Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

UEFA Nations League

Re: UEFA Nations League

Postby bezvezarije » 17 Nov 2020, 23:05

Lakerit wrote:Нека их у А, да их више пуне. Већ сам рекао, њима једино од млађих стварно ваља Ребић. Чак ни Крамарић није нешро посебно а одбрана им је смехотрес.


Imaju Vlašića, koji je i mlađi i bolji od Rebića.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1881
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 17 Nov 2020, 23:07

На Уралу.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 17 Nov 2020, 23:15

Иначе је невероватна каква је то јајарска срећа хрвата. Констатно се провлаче. Ево и сада, исто гомила среће, Швеђани су их били одрадили и опет су имали среће због гол разлике. Били су псоледњих у прошлој ЛН али су због промена система опстали. Стално се провлаче на СП кроз бараже, па онда на СП 2018 прва репезентације која пролази толико пута на једанаестерце. Мора то једном почети да се враћа, ја да вам кажем.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Baxter Stockman » 17 Nov 2020, 23:18

Imaju i Livakovića koji im je najbolji golman još od Ladića.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: UEFA Nations League

Postby Radonjaa » 17 Nov 2020, 23:22

Lakerit wrote:Нека их у А, да их више пуне. Већ сам рекао, њима једино од млађих стварно ваља Ребић. Чак ни Крамарић није нешро посебно а одбрана им је смехотрес.


A od koga je mlađi Rebić? :biggrin: Dečko gazi dvadeset osmu
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13417
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 17 Nov 2020, 23:27

Baxter Stockman wrote:Imaju i Livakovića koji im je najbolji golman još od Ladića.


Па, можда, вечерас је поклонио победу Португалу. Не знам да ли си видео трћи погодак Португала?
Али изгледа солидан, још је млад.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 17 Nov 2020, 23:29

Radonjaa wrote:
Lakerit wrote:Нека их у А, да их више пуне. Већ сам рекао, њима једино од млађих стварно ваља Ребић. Чак ни Крамарић није нешро посебно а одбрана им је смехотрес.


A od koga je mlađi Rebić? :biggrin: Dečko gazi dvadeset osmu


Тачније 27. Па млађи је од Модрића и то доста, па и Перишића. Има још неколико циклуса за СП и ЕП.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Baxter Stockman » 17 Nov 2020, 23:29

Jesam, ali sam isto tako gledao i Dinamo više puta, a i njihovu reprezentaciju.

Pogledaj šta je radio u prvom duelu te 2 reprezentacije. Brani standardno u Dinamu i reprezentaciji, ima i visinu i reflekse i već sada ozbiljan staž u Evropi. Ide on u top5 liga nakon Dinama. Mnogo veći plafon ima od našeg Rajkovića.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 17 Nov 2020, 23:31

За Рајковића би се сложио.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Џејси Керол » 17 Nov 2020, 23:33

Meni su Francuzi precenjeni do bola, ne pamtim sta se pisalo posle SP, ali oni su blagi uzas, imaju tu srecu da je konkurencija nikad gora.
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13070
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: UEFA Nations League

Postby bezvezarije » 17 Nov 2020, 23:34

Lakerit wrote:Иначе је невероватна каква је то јајарска срећа хрвата. Констатно се провлаче. Ево и сада, исто гомила среће, Швеђани су их били одрадили и опет су имали среће због гол разлике. Били су псоледњих у прошлој ЛН али су због промена система опстали. Стално се провлаче на СП кроз бараже, па онда на СП 2018 прва репезентације која пролази толико пута на једанаестерце. Мора то једном почети да се враћа, ја да вам кажем.


Provlače se na bazu kurca, oni imaju kult reprezentacije 30 godina, a Srbija luzerluk. Obrnuta situacija u košarci.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1881
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: UEFA Nations League

Postby Baxter Stockman » 17 Nov 2020, 23:42

Џејси Керол wrote:Meni su Francuzi precenjeni do bola, ne pamtim sta se pisalo posle SP, ali oni su blagi uzas, imaju tu srecu da je konkurencija nikad gora.

Igraju koliko im treba. Imaju najveću širinu, sekektor to koristi pa tako prošli put debituje Kamavinga, sad Tiram, testiraju se igrači iz Liona i Marseja...

I onda dođe takmičenje, napred Koman, Grizman, Mbape i ispred njih Žiru. :biggrin:
Ma šta kladionice pričale u njih imam 3x više poverenja nego u Sautgejta i Belgijance. :biggrin:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 17 Nov 2020, 23:44

bezvezarije wrote:
Lakerit wrote:Иначе је невероватна каква је то јајарска срећа хрвата. Констатно се провлаче. Ево и сада, исто гомила среће, Швеђани су их били одрадили и опет су имали среће због гол разлике. Били су псоледњих у прошлој ЛН али су због промена система опстали. Стално се провлаче на СП кроз бараже, па онда на СП 2018 прва репезентације која пролази толико пута на једанаестерце. Мора то једном почети да се враћа, ја да вам кажем.


Provlače se na bazu kurca, oni imaju kult reprezentacije 30 godina, a Srbija luzerluk. Obrnuta situacija u košarci.


Нико није помињао Србију. Зашто имаш ту сталну потребу за тиме?
Да, стално се провлаче.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Lakerit » 17 Nov 2020, 23:47

Baxter Stockman wrote:
Џејси Керол wrote:Meni su Francuzi precenjeni do bola, ne pamtim sta se pisalo posle SP, ali oni su blagi uzas, imaju tu srecu da je konkurencija nikad gora.

Igraju koliko im treba. Imaju najveću širinu, sekektor to koristi pa tako prošli put debituje Kamavinga, sad Tiram, testiraju se igrači iz Liona i Marseja...

I onda dođe takmičenje, napred Koman, Grizman, Mbape i ispred njih Žiru. :biggrin:
Ma šta kladionice pričale u njih imam 3x više poverenja nego u Sautgejta i Belgijance. :biggrin:


Они су променљива прича јер пуно "миграната" утиче да немају констатност, нема довољно мотивације. Неће црнац баш до краја на сваком ЕП и СП да се ломи за Макрона и бабу му а још мање за лепу Ле Пен. Како им дође. Иако имају огроман потенцијал што се тиче квалитета.
За следеће ЕП не бих потценио Швабе, можда чак и Италија после дужег времена се врати у сам врх. Такође Шпанци и Португал. Много пре Енглеза или Белгије.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: UEFA Nations League

Postby Baxter Stockman » 17 Nov 2020, 23:56

Mislim da se Italijani malo precenjuju, malo je tu nekog istinskog kvaliteta, većina tih igrača su 3. violine u svojim timovima.

Za Portugal se slažem, Ronaldu je ovo uz SP poslednji juriš na veliki trofej. Čisto sumnjam da će 2024. biti u stanju da doprinese na EP.

Ja bih to nekako ovako rangirao

Francuska
-----
Nemačka
Engleska
Belgija
------
Španija
Italija
Hrvatska
Holandija
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests