Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Ostale lige širom sveta

Re: FK Radnički Niš

Postby Bogun » 11 Jul 2019, 18:45

Flora jebena :truce:

Pa znate, danas svi igraju fudbal. :beyond:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32741
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: FK Radnički Niš

Postby Otac Makarije » 11 Jul 2019, 21:08

Nadam se da je ovo kraj posledica kriminalne Ling Long lige kakvu su stvorili Terzić, Tončev i ekipa..

Ali, strepnja mi je dublja od nade, što govori Air Ball..

Bodovi u ovakvim utakmicama su preko potrebni za koeficijent. Ali , koga briga..

PS Simo Krunić trener :laugh: Poltrončine i neznalice se vrte po klubovima... I eto naplate.
Last edited by Otac Makarije on 11 Jul 2019, 21:12, edited 2 times in total.
A kad ode Tole , publika će da se vrati, oživeće srpski fudbal, Grobari su svi Hrvati !
User avatar
Otac Makarije
 
Posts: 17329
Joined: 17 May 2011, 03:26
Location: BG

Re: FK Radnički Niš

Postby stihl » 11 Jul 2019, 21:11

Европа све оголи до коске.
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: FK Radnički Niš

Postby Baxter Stockman » 11 Jul 2019, 21:31

Sve je ovo moralo da se desi.

Uzeli su za Pankova i Crnomarkovića 700k, biće dobri još cirka isto toliko kad se bude prodao Pavkov, a doveli su igrače koji ne bi mogli da budu standardni u Radniku iz Surdulice.
Uložili su u onu budaletinu Mihajlovića, štopere anonimuse, i ovog Đorđevića za kog kažu da nije mogao da se nametne u Vojvodini koja je najveći raspad od kada ja pamtim...
Nema Drinčića, Haskića, Ranđelovića i ove dvojice u srcu odbrane, tako da ovo za mene i nije nešto neočekivano. Svoje prognoze sam temeljio na Lalatu, kad je on zapalio, bilo je jasno kuda plovi ovaj brod.

Jedino što je pozitivno je što je Krunić umesto na Marakanu došao na Čair. Mogu da zamislim kakva bi kataklizma bila da posle Milojevića dovedeš ovog indijanca na klupu Zvezde. :laugh:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34199
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 14 Jul 2019, 21:46

Pocele neke od liga ovog vikenda.
Mozda najvece iznenadjenje poraz Sparte kuci od ekipe Slovacko 0-2. Sparta je drugi favorit za osvajanje lige po kvotama iza Slavije a ispred Viktorije.

Rumunija mozda najneizvesnija liga sa dosta kandidata za osvajanje. Mada mi se cini da FCSB ima najjaci tim na papiru sa dosta starim kosturom. Ali dosta ekipa moze uci u trku.

Rusija mozda def Zenit opet. Ne vidim ko moze da im uzme skalp. Loko je tu negde manje vise sa timom al to je prosle bilo slabo za titulu. Spartak a tek Cska ocaj. Krasnodar na papiru vise nego dobar tim ali videcemo mogu li da izguraju. Dobra pojacanja uzese. Mada vec na prvom tezem gostovanju poraz. Rostov ocekujem da ce biti nagazna mina za sve.

Superkup Poljske mislim da sve sem pobede Lehije bi bilo neocekivano. Piast izmedju dva meca kval za LS potpuno nezainteresovan za ovaj mec. Lehija je i ovako za dlaku ispustila titulu prosle sezone pa i ne cudi sto su protutnjali juce. Uglavnom dovedose pojacanja a nikog bitnijeg nisu prodali.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17326
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 14 Jul 2019, 21:51

Falis mi brate na ovoj temi, pisi cesce :okk:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44150
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Sezione » 16 Jul 2019, 17:25

Rapid Bukurest se plasirao u drugu ligu Rumunije
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13777
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 24 Jul 2019, 07:50

Za vikend u Rusiji bilo bas ludacki. Mnogo dobrih tekmi. Krasnodar se provukao u Ufi sa 2-0 na 2-3. Dve golcine. T. Vilhena bomba.



Tula isto krenula silovito ove godine. Dobise na gostovanju Krila isto 2-3. CSKA dobio. A def. derbi kola Rostov Spartak 2-2. Rostov u 90+ izjednacio. Inace bas pikam na raznim sajtovima i forumima pogadjanje rezultata ili ishode meceva i pratim njihove dvomece godinama poslednji put gost dobio 2013. Loko okrenuo posle 0-1 protiv Tambova. Imaju rezultate ali slabo igraju za sada. Ne znam da li ce moci da izdrze. I mec kola Dinamo Moskva Rubin. Dinamo ih ubio. Crveni za Rubin sredinom prvog poluvremena. Posle toga nerealno je sta su Dinamovci izmasili sve jbt. I naravno u 93 u poslednjem napadu iz kontre im sibnu gol. Novi prvoligas Sochi izgubio 0-2 od Zenita. Definitivno Azmoun nastavlja od prosle sezone. Lud je i opasan igrac.

Najlepsi golovi ovog kola. Inace na ovom kanalu imate sve highlightse a sto je najvaznije 3-4 utakmice prenose na njemu.



U Ceskoj Slavija i Viktorija nastavljaju sa pobedama 2/2.

Poceli Poljaci. Legija odmah kiks posle preokreta. Jaga pokidala u gostima 0-3 (mada oni imaju dobar tim od prethodne dve sezone). Piast i Leh 1-1. Tek je pocetak za prognoze a dosta su nezgodne kod njih.

Rumuni muceni Dinamo nakon katastrofe opet poraz u malom derbiju od U. Craiove. Poslednji sa 0:7. Vitorul vodi Hadzi i nerealno izgledaju. Mnogo lep fudbal igraju.

Malme kiksnuo kuci sa Siriusom 1-1. Aik dobio prisao na 2 boda zaostatka a Djurgarden na 4 na polovini prvenstva.

A poceli i Svajcarci. Kiks Jangera sa povratnikom u SL 1-1 Servete. Cirih kuci puko od Lugana 0-4. A Bazel rutinski u gostima Sion 1-4. Bazel je prosle sezone imao katastrofa pocetak pa im YB otisao u startu daleko. Sada nisu menjali tim. Par transfera isti trener koji ih je stabilizovao. Daleko ce ozbiljnija trka biti ove sezone.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17326
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 27 Jul 2019, 16:59

Veliko iznenadjenje danas u Rusiji. Novi premijerligas, Tambov slavio protiv Spartaka 2:0 (pogadjajte ko je dao prvi :D)... Bogami trebaju Spartaku brze bolje Sirle i Pereira, dok ne bude kasno..

A u Holandiji upravo pocinje Superkup, Ajax vs PSV

1:0 odmah prvi minut, dobri duh Kasper je zabio
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44150
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 27 Jul 2019, 17:29

Tesko ce tamo ko da makne Zenit.
Sutra CSKA - Loko. Dosta sareni rezultati.

Kako li ce Ajax da fura formaciju ove sezone? Ovo je realna, ali gde ce Ziyech kad se povrati? Ako ode Tadic kao lazna 9ka imace mesta onda al nece imati Neres za startera. Promes bi trebao da obecava :D da bude dobro pojacanje. Vec narednog vikenda startuje liga i dve dobre tekme i potencijalne mine Twente - PSV i Vitesse - Ajax.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17326
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 27 Jul 2019, 17:45

Videcemo gde ce i da li ce otici Hakim... Navodno samo ga Bajern trazi...

Promes je prelud, bice on top pojacanje za njih..

Sa druge strane, pitanje je kakav ce tim imati PSV.. Bregvajna juri Sevilja a Pereiru je navodno vec dogovorio Spartak...
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44150
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 28 Jul 2019, 16:07

Malme i treci remi zaredom. Sada su na 37 bodova kao i AIK. A mec manje ima Djurgarden sa 35. A ove rezultate i mec manje koristi i Hamarbi koji moze pridje na 3 boda zaostatka. Zahuktalo se zestoko.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17326
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 28 Jul 2019, 17:04

Zenit slavio protiv Orenburga u gostima, 0:2...

A upravo sada pocinje derbi Moskve...
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44150
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Ostale lige širom sveta

Postby Inzaghi » 28 Jul 2019, 17:24

Ima na YT live. A dresove sto su izabrali jebo jeza :D
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17326
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Ostale lige širom sveta

Postby fontaneros » 28 Jul 2019, 17:58

1:0 za bracu, Calov iz penala.

Bas fina atmosfera, ovaj stadion im je bombonica :okk:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44150
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Houdini and 11 guests