Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Španska liga

Re: Španska liga

Postby Bolkonski » 04 Jan 2019, 17:57

Sustinski, Marselo je levo krilo, a ne levi bek i verovatno bi bio prekomandovan kao svojevrememo Bejl, ali je dosao Ronaldo, tako da je on morao ostati na poziciji beka.
Isko je odlican fudbaler za timove gde bi on bio prva zveda i centralna figura veznog reda, poslovodja u pravom smislu reci, ovako se previse gubi i previse je nekonstantan.

Ocekivao sam da ce se Real solidno raspasti kada ode Ronaldo, ali nisam bas ocekivao ovakav raspad, da ih raznijaju Eibari i slicne ekipe.
Znao sam da Bejl nece procvetati kada Ronaldo ode jer ga Ronaldo i nije gusio, naprotiv, navlacio je igrace na sebe i ostavljao mu mnogo prostora i Bejl je igra deset puta bolje sa Ronaldom, nego bez njega gde deluje kao neko solidno krilo iz npr. Salkea.
Uz to, znao sam da Bejl ne moze nadomestiti Ronalda jer je razlika u klasi velika.
Modric puni 34 godine i treba biti prodat na kraju sezone.
Nedostaje suvog kvaliteta, fali igrac koji pravi razliku, a to je Azar, cak i pre Nejmara.
I za Benzemu vazi isto kao i za Bejla. Bez Ronalda on gubi smisao, tako da je potreban i top napadac.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Španska liga

Postby fabricio » 04 Jan 2019, 18:03

To je otprilike to :okk: sve si dobro rekao.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 05 Jan 2019, 11:45

Bolkonski wrote:Ljudi su 13 puta bili prvaci Evrope, 33 puta sampioni Spanije, 19 puta osvajaci kupa, za njih su igrali najbolji igraci ovog sporta, od Kope, Di Stefana, Puskasa, preko Zidana, Figa, Luisa Ronalda do Kristijana Ronalda.
Itekako imaju razloga da budu “ nabedjeni “ .
Mi smo ovde “ nabedjeni “ jer navijamo za Partizan ili Zvezdu, a nece onaj ko navija za ubedljivo najveci klub na svetu :laugh:

Znam da nisi htio da poredis La Ligu i JSL ali tamo ne postoje samo 2 tima koja mogu do titule u modernom fudbalu,mora se desiti neki poraz,a španci kao da jedva dočekaju,pa su tu salve uvreda i zvižduka,iako se npr desio meč(a bilo je poslednjih sezona) gdje su igrači ginuli da dobiju,ali lopta nije htjela u gol i kraj jebes ga. Suteva 30 ali gola nema.Tu im je neophodna podrška...drugo je kad ti dođe na Bernabeu CSKA i ti imaš onakav sraman pristup.

@fabricio

Slažem se vezano za CL,već par godina se baš vidi razlika u spremanju utakmica u CL i Primeri,bilo to protiv Apoela u grupi ili bilo koga,očigledno je veći fokus,ali isto imam osjećaj da bi mnogi radije potpisali osvajanje Primere.Teže su im utakmice u Primeri,mnogo teških gostovanja,gdje se prosipa dosta bodova.

Ramos+1

Što se Vaskeza tiče,to i govorim,on baš i nije neko ko može(ko bi trebao) da igra u prvoj postavi i po 90minuta,ali tu nije kriv on.



U ovom drugom postu je rekao suštinu svega.
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5096
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby fontaneros » 06 Jan 2019, 16:56

Ben Jeder za vodjstvo, mora da se dobije ovo, ajmo :okk:

e jebiga, umesto da odemo na 2 razlike, mi ga primamo.. Antoan 1:1
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Španska liga

Postby Фантом » 06 Jan 2019, 19:57

Pa gde je sad bio raspali VAR

Ljudi ne znate kakvu zabavu propustate, totalna anarhija na svim nivoima, ovo je nevidjeno
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Španska liga

Postby fontaneros » 06 Jan 2019, 20:14

Ovaj real nije surio samo onaj sto je zurio na voz :lollol:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Španska liga

Postby Demokratski rob » 06 Jan 2019, 21:07

Kakva sudijska f(b)arsa u primeri! :okk:

Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
User avatar
Demokratski rob
 
Posts: 9376
Joined: 06 Mar 2016, 16:58

Re: Španska liga

Postby Ron Swanson » 06 Jan 2019, 21:43

Sad kad je Ronaldo otišao, raduje me svaki poraz ovog odvratnog kluba. :D
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Španska liga

Postby Baxter Stockman » 07 Jan 2019, 13:56

Messi učestvovao u 26 pogotka u primeri ove sezone (16 postigao + 10 asistencija), ceo Real postigao 26 zajedno :lollol:

Tako im i treba, kad nisu znali da cene Ronalda, sad treba da ispuše i za ligu i za Evropu.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 07 Jan 2019, 14:36

Image

Kad već pričamo o Marselu,na današnji dan prije 12 godina je debitovao za RMA :D
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5096
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby Bolkonski » 08 Jan 2019, 12:04

Kakav kolaps Reala...
Nisam ocekivao da ce se desiti ovakva anarhija i ovakav raspad na svim nivoima odlaskom jednog igraca. Izgleda Ronaldo nije drzao samo teren, nego i svlacionicu, tj. niko nije smeo da se zajebava gledajuci najboljeg na svetu kako kidise na svakoj utakmici svakog minuta.

Inace, jednom je upalilo sa Zidanom, a ovaj pokusaj sa Solarijem mi lici na nadanje da je svaki dan Badnji dan. Jos mu daju ugovor na tri godine, a vec sada je jasno da covek prvo treba da vodi neku Seltu, pa da tamo vidi da li je za trenera ili nije, jer za Real trenutno sigurno nije.
Idealna kombinacija - veliki master Zoze in, Ramos aut.
Druga idealna kombinacija - Arsen Venger.
Treca - Poketino.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Španska liga

Postby Pit Bull » 12 Jan 2019, 22:31

Viljareal bi mogao ispasti iz lige...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 12 Jan 2019, 22:38

Ueska je sigurna da ispada,ostali su svi blizu...Rayo je poceo da igra fenomenalan fudbal a treci su otpozadi,moraju da srede odbranu...Real i Solari(posto sam citao da on nije htio) bolje da su Raula de Tomasa vratili nego dovodili Brahima...
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5096
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Španska liga

Postby Фантом » 13 Jan 2019, 19:59

Solari da mi se nasisa malo vise za ovo izivljavanje na Isku, degenerik jebeni.
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Španska liga

Postby Brižni baštovan » 13 Jan 2019, 21:02

Au kakav gol Modrićaaaaa :blue:
Ajmoo :hatman:
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5096
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests