Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Ostale lige širom sveta

Re: Ostale Lige

Postby mali_buda » 15 Apr 2011, 19:45

U derbiju PO belgijske lige, Anderleht na svom terenu vodi protiv Genka 1-0, a strelac je bio Dalibor Veselinovic. Je l to onaj igrac sto je bio ubedljivo najbolji strelac njihove druge lige? Zna li se sta o njemu, gde je pre igrao, da li ima nase drzavljanstvo i sl? Izgleda da je dobar napadac u pitanju, a tu smo mnogo tanki u zadnje vreme.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Ostale Lige

Postby AirBall » 21 Apr 2011, 11:35

Grof Bozovic je popio otkaz u Dinamu iz Moskve...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Ostale Lige

Postby Burke » 21 Apr 2011, 18:42

AirBall wrote:Grof Bozovic je popio otkaz u Dinamu iz Moskve...


Закаснио четири месеца :lol:
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Ostale Lige

Postby 71:70 » 21 Apr 2011, 19:12

Ako stanoje izgubi derbi, vec vidim naslov u sportu
GROF U PARTIZANU!?
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Ostale Lige

Postby AirBall » 27 Apr 2011, 15:30

Jedna za mene vrlo zanimljiva informacija... Rukovodstvo moskovskog Dinama se dogovorilo sa nemackim trenerom Felixom Magatom da ih preuzme nakon zavrsetka sezone u Bundesligi...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Ostale Lige

Postby mali_buda » 28 Apr 2011, 09:04

AirBall wrote:Jedna za mene vrlo zanimljiva informacija... Rukovodstvo moskovskog Dinama se dogovorilo sa nemackim trenerom Felixom Magatom da ih preuzme nakon zavrsetka sezone u Bundesligi...

Nece Felix da vodi ekipu u Cvajti :fies:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Ostale Lige

Postby Felipao » 30 Apr 2011, 20:12

Motam kanale,spremam se da izadjem iz stana i na Areni bam,PSG Nene :blue: kakva golchina,covek uhvatio volejcinu samo takvu.Stvarno je lik majstor,,,
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Ostale Lige

Postby Burke » 01 May 2011, 22:22

Не могу да веујем каква је екипа овај Порто. Људи обезбедили титулу пре пет-шест кола, играју на страни са екипом којој су неопходни бодови за опстанак и отресу их 4:0. Кладионице дале сасвим лепу квоту на њих, рачунајући да ће да поступе као већина других екипа које више немају мотива да гризу у првенству, али их они поново зајебали.
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Ostale Lige

Postby Bane » 01 May 2011, 22:33

Burke wrote:Не могу да веујем каква је екипа овај Порто. Људи обезбедили титулу пре пет-шест кола, играју на страни са екипом којој су неопходни бодови за опстанак и отресу их 4:0. Кладионице дале сасвим лепу квоту на њих, рачунајући да ће да поступе као већина других екипа које више немају мотива да гризу у првенству, али их они поново зајебали.


Ista situacija sa Kopenhagenom, imaju 30 bodova prednosti u odnosu na drugog, i opet deru. Ja u poslednje vreme uvek igram njih hendikep, kvota oko 2 i nijednom nisu prodali do sada.
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Ostale Lige

Postby VMJunior » 02 May 2011, 16:16

Image

:lol:

Koliko je smesan ovaj Dinamo majko mila..
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Ostale Lige

Postby CRNO BELI SVET » 06 May 2011, 08:35

Pošto sam veliki ljubitelj brazilskog fudbala, a sinoć je u prvom meču osmiNe finala kopa de Brazil igrala moja omiljena ekipa Koritiba protiv jednog od najvećih favorita za titulu šampiona Palmeirasa, pogledao sam meč i imao sam šta da vidim.

Dominaciju u državnom prvenstvu Paranense nisam uzimao kao neki reper, pošto sem večitog rivala Atletika i par drugoligaških ekipa tamo i nemaju neku veliku koNkurenciju, ali su sinoć razmontirali ekipu koja se silno pojačala, izdvojivši velike pare na transfer velike zvezde brazilskog fudbala Klebera, sa sve starosedeocima ex reprezentativcem Markosom, Markosom Asunsaom, čileanskim reprezentativcem Valdiviom ekstra talentovanim Viniciusom i nama dobro poznatim Linkolnom i sa klupe predvođeni Skolarijem, i kojoj je cilj ove sezone titula prvaka.

Sa druge strane, Koritiba se posle šokantnog ispadanja pre dve sezone, prošetala drugom ligom i ove će biti velika pretnja svim favoritima ukoliko budu nastavili u ovom ritmu, a ovih par mečeva što sam ih gledao uliva nadu da je to moguće.


Inače sam ih zavoleo zbog fantastičnih navijača, "Torcida Coxa", koja važi možda i za najorganizovaniju navijačku grupu u Brazilu, i koja od mečeva u Parani pravi neverovatne spektakle:



Međutim isto tako umeju da i preteraju u svojim izlivima emocija, pa su tako teško podneli ispadanje svoje ekipe u drugu ligu pošto nisu uspeli u direktnom duelu da pobede dogodine šampiona Fluminense, i napravili ogroman haos posle meča:


Ko ima vremena neka pogleda ove klipove, neće sigurno zažaliti.

U svakom slučaju, ja ove sezone pored svih jakih brazilskih klubova imam svog velikog favorita:


COXA!!!
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Ostale Lige

Postby VMJunior » 06 May 2011, 21:07

HRVATSKA: Vaha iznenada napustio Dinamo


Vahid Halilhodžić iznenada napustio klupu Dinama. Navodno se posvađao sa Mamićem u svlačionici u poluvremenu utakmice hrvatskog prvenstva.

Iako je prvi čovek Dinama Zdravko Mamić, nakon što je zagrebački klub obezbedio novu titulu prvaka Hrvatske, najavljivao ostanak Vahida Halilhodžića na mestu trenera, dogodilo se nešto potpuno neočekivano.

Naime, posle pobede Dinama nad Interom u 28. kolu hrvatskog prvenstva, Halilhodžić je otišao sa Maksimira i posredstvom direktora kluba Damira Vrbanovića poručio da se više ne smatra trenerom.

Legenda ex-jugoslovenskog fudbala je navodno naprasno napustio klub kako bi zaštitio autoritet, koji mu je Zdravko Mamić poljuljao ulaskom u svlačionicu na poluvremenu utakmice, nakon čega se posvađao sa gazdom. Stadion i klub napustio je sa suzama u očima, javlja portal Index.hr.

Tokom utakmice na praznim tribinama masimirskog stadiona malobrojni simpatizeri Dinama istakli su transparente podrške Halilhodžiću.

"Vaha u srcu, Dinamo do groba", na drugom "Vaha nema predaje", a na trećem su sada već bivšem treneru Dinama čestitali godišnjicu osvajanja Kupa Jugoslavije s Veležom.

Halilhodžić je preuzeo hrvatskog šampiona sredinom avgusta prošle godine, kada je nasledio Velimira Zajeca, koji je otišao iz kluba posle eliminacije Dinama iz kvalifikacija za Ligu šampiona.

"Modri" su sa Halilhodžićem na klupi izborili ulazak u grupnu fazu takmičenja Lige Evropa, iz koga su ispali u prvoj fazi, kao i šestu uzastopnu titulu prvaka Hrvatske, četiri kola pre kraja takmičenja.

Dinamo je zbog odluke trenera o napuštanju kluba otkazao planirano druženje igrača i navijača kluba na Trgu bana Jelačića u centru Zagreba predviđeno za subotu od 12 do 14 sati.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Ostale Lige

Postby irriducibili » 08 May 2011, 19:26

Da ne bude sve idealno za atinske zelene, pobrinula su se nasa solunska braca... :ojha:

U utakmici grckog plej ofa za ucesce u LS, PAOK-PAO 2-1, a moglo je i trebalo da bude ubedljivije... :algabacaju:

Mec odigran po pasjem vremenu u Solunu...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Ostale Lige

Postby KKP » 13 May 2011, 16:49

Vođa navijača Seltika, 6-godišnjak... :) :clap:

http://www.youtube.com/watch?v=Aq2J146r ... r_embedded
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Ostale Lige

Postby bekrinjo » 15 May 2011, 20:08

Boka-River na SK+
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 43 guests