Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Letnja, zimska fudbalska pijaca

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Vasilije 1980 » 31 Aug 2021, 12:33

Zvuči mi neverovatno da "Stara Dama" ne pokuša reagovati na tržištu zadnjih sati. Mojze Ken mi je tanano za ambicije kluba. Verujem da je želja vratiti Miralema Pjanića ali će se teško izboriti sa zahtevima Barselone. A i koji q...c ste ga prodavali ako ćete ga vratiti posle godinu dana. Očigledno u italijanskom gigantu ne štima sve kako treba.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 31 Aug 2021, 12:38

Odbranu im drže matori Bonuči čiji su defanzivni kvaliteti prosečni, a ima ovakvu karijeru zbog tehnike, pasa i skoka u napadu, nesigurni De Liht kome definitivno ne prija Juventus, Danilo i Sandro.
Na zadnjen veznom osrednji Bentakur, nemaju ofanzivnog centralnog veznog, a u napadu Ken, Morata i Dibala - dva teško nekonstantna igrača i igrač koji nema nijednu elitnu napadačku sezonu u karijeri, koji je još uvek mlad i od koga niko ne zna šta može da dobije.

Bukvalno jedino što mi se svidja u ovon timu Juventusa su Kjeza i Lokateli.
Sve ostalo na niskom nivou.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Vasilije 1980 » 31 Aug 2021, 12:44

Odlaskom CR Kjeza je neko oko koga mora da se gradi neki novi Juventus. Samo da bi gradio budućeg šampiona moraš kvalitet kupovati a Juve osim Lokatelija nije se proslavio na ovom polju.

Fascinantno mi je što želiš velike stvari a srednji red ti drže Rabio i Remzi. Jesu dobri igrači ali ne i TOP kojim Juventus gotovo uvek teži.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Radonjaa » 31 Aug 2021, 12:52

Juventus stvarno ne zna kud udara, ali ipak treba staviti stvari u perspektivu, daleko od toga da sa Alegrijem na klupi nisu sposobni da uzmu Skudeto, i ovakav njihov tim je osjetno kvalitetniji nego timovi svih ekipa u ligi, osim Intera.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Stefanm992 » 31 Aug 2021, 12:56

Sve mislim kako je moguce da Grej toliko propadne da ode u QPR a onda skontam da to nije Demaraj Grej nego taj drugi :lollol:
Boga iz Sasuola pregovara sa Atalantom - to bi bilo bas vrhunsko pojacanje uz Kupmajnersa 2 ozbiljne kupovine , mada se bore sa Palasom koji sigurno moze bolje uslove da ponudi
Juventusu mislim da samo fali vodja a to mogu da dobiju u Alegriju , nije to toliko lose a van top 4 da budu mislim da nema sanse - morali bi bas da podbace
Stefanm992
 
Posts: 1715
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby DeniBer » 31 Aug 2021, 13:05

AirBall wrote:Ljudi dovode bombe poslednjeg dana prelaznog roka, a mi dovodimo Tomiyasua...

Istorija ne pamti prelazni rok u kome je spiskano toliko para, a ekipa nije jaca..


Mi bar ne gomilamo igrače. Vidi taj Vest Hem, imaju Kresvela koji je bog i batina levo, a hoće da pljunu keš za Taljafika... Ne radi se to tako, nego čekaš prvo da prodaš Beljerina koga niko neće i da dovedeš onda neku jeftiniju varijantu :biggrin:
User avatar
DeniBer
 
Posts: 1762
Joined: 18 Nov 2018, 15:02

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Vasilije 1980 » 31 Aug 2021, 14:22

Bivši golman Rome Robin Olsen mogao bi pojačati konkurenciju u Jokanovom Šefild Unitedu.

Sad je i Sevilja zainteresovana za Miralema Pjanića.

Uprava Redinga je Paunov tim pojačala Drinkvoterom, Babom, Halilovićem i Hoiletom, najnovije ime je Endi Kerol koji je slobodan igrač.

Reaguje i Svonsi na tržište. U Vels na lekarske preglede stigao je Olivje Nčam iz Seltika.

Njukasl se bori za dva potpisa - Hamze Čadurija iz Lestera i Olivera Skipa iz Totenhema.

"Galebovi" iz Brajtona kupili su iz Hetafea vredno pojačanje.
Mark Kukurelja je i zvanično napustio španskog prvoligaša i pojačao maleni Brajton za 18 miliona evra.

Nema teorije da Korentin Toliso napusti "Alijanc Arenu".

Izgleda da se desio preokret te je Ektor Beljerin završio na kraju u Betisu kao pozajmljen igrač.

Zaboravljeni Saido Berahino pregovara za povratak u Englesku.
Sadašnji napadač Zulte Varegema nada se prelasku u Šefild Venzdej.

I ako su se WH i Ajax sve dogovorili ništa za sada od transfera Nikolasa Taljafika u London.
Problem leži u finansijskom delu čime argentinski bek nije zadovoljan.

Lion je ozvaničio saradnju sa Džeremi Boatengom.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58


Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 31 Aug 2021, 16:21

Barsa oce trampu Grizman - Feliks

Sarabia na pozajmici u Sportingu

Sevilja tera Gudelja da napravi mesta za Pjanica

Boateng u Lionu

Zango Anguisa je novi igrač Napolja, stiže iz Fulama na jednogodišnju pozajmicu uz opciju otkupa za 15 miliona evra.

Karlos Vinisijus ide iz Benfike u PSV

Ihtaren je gotov, samo ne znam sto ga prosledjujemo Sampdoriji (kapiram, sigurnih 6 bodova)
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44370
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Baxter Stockman » 31 Aug 2021, 17:16

Barsa ponudila 75 milke za Danija Olma

Dani već dogovorio uslove s klubom
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34256
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fabricio » 31 Aug 2021, 17:18

Propadaju sa stilom.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Baxter Stockman » 31 Aug 2021, 18:21

Saul u Čelsiju do kraja sezone
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34256
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Vasilije 1980 » 31 Aug 2021, 18:28

Albanski tinejdžer iz Barse Rej Manaj prešao je na pozajmicu u italijansku Speciju.

Herta je iz Milana pozajmila Samija Kastiljeha.

Juve je Barnliju ponudio na pozajmicu Jenkija Vestona Mekenija.

Čuveni bivši italijanski napadač Vinćenco Montela imenovan je za trenera turske Adane.

PSG za 40 miliona pazario iz lisabonskog Sportinga talentovanog beka, Nuna Mendeša.

Ništa od detonacije na "Molinaru". Renato Sančez ostaje van domašaja Vulverhemptona.

Sada je i zvanično: Ademola Lukman na jednogodišnjoj pozajmici u redovima Lestera.

Američki defanzivac iz Bajerna Kris Ričards preselio se na novu jednogodišnju pozajmicu u Hofenhajm.

Britanski "Skaj" donosi vest kako postoji mogučnost da Ros Barkli iz Čelsija pojača Dajšov Barnsli.

Kaljari je na Sardiniju dovukao Keite Baldea, krilnog fudbalera Monaka.

Lacio je gotovo završio posao oko dovođenja plejmejkera Verone Matije Zakanjija koji će koštati 10 miliona evra.

Ris Nelson prešao iz Arsenala na pozajmicu u Fejnord.

Ajntraht je od Atalante pozajmio na godinu dana holandskog napadača, Sama Lamersa.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 31 Aug 2021, 18:31

Nije Molinaro, vec Molinju :D
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44370
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Vasilije 1980 » 31 Aug 2021, 19:09

fontaneros wrote:Nije Molinaro, vec Molinju :D


Uvek lomim koplja oko stadiona Vulvsa :lollol:
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests