Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 29 Oct 2017, 16:53

Piksi i Jokan odbili
User avatar
stihl
 
Posts: 9113
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 29 Oct 2017, 16:58

Sumnjivo mi sve ovo.

Probni baloni, otkaz, licitacija.

Misljenja sam da je sve odavno rečeno i da ce taj koji dodje zvanično dogovoren ranije.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 47090
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby the_trooper_rs » 29 Oct 2017, 20:51

Ma koga god da postave, samo da nisu Muslin i Legija Curcic. Gore od njih tesko da moze.
User avatar
the_trooper_rs
 
Posts: 1139
Joined: 23 Apr 2015, 15:30

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 29 Oct 2017, 20:56

:biggrin:

Image
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32043
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby lazpop » 29 Oct 2017, 20:59

Бан за господина. :biggrin:
Република Српска воли Партизан
User avatar
lazpop
 
Posts: 2268
Joined: 03 Feb 2015, 16:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Primorac » 29 Oct 2017, 23:27

Evo da se i ja ukljucim u ovu pricu.Mislim da se Srbiji odavno nesto bolje nece desiti.Mislim na smjenu Muslina.Poznavajuci nas mentalitet ja sam vec ranije na ovoj temi,prije zavrsnih utakmica, rekao da bi obavezno trebalo smijeniti Muslina pred nastup na SP.Jednostavno takvi igraci,ala Muslin koji uspiju u kvalifikacijama na plastu tih rezultata su u stanju da naprave takvu muljazu da to somak ne bi mogao svariti.Posebno sto cijelo vrijeme nije pokazao zelju za podmaldjivanjem reprezentacije,gdje bi mladi pokupiili znacajno iskustvo za buduce turnire.
Da se razumijemo,Sbiji je odlazak na SP veliki uspjeh i ne treba ocekivati neke spektakularne rezultate.Svakako bi bio pravi dobitak da se u sastav,cak i startnu postavu nadju igraci SMS,Zivkovic,Milenkovic.Jos par mladjih obavezno u siri sastav,jer od njih treba praviti buducu reprezentaciju.Inace ovi igraci i po kvalitetu nisu losiji od sadasnjih startera a iskustvo sa tog takmicenja bi bilo jako dragocjeno.
Bilo bi dobro uzeti stranog trenera tipa Vajsa,jer bi vjerovatno sprijecio dobar dio menadzerskih kombinacija.
Inace bi potpuno ponistili smjenu Muslina postavljanjem trenera tipa Lalatovica ,koji je sumnjivo smijenjen sa mjesta mlade, da li mozda da mu se napravi prostor za glavnu reprezentaciji,ili neku figuru sklonu i podobnu za menadzerske kombinacije koje bi nam smucilo pracenje cijelog prvenstva.
Primorac
 
Posts: 2587
Joined: 16 Aug 2012, 13:44

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Bosko » 30 Oct 2017, 00:27

Treba Paunovića dovesti. Koliko vidim ispao je njegov klub u playofu američke lige pa je možda slobodan. On poznaje ove igrače od 95-97 i sa njima je osvojio sp i najbolji je izbor za selektora.
User avatar
Bosko
 
Posts: 452
Joined: 27 Aug 2017, 14:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Marinko Magla » 30 Oct 2017, 00:27

Ocekujem neku podguznu muvu tipa Lalat.

On mi je prvi pik nakon omih hvalospeva Vucicu.
Marinko Magla
 
Posts: 14
Joined: 15 Oct 2017, 21:40

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 30 Oct 2017, 00:32

Kako bi bilo dobro da se potpise stranac na vise godina i onda da padne sisanje.

Nisu u FSS glupi, osluskuju sta "selektori" zele i postupaju tako da osiguraju fotelje.

Predvidjam brodolom na SP i zestoku pljuvacinu po igracima koji ce ciniti okosnicu tima za buduce turnire, ovaj kvalifikacije, posto turnire retko vidjamo.

Jedina smo reprezentacija koja na velikim smotrama stvara igrace za predstojece kvalifikacije. Nenadjebivi smo u nameri da sjebemo sebe
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32311
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rancesco » 30 Oct 2017, 08:13

Naidjoh na ovaj tekst jutros, suzen izbor na 2 kandidata a nisam video da se igde pominje stranac kao selektor

http://zurnal.rs/fudbal/reprezentacija/ ... ora-srbije
User avatar
Rancesco
 
Posts: 1147
Joined: 26 Apr 2017, 09:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby BlackPoint » 30 Oct 2017, 08:36

Mislim da je Pixijevo odbijanje fora , i da će se ,, predomisliti'' čim malo slegne prašina...
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
User avatar
BlackPoint
 
Posts: 4289
Joined: 20 Mar 2011, 23:21
Location: Jagodina

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby licimur » 30 Oct 2017, 09:25

Stranac je uz Piksija od pocetka najozbiljnija opcija...Piksi ima jak ugovor u Kini...videcemo...

Citajte Avangardu I Licimura... :laugh:

Spoiler: pokaži
I vi grobari zivite u ubedjenju da ste prosle godine osvojili herojsku titulu
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6693
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 30 Oct 2017, 09:32

I vi da ste bili ravnopravni trecem timu Arsenala, trkaci nasi ljubi vas majka :okk:
Ja bi cimao Jokana do iznemoglosrti, ekipe mu igraju mnogo dobar fudbal
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43646
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Elgrande Jokan » 30 Oct 2017, 10:03

Jokan je trenutno najbolji trener srpski trener kog trenutno imamo. Sve njegove ekipe igraju veoma ozbiljan fudbal. Samo sto za ovu misiju nije potreban strucnjak nego trener koji moze da se dogovori sa savezom I menadzerima oko podele plena na SP. Muslin bi ostao ali je tezak covek za saradnju tj voli da posluje sam bez mesanja u njegove kombinacije, tako ja mislim da je PIKSI ovde odlican covek za saradnju tj zna kako se posluje ovde. Ipak on ima veliko iskustvo u Zvezdi kako ide poslovanje, I da ova licitacija je prica za malu decu koju burek novinari plasira kao da savez radi nesto, a ustvari stavar je vec resena.
User avatar
Elgrande Jokan
 
Posts: 578
Joined: 05 Dec 2012, 16:45

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 30 Oct 2017, 10:48

Sad kad otmemo Karlita komšijama :biggrin:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34550
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest