Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Dimitrije » 24 Mar 2018, 14:00

Sta je sa SMS? Opet nije igrao?
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5649
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гепард » 24 Mar 2018, 14:25

Овај савез је један међу реткима који води своју политику, нити је наклоњен Звезди нити Партизану - кад је репрезентација у питању, што не значи да ради добро.
User avatar
Гепард
 
Posts: 247
Joined: 09 Jan 2018, 22:39

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 24 Mar 2018, 14:35

Гепард wrote:
Овај савез је један међу реткима који води своју политику, нити је наклоњен Звезди нити Партизану - кад је репрезентација у питању, што не значи да ради добро.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25500
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 24 Mar 2018, 14:55

Гепард wrote:Овај савез је један међу реткима који води SNS политику, нити је наклоњен Звезди нити Партизану - кад је репрезентација у питању, што не значи да ради добро.


:okk:
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31832
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Primorac » 24 Mar 2018, 14:56

Sada citam ovo i zapade mi u oko komentar oko golmana.Ja sam mislio da ovaj proba tob Dmitrovica da vidi ko je rezerva prvom golmanu a ono izgleda ovaj i na Stojketu gradi autoritet ili izvrsava neke naredbe.Pa ako ima igrac koji se pred neko takmicenje ne mijenja to je golman.Posebno sto je iznio cijele kvalifikacije i to na visokom nivou.Sve ozbiljne reprezentacije mogu da kombinuju par igraca zbog tehnickih razloga ali sve do jedne imaju standardnog golmana.Izgleda da Krstajic ne zna osnovna pravila formiranja ekipe,golman i kapiten se ne mijenjaju.Ako vec hoces Ivanovica da smijenis odredite mu revijalnu utakmicu i ne setaj ga na pripreme ili na SP.U fudbalu kao i u ostalim sferama drustva tesko pada, s konja na magarca.Nikada to dobro ne donese ekipi.Izgleda da se vec sada pokazuje zbog cega Krstajica postavise a da predhodno nije vodio ni jednu utakmicu samostalno.Srbija je stvarno nebeska.
Primorac
 
Posts: 2587
Joined: 16 Aug 2012, 13:44

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby dacha » 24 Mar 2018, 17:47

Uvek smo igrali dosadan, spor, pozicioni, predvidljiv fudbal, u napadu bez otvaranja igraca bez lopte, bez utrcavanja, cekajuci nekakav prekid ili bunarenjem i preskakanjem sredine.U odbrani bez presinga svih igraca, u lenjim davno prevazidjenim linijama. Ko god bio selektor, ko god bio na celu FSS, sve, manje vise isto. Tako je i sada, tako ce biti i na svetskom.

To nam je u mentalnoj sklopci i nema dalje. Muslin, Antic, Krstajic, Nihajlovic, sve isti k...., suplje u prazno. Nema kontinuiteta, liga raspala, ovi i sto nesto igraju u jakim klubovima kada dodju za repku, nista spec.

Na osnovu svega prethodno navedenog meni nije jasno odakle vam snage da se prepucavate oko kokeze, muslina, menadzera, terze, krleta i slicnih.
User avatar
dacha
 
Posts: 2411
Joined: 29 Mar 2014, 20:40

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 24 Mar 2018, 17:58

Ljudi oni selektora nisu doveli....O cemu dalje pricati?....sve je jasno...kao i ishod na predstojecem SP..

Kolarov kapiten.....Jedan od vecih seljaka u istoriji naseg fudbala...mega seljacina......Cuj nije cuo ni za koga iz Maroka...pa juce si igrao protiv Benatije,slepce....cak i da je tako,cuti...budi gospodin....pokazi postovanje...

Dres....ozbiljno ruzan kao i uvek...sto je i ocekivano od pume......Jedino Arsenalov moze da dobije prelaznu ocenu....uz telo.....
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby nexus13 » 24 Mar 2018, 22:22

Čekicar wrote:Ljudi oni selektora nisu doveli....O cemu dalje pricati?....sve je jasno...kao i ishod na predstojecem SP..

Kolarov kapiten.....Jedan od vecih seljaka u istoriji naseg fudbala...mega seljacina......Cuj nije cuo ni za koga iz Maroka...pa juce si igrao protiv Benatije,slepce....cak i da je tako,cuti...budi gospodin....pokazi postovanje...

Dres....ozbiljno ruzan kao i uvek...sto je i ocekivano od pume......Jedino Arsenalov moze da dobije prelaznu ocenu....uz telo.....


Sto bi Braca rekao, alfa seljacina... :biggrin:

Sto se dresa tice, izgleda smo jedini kojima se ne svidja. :beyond:
User avatar
nexus13
 
Posts: 7292
Joined: 15 Apr 2012, 15:12

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 24 Mar 2018, 22:36

Ма Коларов је имбецил.

Ми сад немамо штопера квалитета Бенатије а и немамо мајстора фудбала какав је Белханда.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby JNA » 25 Mar 2018, 09:36

Гепард wrote:Овај савез је један међу реткима који води своју политику, нити је наклоњен Звезди нити Партизану - кад је репрезентација у питању, што не значи да ради добро.


:okk:

Otišli na sp, a ovde se mrači. Šta bi pisali da nismo otišli...
User avatar
JNA
 
Posts: 8822
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Demokratski rob » 25 Mar 2018, 11:46

Drulović:

“- Stvarno je smešno što je Ivanović meč završio sa trakom. Šta je onda bila poenta? Da se razmrda ekipa?!
Reprezentacija nije klub. Za nju svi navijamo i svi je volimo, to je tim svih nas. Mislim da bismo morali da
znamo koji su razlozi za Ivanovićevu smenu. “

Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
User avatar
Demokratski rob
 
Posts: 9439
Joined: 06 Mar 2016, 16:58

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby nexus13 » 25 Mar 2018, 12:18

Pera Mitic wrote:Jel mi veruješ da nisam ni znao da si ti to napisao, već mi je ostalo čitajući postove...
Poenta je da je to "leva-desna noga" aktuelna tema u nekoj normalnoj situaciji i ambijentu... U ovom cirkusu to je potpuno irelevantno...
Moje mišljenje neće promeniti ni da uđemo u finale SP...
I da u tom finalu Radonjić šutira odlučujući penal... i pogodi... :roll:


Naravno da nece..., neces valjda da se radujes osvajanju SP, ako picka ciganska pogodi., i to u crvenom dresu...
Bolje da ispadnemo odma',ali kao ljudi...sa nekom plavom straftom, i sto vise grobarije u timu.

Vidis, mene i sve moje okolo...zabole da li ce u timu igrati 11 Miletica i Jevtovica. Dogod igraju u nasem dresu, moji su. Radovacu se ili nervirati jednako kao da igra i 11 Radonjica.
Sto se dresa tice, meni je ruzan pa ruzan.., ali nekad ne verujem dokle ide paranoja, pa se tripuje da je dres ove ili one boje zbog ovog ili onog kluba.
________
User avatar
nexus13
 
Posts: 7292
Joined: 15 Apr 2012, 15:12

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby nexus13 » 25 Mar 2018, 12:25

Desetka wrote:Sta je Stojkovic sveta krava pa mora da bude prvi golman dokle god se bude bavio fudbalom? U koji je to kamen uklesano da on mora da bude prvi golman?

Zato sto je nas najbolji golman,vrlo prosto. Covek je branio komplet kvalifikacije,imao vise nego dobru sezonu....ne postoji ni 1 razlog da doticni ne bude prvi golman.
User avatar
nexus13
 
Posts: 7292
Joined: 15 Apr 2012, 15:12

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby neza » 25 Mar 2018, 13:05

A ona moja tvrdnja da je corav na daljinu nije razlog? :krsti:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pera Mitic » 25 Mar 2018, 13:23

nexus13 wrote:
Pera Mitic wrote:Jel mi veruješ da nisam ni znao da si ti to napisao, već mi je ostalo čitajući postove...
Poenta je da je to "leva-desna noga" aktuelna tema u nekoj normalnoj situaciji i ambijentu... U ovom cirkusu to je potpuno irelevantno...
Moje mišljenje neće promeniti ni da uđemo u finale SP...
I da u tom finalu Radonjić šutira odlučujući penal... i pogodi... :roll:


Naravno da nece..., neces valjda da se radujes osvajanju SP, ako picka ciganska pogodi., i to u crvenom dresu...
Bolje da ispadnemo odma',ali kao ljudi...sa nekom plavom straftom, i sto vise grobarije u timu.

Vidis, mene i sve moje okolo...zabole da li ce u timu igrati 11 Miletica i Jevtovica. Dogod igraju u nasem dresu, moji su. Radovacu se ili nervirati jednako kao da igra i 11 Radonjica.
Sto se dresa tice, meni je ruzan pa ruzan.., ali nekad ne verujem dokle ide paranoja, pa se tripuje da je dres ove ili one boje zbog ovog ili onog kluba.
________


Evo još jednog foliranta :beyond:

nexus13 wrote:Vidis, mene i sve moje okolo...zabole da li ce u timu igrati 11 Miletica i Jevtovica


Znamo se dečko... Zbog te vaše ciganske "svejednosti" mi smo propustili tri velika takmičenja... Bojkoti, neredi, prekidi... sve dok niste i poslednjeg Grobara najurili iz Saveza... sve dok niste na svako mesto selektora, u svim selekcijama, na svaku funkciju i na mesto svake čistačice postavili poneko ciganče... Uz naravno, par mućkova poput Save i Krstajića...

nexus13 wrote:Naravno da nece...


Pa naravno... poznato je da Pera Mitić ne menja mišljenje kako vetar pirne, a nije ni bot da mu neko servira mišljenje...
Ono što nije u redu - nije u redu i tačka... To ništa ne može da promeni...

nexus13 wrote:neces valjda da se radujes osvajanju SP, ako picka ciganska pogodi., i to u crvenom dresu...


Kakvo finale čoveče :lollol: To je bio mali omaž onom penalu u Šapcu...

nexus13 wrote:to se dresa tice, meni je ruzan pa ruzan..


Eto...

nexus13 wrote:Bolje da ispadnemo odma',ali kao ljudi...sa nekom plavom straftom, i sto vise grobarije u timu.


A zašto misliš da bi sa plavom štraftom i ponekim Grobarom mi ispali odmah? Odakle ti to?

nexus13 wrote:ali nekad ne verujem dokle ide paranoja


Kakva paranoja čoveče? Pa vidiš li ti da smatram da je u Rusiju tim trebao da vodi Muslin (zamisli-Cigan),
a ne Krstajić (zamisli - Grobar)... Kapiten - Bane, golman - Stojke... pa šta urade... oni su to prvenstvo zaslužili...
I naravno da tu nema mesta za Radonjića i Vujadina Savića... ničim nisu zaslužili... i još toga...

nexus13 wrote:pa se tripuje da je dres ove ili one boje zbog ovog ili onog kluba


Ništa se ne tripuje... to je tako 1/1...

nexus13 wrote:Zato sto je nas najbolji golman,vrlo prosto. Covek je branio komplet kvalifikacije,imao vise nego dobru sezonu....ne postoji ni 1 razlog da doticni ne bude prvi golman.


Da, da... ali ako ne bude prvi golman ništa strašno, jel?
Možda će neko novi i da padne na ovu tvoju šatro "objektivnost"... Al' mi se znamo dečko duže vreme...
"Znam te puško kad si pištolj bila"... :lovac:

P.S. Dok se vuku ovi repovi moram da odgovorim ovde, da ne gušim druge teme :beyond:
:music: JNA
User avatar
Pera Mitic
 
Posts: 5312
Joined: 10 Sep 2015, 17:18

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Puta Tapar and 6 guests