Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Letnja, zimska fudbalska pijaca

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby yobara » 29 Sep 2020, 15:50

Zamena za Sadika moze biti samo nista manje mocni Junker!
User avatar
yobara
 
Posts: 2574
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby baketa96 » 29 Sep 2020, 15:50

yobara wrote:Kad smo ja i Dare pricali za Haugea, nije bilo sluha dok je vredeo vrecicu kikirikija

Welcome to Milan, bro :okk:



Kakav je lik?
Sloboda je zena...uzmi je-Dzony Stulic
User avatar
baketa96
 
Posts: 5570
Joined: 06 Jun 2011, 13:36

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby yobara » 29 Sep 2020, 15:57

Pravi vihorni krilni napadac, dobra realizacija i sut iz daljine...super dribler i generalno solidan sa loptom

Mislim da ce mu Milan biti prevelik zalogaj, nije bas takva klasa trenutno, a mozda nikad nece ni biti...mada, kapiram da rukovodstvo kluba ide na soluciju - small risk high reward, kao sa vecinom tih nekih zanimljivih igracica

Ja sam vise mislio trebalo ga je dovesti u Partizan, dok ga ovi veci klubovi nisu primetili :biggrin:
User avatar
yobara
 
Posts: 2574
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 29 Sep 2020, 16:28

Jezivo koliko je fudbalsko tržište prošireno i koliko savremeni sistem komunikacija omogućava poznavanje prilika svih krajeva sveta, a još jezivije koliko su to prihvatili, primenili i počeli da koriste svi, pa čak i ovi iz našeg okruženja, dok je naša baza još uvek ograničena na par teških mešetara i podmuklih trgovačkih, pijačarskih špekulanata i na njihove oskudne ergele feleričnih proizvoda, a sa kojima u raznim lopovskim kombinacijama i " prijateljskim vezama" stoje ovi močvarni likovi koji vode naše klubove.
Dok, čak i klubovi iz našeg okruženja, ispituju fudbalska tržišta Norveške, Finske, cele Južne Amerike, Afrike, nižih liga Portugala, Španije, Nemačke, Francuske, mi smo sposobni da ispitamo jedino neku srdačno, burazersko-kumovsku preporuku Faljija, Damjanca, Božovića, Ranka Stojića i još nekih manje uticajnih konjokradica s ovog podneblja.
Očekujem da za nekih 15 godina i klubovi iz Bosne počnu da napreduju na organizacionom i skautskom planu, a da nas i tada vodi neki novi Vazura, a tim, u bednom trgovačkom talu, zajedno sa njim grade Falji Ramadani, Damjanac, Rajo, Fahrija Šekularac i Ranko Stojić.

Dele Ali izgleda blizu Pariza.
Totenhem polako odustaje od Škrinijara, dok je rezervna opcija Ridiger, pa čak i Rodzer Ibanjez iz Rome.
Kao napadač se sada pominje Benteke.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby AirBall » 29 Sep 2020, 16:54

murinjo80 wrote:Bajern je spreman da izdvoji 15 miliona za Lamptey,ali Brajton trazi 25.Inace Brajton ga je doveo za 3.5 miliona evra iz Celsia.


Odlican igrac za Bayernov stil igre, mali je vise napadac nego bek...

Jezivo koliko je ofanzivan

fontaneros wrote:
Lion je dogovorio sve uslove sa Milanom oko angažovanja Lukasa Pakete za 20 miliona evra



Lester przi


Dolazi Fofana iz St Etienne-a...

Ostaje Tarkowski u Burnley-ju
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 29 Sep 2020, 17:03

Fofana odlican igrac .35+5 Lester ce da plati.
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4742
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Mainland » 29 Sep 2020, 17:23

yobara wrote:Pravi vihorni krilni napadac, dobra realizacija i sut iz daljine...super dribler i generalno solidan sa loptom

Mislim da ce mu Milan biti prevelik zalogaj, nije bas takva klasa trenutno, a mozda nikad nece ni biti...mada, kapiram da rukovodstvo kluba ide na soluciju - small risk high reward, kao sa vecinom tih nekih zanimljivih igracica

Ja sam vise mislio trebalo ga je dovesti u Partizan, dok ga ovi veci klubovi nisu primetili :biggrin:


I to sve za 5 miliona
Clavus clavo extruditur
User avatar
Mainland
 
Posts: 2639
Joined: 16 Mar 2020, 12:48

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 29 Sep 2020, 18:46

Dembele Barselona blizu prelaska u United.Cena 50-60 miliona evra .Inace Dortmund je odbio ponudu za Sanca 80+20.
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4742
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 29 Sep 2020, 19:01

Jao, kakav bi to cirkus bio da dovedu Dembelea i Jovića, pa to bi bio totalni urnebes, još Švaba na klupi :laugh:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fabricio » 29 Sep 2020, 19:10

murinjo80 wrote:Dembele Barselona blizu prelaska u United.Cena 50-60 miliona evra.

Igracina, steta sto je kid u glavi.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13705
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby ilika99basket » 29 Sep 2020, 19:15

Sto se tice Rudigera u Totinhemu, videh negde danas da Roman ne zeli da posluje sa konkurentima, ne mogu da nadjem izvor

Dembele sa bonusima do 75

Inace se Siti obaveza da placa Otamendiju po 4 miliona naredne 2 sezone, dok Benfika placa po 2
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Radlirez88 » 29 Sep 2020, 19:25

Pitanje od milion dolara koji od dva kluba gore posluje u zadnjih pet godina: Barsa ili Manchesta?
User avatar
Radlirez88
 
Posts: 2412
Joined: 31 May 2020, 19:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby AirBall » 29 Sep 2020, 19:31

Radlirez88 wrote:Pitanje od milion dolara koji od dva kluba gore posluje u zadnjih pet godina: Barsa ili Manchesta?


Svi oni izuzetno dobro posluju, ne pravi se novac samo na igracima, stavise mnogo se vise novca okrece na nekim drugim stvarima...

Ta dva kluba koja si naveo spadaju u grupu od 5 finansijski najstabilnijih klubova na svetu...

Manchester United 3 godine nece da proda Pogbu koji je bukvalno molio da ga puste jer vise zaradjuju na prodaji njegovih dresova po Aziji nego od Lige Sampiona...

Barsa bi izgubila ko zna koliko stotina miliona ove godine da je pustila Mesija..

Nije njemu slucajno obestecenje 700 miliona...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 29 Sep 2020, 19:39

To ima samo kod rumenog fizičara, u vremenu ser Aleksa je Bekam donosio najveću zaradu, ali, kada je počeo da šteti klubu leteo je iz istog, jer je Mancester Junajted sportski klub, i kao takvom primarni su bili sportski uspesi, a ne broj prodatih dresova.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Radlirez88 » 29 Sep 2020, 19:42

AirBall wrote:Svi oni izuzetno dobro posluju, ne pravi se novac samo na igracima, stavise mnogo se vise novca okrece na nekim drugim stvarima...

Ta dva kluba koja si naveo spadaju u grupu od 5 finansijski najstabilnijih klubova na svetu...

Manchester United 3 godine nece da proda Pogbu koji je bukvalno molio da ga puste jer vise zaradjuju na prodaji njegovih dresova po Aziji nego od Lige Sampiona...

Barsa bi izgubila ko zna koliko stotina miliona ove godine da je pustila Mesija..

Nije njemu slucajno obestecenje 700 miliona...

Ma kapiram sve to, lose sam se izrazio. Mislio sam u smislu igrackog kadra i transfer politike. Oba kluba su napravila x promasaja i to za neke duduke su pukli nerealno velike novce.
User avatar
Radlirez88
 
Posts: 2412
Joined: 31 May 2020, 19:15

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests