Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby veljkos161 » 18 Nov 2020, 22:55

Namestice nas zli Ugari :roll:
Eto bar nesto dobro , pored ove fantasticne pobede nad Rusijom.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby AirBall » 18 Nov 2020, 22:56

Ovo ce Kokeza i drustvo da predstave kao uspeh :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 22:56

Hajzenberg wrote:Nema šanse Mađari da dobiju, jedino ako se Osmanlije otvore i krenu po pobedu jer oni pobedom prvi u grupi, žalosno je što će u A ligu ili Mađari ili Turci a mi u C ligu verovatno. Da smo bili u bilo kojoj drugoj grupi u B ligi bez problema bi opstali a mogli smo i ovde da se nismo glupirali bukvalno u svim mečevima.

Ne znam da li više da žalimo za onim porazom od mrtvih Škota i neodlaskom na EURO ili za ovim verovatnim ispadanjem iz B Lige, nije trebalo ni jedno ni drugo. Uvek smo bili majstori da sjebemo kad treba a da pobedimo utakmice koje su više manje revijalne, Ruse pobeđujemo posle 23 godine, a tada je to bila prijateljska tekma.

A mrtvi Škoti posle poraza u Slovačkoj gube i u Izraelu, nema ništa od A lige za njih a imali 4 boda viška od Čeha dva kola pre kraja, ma kanta od tima ali smo mi veća kanta kada ih nismo pobedili.


Svi smo mi pomalo Pit-ovi :jezik:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby fontaneros » 18 Nov 2020, 22:56

Bolje bi bilo da smo ispali u C
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44288
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Lakerit » 18 Nov 2020, 22:58

fontaneros wrote:Bolje bi bilo da smo ispali u C


Није.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Dr. Thomas » 18 Nov 2020, 22:58

fontaneros wrote:Bolje bi bilo da smo ispali u C

Kad tonemo neka tonemo dostojanstveno. :biggrin:
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17393
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby grobar_Zvornik » 25 Jan 2021, 21:53

Доминиканска Република - СРБИЈА (ЛЛСЛ)
Пријатељска утакмица, 22:00


"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31474
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Kreanga » 25 Jan 2021, 22:29

Ovo snimaju digitronom ?
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Lakerit » 25 Jan 2021, 22:38

Имамо селектора, идемо-идемо.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Lakerit » 25 Jan 2021, 22:58

Лепо време на Доминикани а и оне мелескиње.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Lakerit » 26 Jan 2021, 00:24

Покрађени јесмо али ће мелескиње да зацеле ране на души нашим орловима са домаћих травнатих терена.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby grobar_Zvornik » 24 Mar 2021, 20:45

СРБИЈА - Ирска
Квалификације за СП, 20:45


"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31474
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Hajzenberg » 24 Mar 2021, 20:46

Neko je pitao što nema na RTS...

Ništa tu RTS nije mnogo u principu kriv, još pre SP u Rusiji, dakle još pre 3 godine je obznanjeno da je UM kupila pravo na sve reprezentativne akcije pod UEFA pokroviteljstvom u narednih nekoliko godina. Dakle, kvale za EURO što su bile, ove kvale za SP te obe dosadašnje LN su bile na SK i NS, EURO ovog leta takođe samo i isključivo na SK i NS, a RTS će prenositi SP u Kataru. E sad, druga je stvar što UM nije možda ni sa pravom dala RTS-u barem te utakmice Srbije, a sve zbog rata na relaciji država-UM, odnosno Telekom-UM.

A šta će biti u bližoj budućnosti posle EP to se još ne zna, treba da budu nova prava, pa videćemo ko će šta prenositi, mislim na kvalifikacije za EURO 2024 te narednu Ligu Nacija i tako dalje. RTS prenosi SP Katar jer je to pod ingerencijom FIFA i nema veze sa ovim pravima što ih nisu kupili i obezbedili za kvalifikacije.

Što se tiče sastava večeras očigledno je da će par igrača koji su večeras trebali biti starteri to biti protiv Portugala jer raspored je takav da se za taj meč moraju sačuvati glavni igrači a valjda se večeras dobije meč i sa ovim igračima koji budu počeli.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby Rokanontas » 24 Mar 2021, 20:47

Dajte neki patriotski link nama ubogima koji nemamo tu novu s
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - LIVE

Postby fontaneros » 24 Mar 2021, 20:48

Hajzenberg wrote:Neko je pitao što nema na RTS...

Ništa tu RTS nije mnogo u principu kriv, još pre SP u Rusiji, dakle još pre 3 godine je obznanjeno da je UM kupila pravo na sve reprezentativne akcije pod UEFA pokroviteljstvom u narednih nekoliko godina. Dakle, kvale za EURO što su bile, ove kvale za SP te obe dosadašnje LN su bile na SK i NS, EURO ovog leta takođe samo i isključivo na SK i NS, a RTS će prenositi SP u Kataru. E sad, druga je stvar što UM nije možda ni sa pravom dala RTS-u barem te utakmice Srbije, a sve zbog rata na relaciji država-UM, odnosno Telekom-UM.

A šta će biti u bližoj budućnosti posle EP to se još ne zna, treba da budu nova prava, pa videćemo ko će šta prenositi, mislim na kvalifikacije za EURO 2024 te narednu Ligu Nacija i tako dalje. RTS prenosi SP Katar jer je to pod ingerencijom FIFA i nema veze sa ovim pravima što ih nisu kupili i obezbedili za kvalifikacije.

Što se tiče sastava večeras očigledno je da će par igrača koji su večeras trebali biti starteri to biti protiv Portugala jer raspored je takav da se za taj meč moraju sačuvati glavni igrači a valjda se večeras dobije meč i sa ovim igračima koji budu počeli.


A mogu redovno da mi uzimaju za pretplatu?
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44288
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests