Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby neza » 24 Mar 2018, 09:51

Pera i "ciganski dres"... :krsti:
Sunce ti poljubim pa da stave nesto crno (eto moze flor povodm crknuca predsednika drzave nam) da budete tu zadovoljni?
Sto se mene tice taj flor da mu nose narednih 4 godine.
Ostalo me zabole. Ja ne bih zvao ni jednog igraca iz blizanackih kolevki i mir u drzavi, navijajte vi komotno za vasa sakata ceda...
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pera Mitic » 24 Mar 2018, 10:25

neza wrote:Pera i "ciganski dres"... :krsti:


:kookoo:

Samo da odgovorim na ovo, pa odo'...

Srpska zastava je trobojka... crveno-plavo-belo... i to se vrlo fino kombinovalo na dresovima reprezentacija u svim sportovima...
Kako je došla ova vlast plava boja je netragom nestala, pa su kombinacije crvena sa belim detaljima i bela sa crvenim detaljima... kao da smo Poljska...
Jašta su nego su ciganski :yes3: i to sa onom najdrečavijom nijansom crvene... :puke:

Slučajno? Malo morgen...
Crnu boju si ti ubacio u priču potpuno bzvz... da bi napravio foru sa florom... valjda...

:run:
:music: JNA
User avatar
Pera Mitic
 
Posts: 5312
Joined: 10 Sep 2015, 17:18

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby cinci linci » 24 Mar 2018, 10:26

Novi dres nema dodirnih tačaka sa nacionalnim obelezjima R. Srbije. Zadnje vreme došlo. Ko je u savezu i ko grabi da ga preuzme...nezaustavljivi nagon na povraćanje.
Što upravo napisa čovek, zove Savica a ne zove Milenkovica :pop: Tuga i čemer. Zato se bosonogi sinoć posprdaše.
Last edited by cinci linci on 24 Mar 2018, 10:29, edited 2 times in total.
User avatar
cinci linci
 
Posts: 2763
Joined: 08 Nov 2015, 20:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Poison and Remedy » 24 Mar 2018, 10:28

@Pera Mitic

Ajde sto pises budalastine, nego sto te budalastine tumacis na nacin koji tebi odgovara.

Primer spina i budalastine koju poturas.
Pera Mitic wrote:Vidim ovde da je i Mitrović kriv jer n'ume sa dve noge da igra

Uzmes deo posta, sa namerom ga pogresno protumacis i predstavis apsolutno suprotno poenti koju je taj post imao. Da, ovo je deo mog posta, koji nigde ne krivi Mitrovica za bilo sta, nego Srpsku skolu fudbala sto ih ne uci osnovama fudbala. Mitrovic je samo dat kao primer te cinjenice. U modernom fudbalu to se ne prasta, niko nece da ceka igraca da se namestis kako njemu odgovara, ali sto bi te stvari tebe interesovale? Vazno je da znas ko se gde, kada i sa cim pentrao, ko su izdajnici, picke i sl.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby cinci linci » 24 Mar 2018, 10:34

Poison and Remedy wrote:@Pera Mitic

Ajde sto pises budalastine, nego sto te budalastine tumacis na nacin koji tebi odgovara.

Primer spina i budalastine koju poturas.
Pera Mitic wrote:Vidim ovde da je i Mitrović kriv jer n'ume sa dve noge da igra

Uzmes deo posta, sa namerom ga pogresno protumacis i predstavis apsolutno suprotno poenti koju je taj post imao. Da, ovo je deo mog posta, koji nigde ne krivi Mitrovica za bilo sta, nego Srpsku skolu fudbala sto ih ne uci osnovama fudbala. Mitrovic je samo dat kao primer te cinjenice. U modernom fudbalu to se ne prasta, niko nece da ceka igraca da se namestis kako njemu odgovara, ali sto bi te stvari tebe interesovale? Vazno je da znas ko se gde, kada i sa cim pentrao, ko su izdajnici, picke i sl.

Otrove druže, tvoji osvrti ka osnovnim fudbalskim elentima su ok. Dzabe pises. Momci koji su u timu imaju 18+ godina. Nema tu vise napretka niti korekcije. Sta je tu je. Moj klinja od 6 ipo koristi obe noge podjednako, a gledas matore magarce operisane za igru jednom nogom.
To nam je sto nam je. Ocigledno zalutala grupa fudbalera na SP. Sa sve bagrom iz saveza.
User avatar
cinci linci
 
Posts: 2763
Joined: 08 Nov 2015, 20:22

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pera Mitic » 24 Mar 2018, 10:36

Ne date mi da odem :tap:

Poison and Remedy wrote:Ajde sto pises budalastine


Konkretno, budalaština je šta?

Poison and Remedy wrote:...te budalastine tumacis na nacin koji tebi odgovara


Ne nego ću da ih tumačim kako odgovara tebi :lollol:

Poison and Remedy wrote:Mitrovic je samo dat kao primer te cinjenice


Interesantno je da je baš Mitrović dat kao primer nakaradne srpske škole fudbala... baš on... baš interesantno...

Poison and Remedy wrote:Vazno je da znas ko se gde, kada i sa cim pentrao


Kako da ne znam... pa bilo na televiziji :biggrin:

Poison and Remedy wrote:picke i sl


Misliš na Živkovića?
:music: JNA
User avatar
Pera Mitic
 
Posts: 5312
Joined: 10 Sep 2015, 17:18

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Poison and Remedy » 24 Mar 2018, 10:44

cinci linci wrote:Otrove druže, tvoji osvrti ka osnovnim fudbalskim elentima su ok. Dzabe pises. Momci koji su u timu imaju 18+ godina. Nema tu vise napretka niti korekcije. Sta je tu je. Moj klinja od 6 ipo koristi obe noge podjednako, a gledas matore magarce operisane za igru jednom nogom.
To nam je sto nam je. Ocigledno zalutala grupa fudbalera na SP. Sa sve bagrom iz saveza.


To nije problem, te cinjenice su svesni svi, kao i da se nista nece promeniti(na moju veliku zalost). Ono sto je meni zasmetalo i zasto sam se uopste oglasio, jeste to sto se Pera Mitic uhvatio dela mog posta i asposlutno svesno ga pogresno protumacio, a to mu nije prvi put, niti sam ja jedini kome to radi.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pera Mitic » 24 Mar 2018, 10:49

Jel mi veruješ da nisam ni znao da si ti to napisao, već mi je ostalo čitajući postove...
Poenta je da je to "leva-desna noga" aktuelna tema u nekoj normalnoj situaciji i ambijentu... U ovom cirkusu to je potpuno irelevantno...
Moje mišljenje neće promeniti ni da uđemo u finale SP...
I da u tom finalu Radonjić šutira odlučujući penal... i pogodi... :roll:
:music: JNA
User avatar
Pera Mitic
 
Posts: 5312
Joined: 10 Sep 2015, 17:18

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Poison and Remedy » 24 Mar 2018, 11:09

Pera Mitic wrote:Jel mi veruješ da nisam ni znao da si ti to napisao, već mi je ostalo čitajući postove...
Poenta je da je to "leva-desna noga" aktuelna tema u nekoj normalnoj situaciji i ambijentu... U ovom cirkusu to je potpuno irelevantno...
Moje mišljenje neće promeniti ni da uđemo u finale SP...
I da u tom finalu Radonjić šutira odlučujući penal... i pogodi... :roll:

Tebi je irelevantno, meni je sa druge strane teren i zbivanja na istom jedino vazno. Mene apsolutno ne interesuju vanfudbalske stvari. Ja na primer nemam blage veze ko je predsednik FSS-a i iskreno me zabole. Mene intersuje dobar potez, lep gol, akcija...Boja dresova, ko je lopov a ko picka me ne interesuje ni 1%. Kad bi se time bavio ne bi gledao fudbal, jer skoro da ne postoji klub, savez i njihove uprave koje nisu imale neku vrstu krivicnog dela.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pera Mitic » 24 Mar 2018, 11:39

Poison and Remedy wrote:Ja na primer nemam blage veze ko je predsednik FSS-a i iskreno me zabole.


Foliraš se dečko...
Interesuje te fudbal, a ne interesuje te sastav tima, koji zavisi od selektora, koji zavisi od predsednika saveza, a koji zavisi od...
sve je itekako povezano... kukanje na jednonoge fudbalere je istovremeno i prozivka ovih "vanterenskih" faktora...

Ne može film da bude dobar ako je loša produkcija, loš režiser, scenarista i sve ostalo... uz to i glumci birani po podobnosti, a ne po umeću...
Samo ti isključi mozak i uživaj, lepo sam rekao... Uživajte... blago vama, pomalo vam i zavidim :beyond:
:music: JNA
User avatar
Pera Mitic
 
Posts: 5312
Joined: 10 Sep 2015, 17:18

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Poison and Remedy » 24 Mar 2018, 12:17

Pera Mitic wrote:
Poison and Remedy wrote:Ja na primer nemam blage veze ko je predsednik FSS-a i iskreno me zabole.


Foliraš se dečko...
Interesuje te fudbal, a ne interesuje te sastav tima, koji zavisi od selektora, koji zavisi od predsednika saveza, a koji zavisi od...
sve je itekako povezano... kukanje na jednonoge fudbalere je istovremeno i prozivka ovih "vanterenskih" faktora...

Ne može film da bude dobar ako je loša produkcija, loš režiser, scenarista i sve ostalo... uz to i glumci birani po podobnosti, a ne po umeću...
Samo ti isključi mozak i uživaj, lepo sam rekao... Uživajte... blago vama, pomalo vam i zavidim :beyond:


Ja ti najozbiljnije govorim. Znam da je neko od tandema Vesic - Kokeza, ali bez guglanja da ti tacno kozem ko je od njih dvojice, nema sanse.

Sto se tice ovog sistema spojenih sudova, kad se sve sabere i oduzme, koliko predsednik saveza moze da utice kako ce da odigra i sa kojim zarom npr. Matic i na koji nacin? I evo opet perfidno formiras recenice. Kad sam ja napisao rec "vanterenski"? I od kad su treneri(struka) deo "vanterneskog" aspekta u fudbalu? Zar im nije 90% posla vezano za fudbalski teren i rad na istom? Da ne uce mozda igrace tehnici suta u hokejaskom ringu ili u kancelariji predsednika kluba/saveza?
Za ovaj deo oko rezisera i scenarista nemam komentar posto em su to spekulacije koje ti ne mozes da dokazes, a i moje misljenje je da ako ne zele, nepostoji "reziser ili "scenarista" koji moze da nagovori reprezentativca da igra lose.
A ovo oko iskljucivanja mozga su deo spomenutih budalastina.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pera Mitic » 24 Mar 2018, 12:53

Napisao si "vanfudbalski", a ja "van-te-ren-ski", što je isti qrac...

Možda si pročitao van-tre-ner-ski :laugh: što me ne bi čudilo obzirom na:

Poison and Remedy wrote:deo "vanterneskog" aspekta


ili

Poison and Remedy wrote:nepostoji "reziser ili "scenarista" koji moze da nagovori reprezentativca da igra lose.


Ali zato vrlo dobro znaš da postoji onaj koji će boljeg zameniti lošijim... i koji će pozvati baš one koje iz ovih ili onih interesa mora da pozove... i kojeg je tu postavio neko da bi baš to i tako radio... da se ne zajebavamo...

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Ovo je sad zaista bio moj poslednji post ovde u bližoj budućnosti... I njime ću završiti...
Završnica je tvoja, imaš šansu da poentiraš... Hajde, majstore...
Napiši slobodno da je Pera najveća budala koju je ovaj forum ikada video...
Smisli nešto pametno za kraj, a posle opet isključi mozak :beyond:
:music: JNA
User avatar
Pera Mitic
 
Posts: 5312
Joined: 10 Sep 2015, 17:18

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby JoeSample » 24 Mar 2018, 12:57

Kada citam neke postove, imam utisak kao da nismo smenili selektora koji nas je odveo na mundijal, postavili Krleta bez profesionalne utakmice u CV-u selektora/trenera. Kao da ne igra totalno drugi tim u odnosu na onaj koji se kvalifikovao na svetsko prvenstvo. Kao da Bane nije pionir Orlova - reprezentacije Srbije nakon "Plavih", a smenjen je kao najveci smecar. Sve I da jeste ukenjao nesto, sve to moze da se gurne pod tepih smekerski. Ako I Stojke nije prvi golman ovo je totalni kolaps.
Sto je najgore, ne bi me zacudilo da prodjemo grupu.
User avatar
JoeSample
 
Posts: 1435
Joined: 23 Oct 2017, 18:54

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 24 Mar 2018, 13:27

Sta je Stojkovic sveta krava pa mora da bude prvi golman dokle god se bude bavio fudbalom? U koji je to kamen uklesano da on mora da bude prvi golman?
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3065
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby JoeSample » 24 Mar 2018, 13:49

Vladimir Stojkovic je ubedljivo najbolji srpski golman. Branio je fantasticno kvalifikacije.
Koliko puta su pokusali ga zamene? Brkic, Rajkovic,Aleksic, Disljenkovic...
A On se uvek odazove I da svoj maksimum.
User avatar
JoeSample
 
Posts: 1435
Joined: 23 Oct 2017, 18:54

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests