Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

UEFA Nations League

Re: UEFA Nations League

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 00:09

Voleo bih da Belgija konačno dođe do samog vrha. Generacija je u punom zamahu i EP 2021 i SP 2022 g. su možda i zadnje prilike da se nečim okite, imaju brutalan tim, ali nikako do trofeja da dođu.

Prvo ona dva četvrfinala na SP 2014 gde ispali od Argentine i EP 2016 gde ih neočekivano Vels zaustavio, onda odlične igre i polufinale SP 2018 gde su rundu ranije izbacili Brazil u situaciji kada je Brazilce osim njih teško ko mogao dobiti i onda onako umorni izgubiše od Francuza ali dobiše Engleze u meču za medalju (dva puta ih dobili na tom SP). Lagano prolaze sve kvalifikacije, izgleda da će igrati i finalni turnir LN narednog septembra što im prošli put nije pošlo za rukom tj.nogom, znači tri trofeja su u opticaju i ako jedan ne osvoje neka se razilaze.

Vilmots nije radio dobar posao i morali su i 2014 i 2016 bar korak više, pre dve godine sa Martinezom su i postigli taj korak više ali nije to dovoljno, pamte se trofeji, čak i finalisti zaboravljaju ali oni nemaju ni to finale a imali bi ga u Rusiji da nisu imali paklen žreb za razliku od Hrvata recimo. Da je tu neki baš vrhunski trener bilo bi još bolje ali i ovako smatram da od juna 2021 do decembra 2022 nešto veliko moraju napraviti, bilo na EP, SP ili finalnom turniru LN.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 18 Nov 2020, 00:23

Белгија је већ можда прошла зенит. Не знам да ли ће Азар да се врати на свој стари ниво, повреде су га уништиле.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 01:12

Lakerit wrote:Белгија је већ можда прошла зенит. Не знам да ли ће Азар да се врати на свој стари ниво, повреде су га уништиле.


Nisu prošli zenit, tu su još Kurtoa, Aldervejd, Vertongen, Munije, Tilemans,Vitsel, mlađi Azar, Mertens, De Brujne, Karasko pa paklena crnačka četvorka u napadu Lukaku-Bašuai-Origi-Benteke, na kraj krajeva i stariji Azar, dvadesetak vrhunskih fudbalera još uvek na okupu, neverovatna ofanzivna postavka.

Ali džaba sve ako u naredne dve godine to ne pretoče u bar neko finale ili konačno nešto i osvoje.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: UEFA Nations League

Postby Sezione » 18 Nov 2020, 01:27

Baxter Stockman wrote:Mislim da se Italijani malo precenjuju, malo je tu nekog istinskog kvaliteta, većina tih igrača su 3. violine u svojim timovima.

Za Portugal se slažem, Ronaldu je ovo uz SP poslednji juriš na veliki trofej. Čisto sumnjam da će 2024. biti u stanju da doprinese na EP.

Ja bih to nekako ovako rangirao

Francuska
-----
Nemačka
Engleska
Belgija
------
Španija
Italija
Hrvatska
Holandija

Gde ti nestade Portugalija?
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13805
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: UEFA Nations League

Postby enbidzi » 18 Nov 2020, 01:35

Tu je ispod belgije ne vidi se lepo
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6496
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: UEFA Nations League

Postby Baxter Stockman » 18 Nov 2020, 07:57

:D

Tu je sa Englezima i Belgijancima :biggrin:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: UEFA Nations League

Postby Angus Young » 18 Nov 2020, 08:07

Meni su ipak Portugalci ispred Belgije i Engleske, a iza Francuske :beyond:


Dare wrote:Ajde nesrećnici njemački dajte gol


Kakvi govnari majko mila :tap:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19608
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: UEFA Nations League

Postby fontaneros » 18 Nov 2020, 13:08

Her Flik prva opcija za kouca pancera
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44326
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: UEFA Nations League

Postby soniko » 18 Nov 2020, 15:21

Lakerit wrote:Иначе је невероватна каква је то јајарска срећа хрвата. Констатно се провлаче. Ево и сада, исто гомила среће, Швеђани су их били одрадили и опет су имали среће због гол разлике. Били су псоледњих у прошлој ЛН али су због промена система опстали. Стално се провлаче на СП кроз бараже, па онда на СП 2018 прва репезентације која пролази толико пута на једанаестерце. Мора то једном почети да се враћа, ја да вам кажем.


Imaju srece, mnogo, ali opet, moras da imas kvalitet i kontinuitet da bi te nekad i sreca pogurala i da bi dosao do rezultata.

Sta nama vrijedi kad imamo srece u jednoj utakmici ako pet u.eremo, ta jedna u kojoj imamo srece nam nista ne znaci :biggrin:

Inace za mene Hrvati nisu nista posebno, naravno ne poredim ih sa nama, to je druga dimenzija, ali da su vrh evropskog i svjetskog fudbala nisu nikad bili. Na svjetsko su otisli preko baraza i imali srece da nalete na Ukrajinu koja je tek krenula u ovaj uzlet koji sada imaju, SP je posebna prica, malo kvalitet, malo entuzijazam, malo sreca i ostvarise rezultat koji je daleko iznad njihovih mogucnosti.

Evo, imamo dvije lige nacija iza sebe, proslu su bili poslednji ovu jedva izborili opstanak, sto govori o tom njihovom kvalitetu.

Inace, vidim raduju se opstanku u A rangu, ali po meni taj opstanak bi im se dobro mogao obiti o glavu, zahvaljujuci minulom radu, bice nosioci jedan kvalifikacioni ciklus, ako nastave sa ovakvim rezultatima u ligi nacija, vrlo brzo ispadaju iz grupe nosilaca.
User avatar
soniko
 
Posts: 10374
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: UEFA Nations League

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 18:19

Albanija u B ligi :lollol:

Dobili kući Belorusiju u meču odluke sa 3:2, prvo mesto ispred Belorusije, Litvanije i Kazahstana i najeveći njihov uspeh posle učešća na EP 2016 g.

E moja Srbijo međ' šljivama...
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: UEFA Nations League

Postby Baxter Stockman » 18 Nov 2020, 19:42


Pit prokleo Makedonce :blue:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: UEFA Nations League

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 19:48

Ali mi smo u drugom šeširu za SP a svi ostali čak u četvrtom :biggrin: BIH možda u trećem a Hrvati su u prvom, tu smo među 20 najboljih evropskih ekipa ali slaba je to vajda kada ne idemo na EURO i kada ispadamo iz B LN.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: UEFA Nations League

Postby fontaneros » 18 Nov 2020, 19:52

Bednici raspali

Ma ako, ko ih jebe, ionako imaju vise siptara no mkd u ekipi
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44326
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: UEFA Nations League

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 22:25

Drugi tim Norveške vodi u Austriji 1-0 i ako pobede dva razlike osvojiće grupu :blue:

Tu nije nijedan igrač među prvih 20 iz meča sa Srbijom recimo, ali ih ima dosta koji igraju van Norveške, kakvu smo mi ekipu izbacili :blue:

Rusi i pored ovog debakla mogu da ostanu u drugom šeširu jer Rumuni gube u S.Irskoj a treba im bod da preteknu Ruse a R.Irska još uvek bez golova protiv Bugara a treba im pobeda, zaista dosta neverovatnih rezultata.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: UEFA Nations League

Postby bezvezarije » 18 Nov 2020, 23:05

Esu li Rusi onda u drugom potu? Irska 0-0.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1881
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests