Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Letnja, zimska fudbalska pijaca

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby AirBall » 06 Jul 2019, 22:08

White Mamba wrote:Pereza, sad ce i Longstafa i Hejdena


Koliko znam Ayoze je imao otkupnu klauzulu u ugovoru od 30 miliona funti i tu se Magpies-i nista nisu pitali... Doveden je sa Tenerifa za samo 2 miliona evra...

Za Longstaff-a traze 50 miliona sto je dva puta vise od njegove realne cene i to ManU za povredjenog igraca sigurno nece da plati...

Sto se Haydena tice on je koliko znam u strajku, trazi transfer i odbija da igra protiv Arsenala tako da ne vidim sta je debeli kriv u ovom prelaznom roku...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby White Mamba » 06 Jul 2019, 22:16

Za klauzulu prvi put cujem, no dobro, nije nemoguce
Sve je uzrocno posledicno..
Da je zadrzao Beniteza, a mogao je, da je malo fleksibilniji i da je pokazao gram ambicije, Perez bi ostao..Hejden je od prosle zime jedan od najboljih u vezi, mozda i najbolji, nakon zahteva za transfer..i to je Rumeni ispeglao..verujem i da bi se sad snasao da je ostao
Sto se Longstafa tice, dogovorice se..ovo je samo opipavanje snaga..u krajnjem slucaju na zimu ako ponovi igre pre povrede
Covek nista ne radi u interesu kluba, samo u interesu profita..legitimno ali..zato je govnara :D
Mora mu se priznati, mag petljavine :D
Izmislio je pricu o prodaji kluba, vrhunska dimna bomba, za neradjenje nicega preko leta
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby AirBall » 06 Jul 2019, 22:21

White Mamba wrote:Za klauzulu prvi put cujem, no dobro, nije nemoguce


https://www.goal.com/en-in/news/leicester-land-ayoze-perez-after-activating-30m-release/vttawnqj5z361ov237enr3z9a

White Mamba wrote:Da je zadrzao Beniteza, a mogao je, da je malo fleksibilniji i da je pokazao gram ambicije, Perez bi ostao..Hejden je od prosle zime jedan od najboljih u vezi, mozda i najbolji, nakon zahteva za transfer..i to je Rumeni ispeglao..


Koliko znam Perez je planirao da se vrati u Spaniju, imao je ponudu Valensije da igra LS, ali su ga Lisice preplatile...

Vecini Spanaca je zivot u Engleskoj robija, trude se da se vrate kod kuce sto je pre moguce...

White Mamba wrote:Covek nista ne radi u interesu kluba, samo u interesu profita..legitimno ali..zato je govnara :D


Moje je misljenje da ce Newcastle dovesti 2-3 dobra igraca cime se podici kvalitet ekipe...

U ovo ostalo ne ulazim, verovatno si u pravu, ali je fakat da ovog leta jos nikog nije prodao iz hira...

Ayozea nije mogao da zadrzi, sa ovom dvojicom tvrdi pazar...

I sto se Rafe tice posrao se sebi u usta...

Kaze da je otisao iz Newcastle-a jer nije mogao vise da radi u klubu bez velikih ciljeva sto je legitimno, a otisao je gde, u Kinu gde niko ne igra za rezultat vec je samo bitan bankovni racun...

Licemerno i sa njegove strane...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby White Mamba » 06 Jul 2019, 22:48

Zahvaljujem nisam znao :okk:
Ne bi bar otiso u Lester majku mu :D
Al to je sad sbbkbb
Ma ne glorifikujem ja Benitezove ljudske kvalitete, briga me otiso covek da napravi pare, to je ok..12 milki bato :D
Ali je radio ozbiljan posao sa 5 u vr' glave fudbalera u ekipi..svetski priznat trener, voljan da ostane duze, samo da mu das nesto s cime moze da radi, i ti se ciganises..
Neces da otkupis Rondona, prodas Mitra neces da dovedes zamenu, dovedes Kija zato sto je za dzabe, pozajmljujes igrace na sve strane, neces da podignes granicu godina za dovodjenje (Rondon je "prestar") i plata igraca u klubu..dovedes Fedea Fernandeza zato sto je jeftin, neces godinama da dovedes levog beka nego mora Rici da krpi..tid..
Zato sumnjam da ce se sad nesto otvarati..pre na zimu, ako dogori..
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby AirBall » 06 Jul 2019, 22:51

Poslao je ponudu za nekog napadaca Mainz-a i za levo krilo Nice, obojica odlicni igraci...

Videcemo...

Sto se Rondona tice on je centarfor starog kova, sidras, fizicki verovatno jaci i od Mitrovica...

Nisu vise takvi fudbaleri u modi, uglavnom igraju u Championshipu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby White Mamba » 06 Jul 2019, 23:00

Nemoj iz Majnca, od Japanca sam osedeo :D
Ma ko god da valja, ovo je druga liga sastav trenutno..
Samo gledaj kako ce da zapne u pregovorima :D
Zato je Rondon bio idelan za nasu ruinu od veznog reda :D
Difens, long balls :biggrin:
Mislim da ce za Rafom na istok
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 07 Jul 2019, 10:09

Tako je mambo, ide rondon, a za njim i el saravi i arnaut :D

Poketino dao "voljno" rouzu, vanjami, tripijeu, jansenu..

Ps, cudi me da nema interesovanja za Zijeha iz Ajaxa..
Mislio sam da ce on prvi da ode.. Nesto se spominjao Arsenal, al za sad nista
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43916
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 08 Jul 2019, 17:16

Arnaut i zvanicno u Kini, a Tilemans na ostrvu..

Duca produzio ugovor sa Ajaxom

Karamele ponudile barseloni 35 mil za Malkoma
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43916
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby patron » 11 Jul 2019, 22:51

MANCHESTER Unitedu potrebna su pojačanja, posebno u obrani. Poznato je da je Jose Mourinho svim silama tražio Napolijeva Kalidoua Koulibalyja.

Talijani nisu popuštali u toj operaciji pa je Portugalac ostao bez njega, a nekoliko mjeseci kasnije - i bez posla. Sada se već neko vrijeme na Old Traffordu stvari mijenjaju, otkako je na klupu zasjeo Ole Gunnar Solskjaer.

Kao idealno pojačanje za obranu Norvežanin vidi Harryja Maguirea, ali njega vrlo vjerojatno neće uspjeti dovesti jer Leicester traži oko 80 milijuna eura odštete. United se tako okrenuo alternativama, a najbolja od njih je srpski defenzivac Nikola Milenković kojeg se smatra nasljednikom Nemanje Vidića zbog čvrste i beskompromisne igre.

Fiorentinin 21-godišnjak jedan je od najtalentiranijih braniča današnjice i Viole za njega traže 50 milijuna eura, piše Daily Mail i ističe da srpski branič može igrati na poziciji desnog beka, iako je prvenstveno stoper.

U Fiorentinu je stigao za otprilike pet milijuna eura, već neko vrijeme jedan od igrača koji se nalaze na šoping listi Juventusa koji uz United pomno prati njegov razvoj u susjednom dvorištu. U potencijalnom transferu profitirao bi i Partizan jer mu pripada 10 posto od svake Milenkovićeve sljedeće prodaje.
N.A.
...velikodušan rođače,raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija...
User avatar
patron
 
Posts: 1513
Joined: 22 Mar 2014, 11:25

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 11 Jul 2019, 23:32

Inter konacno zavrsio Barelu... za 45 miliona plus bonusi
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43916
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Old school » 12 Jul 2019, 13:25

Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7241
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Viper933 » 12 Jul 2019, 14:12

Zvanicno Antoan Grizman u Barseloni za 120 miliona evra
Viper933
 
Posts: 42
Joined: 23 Feb 2019, 07:25

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Ron Swanson » 12 Jul 2019, 16:16

Atletiko traži još 80, jer kažu da je relevantan momenat kada je postigao dogovor sa Barselonom, a u tom trenutku je klauzula još uvek bila 200, pa je kasnije smanjena na 120.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 12 Jul 2019, 17:16

Holandski Telegraf pise da je Ajax konacno prihvatio ponudu Juvea.. 70 miliona bez bonusa..

Sosijedad je takodje profitirao od transfera Antoana, skromnih 20%, iliti 24 milke :D
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43916
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Baxter Stockman » 12 Jul 2019, 17:20

fontaneros wrote:Holandski Telegraf pise da je Ajax konacno prihvatio ponudu Juvea.. 70 miliona bez bonusa..

Sosijedad je takodje profitirao od transfera Antoana, skromnih 20%, iliti 24 milke :D

Džabe. Dobiće Juve štopera za narednih 10 godina. Mada mislim da će on za jedno 4-5 da zapali u Barsu/Real ili tako neki veći klub.

Sve u svemu super pojačanje...
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests