Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Španska liga

Re: Španska liga

Postby ИлићКапитен22 » 28 Nov 2021, 22:41

Каква голчина Виницијуса.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Španska liga

Postby Baxter Stockman » 28 Nov 2021, 22:59

Dovedu li Mbapea uz Vinisijusa imaju najbolji tandem krila.

Ostaje im da u narednih par godina nađu zamenu Benzemi i mogu da voze narednih 10tak godina…
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Španska liga

Postby ИлићКапитен22 » 29 Nov 2021, 08:14

Имају Јовића.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Španska liga

Postby Domingoo » 29 Nov 2021, 10:09

Realn radi izuzetno pametno da su ove sezone pukli u pojacanja koja bi doveli eto samo zato sto nisu doveli Mbapea i da su umesto iskusnog Ancelotija doveli neko trenutno aktuelnije ime za par godina bi doziveli sudbinu Barse .
Oni rade izuzetno PAMETNO pustili su Varana kao jednog od najboljih stopera sveta povukli su rucnu doveli su trenera koji nece da pravi eksplozije u svlacionici i sad cekaju dali su sebi rok od 2-3 godine nekog tranzicionog perioda gde ce da zavrse rekonstrukciju stadiona (bice bruka dobar stadion) i gde ce da dovedu igrace koji iskoce a da mogu da budu pojacanne kao mali Camavinga ODLICAN igrac..

Jeste da oni imaju ogroman budzet ne tako cistu istoriju ali od njih MNOGI klubovi mogu da nauce kako se posluje kako NI JEDAN IGRAC nije iznad kluba ,kako treba da znas kad da povuves rucnu i da se ne bojis posledica jer si ti jedan real .

Pre ih nisam gotivo ali sada mogu da kazem i da navijam za njih kad igraju protiv 90% klubova malo mi je onaj placljivko kvario utisak .
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7201
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 29 Nov 2021, 10:37

Skauti Reala rade odličan posao, mnogi su se smijali za Vinisijusa i 45 miliona, imaju odlične procjene za Brazilce, Militao je takođe klasa.
Alaba i Kamavinga su vrhunska pojačanja a nisu toliko zvučna.
Samo da se oslobode Azara, da Benzemu posluži zdravlje i nema zime.
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby Domingoo » 29 Nov 2021, 11:03

Da da oko Hazara su se zajebali ali ko je to mogao da predpostavi ? Dosao je kao jedan od najboljih igraca PL ..Ostalo sve top sem Jovica ali on je jos mlad videcemo .
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7201
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Španska liga

Postby Grande Alessandro » 29 Nov 2021, 11:06

Uh, uh...Alaba nije zvučno pojačanje :biggrin:
Za ostalo i nekako...

I zar Mbape i Vinisijus ne igraju na istoj strani, levoj? Biće zanimljivo kako ih uklopiti...pre će Mbape u sami špic napada...

Ja čak mislim da bi Realu više legao Haland pored Vinisijusa, nego Mbape.
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 29 Nov 2021, 11:53

Pa nije zvučno u odnosu na šta se naviklo od Reala, da pukne 100m na jednog igrača. Ovako je Alaba stigao bez velikog hajpa i za sada ispao odličan potez na štoperu. Igrač koji je promijenio toliko pozicija u Bajernu a Realu igra goruću.

Oko Azara se uvijek pisalo i njegovoj posvećenosti, treniranju i zaista čudi što se još uvijek trpi, vjerovatno zbog novca.
Anćeloti zna šta radi i sinoć je na 1:1 pri kraju djelovao mirno zato što je tim napadao i radio konkretne stvari u odnosu na kraj prošle sezone gdje je cijeli meč bila neka jurnjava sa 2-3 šanse po utakmici što ih je na kraju koštalo titule.
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby Grande Alessandro » 29 Nov 2021, 12:01

Pa da je Alaba bio pod ugovorom, tačno tih 100 miliona bi i vredeo :biggrin: ...nema to veze što je stigao besplatno. Inače se cele prošle zime i jeseni pisalo baš o tome da neće produžiti ugovor sa Bajernom i pored toga što su mu nudili novi, jer mu je Real dao bolju ponudu i on hoće da ide...itekako je to medijski bilo ispraćeno...
Bajern je više puta potencirao da im je on jako bitan igrač, ali da finansijaki ne mogu (ili neće, zbog svoje politike) da isprate ponudu Reala.
U Bajernu je kao mlađi najčešće igrao levog beka, a poslednjih godina štopera. Baš to što igra i u Realu...i taj transfer je top transfer, bez obzira što stigao "besplatno".
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 29 Nov 2021, 12:15

Imao sam priliku uživo da ga gledam prije 6 godina, razlika u u napretku je ogromna, čak mi sad izgleda kao terminator :D
Igrao je i veznog po potrebi, Bajern sigurno može parirati u novcu ali Real je Real.
Saglasan sam apsolutno da je top pojačanje, ali nije lako popuniti poziciju jednog Serhija Ramosa i ovako se snaći.
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5124
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby Grande Alessandro » 29 Nov 2021, 12:28

Meni je on oduvek bio odličan. Donekle je logično da se sa godinama pomera ka štoperu, ali i ovaj mali Dejvis je dobrim delom zaslužan za to...on pa tek igra kao zmaj...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Španska liga

Postby Domingoo » 29 Nov 2021, 12:44

Grande Alessandro wrote:Uh, uh...Alaba nije zvučno pojačanje :biggrin:
Za ostalo i nekako...

I zar Mbape i Vinisijus ne igraju na istoj strani, levoj? Biće zanimljivo kako ih uklopiti...pre će Mbape u sami špic napada...

Ja čak mislim da bi Realu više legao Haland pored Vinisijusa, nego Mbape.


I ja sam apsolutno siguran u ovo ali onda moraju da nadju desno krilo tehnicki savrseno jer ce zamenom Haland Benzema izgubiti u kreaciji sa ST Benzema je u tom segmentu sigurno najbolji spic na svetu ..
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7201
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Španska liga

Postby Bolkonski » 29 Nov 2021, 19:10

Svetla tačka u Realu su neki mladji igrači koji dolaze i ostaju za duži niz godina, poput Militaa, Valverdea, Mendija, Kamavinge, Vinija i Rodriga.

Sve ostalo je jad.
Real igra loš, anarhičan i divlji fudbal, onakav kakav igraju ekipe u kojima je jasno da trener nema nikakav uticaj na igru, ali je zato superioran u podilaženju igračima i njihovim sujetama, ili što bi se reklo "dobar za svlačionicu".

Jedina sreća Reala je u tome što je Barselona u najtežen periodu još od onog kad je odlazio Van Gal, a dolazio Antić, a Atletiko u stagnaciji.
Čak i u takvoj situaciji nisam siguran da će osvojiti titulu, a u LŠ-u će se ogoliti sva labilnost ovog tima.

Neophodno je dovodjenje Mbapea i jednog vrhunskog plejmejkera (greška je puštanje Edegarda), pošto najbolji igrač u istoriji ovih prostora, Luka Modrić, ima 36 godina, kao i kvalitetnog dugoročnog trenera.
To bi bilo gradjenje novog superiornog Real Madrida.

Na primer: Barela, Mbape i Adi Hiter.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Španska liga

Postby Гроф Тинторето » 29 Nov 2021, 19:31

Prava je sreca sto pola ljudi ne cita carsafe, inace bi pala jedna dobra rasprava oko ovog najboljeg ikada na ovim prostorima :biggrin:
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31903
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Španska liga

Postby Bolkonski » 29 Nov 2021, 19:49

Гроф Тинторето wrote:Prava je sreca sto pola ljudi ne cita carsafe, inace bi pala jedna dobra rasprava oko ovog najboljeg ikada na ovim prostorima :biggrin:


Nije nenamerno tako formulisano :biggrin:

Meni je draže da pročita vredna manjina, kao što si ti, Grofe, nego beznačajna većina :biggrin:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: Gerzovo and 20 guests