Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Španska liga

Re: Španska liga

Postby Kreanga » 19 Aug 2017, 08:51

Da,ali ja sam poceo igrom slucaja da navijam za njih pre svega ovoga sto se desilo u narednim godinama.Nije bas da me privlaci rezultat,sad ce 5 godina bez PL i i 10 bez LS :beyond:
Sto se tice Partizana to je svuda isto.Od 4 rodjena brata,samo je moj deda navijao za Partizan,od cele familije samo ja i otac ostali posto je deda umro.Uvek manjina :okk:
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7682
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby domingo » 19 Aug 2017, 10:37

Iniesta8 wrote:Tek sam sad video da je ova tema baš živa, pa malo da se i ja uključim...
Šta mislite koliko je pojačanja potrebno Barsi da opet bude moćna kao pre?
Iz ovog dvomeča protiv Reala može se zaključiti da su potrebna barem 4 nova fudbalera. Barsa odavno nije bila ovako inferiorna u odnosu na Real. Odbrana šuplja, Pike je teška prevara od igrača već godinama, Umtiti je igrač za neki Stouk ili tako nešto. Sredina terena spora i mlitava. Ne mogu da verujem da nisu pokupili Serija iz Nice (negde sam pročitao da ga Liverpul dovodi). Inestu su stigle godine, a mnogo je teško naći igrača koji može da ga zameni. Na sredini je potrebno osveženje a oni dovode Paulinja, i na sve to zamena za Nejmara mora da se dovede.
Baš težak posao za upravu Barse, mislim da sa Dembeleom i Kutinjom ne resavaju probleme, čak šta više najveći problem leži u odbrani.


Cristian Eriksen ,Marco Verati ,Filipe Coutinjo .
A ja bih licno doveo Dijega Costu i promenio formaciju u 4-4-2 u rombu i onako u toj formaciji bekovi igraju slicnu ulogu kao u 4-3-3 tj idu duboko.
Ter Stegen
Cancelo-Glik-Umtiti-Alba
Verati
Eriksen. Coutinjo
Messi.
Costa. Suarez

Malo mastanja inace ne volim ni Real ni Barcu :biggrin:

Inace gledao sam sinoc Valensiju nista posebno Marcelinjo im je utegao odbranu ali je napad jalov nema nekog kvaliteta borise se za 7-9 poziciju
domingo
 
Posts: 1427
Joined: 15 Apr 2015, 10:05

Re: Španska liga

Postby fabricio » 19 Aug 2017, 11:09

Iz Španije stiže zanimljiva i pomalo neverovatna vest, ali na dan kada je stigao u Barselonu i predstavljen kao novi igrač, Paulinjo nije "prodao" nijedan dres u oficijalnom klupskom šopu.


:blue: :blue: :blue: :blue: :blue:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Španska liga

Postby Nebo se otvorilo... » 19 Aug 2017, 11:20

fabricio wrote:
Iz Španije stiže zanimljiva i pomalo neverovatna vest, ali na dan kada je stigao u Barselonu i predstavljen kao novi igrač, Paulinjo nije "prodao" nijedan dres u oficijalnom klupskom šopu.


:blue: :blue: :blue: :blue: :blue:

Sad citam da je do danas prodat samo jedan dres. :laugh: :laugh: :laugh:
User avatar
Nebo se otvorilo...
 
Posts: 1248
Joined: 19 May 2016, 11:15

Re: Španska liga

Postby Čekicar » 19 Aug 2017, 11:27

Sta vas to cudi,danas na igralistu na decijim ledjima mozes videti samo 2 opcije...Ronaldo ili Messi....njih 20 trci i svi u istim dresovima :lol2:

Da sam trenutno roditelj,moj sin taj dres nikada ne bi obukao.... :biggrin:

I u toj grupi od njih 20,samo jedan mali u dresu Napolija i cekicar za rucicu i po cokoladu :biggrin: ...ostali gledaju pa sam morao da im objasnim a malisa napolitanac se smeska :biggrin:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Španska liga

Postby Admiral » 19 Aug 2017, 11:28

:blue: to dete je napravilo pravi izbor :blue: :blue:
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Španska liga

Postby Фантом » 19 Aug 2017, 13:34

Old school wrote: Ali nismo ni klub iz Zagorske 32 koga je stvorio omladinac F.Tudjman.


Pises ovo jer navijas za Partizan, a Real kojeg ocigledno mrzis nazivas fasistickim, to su dvostruki arsini.

Navodis primer kupa i to verovatno stoji ali prenebregavas da on nije sredio to iz ljubavi prema Realu vec mrznji prema Barseloni, glavnom uporistu njegovih protivnika. Zasto onda nije sredio da Real osvoji te godine kup kad mu je vec ljubimac.

Franko je dosao na vlast 1939, Real je prvu titulu uzeo 1954, znaci za 15godina Frankov ljubimac i fasisticki klub je uzeo 0 titula, slovima n u l a.

Svima simpaticni Atletiko Madrid je pravi Frankov klub, on ga je fuzionisao sa svojom avijaciom, i u prim godinama frankove vlasti su oni osvajali titule. I dan danas vecina ekstremnih desnicara navija za Atletiko.

Franko se priblizio Realu tek kada su oni zavladali Evropom, radi sopstvenog marketinga.

Istu stvar pises za Real kao cigani za nas, Tadicevo zavrtanje rukava je slicno kao Frankovo podrzavanje Reala, priblizavas se uspesnom da bi i ti izgledao bolje.

Vec sam napiso da sam Inter i Real zagotivio zbog debelog Ronalda, a pored njih iz Engleske navijam za Liverpool. Znaci 2 od 3 kluba koje simpatisem u trenutku kad sam pocinjao da navijam za njih nisu uzeli titule 15ak godina.

Pored Reala u Spaniji gotivim Deportivo zbog Diega Tristana i najsimpaticniji klub na svetu Rayo Vallekano, pravi predstavnik radne klase u Spaniji.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Španska liga

Postby Гроф Тинторето » 19 Aug 2017, 13:38

Hehe suk
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31917
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Španska liga

Postby Sezione » 19 Aug 2017, 13:45

Franko je dosao na vlast 1939, Real je prvu titulu uzeo 1954, znaci za 15godina Frankov ljubimac i fasisticki klub je uzeo 0 titula, slovima n u l a.


S druge strane i ova tvoja recenica zvuci na onu "vucic kao gura zvezdu, a dok je on na vlasti odnos u titulama je 4:2 za pfc"
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13829
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Španska liga

Postby Old school » 19 Aug 2017, 13:55

Фантом wrote:
Old school wrote: Ali nismo ni klub iz Zagorske 32 koga je stvorio omladinac F.Tudjman.


Pises ovo jer navijas za Partizan, a Real kojeg ocigledno mrzis nazivas fasistickim, to su dvostruki arsini.

Navodis primer kupa i to verovatno stoji ali prenebregavas da on nije sredio to iz ljubavi prema Realu vec mrznji prema Barseloni, glavnom uporistu njegovih protivnika. Zasto onda nije sredio da Real osvoji te godine kup kad mu je vec ljubimac.

Franko je dosao na vlast 1939, Real je prvu titulu uzeo 1954, znaci za 15godina Frankov ljubimac i fasisticki klub je uzeo 0 titula, slovima n u l a.

Svima simpaticni Atletiko Madrid je pravi Frankov klub, on ga je fuzionisao sa svojom avijaciom, i u prim godinama frankove vlasti su oni osvajali titule. I dan danas vecina ekstremnih desnicara navija za Atletiko.

Franko se priblizio Realu tek kada su oni zavladali Evropom, radi sopstvenog marketinga.

Istu stvar pises za Real kao cigani za nas, Tadicevo zavrtanje rukava je slicno kao Frankovo podrzavanje Reala, priblizavas se uspesnom da bi i ti izgledao bolje.

Vec sam napiso da sam Inter i Real zagotivio zbog debelog Ronalda, a pored njih iz Engleske navijam za Liverpool. Znaci 2 od 3 kluba koje simpatisem u trenutku kad sam pocinjao da navijam za njih nisu uzeli titule 15ak godina.

Pored Reala u Spaniji gotivim Deportivo zbog Diega Tristana i najsimpaticniji klub na svetu Rayo Vallekano, pravi predstavnik radne klase u Spaniji.



Nek' ti bude ali nisi me skapirao do kraja. Ja ne mrzim Real vec Real, Barselonu, Man utd., Bayern, Man Siti, Juventus...
Sve te klubove koji imaju blanko racune, koji su spremni da izdvoje 100M Evra za neku budaletinu koja malko bolje pika fudbal. Sve te iluminatske nus produkte.
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7313
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: Španska liga

Postby ИлићКапитен22 » 19 Aug 2017, 14:50

Admiral wrote: :blue: to dete je napravilo pravi izbor :blue: :blue:



То дете би направило прави избор да jе обукло дрес Партизана или Звезде.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Španska liga

Postby Фантом » 19 Aug 2017, 15:06

Sezione wrote:
Franko je dosao na vlast 1939, Real je prvu titulu uzeo 1954, znaci za 15godina Frankov ljubimac i fasisticki klub je uzeo 0 titula, slovima n u l a.


S druge strane i ova tvoja recenica zvuci na onu "vucic kao gura zvezdu, a dok je on na vlasti odnos u titulama je 4:2 za pfc"


Ne znam kako moze da bude 4:2 za 5 godina na vlasti ali nije bas isto.
To ti je kao da je CZ uzela titulu tek posle 15godina. Ili da npr OFKa pocne da dominira za 15 godina pa im se usnija prilepi kao deo tog uspeha.
Kao sto sam napisao Atletiko je bio njegov glavni klub, oni su uzeli najvise titula do vremena dominacije di Stefana i Puskasa.
Kad su ovi krenuli da dominiraju Evropom, Franko je to iskoristio da prikaze sebe kao uspesnog.


@Old school

Kapiram ja tebe, ti mrzis moderni sport, Duci style.
Al' i nad popom ima pop.
Ja imam drugare koji navijaju za Sumadiju i Radnicki KG pa mrze Partizan i Zvezdu jer su to za njih MU, Real, Barsa i slicni.(Ovaj sto navija za Sumadiju mrzi i Radnicki iz istog razloga:D ).
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Španska liga

Postby Sezione » 19 Aug 2017, 17:16

2012 2013 2015 2017 - 2014 2016

Nema veze sto je ta 2012 osvojena u toku izbora po toj iskrivljenoj logici i racunici.

Nije ni bitno vucic je svakako veca budala od franka kad je sport u pitanju.

Jel Salke bese bio hitlerov klub?
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13829
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Španska liga

Postby Фантом » 19 Aug 2017, 18:10

Pa valjda je to za Hitlera i Salke isto jedan od mitova, bar sam tako citao.
Oni su valjda i pre dolaska Hitlera na vlast sklopili tu neku dobru ekipu koja je samo stasala za vreme Hitlera, a on je bio na nekom fudbalskom mecu samo za vreme OI u Berlinu do poraza od Norvezana.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Španska liga

Postby Nebo se otvorilo... » 19 Aug 2017, 19:45

Ova Djirona bi mogla biti ugodno iznenadjenje. Gledao sam ih neku vece protiv Sitija, odigrali su veoma dobro. Onaj njihov Maffeo je oducio od fudbala lijevu stranu Sitija.
User avatar
Nebo se otvorilo...
 
Posts: 1248
Joined: 19 May 2016, 11:15

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests