Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 10 Oct 2017, 12:39

Sta nas stavlja ispred Velsa i Irske? Neki rezultati, igra ili sta vec u prethodnom periodu?
Ili je rezon da imas igrace u jakim klubovima i zato si ispred tih ekipa?
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32311
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 10 Oct 2017, 12:41

Гроф Тинторето wrote:Sta nas stavlja ispred Velsa i Irske? Neki rezultati, igra ili sta vec u prethodnom periodu?
Ili je rezon da imas igrace u jakim klubovima i zato si ispred tih ekipa?


kvalitet
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 10 Oct 2017, 12:42

Kvalitet cega?
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32311
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 10 Oct 2017, 12:42

White Mamba wrote:Bojim se kad nas dovati neki cile ili urugvaj da nece ni dugmad da ostanu..


Da ali tu su i npr Peru i Kolumbija po sadasnjem stanju stvari, koje mozemo da dobijemo jer smo bolji. Isto tako iz Evrope imas u barazu S.Irsku, Irsku i Grcku od kojih ce bar jedna ekipa proci a bolji smo od sve tri ekipe, da ne pricam da uvek moze biti iznenadjenja jer je jedna utakmica u pitanju pa moze da se pojavi opet neka Nemacka.

Druga je stvar da li ce ekipa i strucni stab raditi na tome da se napadne taj prolaz grupe, ukoliko nas pogleda zreb ili im je sada to sto su prosli alibi da sad mogu da lade jaja.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19790
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 10 Oct 2017, 12:44

Peru ok, Kolumbija..uf.. :D
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43678
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 10 Oct 2017, 12:45

Гроф Тинторето wrote:Kvalitet cega?


Kvalitet ljudi koji rade odredjeni posao...U ovom slucaju igraju fudbal....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Skafi » 10 Oct 2017, 12:45

Bane Ivanović će po svoj prilici postati rekorder po broju nastupa u dresu Srbije. Ako je tačna statistika, od 2005 na ovamo ima 98 nastupa. Sa par prijatelljskih mečeva do početka i sa bar tri meča na SP, ako ga zdravlje posluži, preteći će prvo Savu sa 102, a onda i Dekija sa 103 meča, a onda će se najverovatnije i oprostiti od reprezentacije.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27832
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 10 Oct 2017, 12:46

Ako pored Matica, Tadica i Stojkovica mozes da pobrojis te ljude koji dobro obavljaju svoj posao, tj igraju fudbal?
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32311
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Фантом » 10 Oct 2017, 12:46

Čekicar wrote:Ne mogu ja nista tome sto ti ne vidis da je decko najbolji nas igrac :beyond: ...da konstantno pravi visak....Tokom utakmice jedno 10 puta sam prokomentarisao eee da imamo 2 Ljajica pa da Ljajic dobije loptu u poziciji koju on napravi saigracima....3-0 bi ih rutinirali

Da imamo dva Ljajica niko drugi sem njih lopte ne bi video. :beyond:
I da ti ponovim u nasoj ekipi Ljajic nije najkreativniji, to je Tadic, mozda nisi gledao sve utakmice u kvalifikacijama.

Čekicar wrote:Conte dunster nad dunsterima :dash2: o cemu pricati dalje brate?....ne bih ti ni odgovarao al ajde moj si saigrac sta cu sa tobom :biggrin:
Ne mozes da poredis Contea ni sa kim ko igra tu formaciju....Conte=3-5-2....i on formira,selektira tim na osnovu te formaciju...dovodi igrace koji se uklapaju u tu formaciju...


To je bila ironija, jer ti ismevas Muslina zbog igraca na terenu, a divis se Konteu tako igra stalno. A i Muslin = 5pozadi oduvek. :okk:

Čekicar wrote:I sta si dobio centriranjem...Gol je postignut posle kontre....Odsekao nas je izmenom....ali rezultat kroji misljenje,tako je to....Da je ostalo 0-0 polivali bi ovde govnima Muslina al jbg tako to ide....


Dobio sve one sanse koje su prethodile golu, saterali smo ih u 16. Ni ona kontra ne bi izgledala onako da je tu bio Adem, on bi bio mnogo povuceniji i Mitar ne bi imao kome da doda loptu.

Čekicar wrote:Mi ne igramo fudbal...mi smo smesni....


Ovo je tacno ali potenciras pogresnu stvar, jednom smo zaigrali kako treba da lici na nesto i ti bas to kritikujes jer je izvadio tvog verovatno omiljenog igraca.

Čekicar wrote:Poenta price,nama treba pobeda...izlazimo u istoj formaciji,sa 7,8 defanzivnih igraca i ne mozemo da pripretimo.....Ta postavka je dobra kada igras protiv jaceg rivala i cekas,pretis iz kontir.


Ne znam da li si primetio ali smo se mi transformisali u 4-4-2 (4-3-1-2) ulaskom Prijovica i zaigrali mnogo bolje.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Angus Young » 10 Oct 2017, 12:48

Potcenjujemo mi nasu reprezentaciju dosta, pogotovo jer su svima u glavi samo ove dve poslednje utakmice. Veliki teret je spao, oslobodili su se pritiska i smatram da mogu samo bolje. Videcemo posle zreba kakvo je stanje i ko su nam protivnici. Ali mislim da vec sada mora da se priprema za prolazak grupe pa makar nam zapali Brazil, Nemacka i Spanija, a ne da im ovo bude izgovor..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19790
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 10 Oct 2017, 12:51

Гроф Тинторето wrote:Ako pored Matica, Tadica i Stojkovica mozes da pobrojis te ljude koji dobro obavljaju svoj posao, tj igraju fudbal?


Ima ih mnogo,nema potrebe da nabrajamo.....

Navedi 5 Iraca i Velsana i vec ces videti ozbiljnu razliku....a kako se udaljavamo u nabrajanju tako je razlika sve veca i veca...prva,3,4 nekako i mogu da isprate...


Фантом wrote:Ne znam da li si primetio ali smo se mi transformisali u 4-4-2 (4-3-1-2) ulaskom Prijovica i zaigrali mnogo bolje.


Kako,srece ti? :laugh:

Moze samo 3-4-1-2 ili 5-2-1-2 kako vise volis....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 10 Oct 2017, 12:54

Čekicari wrote:Ni u ovoj tuznoj grupi luzeri nece biti u prva 2....


Pitanje je da li su kvalitetni ili luzeri?
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32311
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 10 Oct 2017, 12:58

Kvalitetni igraci izrazenog luzerskog mentaliteta(u dresu reprezentacije)...

Samo smo pod Anticem igrali iznad nasih mogucnosti....i igrali pravi fudbal...tada sam verovao da mozemo da se sibamo sa Brazilom,Nemackom...bilo kim....ovo sve posle je sviranje kurcu...dok se masa lozi..
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 10 Oct 2017, 12:58

Svakako smo napredovali
Od "ko ce da nas trsi u kvalama" do
"ko ce da nas trsi na mundijalu" :D
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43678
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 10 Oct 2017, 13:00

White Mamba wrote:Svakako smo napredovali
Od "ko ce da nas trsi u kvalama" do
"ko ce da nas trsi na mundijalu" :D


Ljudi kada se prica o kvalitetu grupe,pricaju o cetvrtom i petom sesiru..Kao izvukli smo najtezeg iz cetvrtog sesira,koga boli uvo za to :laugh:

Kljuc svega je prvi sesir....Izvuces Spaniju,Nemacku,Francusku i mozes da se slikas.....Izvuces Vels i pevas....ostali sesiri su nebitni...

I gubis od drugog tima Austrije...umesto da kidas za prvi sesir....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests