Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Letnja, zimska fudbalska pijaca

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 30 Sep 2020, 18:10

Vudvord se otvorio, nudi 15 miliona sa sve bonusima za Telješa :laugh:
Naravno, odbijen, odbijen je i za Sanča, a i za Kjezu :laugh:
Napravi bucmasti fizičar seosku zadrugu od Mancester Junajteda.
Jedino je veliki Master uspeo to da zamaskira drugim mestom u PL-u i titulom u LE.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Stenli » 30 Sep 2020, 18:18

Keita Balde u Sampdoriji.
Ovo je za njih ozbiljno pojačanje.
User avatar
Stenli
 
Posts: 13466
Joined: 21 Jul 2017, 14:05

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 30 Sep 2020, 21:01

Carlos Vinícius Benfika prelazi u Totenhem verovatno.Pvco pozajmica pa otkup .
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4740
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 30 Sep 2020, 22:32

Izborio se na kraju Levi za svoj plan da bude prvo pozajmica, svima je to nudio :biggrin:
Vinisijus po meni najbolje rešenje.
Šteta što ovaj tim nije formiran malo ranije.
Zbog onog teškog malera protiv Njukasla, dosta toga staje u utakmicu sa Junajtedom. Ne sme da se izgubi.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 01 Oct 2020, 07:17

Dogovoreno !Pozajmica pa otkup u junu 2021,cena oko 45 miliona evra.
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4740
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby ilika99basket » 01 Oct 2020, 11:39

Celzi ce izgleda pristati da pozajmi Rudigera Totinhemu ako ovaj produzi prvo ugovor. Kakvi teletabisi mozda i najboljeg stopera daju glavnom konkurentu za ligu sampiona
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 01 Oct 2020, 12:01

Everton radi sjajan prelazni rok.Poslata ponuda za stopera Norica.
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4740
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 01 Oct 2020, 12:08

Čelsi je prvo želeo da ga šalje u PSZ ili Romu, ali igrač insistira na Totenhemu.
Nadam se sa će doći, odličan igrač.
Ako i ovo izvedu, Master i Levi su odradili nestvaran prelazni rok. Za 13 miliona doveli vrhunskog desnog beka, za 25 jednog drugog najboljeg levog beka Primere, za 15 izuzetnog vezistu, ali i ličnost, kakav je Hojberg, na pozajmicu najboljeg ostrvskog igrača u poslednjih 20 godina i verovatno i dalje top 3 krila na svetu, isto na pozajmicu najboljeg napadača portugalske lige i na pozajmicu najboljeg štopera Čelsija. Manje - više za sedamdesetak miliona brutalno pojačali tim :blue:

Juventus u ozbiljnoj priči oko Kjeze. Samo ne znam gde će ga kad po krilima igraju Dibala i Ronaldo.
Meni deluje da njima više treba neki dobar centralni vezni. Na njihovom mestu iskoristio bih Konteovo neznanje i doveo Eriksena.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Grande Alessandro » 01 Oct 2020, 12:25

Kjeza će da igra ono što Kvadrado igra...inače tako nešto igra i sad u Fiorentini...a može i po levoj strani...

A deluje da će Pirlo forsirati najviše 3-4-3 taktiku, te da će u sredini imati samo dva klasična veznjaka...a ima 5 na raspolaganju...Artur, Betankur, Mekin, Rabio i Ramzi...mada će Ramzi više igrati u napadu, tj. drugog napadača...
Tako da mislim da od dovođenja veznjaka nema ništa...

Mislim da Juve dovođenjem Kjeze zatvara prelazni rok.
Eventualno neki bočni igrač (Gosens ili neko drugi) ili napadač Kaen na pozajmicu...ali to samo pod uslovom da se reše Kedire (koji neće da ode) i prodaju nekog od De Šilja, Daglasa Koste ili Ruganija...što ide baš teško...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 01 Oct 2020, 13:25

Bolko, kakav je Vinicius .
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4740
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 01 Oct 2020, 13:38

Mancester zavrsio Dembelea.Pozajmica pa otkup .Cena 55 miliona evra.
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4740
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 01 Oct 2020, 16:29

Nisam ga nesto mnogo gledao, ali otprilike ono sto je Murinjo trazio.
Visok, jak, robustan napadac, sposoban da osvoji, da zadrzi i kvalitetno distribuira loptu. Svidja mi se sto je dosta agilan i pokretljiv za svoju visinu i masu, ima odlicnu levu novu oko sesnaesterca i iz samog sesnaesterca, dobra zavrsnica, solidna igra glavom, sposobnost da ucestvuje u igru i odigrava dobre pasove, dobra tehnika, sposoban je za ono sto Zoze trazi od tog bekap napadaca koga je jurio - da vezuje stopere i otvara prostor bekovima i krilima, da koristi dobre prodore. Mislim da bez problema moze i u tandemu sa Kejnom.
Svidja mi se sto je u naletu, ima 25 godina i dolazi posle najbolje sezone u karijeri, 23 gola i 13-14 asistencija.
Mislim da je bolje resenje od Milika, Dosta, Dialoa, Kinga i ostalih koji su se pominjali. Meni je Vehghorst bio favorit, ali zadovoljan sam i Vinisijusom.
Sad jos Ridiger ili Skrinijar, pa da palimo masinu. Ocekujem brutalan drugi deo sezone, kad se svi poklope i Bejl vrati.
Velika steta je sto Son propusta Junajted. Samo da se ne izgubi.

Inace, kakav ce se klan starletana sprema :laugh: Pogba, Marsijal i Dembele plus Rasford.
Sreca pa Svaba svakako nema blage veze, tako da i nema nikakve ideje koje bi pokusao da im usadi, niti taktikcke zadatke, jer i nema taktiku, te ce stoga biti savrsen trener za ovu grupu neartikulisanih umisljenih zvezda i zvezdica. Divljina, jurcanje, tapsanje po ramenu, pa sta se uradi.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Radlirez88 » 01 Oct 2020, 19:10

Kako se neko opasno drogira u Interu kad dovode jebenog Darmiana. Pred pocetak sezone sam mislio da imaju blagu prrdnost u odnosu na Juventusom za osvajanje titule, ali kakvo je ovo gomilanje matorih bekova?
User avatar
Radlirez88
 
Posts: 2412
Joined: 31 May 2020, 19:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 01 Oct 2020, 19:45



MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44156
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 01 Oct 2020, 20:15

Prihvaćena ponuda Evertona 25 + bonus.Ben Godfrey u naredna 24 sata prelazi .Odlicno pojacanje.
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4740
Joined: 27 May 2011, 17:30

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 6 guests