4-5 u protokolu otprilike.

Није. 3.
Стевановић, Цимирот, Јовичић.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31397
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Hajzenberg » 09 Oct 2021, 21:50

Pao mi je mrak na oči kad su primili gol, ej 1X :lollol: nešto mi bio sumnjiv kec, izgleda da su ovi zategli iz daljine...

Mada, Mađari i da su dobili ne bi bili drugi jer idu na Vembli i u Poljsku ali eto osramotiše se samo tako, pobediše Andoru i San Marino i to je sve od njih u ovim kvalama. Ispašće oni naravno glatko iz A LN, ali opet će se verovatno promuvati nekako na EURO, tj. samim igranjem A LN imaju siguran baraž za to. Ali nek' se jebu za ovo večeras.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7825
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby Nikola » 10 Oct 2021, 09:42

Pit Bull wrote:Raspali Urugvaj, kako mi fin tiket zakinuse, 2+ stavio. :truce:


Nema Urugvaj municije,malo oni golova daju.Dali su 4 mrtvoj Boliviji ostalo na gurku,daleko od toga da racunas na njih.
Vrlo zajebane kvale. Sigurni Brazilci i ARG koja se vuce taman koliko treba, ostalo otvoreno
Veceras Ekvador favorit (i Peru donekle), mada ko zna. Ekvador protiv Venecule posebno bitno, sa tri boda ce biti u finom polozaju za ovaj period kvalifikacija
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8865
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Kvalifikacije za SP 2022.

Postby fontaneros » 10 Oct 2021, 10:52

Ste videli djerdana

Mamu mu jebem siptarsku
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44158
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to SP u Fudbalu Katar 2022.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest