Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Ostale lige širom sveta

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 18 Aug 2019, 00:17

"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Pit Bull » 18 Aug 2019, 18:24

Veceras Malatjaspor-Basaksehir, taman da vidimo Turke u njihovoj ligi protiv ozbiljnog rivala :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58200
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 18 Aug 2019, 21:38

Malatija pregazila Basaksehir trenutno je 3 0
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44155
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 18 Aug 2019, 23:41

Jos jedan lud vikend.
U Austriji Rapid u mini derbiju slavio u gostima 1-0 sa Sturmom. Salcburg gazi ka tituli nema sta. Lask kiksao mada im preci mec u kvalifikacijama da se dokazu.

Belgija, slicna situacija. Briz izmedju kvalifikacija izgubio dva boda. Odlicni Mehelen iskoristio pa se izjednacio a Standard i Antverp se priblizili na bod. Anderleht ocaj. 2 boda u 4 meca.

Slavija gazi lagano, Viktorija opet kiks. Kopenhagen 6/6. Midtjilend danas posustao i remi. U Poljskoj Slask ubedljiv. Bas iznenadjujuce nakon proslih ocaj sezona. Imaju 4 pobede i remi. Za njima Pogon Scecin.

U Svedskoj i dalje 4 ekipe za titulu. Malme konacno dobio i to 5-0 nakon 4 remija gde izgubise veliku prednost. Djurgarden sutra igra da opet preuzme prvo mesto. Aik izgubio od Kalmara kuci. Hamabri cetvrti. Svi su na 3 boda razlike.

Sporting dobio prvi derbi u sezoni, Bragu sa 2-1 kuci. Vec sl vikend Benfika Porto i crveni imaju sansu da odu na +6 posle 3 kola sto je za njih velika prednost. Jbt sta radi Bruno Lage sa njima a covek prvo postavljen kao zamena za kolo ili dva i eto dokle dodje. Uzeo im titulu i sada nastavlja isti ritam iako je klub prodavao. Inace on je vodi mladje kategorije pa ne cudi sto forsira klince. On je stvorio Feliksa.

U Rusiji moze se reci da se iskristalisalo da je Zenit prvi i ubedljiv favorit. I zbog snage tima a pre svega ocaj konkurenti. Definitivno ce to biti Loko i Krasnodar i pitanje dokle mogu da izdrze. Sutra Spartak CSKA! A narednog vikenda Loko Krasnodar.

Ludilo Turske i danas i juce. Nakon kiksa Galate, juce Besiktas katastrofa u Sivasu 3-0. Danas Basak. Da vidimo muceni Fener sutra :D
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Pit Bull » 18 Aug 2019, 23:51

Sto se Austrije tice, deluje zaista da je Salzburg bas bas klasa, mozda i veca u odnosu na prethodne sezone, ovo sve do sada su sa po 3+ pregazili, ovo kolo 0:6 dobili... Bas sprdnja. Mislim da ce Lask i ove godine biti opusteno drugi, ali nema sanse da se bore sa Salzburgom.

U Portugalu i Rusiju bih rekao da je sve jasno, ova neznalica na klupi Sportinga nema sanse da odrzi trku sa Benfikom i Portom, videcemo ko ce tu izaci kao pobednik, mislim da je prvenstvo poprilicno predvidljivo. Sto se Rusije tice, mislim da Zenit ove godine nece biti prvak ali otom potom. Previse je tu jednakih timova, Lokomotiva, Krasnodar, CSKA, Spartak... Sve je to u pet deka razlika. Recimo ako Spartak ispadne od Brage, oni jedini nece igrati Evropu i mogu se koncentrisati na ligu... Sve u svemu, ruska liga je mnogo interesantna prethodnih godina, a Zenit nema sanse da napravi razliku kao lani. Kladio bih se na Lokomotivu i Semina.

U Belgiji se isto nikad ne zna, pogotovo sto se polove bodovi pa je sve moguce kad u plej-ofu udju svi sa max. 5 bodova razlike. Briz deluje najbolje, ali tek je krenula sezona. Mislim da ce Standard biti opasan ove sezone. Gent i Genk su kvalitetni, tako da... Duga je tamo sezona, preduga.


U Ceskoj je Slavija najbolje startovala, ali nekako mi deluje da kvalitet te lige bas opada zadnjih par godina. Sparta vec tri sezone ne moze proci ni prvi mec u kvalifikacijama za Ligu Evrope, a nije da su to sad bili neki zvucni protivnici. Nema mnogo kvalitetnih stranaca, oslanjaju se na domace igrace svi najbolji timovi, a kvalitet je upitan. Sve u svemu, ne bih otpisao Plzenj, mada su uzasno krenuli.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58200
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 19 Aug 2019, 17:24

Taman sam krenuo da kucam za svetsko, al ne da djavo mira..

Derbi Moskve, braca gostuju crvenima..

A odmah zatim derbi u Rumuniji, Vitorul ide Astri
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44155
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 24 Aug 2019, 10:22

20:00 SK 5 :colera: :pop: boks i dijamantska liga na hd idu. Kad ce uvesti vise sve hd

Image

20:45 SK 1

Image
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Pit Bull » 25 Aug 2019, 18:24

Djurgarden u derbiju pobedio 1:0 u gostima Malme i sada ima +4 ispred Aika i +6 ispred Malmea na 9 kola pre kraja sampionata.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58200
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 25 Aug 2019, 20:00

Malme kakav pad forme jbt. Dve pobede u 8 meceva. A imali mirno prvenstvo. Bili su na velikoj razlici. Strasne rezultate. A zato je Djurgarden podivljao.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17330
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 30 Aug 2019, 20:07

Besramni Galatasaraj po starom oprobanom i dokazanom receptu... :D

1:0 za Kajzeri na ht-u, a onda u drugom penal plus crveni (dva crvena :D), i sad se ceka taj drugi zgoditak :D
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44155
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Pit Bull » 31 Aug 2019, 17:37

Uopste nisam obratio paznju na rezultate Volfsbergera u Austriji, a na LE zrebu ih svi prizeljkivali.

Tek sad vidim da su ljudi dobili zadnja dva meca 5:0 i 5:2 u ligi i sada vode u Lincu 1:0 protiv Laska...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58200
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Ostale lige širom sveta

Postby AirBall » 31 Aug 2019, 20:36

Sta napravi covek u ruskoj ligi majko mila...

Ovako nesto nikad nisam video...

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106313
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Tileoleo » 31 Aug 2019, 23:54

:blue: :blue: :blue:

Па чекај стани чекај дај да нађемо адресу човеку да пошаљемо неки поклон неки знак пажње
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3276
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 01 Sep 2019, 12:33

Ajmoooo keltiii
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44155
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Rokanontas » 01 Sep 2019, 12:33

vodi seltik..
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: enbidzi, Google [Bot], NEDJA, Sezione, Trendiction2 [Bot] and 12 guests