Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Letnja, zimska fudbalska pijaca

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Angus Young » 20 Jul 2020, 18:59

Gerzovo wrote:Pedro je odavno dogovorio sa Romom.


E pa eto, nisam ispratio to..

Oni ako uspeju u zamisli da trampe Oblaka za Kepu i dodaju kes, ogroman su posao uradili. Uz zadrzavanje Kantea i dolazak kvalitetnog stopera i Haverca, sklopili su tim. Ostaje im da pokrpe sirinu i klupu.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Withnail » 20 Jul 2020, 22:40

S obzirom da mu istice ugovor sad, cudi me da Vilijan nije vec nasao klub.
User avatar
Withnail
 
Posts: 6078
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby ИлићКапитен22 » 20 Jul 2020, 22:55

Као да га видим у Јувентусу.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 21 Jul 2020, 14:54

Siti hoće da dovede igrača Napolija, ali neće da plati za njega 80 miliona evra koliko Italijani traže, tvrdi fudbalski insajder Đanluka Di Marcio.

On kaže da Napoli, koji je već spustio cenu sa 100 miliona evra, neće da ide ispod 75, 80 miliona, dok Siti hoće da izdvoji 50 miliona plus bonuse.


I realno, ne kosta toliko

Lik je hodajuca bolnica
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44333
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Cvele » 23 Jul 2020, 18:57

Haverc sve bliži Čelsiju.80 miliona obeštećenje.

Ozbiljno jure i Rajsa iz Vest Hema,a Rajs definitivno nije izvikani britanski talenat.

Još malo da doteraju odbranu i bombona tim na papiru,a mislim da će Lampard uspeti da složi to i u praksi.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18538
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Tomasz Rzasa » 23 Jul 2020, 19:05

Морају да се реше по сваку цену оног несрећника на голу. Поуп(пошто тешко могу до Хендерсона), Чилвел и Аке или евентуално Сојунџу и топ екипа. :biggrin:
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Angus Young » 23 Jul 2020, 19:11

Sve sto sam do sada cuo oko golmana je da pokusavaju da se trampe sa Atletikom za Oblaka + pare, a ovima Kepa. Mada danas je iskocila i neka vest upitne verodostojnosti, da isto pokusavaju i sa Barsom za Ter Stegena. Samo ne vidim korist Atletika i Barselone u tom slucaju. Ali isto mislim da bi im i Poup radio posao.

Stvarno ne znam sto bi Akea uzimali, meni se ne dojmi nikako, ali i na te glasine sam nailazio. Cilvel je vec dobar napredak.

Ubedljivo najbolja stvar koja im se desila je ona zabrana dovodjenja. Afirmisali su neke igrace koje bi mozda slali na pozajmice ili bi im bili u drugom planu, i sada sa dobrom kupovinom stvarno mogu stvoriti bombona ekipu sto kaze Cvele.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Tomasz Rzasa » 23 Jul 2020, 20:03

Морали би озбиљно да их нарокају печуркама (челнике Атлетика ил Барсе) па да им успе такав план.

Аке игра у екстремно бушној одбрани Борнмута која би била још неупоредиво бушнија без њега, и у таквим околностима је успео да се наметне озбиљним клубовима. Гвардиола га наводно жели у Ситију ако пропадне типа Кулибали.

Ти клинци Челзијеви су помало и прецењени и тек треба да се докажу на највишем нивоу. Пре свега мислим на Маунта који је успут и највише форсиран, Абрахам би морао драстично да поправи реализацију, Лофтус Чик је добар али он више није клинац, Хадсон Одои има превише проблема са повредама за тако младог играча али таленат је ту.

Пулишић је исто млад али он је већ вероватно најбољи играч Челзија па га је глупо и стављати у ту категорију.
Зијех и Вернер делују као озбиљна појачања, с тим што је опет доста тих доминантних играча из Холандске лиге имало потешкоћа да се снађу у Енглеској.

Ако дође и Хаверц то је онда баш озбиљна офанзивна линија.

Али опет не делује довољно да угрози Ливерпул и Сити, мада би били одмах иза, рекао бих пре Јунајтеда.
So if you walk away
Who is gonna stay
Tomasz Rzasa
 
Posts: 2648
Joined: 19 Dec 2012, 18:59
Location: НБГ

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Kreanga » 23 Jul 2020, 20:05

Zavisi,od Junajtedovih pojacanja :D
Videcemo,dosta zavisi od nedelje kako ce izgledati prelazni rok.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Angus Young » 23 Jul 2020, 20:15

Ja imam neki osecaj da bar jedan od dvojca Siti-Lfc nece biti u prva dva sledece sezone. Mozda je samo zelja, ali videcemo..
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19611
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Kreanga » 23 Jul 2020, 20:31

Da samo dodam,Mancester ce vrv imati sportskog direktora,tako da se Vudvord povlaci u finansije.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Gerzovo » 23 Jul 2020, 21:06

Da je sreće da se taj nikad ništa nije ni pitao oko transfera.
User avatar
Gerzovo
 
Posts: 922
Joined: 19 Jul 2020, 12:42

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Kreanga » 23 Jul 2020, 21:09

Jbg,tako je bilo posle Fergusona.Ali maher je za finansije.Mislim da se najmanje mesao Van Galu i Murinju.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7680
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby ExEr » 23 Jul 2020, 21:42

Ter Stegen je klasican primer kad se neko rodi pod stecnom zvezdom. Decko je nemac pojma, da se jos jednom okrene krug zivota, tesko da bi mu Levski dao sansu.
Barselona ako ima prilike da zavalja nemaca pojma

Samo nisu ni drugi bas budale, ili bi trazili masnu doplatu
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Radlirez88 » 24 Jul 2020, 00:31

Junajte treba jedno 5,6 ozbiljnih pojacanja i nov trener za da napadnu top2. Njima je klupa katastrofa , jos sledece sezone ce najverovatnije lš igrati nece smeti protiv bilo koje ekipe da izvedu ove balvane poput onog Daniela Džejmsa, Mctominya, Wiliamsa Lingarda i ostalih. Vrhunska im je peva postava možda im samo štoper kvalitetniji fali, ali klupa je užasna..
User avatar
Radlirez88
 
Posts: 2418
Joined: 31 May 2020, 19:15

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests